STEKOP SA

Łódź

Opinie o STEKOP SA

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy STEKOP SA, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Lolo

Na Rząsce mają 20 zeta na rękę i się z was śmieją że trafili jeleni do roboty.

W biefrusku krzykacze maja 14 i 15 netto tylko 2 co jezdza parami rzadza a sie sadza lenie spia malo czaly czas krzycza i ferment sieja

miki
@Pracownik 07.03.2018 15:15

stekop to najporzadniejsza firma jaka obecnie istnieje wiec przestancie ja szkalowac pracuje w niej i jest ok

NICO

Jaką stawkę mają najemnicy na JW Rząska ?

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o STEKOP SA w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Norbert

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może niektórym nie udało się tu utrzymać i teraz tak piszą?

Ali

Oszusci co miesiąc okradli na jw 11 58 Łask

Lolo

Jaka firma ochrania jw 1460 w orzyszu tam gdzie zginął ochroniarz

macanot

z lysm przez sciane szpachlem sie macał

miki

czy maciora jeszcze pracuje na rokicinskiej kawal z niego h-ja dosc ze spasiony to jeszcze smierdzi od niego brudas jakiego nie bylo hyba jeszcze

ormo

jak tam w psiarni na granicznej, wielki łeb jamniczka Jarosława C spuścił a co z pozostałymi kundlami niedługo weryfikacja żegnaj emeryturko funkcjonariusze

Igans

Czy to prawda,że od stycznia 2016 stawka będzie 12 zeta na godzinę netto

ewol

z perspektywy dosiwadczenia wiem, ze jezeli chodzi o branże ochroniarską to nie jest to dobrze płatna branża z tego względu, żę to nie ejst praca ktora wymaga myslenia oraz doswiadczenia, wiadomo,ze trzeba miec oczy na karku, ale praca raczej jest spokojna

daro

jak tam fachowcy od ochrony ze sławnym menago Jarosławem C dalej ma kłopoty z ludżmi bo ostatnio był widziany na Osobowicach he he szkoda chłopa wykończy się powiniem przejść do ochrony katedry w rynku hi hi

marcino

Pracowałem w tej firmie jako pracownik ochrony koło 11 miesięcy pilnowałem biura pge co tu dużo mówić osoby niepełnosprawne mają umowę o pracę bez grupy umowa zlecenie stawki jakie są takie są nie jestem upoważniony do udzielania takiej informacji jedź do biura wszystko się dowiesz napewno nie 50 groszy tak jak tu niektórzy bzdety piszą w każdym bądź rażie nie spodziewaj się nie wiadomo czego do przepracowania jest 240 bądź 264 godziny przynajmniej w przypadku pge atmosfera znośna ale zawsze znajdzie się lamus po prostu trzeba się nie dać to chyba wszystko myślę że opinia napewno się przyda wynagrodzenie zawsze na czas a nawet przed to jest u nich plus o wynagrodzenie nie musisz się martwić.

marus

czy na granicznej pracuje jeszcze Wróbel ten zwolennik obnażania się

Pietrek

cała esbecja ukryła się na granicznej a dowodzi nimi klawisz z Wołowa śmiechu warte

daro

myślę że Macierewicz przyjrzy się kto mu pilnuje wojska ta wizytówka z pierwszej linii na szczyt NATO to inwalidzi starcy po 70 z firmy STEKOP śmiechu warte

pietrek

kiedy egzaminy sprawnościowe w STEKOPIE bo EKOTRADE już rozpoczęła najwyższy czas pogonić Marków Tadków Edków Piotrów z Granicznej niech się wykażą sprawnościa te miernoty a wymagania to maja kalectwa

Grześ

nie polecam ani klientom ani szukającym pracy w tym syfie

daro

najsławniejszy asior menagejów to Jarosław C oraz jego pieski Marek K oraz klawiszowiec z Wołowa Tadzio S oni ustalaja gry w STEKOP Wrocław

jakub wędrowycz

Firma żałosna brak ludzi do obsadzenia posterunków po wygranym przetargu,brak umów, niewiadoma stawka,zero kontaktu z pseudo menagejami zwłaszcza her lip...ski totalny ignorant i de...l.

Herbst

Wygrali muzeum sztuki w Łodzi

jabo
@Herbst 24.01.2016 20:37

to ją bierz ha ha ha ha

obiektywny

Nie rozumiem wpisów odnośnie p. Moniki. Przecież ta kobieta w tej firmie już dawno zakończyła karierę....więc jaka p. Monika ze Stekopu ?????

normalny82

Ludzie piszący taką opinię na temat Menedżerki to powinni na głowę się leczyć bo na nogi za pozno,wy zakłamane Impelowskie Świnie co macie swoje standardy,banda emerytów policyjnych i z grupą inwalidów,co WOG 34 wam nie dopłaci do kontraktu,żeby utrzymać drużynę Impel Wrocław.

JW langiewicza

Menadżerka ze stekopu p. Monika powinna krowy paść a nie wprowadzać chore zasady na Jednostce na Langiewicza.Miss stekopu ryczaca krowa.

zmiety popularny

Ta menadzerka P.Monika wogle nie ma pojęcia na temat liczenia urlopu .Pewnie skończyła 7 klas heee.Zmiety popularny....

kims

Nie wierze w stawkę 50 groszy brutto w stekop, przecież oni znacznie więcej pewnie dostają w ramach dofinansowania z unii europejskiej, gdyby faktycznie tyle płacili to żaden niepełnosprawny by się na to nie zdecydował, gdyż przy 160 godzinach miesięcznie wychodzi 80 złotych i to brutto! to jaja jakieś, a nie pensja, sa firmy, które dniówkę maja większą.

felix

Nie wiem jak w Łodzi płacą bo w Białymstoku za godzinę na umowę zlecenie płacą 50 gr. brutto .Tak traktują osoby niepełnosprawne.

szczenka

Co wy w ochronie chcecie 2000 na rękę nie żartujcie.Cieciownia i nic więcej a przed wojną ochroniarz był pogardliwie nazywany STÓJKOWYM.

Zostaw opinię o STEKOP SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEKOP SA