STEKOP SA

Łódź

STEKOP SA

Opinie o STEKOP SA

PoloPolo

Stekop placi i na umowe i na zlecenie zawsze z tym ze na zlecenie duzo pozniej ale placi w terminie ,firma jest duza firma dlugo dzialajaca w branzy mam wrazenie ze te negatywne wpisy to konkurencja pisze osobiscie nigdy w Bialymstoku nie slyszalem zeby mnieli problem z platnosciami malo tego znam przypadki ze kontracheci nie placili a stekop wyplacal kase ze swoich srodkuw i jeszcze jedno jak tak krzyczycie ze nie placa to nie pracujcie he he

W biefrusku krzykacze maja 14 i 15 netto tylko 2 co jezdza parami rzadza a sie sadza lenie spia malo czaly czas krzycza i ferment sieja

miki
@Pracownik 07.03.2018 15:15

stekop to najporzadniejsza firma jaka obecnie istnieje wiec przestancie ja szkalowac pracuje w niej i jest ok

Nico
@miki 13.03.2018 09:31

Miki ty chyba jesteś niepełnosprawny i dlatego firma idzie ci na rękę.

Miki
@Nico 30.07.2018 21:35

jestes hory to mozliwe prcuje w stekopie dlugo i nie narzekam tylko nierobom ktorzy patrza zeby brac kase za byc tylko dlatego niektorym to nie pasuje wiec nie piscie glupot ta firma jest najporzdniejsza w lodzi

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy STEKOP SA, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Miki
@Administrator 16.04.2018 09:32

Porządna firma pensje na czas nie było i nie ma tego że czekasz na pensje Fakt było paru takich co im zawsze coś nie pasowało

Bolek

Stekop to niestety bujacze. W czwartek 21.06 zostałem przeganiany niczym bura (usunięte przez administratora) do lekarzy. Załatwiłem. Pani Agnieszka powiedziała żebym już tylko czekał na telefon. No i czekam.

Nico

UWAGA Stekop w Krakowie Jednostka Wojskowa Rząska nie płaci ludziom do końca całej pensji.Ludziom brakuje nawet 1000zł pensji! Mydlą oczy,ze pod koniec miesiąca zapłacą i nic KŁAMCY!

Lolo

Na Rząsce mają 20 zeta na rękę i się z was śmieją że trafili jeleni do roboty.

NICO

Jaką stawkę mają najemnicy na JW Rząska ?

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o STEKOP SA w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Norbert

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może niektórym nie udało się tu utrzymać i teraz tak piszą?

Ali

Oszusci co miesiąc okradli na jw 11 58 Łask

Lolo

Jaka firma ochrania jw 1460 w orzyszu tam gdzie zginął ochroniarz

macanot

z lysm przez sciane szpachlem sie macał

miki

czy maciora jeszcze pracuje na rokicinskiej kawal z niego h-ja dosc ze spasiony to jeszcze smierdzi od niego brudas jakiego nie bylo hyba jeszcze

ormo

jak tam w psiarni na granicznej, wielki łeb jamniczka Jarosława C spuścił a co z pozostałymi kundlami niedługo weryfikacja żegnaj emeryturko funkcjonariusze

Igans

Czy to prawda,że od stycznia 2016 stawka będzie 12 zeta na godzinę netto

ewol

z perspektywy dosiwadczenia wiem, ze jezeli chodzi o branże ochroniarską to nie jest to dobrze płatna branża z tego względu, żę to nie ejst praca ktora wymaga myslenia oraz doswiadczenia, wiadomo,ze trzeba miec oczy na karku, ale praca raczej jest spokojna

daro

jak tam fachowcy od ochrony ze sławnym menago Jarosławem C dalej ma kłopoty z ludżmi bo ostatnio był widziany na Osobowicach he he szkoda chłopa wykończy się powiniem przejść do ochrony katedry w rynku hi hi

marcino

Pracowałem w tej firmie jako pracownik ochrony koło 11 miesięcy pilnowałem biura pge co tu dużo mówić osoby niepełnosprawne mają umowę o pracę bez grupy umowa zlecenie stawki jakie są takie są nie jestem upoważniony do udzielania takiej informacji jedź do biura wszystko się dowiesz napewno nie 50 groszy tak jak tu niektórzy bzdety piszą w każdym bądź rażie nie spodziewaj się nie wiadomo czego do przepracowania jest 240 bądź 264 godziny przynajmniej w przypadku pge atmosfera znośna ale zawsze znajdzie się lamus po prostu trzeba się nie dać to chyba wszystko myślę że opinia napewno się przyda wynagrodzenie zawsze na czas a nawet przed to jest u nich plus o wynagrodzenie nie musisz się martwić.

marus

czy na granicznej pracuje jeszcze Wróbel ten zwolennik obnażania się

Pietrek

cała esbecja ukryła się na granicznej a dowodzi nimi klawisz z Wołowa śmiechu warte

daro

myślę że Macierewicz przyjrzy się kto mu pilnuje wojska ta wizytówka z pierwszej linii na szczyt NATO to inwalidzi starcy po 70 z firmy STEKOP śmiechu warte

pietrek

kiedy egzaminy sprawnościowe w STEKOPIE bo EKOTRADE już rozpoczęła najwyższy czas pogonić Marków Tadków Edków Piotrów z Granicznej niech się wykażą sprawnościa te miernoty a wymagania to maja kalectwa

Grześ

nie polecam ani klientom ani szukającym pracy w tym syfie

daro

najsławniejszy asior menagejów to Jarosław C oraz jego pieski Marek K oraz klawiszowiec z Wołowa Tadzio S oni ustalaja gry w STEKOP Wrocław

jakub wędrowycz

Firma żałosna brak ludzi do obsadzenia posterunków po wygranym przetargu,brak umów, niewiadoma stawka,zero kontaktu z pseudo menagejami zwłaszcza her lip...ski totalny ignorant i de...l.

Herbst

Wygrali muzeum sztuki w Łodzi

debilek S.A.
@Herbst 11.12.2015 17:45

Tutaj nik nie chce pracować. Inwnentaryzatorka jest z piekła. naprawdę, widać ogon i kopyta.

Herbst
@debilek S.A. 30.12.2015 16:39

Co ty piszesz przecież to Anioł nie kobieta

jabo
@Herbst 24.01.2016 20:37

to ją bierz ha ha ha ha

obiektywny

Nie rozumiem wpisów odnośnie p. Moniki. Przecież ta kobieta w tej firmie już dawno zakończyła karierę....więc jaka p. Monika ze Stekopu ?????

normalny82

Ludzie piszący taką opinię na temat Menedżerki to powinni na głowę się leczyć bo na nogi za pozno,wy zakłamane Impelowskie Świnie co macie swoje standardy,banda emerytów policyjnych i z grupą inwalidów,co WOG 34 wam nie dopłaci do kontraktu,żeby utrzymać drużynę Impel Wrocław.

JW langiewicza

Menadżerka ze stekopu p. Monika powinna krowy paść a nie wprowadzać chore zasady na Jednostce na Langiewicza.Miss stekopu ryczaca krowa.

zmiety popularny

Ta menadzerka P.Monika wogle nie ma pojęcia na temat liczenia urlopu .Pewnie skończyła 7 klas heee.Zmiety popularny....

Zostaw opinię o STEKOP SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOP SA