LAVO PUH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bielsko-biała

Opinie o LAVO PUH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

bielszczan

zgadzam sie wyzysk umowa zlecenie a jak juz dostaniesz sie do miotły to sam zobaczysz :D porażka gdy przychodzisz spytac sie to ci mówią przetarg nie wygrali no i tak z wszystkim lepiej byc na bezrobociu niz tam robic

totek

NAJGORSZEMU WROGOWI BYM TEGO CZEGOS NIE POLECIL WYZYSK NA LUDZIACH ZA 7 ZL UMOWA ZLECENIE BEZ PRZYSZLOSCI

jkn

dno totalne dno i wyzysk za 1o br

Zostaw opinię o LAVO PUH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAVO PUH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ