Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

nowak

Ooo, usuneli opinie

wkurwiony
@nowak

prawda boli a najgorzej "rudego" z Oleszna-Budowa , mistrz świata w zakłamywaniu prawdy , szm.........arz , nie dajcie się tym oszustom niech płacą jak się należy a nie ochłapy , niestety trzeba się złapać za "jaja" i przeciwstawić tym wyzyskiwaczom .

@wkurwiony

jak sie przeciwstawisz wszedzie nie tylko tu - to cie i tak wyrzuca earto w imie idealow i zasad tracic zrodlo utrzymania?

Emeryt

Mam pytanie: czy firma ma jakiś socjal? . Pracuję już trochę w Pile i o niczym takim nie słyszę.

Glina
@Emeryt

Socjal tylko dla menagerów. Nie można doprosić się Regulaminu pracy i wynagradzania a o sprawach socjalnych to wszystko super tajne.

Robiolaw
@Emeryt

chłopie, jai socjal?! ten prysznic co to nawet brudasy z niego nie korzystają?? gruszkę na wierzbie ci ktoś chyba obiecał i pietruszka spadła...

Tak myślałem haha

stary pies , który może dużo ?
@Glina

menadżer , inaczej piesek na sznurku u gruchy z piły , co powie święte , lecz też ma za uszami , kombinacje na kombinacjach ,poganiane kombinacjami , lecz lada dzień to się zmieni , jak nie to będą wysiudani z MON-u .

w niedziele rano
@stary pies , który może dużo ?

to widac granatowo na bialym - lufa jak sie patrzy nawet pracownicy wiedza efekt domino

Bstok

W Stekopie już od dawna nie ma socjalu ale dyrektorsto na wojaże jeźdzą.

Agnieszka

Firma STEKOP SA była niedawno obecna na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach http://www.defence24.pl/658647,roboty-ladowe-na-mspo#.WbPiJOWXbpM Zapoznał się ktoś tam z ich działalnością? @joker Ty pracujesz jako ochroniarz w tej firmie? Chcesz powiedzieć, że są niskie wypłaty? I nie ma szansy na podwyżki? Może warto poruszyć ten temat z pracodawcą. Może wtedy też będzie więcej osób chętnych do pracy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Agnieszka

@Glina przypominam, że na forum nie obrażamy siebie wzajemnie. Jest to wspomniane w regulaminie: http://www.gowork.pl/regulamin. Także poproszę o merytoryczną opinię o STEKOP SA.

Leopard

gdzie podział się ten buc Jarosław C ze Stekopu myślę że minister ON przyjrzy się jego przeszłości

kuternoga

kiedy popędzą gliniarzy z ochrony i tych z grupami inwalidzkimi myślę że policja w końcu zajmie się tym iż kwalifikowany nie może być inwalidą

cieć

wszyscy gliniarze psują nam reputację, jeszcze jak im zabiorą emerytury to będą pracować za 9,50

Emeryt

Żeby u nas na jednostce zapewnić ludzi do ochrony to zatrudnia się ich z miast odległych o 120 km w jedna stronę.Potem im się dopłaca za dojazdy - w sumie i tak się traci ,.Rotacja pracowników jest tak duza że nie wiadomo czy firma wytrzyma na jednostkach w Zachodniopomorskim.

Cityman

To ile płacą w tym Brzegu?

c4

gdzie moja druga opinia?? już usunięta??

c4

Ludzie z dala od tej firmy. Banda szubrawców i krętaczy. Pod koniec marca managerowie : koń i mar.z. poinformowali, że w Brzegu w JW i przyległych stawki ulegają obniżeniu. Część poszła na L4, ale większość "czopków" poszła do roboty. Dziewczyna rzuciła wypowiedzenie, ale przekonali ją do powrotu. CIEKAWE CZYM ??? Krety ryją !!! Następny kordupel przyszedł ze szpitala wspomóc firmę. Mamy nadzieję , że wypad zrobią przed końcem roku.

Agnieszka

@polii, a znalazłeś jakieś pozytywy pracy w STEKOP SA?

Pozytyw
@Agnieszka

Agnieszko pozytywna jest Chałwa z Brzegu tj.nasza chluba zakładu i wizytówka

Agnieszka

Dla zainteresowanych pojawiły się nowe oferty. Znajdziecie je na stronie głównej firmy - http://www.stekopsa.pl/praca.html ;)

Magnat

Nigdy nowa przyjaźń nie wyrówna starej. Dla przyjaciela nowego nie opuszczaj starego. Gdy nie masz dobrych przyjaciół, staraj się ich dobrymi uczynić. Gdy się źle masz, wtenczas przyjaciela poznasz. Gdzie złe przypadki, tam przyjaciel rzadki. Gdzie interes dmucha,dobra praca, przyjaźń jest krucha. Gdzie przyjaźń panuje, tam wesołość z ochotą przebywa. Gdzie się myśli nie zgodzą, tam przyjaźń dziurawa. Jeden prawdziwy przyjaciel lepszy niż wielu krewnych Kto przyjaciół,kolegów z pracy nie szanuje, ten siebie rujnuje.

Wołek
@Magnat

Magnat to jest dla dobre przysłowie dla wartowników

alf

wielki łeb na granicznej we Wrocku pseudo wazelina dalej oszukuje

zdzich

joker ma rację , za 12 zł/h to kpina ale co zrobić jak każdy menago chce się wykazać zyskiem a zysk jest zawsze , tylko jaki?. Mróz, deszcz, słońce a my na posterunku. W okolicach Ponania masakra. Piszcie

Walet

Czy ktoś pracował w Komprachcicach i gdzie to jest ?Jakie są warunki,poszukują chętnych do pracy

joker

Nad morzem zaproponowali 2.4 na umowe o pracę + 12 zeta na UZ ..... i ludzie ich wyśmiali I prawidłowo! Nie schodzcie poniżej 15 zeta jak w innych miejscach.

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.