STEKOP S.A. Ochrona Osób i Mienia, Monitoring, Systemy Alarmowe

Opinie o STEKOP S.A. Ochrona Osób i Mienia, Monitoring, Systemy Alarmowe

fp19

firma,ktora nie dba o pracownika.Najważniejsza jest faktura,oczywiscie podpisana.Kazano mi zwolnic sie,bo byłem niewygodny dla dowodztwa jwdnostki.Kazano nie sprzeciwiac sie komendantowi ochrony.

max

firma krzak,jak to wszystkie firmy prywatne

Wiesz czy w firmie STEKOP S.A. Ochrona Osób i Mienia, Monitoring, Systemy Alarmowe można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o STEKOP S.A. Ochrona Osób i Mienia, Monitoring, Systemy Alarmowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOP S.A. Ochrona Osób i Mienia, Monitoring, Systemy Alarmowe