STEKOP SA

Łódź

Opinie o STEKOP SA

miki

czy maciora jeszcze pracuje na rokicinskiej kawal z niego h-ja dosc ze spasiony to jeszcze smierdzi od niego brudas jakiego nie bylo hyba jeszcze

ormo

jak tam w psiarni na granicznej, wielki łeb jamniczka Jarosława C spuścił a co z pozostałymi kundlami niedługo weryfikacja żegnaj emeryturko funkcjonariusze

Igans

Czy to prawda,że od stycznia 2016 stawka będzie 12 zeta na godzinę netto

ewol
użytkownik zarejestrowany

z perspektywy dosiwadczenia wiem, ze jezeli chodzi o branże ochroniarską to nie jest to dobrze płatna branża z tego względu, żę to nie ejst praca ktora wymaga myslenia oraz doswiadczenia, wiadomo,ze trzeba miec oczy na karku, ale praca raczej jest spokojna

daro

jak tam fachowcy od ochrony ze sławnym menago Jarosławem C dalej ma kłopoty z ludżmi bo ostatnio był widziany na Osobowicach he he szkoda chłopa wykończy się powiniem przejść do ochrony katedry w rynku hi hi

marcino

Pracowałem w tej firmie jako pracownik ochrony koło 11 miesięcy pilnowałem biura pge co tu dużo mówić osoby niepełnosprawne mają umowę o pracę bez grupy umowa zlecenie stawki jakie są takie są nie jestem upoważniony do udzielania takiej informacji jedź do biura wszystko się dowiesz napewno nie 50 groszy tak jak tu niektórzy bzdety piszą w każdym bądź rażie nie spodziewaj się nie wiadomo czego do przepracowania jest 240 bądź 264 godziny przynajmniej w przypadku pge atmosfera znośna ale zawsze znajdzie się lamus po prostu trzeba się nie dać to chyba wszystko myślę że opinia napewno się przyda wynagrodzenie zawsze na czas a nawet przed to jest u nich plus o wynagrodzenie nie musisz się martwić.

marus

czy na granicznej pracuje jeszcze Wróbel ten zwolennik obnażania się

Pietrek

cała esbecja ukryła się na granicznej a dowodzi nimi klawisz z Wołowa śmiechu warte

daro

myślę że Macierewicz przyjrzy się kto mu pilnuje wojska ta wizytówka z pierwszej linii na szczyt NATO to inwalidzi starcy po 70 z firmy STEKOP śmiechu warte

pietrek

kiedy egzaminy sprawnościowe w STEKOPIE bo EKOTRADE już rozpoczęła najwyższy czas pogonić Marków Tadków Edków Piotrów z Granicznej niech się wykażą sprawnościa te miernoty a wymagania to maja kalectwa

Grześ

nie polecam ani klientom ani szukającym pracy w tym syfie

daro

najsławniejszy asior menagejów to Jarosław C oraz jego pieski Marek K oraz klawiszowiec z Wołowa Tadzio S oni ustalaja gry w STEKOP Wrocław

jakub wędrowycz

Firma żałosna brak ludzi do obsadzenia posterunków po wygranym przetargu,brak umów, niewiadoma stawka,zero kontaktu z pseudo menagejami zwłaszcza her lip...ski totalny ignorant i de...l.

Herbst

Wygrali muzeum sztuki w Łodzi

Herbst
@debilek S.A. 30.12.2015, 16:39
Tutaj nik nie chce pracować. Inwnentaryzatorka jest z piekła. naprawdę, widać ogon i kopyta.

Co ty piszesz przecież to Anioł nie kobieta

jabo
@Herbst 24.01.2016, 20:37
Co ty piszesz przecież to Anioł nie kobieta

to ją bierz ha ha ha ha

obiektywny

Nie rozumiem wpisów odnośnie p. Moniki. Przecież ta kobieta w tej firmie już dawno zakończyła karierę....więc jaka p. Monika ze Stekopu ?????

normalny82

Ludzie piszący taką opinię na temat Menedżerki to powinni na głowę się leczyć bo na nogi za pozno,wy zakłamane Impelowskie Świnie co macie swoje standardy,banda emerytów policyjnych i z grupą inwalidów,co WOG 34 wam nie dopłaci do kontraktu,żeby utrzymać drużynę Impel Wrocław.

JW langiewicza

Menadżerka ze stekopu p. Monika powinna krowy paść a nie wprowadzać chore zasady na Jednostce na Langiewicza.Miss stekopu ryczaca krowa.

zmiety popularny

Ta menadzerka P.Monika wogle nie ma pojęcia na temat liczenia urlopu .Pewnie skończyła 7 klas heee.Zmiety popularny....

kims
użytkownik zarejestrowany

Nie wierze w stawkę 50 groszy brutto w stekop, przecież oni znacznie więcej pewnie dostają w ramach dofinansowania z unii europejskiej, gdyby faktycznie tyle płacili to żaden niepełnosprawny by się na to nie zdecydował, gdyż przy 160 godzinach miesięcznie wychodzi 80 złotych i to brutto! to jaja jakieś, a nie pensja, sa firmy, które dniówkę maja większą.

felix

Nie wiem jak w Łodzi płacą bo w Białymstoku za godzinę na umowę zlecenie płacą 50 gr. brutto .Tak traktują osoby niepełnosprawne.

szczenka

Co wy w ochronie chcecie 2000 na rękę nie żartujcie.Cieciownia i nic więcej a przed wojną ochroniarz był pogardliwie nazywany STÓJKOWYM.

on

zależy na jakim stanowisku.. ;)

tom

Dla-klient niezadowolony jesteś [usunięte przez moderatora] !!! zastanów się człowieku co ty piszesz...

tom

super się pracuje...!!!!!

klient niezadowolony

pisząc ze firma jest ok to świadczy o tym ze raczej nie mial taki ktos zdarzenia na obiekcie wiec zycze tego zeby sie przekonac jak jest ok haha. choc wtedy nie bylo mi do smiechu... u mnie brak jakiegokolwiek zainteresowania nie moglam sie doprosic o zadna reakcje na zdarzenie juz nie wspomne o wyjasnieniach i rekompensacie za niedotrzymanie warunkow umowy ( grupa interwencyjna przyjechala na wlamanie po 1,5 godz ) wypierali sie wszystkiego... zrezygnowalam z uslug i tez nie bylo na to zadnego odzewu

PATRYK

Popieram, firma jest ok.

gosia

SZKODA, ŻE IM TAK ZAZDROŚCICIE. CHYBA MACIE COŚ NA SUMIENIU. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z firmy. gMają konkurecyjne ceny. Firma godna polecenia....

klient (na szczescie juz były)

słuszna opinia przedmówcy, jedno co mogę doradzic klientą tej firmy żeby jak najszybciej zrezygnowali z jej usług, a ewentualnie potencjalnym radze nie wiazac sie umowami. za długo tu opisywać problemy jakie mnie spotkały, ale sam brak jakiegokolwiek zainteresowania, zaangażowania i obsługi klienta jest żenujący. Sprawiają wrażenie że zależy im tylko brać kase ile sie da. Amatorka porażająca...

klient

myślałem że znajdę tu jakąś opinie klientów z Łodzi, ale widzę że poziom jest taki jaki reprezentuje ta firma... Omijajcie szerokim łukiem, dobrze radze.

teraz jest 3xM ale już nie w stekopie

gajowy

kiedyś to była firma, pamiętam dwóch kiero M wszystko chodziło jak w zegarku, teraz to dno i zenada nikt nad niczym nie panuje

tak ja wyżej, pracowałem na GI i szkoda bo bezpośredni przełożony tom porażka, zero współpracy, cyt. Szrek I \"...świnie pasać...\" zresztą menadżerem to należy sie urodzić, a alkoholik na tym miejscu to nie to miejsce...

ert - 2011-04-08 14:23:19 albo wcześniej wpierdziel dostanie.... normalnie jaja..., co to za firemka...

ert

albo wcześniej wpierdziel dostanie....

kiedyś ktoś go pozwie o [usunięte przez moderatora]

To już chyba 2 dyrektor w niedługim czasie poleciał, jak to jest że ten giertych nadal pracuje, acz kolwiek trudno to nazwać pracą, bo do inteligentnych to raczej nie należy,

ooo

Nie bede sie rozpisywał o tej firmie ale jedno musze powiedzieć bo czegoś takiego to jeszcze nie widziałem w biurze pracuje żona a na patrolach mąż który albo nic nie widzi albo udaje. Najbardziej zadowolony jest ten love boy jak ktoś go nazwał . Ja zrezygnowałem ponieważ w [usunięte przez moderatora] na cyprysowej zdecydowanie lepiej płacą .

obecny pracownik

Powiem tylko tyle że takiej firmy to daleko szukać a i tak nie wiem czy się znajdzie. Jest osoba góra głowy łysa a po bokach włosy prawdziwy "love boy" ludzi traktuje jak śmieci ( jak masz problem to do Pana Boga ). Był Dyrektor to trzeba mu świnkę podsunąć i już go nie ma. Oby tak dalej pomijam to że miesiąc temu zwolniło się 11 osób z załóg interwencyjnych ciekawe co Zarządowi z Białegostoku powiedział tym razem, jaką znowu bajeczkę im opowiedział . Ludzie lepiej w domu posiedzieć niż w tym [usunięte przez moderatora]

Wszystko OK ale kierownik wszystko psuje nie liczy się z nikim lecz rodzinke to już prawie całą wcisnął . Troszkę się trzeba do roboty zabrać ponieważ ludzie sprzęt sprzedają firmowy i nikt tego nie widzi chyba że jest działa to oko się przymyka .\'\'BRAK NADZORU \'\'

Zostaw opinię o STEKOP SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOP SA