Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Tytus

Dziwię się tylko że ludzie którzy pracują w Krakowie na jw pracują za śmieszne stawki a przyjezdni pracują za 20zeta netto i się z nich śmieją bo manager im tyle daje a im ochłapy

SOLIDARNI
@Tytus

To jest jakieś "chore" przecież,tych łamistrajków to tylko na taczkę,zobaczymy jak długo pociągną,takie praktyki były robione już w zachodnio-pomorskim,gdzie ludzi ściągali z polski,a później się okazało,że były to obiecanki bez pokrycia,ludzie ponad 3 lata upominają się o obiecane pieniądze i co ? i nic jak kamień w wodę,nie żałujcie durni niech harują bo inaczej tego nie można nazwać.Nie mogą ludzie zrozumieć podstaw zatrudnienia,pieniądze zaślepiają,ale to nie wszystko,gdzie zdrowie pytam się,braknie szybciej jak im się wydaje,wiem po sobie wysiadam,nocki są zabójcze dla organizmu,wysiadam.

Zandarm

Nie ma w tym kraju uczciwej i profesjonalnej firmy ochroniarskiej!Stekop,Impel...czy inne to to samo dziadostwo!Wszyscy w ten sam sposób oszukują swoich pracowników a pracownicy w ten sam sposób się obijaja-jedni drugim równi!Przeklinam dzień w którym podjąłem pracę w ochronie.

Myk marketingowy
@Zandarm

Jedni udają że pracują, drudzy że płacą. Norma w Tymkraju.

wkurzony

postojowe w city obiecane a nie dane

Jw Brzeg

Cześć ludzie pracy!!! Jak tam Wasze wypłaty w Brzegu? Słyszałem że zmienili menadżera u Was. Prawda? Pewnie dalej braki macie a zmiana jest podyktowana mydleniem oczu że będzie lepiej hehehe.

Anioł
@Jw Brzeg

Skad masz tak dobre wiadomosci

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Cieć

Doprosić się w tej firmie o pasek z wyszczególnieniem składowych wypłaty jest nieosiągalne. Od nowego roku miały być podwyżki na umowach zleceniach w JW Bielice, ale jakoś do tej pory nikt z nami nie chce o tym mówić. Biorą nas na przeczekanie. Zaczynają się jakieś podchody i indywidualne łamanie ludzi aby przyjęli dotychczasowe warunki. Ale jeśli wojsko nie wymaga warunków które są zawarte w umowie i toleruje łamanie ich przez firmę to o czym my tu mówimy.

Nie dajmy się złamać !!!
@Cieć

to są właśnie metody Stekop,tak jak podajesz,rozmawiają z ludźmi indywidualnie,gdyż prościej jest ich złamać,chamstwo,mobbing,wyzysk,zastraszanie itd,a o pasku z wypłat to możesz sobie pomarzyć.Ja nie wiem tyle nie prawidłowości i nikt nic z tym nie mogą zrobić,jest bezsilność,trzeba jednak zgłaszać do MON,inspekcji pracy,ŻW,może ktoś wreszcie zrobi z tym porządek.Podobne praktyki stosują w Stekop Piła na JW Mirosławiec,Budowo,Oleszno i inne.Tam jest taki mistrz dyrektor Gruszka,który ma bezmózgowców menedżerów nieznający się na finansach,planowaniu,pracy z ludźmi,tylko przekręty z umowami,na które 16 WOG Drawsko Pomorskie nie reaguje,nie wiadomo dlaczego? różne insynuacje.Zbierzmy się na portalu X i zróbmy wystąpienie do ministra Błaszczaka może wreszcie na coś ten PiS się przyda.Kto zarządza ochroną w MON na terenach JW woła o pomstę.Czy nikt nie czyta tych komentarzy ? przecież przejrzałem stronę i woła to "o pomstę do nieba" ,przecież to są sprawy karne,kryminalne a nie jakieś wykroczenia,dzwońcie do Żandarmów,Policjantów,wojskowych może ktoś się obudzi,a jest problem ogólnopolski,wszędzie jest to oparte na takich praktykach.Problemem obecnym jak zauważyłem jest zmęczenie wartowników,gdyż nie przestrzegane są godziny pracy i odpoczynku,powód prosty braki kadrowe,dlatego jest szansa teraz uzyskać odpowiednie stawki aby za normalną pracę 168 godz zarobić w miarę godziwie, a nie walić godziny tracąc zdrowie,które się nie wróci .

@Nie dajmy się złamać !!!

czuje się gadke zawistnej konkurencji nie dajmy się podpuszczać to my na tym tracimy

P.S

Co do stawek w STEKOP to różnie. Ostatnio delegacja jeździ na Śląskto płacą po 21 zł netto i auto służbowe. Tam na miejscu hotel itp. W okolicach Poznania na dwóch jednostkach to są osoby nowo zatrudniane co mają nawet 14,50 zł netto i wyrównanie do umowy o pracę, tak więc jak dobrze umiesz rozmawiać to kasa jest.

Agnieszka

@Kasa,Kasa a dlaczego niższe są stawki w Warszawie w firmie STEKOP SA? A jak jest w Białymstoku? Bo właśnie jego dotyczy wątek? Pamiętajcie o regulaminie, nawet w nicku nie można używać obraźliwego słownictwa. Nick też może zostać usunięty przez administratora.

Kasa,Kasa
@Agnieszka

Właśnie nie wiem jak jest w innych regionach kraju i chciałbym uzyskać jakieś na ten temat informacje. Wyczytałem z postów, że w W-wie Stekop płaci około 12 pln netto/godz. a Śląsk ma sporo więcej /jeśli ludzie piszą prawdę/.

Zandarm

Na jednostkach pracują ludzie którzy jeżdżą z 24 na jednej jednostce na kolejne 24 na drugą jednostke-czasem sprawa wyjdzie na jaw ale stekop płaci karę finansową i wszyscy są zadowoleni.Poza tym często brakuje ludzi na zmianie i w takie dni jak święta itd nie wszystkie posterunki są obstawione bądź są tylko doraznie-i tu działa ten sam mechanizm(jeśli sprawa wyjdzie na jaw)czyli płacą karę finansową i jest o.k.Jeszcze strzelanie.Przez ładnych kilka lat na strzelnicy byłem tylko dwa razy podobnie zresztą jak inni z którymi pracowałem.

@Zandarm

Jaka jednostka? Prawda o czym mówisz , pracowaliśmy i pracujemy tak także . Żandarmi nie pomogą to policja także może sprawdzić po książkach służby , pobrania broni.Już się za to biorą,lecz ten naród taki durny,że tak daje sobą pomiatać i dać się zajeździć.Jedni walczą aby godnie pracować i zarabiać a inni to psują.Strzelania to norma wszędzie,fikcja, listy ze strzelania do podpisu i finito. A wojsko łyka wszystko co się im da nie sprawdzając.I Stekop znowu do przodu,że strzelania nie musi organizować.To wszystko jest chore,wstyd,że takie sprawy mają miejsce pod nosem MON-u . Wstyd,gdzie są osoby odpowiedzialne za ochronę aby w zarodku takie praktyki tłumić,łącznie z pozbawianiem uprawnień /głupkom/ oczywiście,wtedy tylko do łopaty.

@Chłop z mazur

albo nie robisz w ochronie tyko się mądrzysz albo (usunięte przez administratora) we własne gniazdo

hey

W Krakowie do jednostki wojskowej też delegowane wojsko zaciężna, w tym menagerowie i dowódcy stekopowscy z Modlina z lotniska....delegowani na czas walki o stawki....

Kolo

W Krakowie przyjezdnym płacą nawet 20zeta na rękę bo mają brak ludzi

@Kolo

i co można coś wywalczyć,ale pospolite ruszenie jeszcze poprawi sytuację w całej polsce,będą płacić i płakać,bo zarypią Stekop karami,już nie rozbiją 1 kary na kilka jednostek,odwrotnie będzie kilka kar na 1 jednostkę.

Ni to czarne ni to biale:-/

Powiem tak odpowiadajac na pewne kwestie tutaj poruszone..Z zalozenia ludziom chodzilo o godne traktowanie, i godna place, zreszta tak jak i przypuszczam wszystkim pracownikom ochrony niewazne w jakim regionie Polski.Dobrze tez wiemy wszyscy,jaki byl zasadniczy problem.W moim mniemamniu zawiodly wszelakie instytucje, aczkolwiek tutaj widze najwiekszy pozytyw nie zawiedli LUDZIE ktorzy stworzyli silna strukture!!Co do zasady, to zdajemy sobie sprawe ze firma majac noz na gardle, a moze i nie powiedziala wszystko co chcielismy uslyszec, z drugiej strony moze po doswiadczeniach po obu stronach barykady ktos wyciagnie lub wyciagnal juz wnioski i nastapi zalazek dobrej wspolpracy na Slasku, oraz innych regionach.Swiat jest maly przeplyw informacji w dzisiejszych czasach jest przeogromny,czy dobre czy zle informacje wszystko idzie w swiat.I teraz zasadnicze pytanie czego chca pracownicy, a czego chce pracodawca?Jezeli nasze cele beda zbiezne, a nie jak do tej pory rozbiezne to obydwie strony beda zadowolone.Natomiast jezeli nasze drogi beda sie rozchodzic, to wg. mnie nikt na tym nie skorzysta,ale to juz przyszlosc pokaze...Gdyby kazdy z nas byl jasnowidzem zycie bylo by latwiejsze,czas pokaze.Nie raz byly ataki w nasza strone,ze oceny nasze byly czysto teoretyczne,a nie praktyczne poniewaz jak wiadomo nie pracowalismy w wewnatrz.No coz, teraz to sie odmieni, a czy sprawdza sie nasze obawy, a moze w koncowym rozrachunku wydziek bedzie pozytywny?Ocenimy w przyszlosci,i moze podzielimy sie dobrymi lub zlymi doswiadczeniami z tejze firmy.Pozdrawiam serdecznie.

Myk marketingowy
@Ni to czarne ni to biale:-/

Bez skrupułów. To jest biznes, a pracownik, to tylko koszt uzyskania przychodu. Prezesi kreują się na liderów, a wciąż mają mentalność poganiaczy niewolników. Abandon of all Hope.

Ni to czarne ni to biale.
@Myk marketingowy

Hope dies last:-)A to juz sie okaze.Z marketingiem nie ma to nic wspolnego,bardziej moga to byc twarde reguly ekonomi, a co za tym idzie wiadomo slupki i cyferki.

Solidowiec
@Ni to czarne ni to biale.

Jak tak będziecie szwargolic po angielsku to was Stekop weźmie na biurowce do stolycy

Koniec

Śląsk się dogadał. Koordynatorzy że Stekopu wymienieni. Stawka 16 zł na łapkę.

jeden z wielu zawiedzionych
@Koniec

Menadżerowie wymienieni? (Kruk krukowi oka nie wykole) A nowi menadzerowie obiecali wam zapewne wszystko cokolwiek chcieliscie usłyszec. Obyscie sie na tym nie przejechali. Wiedzcie, ze nikomu z nich krzywda sie nie stanie (łąpka, łapke myje), a jezeli juz to tylko Wy dostaniecie po tyłku. Obym sie mylił. W kazdym badz razie wielu szarych pracownikow ochrony zawiodlo sie na Was Śląsku. Daliscie piekny przyklad i byliscie juz tak blisko i co dalej?????? nie wytrzymaliscie presji??? SZKODA.

@jeden z wielu zawiedzionych

Ale my jesteśmy silni i solidarni nikogo nie damy skrzywdzić. Zawsze można zrezygnować.

@Koniec

A teraz za dni parę,krzykacze będą pomału wysiudani z wielkim wykopem.Uzupełnią ludzi i stawki pójdą w dół,stary sposób Stekopu.Nie ma zmiłuj a te 16 zł wam jeszcze w gardle stanie .

Gierek
@Chłop z mazur

Nie sądzę. Już niedługo znowu przetargi a wieści się szybko rozchodzą. Nie zaryzykują kolejnej zadymy.

Niezłamany

Jeżeli firma Stekop woli płacić kary na jednostkach zamiast przeznaczyć tę pieniądze dla pracowników za sumiennie wykonywana pracę to .... ,, życzę powodzenia " ... ale nie wróżę świetlnej przyszłości . Może jakiś ,, kołoordynator" ze Stekopu pochwała się ile to już kar zapłacili na Śląsku tylko w złotówkach prosze.

sąsiad
@Niezłamany

Nie ma tu żadnego z kołoordynatorów wszyscy stoją na posterunkach na jednostkach na Śląsku

Autobus ludzi
@sąsiad

Sluszna uwaga hehe,to bylo dobre.

Elixir
@Niezłamany

Kary wrzucają w koszty i po problemie,takie "sczwane lisy",ale trzymajcie się w kolejce następna firma z wyższą stawką,nie ma złego co by na dobre nie wyszło,tylko cierpliwości .

@Niezłamany

czytam te wszystkie wypowiedzi i nie kapuje o co tu ,.pracuje w stekopie na jw i do tej pory byłem zadowolony. teraz wraz z kolegami odmawiając wyjazdu na śląsk narażamy się na szykany nie chcemy się wam wcierać ale chcemy wiedzieć konkretnie w czym rzecz,o co walczycie , jeśli o kasę to ok jeśli o układy to sory.mnażerowie w firmie ogulnie wpożo - musieli to pojechali

Niezłamany

Panowie nasza dyskusja tutaj niczego nie zmieni a doprowadziła tylko do tego że staramy się wzajemnie obrażać. Zastanówmy się czy o to nam chodzi? Tych którzy twierdzą że Stekop jest wspaniałą firmą nie przekonamy niczym i nie chcę tu wnikać dlaczego. Nas też nikt nie przekona, bo już wcześniej były negatywne wpisy na temat Stekopu i tymi wpisami się kierujemy, ale nie tylko. Znamy przecież ludzi (świat ochrony jest mały), którzy pracowali lub pracują pod tą firmą i swoją opinię wyrażają jasno, nie tylko na tych forach. Wystarczy poczytać jaką opinię ma Stekop wsród swoich zleceniodawców (pracodawców). Tak więc Panie i Panowie proponuję zaprzestania oblewania się pomyjami i plucia na siebie nawzajem, bo nie o to nam na Śląsku chodziło. Jak My nie będziemy się wzajemnie szanować, to tym bardziej żaden menadżer z żadnej firmy nie będzie nas szanował. Pozdrawiam wszystkich pracowników ochrony, nie tylko ze Śląska Niezłamany

@Niezłamany

Bardzo trafna wypowiedź popieram.Wszystkim nam zależy na tym żeby sytuacja w ochronie się poprawiła menagerom i pracownikom Stekopu zapewne też.

@Niezłamany

To oczywiste, że gniew swój umieściliście na podstawie tego co ktoś, a nie wy sami. Żeby mieć własne zdanie, to najpierw trzeba samemu powspółpracować. To oczywiste, że, aby psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie. Dziś modne jest, by swój ślad zostawić potomnym w necie i to nade wszystko ślad swej złości i frustracji. Nawet jeśli sobie zasłużyliśmy na to, by firma nas ukarała - to nie doszukujemy się winy w sobie, tylko z założenia wychodzimy, że nam się należy i jak nas każą to ja im pokażę i myk - wylewam wiadro pomyj na forum, a co, niech mają. Dlatego zanim komuś przypniemy złą opinie, to opiszmy to mając własne zdanie, a nie zdanie kolegi, co właśnie wyleciał za wóde, albo nie dopełnił obowiązku. Cieszę się, że niektórzy w końcu zrozumieli, że mój wpis nie miał na celu was uderzyć, ale skłonić do wyrażenia własnej opinii. Ciekawe, jak będziecie się czuć panowie, za jakiś czas jak Stekop przetrwa ten trudny okres, czy będziecie dumni z tego, że na tym forum zostawiliście po sobie ślad oparty na cudzym wrażeniu. Postawcie się na miejscu tych, których obraziliście swoja arogancją i wyzwiskami, wyśmiewaniem się ze swoich kolegów najemników, którym na pewno nie fajnie się czyta, że koledzy ze śląska tak ich postrzegają. Naśmiewacie się z nich, a to przecież wasi koledzy ochroniarze, tylko z innej części Polski. No chyba, że wy ślązacy jesteście z lepszej gliny ulepieni. Na koniec dodam, że język po to Bozia dała, by rozmawiać, a nie opluwać i gnoić. Jeśli widzimy, że coś jest nie tak - to przedstawmy to w cywilizowany sposób, a nie krzykiem i arogancją. Gdy będziemy wspólnie dbali o interesy, to i wspólnie będzie nam się żyło lżej. Taki podział na pewno nie doprowadzi do tego by poprawiła się sytuacja braci branży ochroniarskiej. To tyle co mam do powiedzenia. Pozdrawiam:]

To prawda

@kolba

To nie jest wina firm ochrony, że zawód kwalifikowanego pracownika ochrony został zrównany ze zwykłym pracownikiem ochrony. Ten problem powinni zmienić ludzie, którzy rządzą polskimi ustawami. Praca na jednostkach wojskowych i do tego z bronią jest przede wszystkim bardziej odpowiedzialna, niż zwykłe cieciowanie na budowie czy sklepie. Po za tym, kwalifikowany pracownik ponosi koszty: najpierw na podniesienie swych kwalifikacji i zrobienie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, zdania egzaminów na broń, opłacenia co jakiś czas badań lekarskich i psychologicznych. Kiedyś był taki zamysł, by ludzie z kwalifikacjami byli lepiej opłacani, ale po drodze chyba gdzieś to uciekło. Zleceniodawcy nauczyli się, że nie interesuję ich ta sytuacja, tylko cena, a im niższa tym lepiej. Zapomnieli tylko, że tanio w ochronie nie znaczy lepiej. A kto pracuje w ochronie, to wie o co mi chodzi.

@kolba

A ja uważam że trochę winy jest po stronie firm ochroniarskich. Jak wszyscy dawaliby wyższe ceny na przetargach to oczywiście zamawiający wybrałby to najniższą ale z wyższych stawek i wszyscy byliby zadowoleni. Ludzie godnie zarabiali a firma miałaby zysk.Niestety zawsze znajdą się firmy które wchodzą prawie po kosztach i nie mówię tu o konkretnych firmach tylko ogólnie. Tak że na przyszłe przetargi formy muszą przemyśleć czy lepiej mieć m bieg obiektów za dobre pieniądze i zadowolonych pracowników, czy wiele obiektów z minimalnym zyskiem lub po kosztach.

@kolba

"bozia język dała" a jak się odezwałeś do kolesia który stał na bramie "cywilizowany"osobniku bo na człowieka to sobie długo jeszcze nie zasłużysz

@anonymous

Z odpowiedzią długo myślałeś, chyba trzeźwiałeś? Jak sam widzisz, te 25 latek jeb....a zrobiło swoje. Bardzo ci współczuję, bo jesteś biednym i smutnym człowiekiem bez twarzy. W masce codzienności karmisz się nienawiścią, żeby wegetować. Ale wiesz co, mimo wszystko ja ci życzę wszystkiego dobrego:]

Oooo wymyślił????!!!

lodołamacz

Agnieszko daj spokój urlopom bo ludzie pomyślą że jesteś tak tempa że nie ogarniasz tematu ;)

Legalpracownik

stekop jako pracodawca jest bardzo dobrą firma wyplaty nigdy sie nie spoznily a pracuje juz 9 lat stawki na gi tez sa akurat u nas w miescie najlepsze. A opinie ludzi ktorzy wogole nie podjeli pracy sa nic nie warte i portal powinien kasowac. Jednostki wojskowe to dla firm dobry biznes wiec nie moga sie pogodzic z zejsciem i placa pod stolem za sianie zamentu i bojkot bo jak nie uda sie firmie wejsc to pozostaje stara. Biznes

@Legalpracownik

Zawsze na JW wchodziły firmy które mają poparcie pracowników lub UKŁADY "dobry holownik lub pchacz" czyli KTOŚ wysoko postawiony i przestańcie już wciskać kit o uczciwości

Śląsk

Ochroochro co ty za pierdoły piszesz

ochroochro

dlaczego wszyscy piszą że jest do dup.y, że łamane jest prawo, przepisy i nikt z tym nic nie robi czuję że ktoś ma niezłe układziki, czy żołnierze którzy sprawują tam nadzory reagują?? zresztą poczekajmy ja daje im max 2 miechy jak to nie pierd.l.nie to sam się tam zatrudnię bo najwyraźniej wszystko jest okey

Agnieszka

@sufo skupiam się na temat tematu, który jest szokujący, a nie został wyjaśniony. Są dla Ciebie jakieś ważniejsze na ten moment tematy w firmie STEKOP SA w Białymstoku? Jak tak to je poruszmy. Bo każda lokalizacja powinna mieć swoje opinie.

sufo
@Agnieszka

Droga Agnieszko, ludzie ,,sprzedają'' urlopy bo zarobki w ochronie są bardzo niskie a każdy ,,dodatkowy'' grosz zawsze bardzo się przyda. Mam nadzieję, że wyjaśniłem Ci wystarczająco tą sprawę i temat urlopów zostanie zamknięty. Pozdrawiam.

:-)

Azeby sprecyzowac ponizszy wpis, to nie przeciwnikom i nawet nie chodzilo o wlasne zdanie, a zdanie ogolu.A, oponenci na tym watku albo naprawde nie wiedza o co chodzi, w co osobiscie nie wierze,lub po prostu nie chca wyjawic prawdy gdyz prawda by ich calowicie obnazyla i pokazala prawdziwe ich oblicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.