Centrum Automatyki i Pneumatyki W.Greń, B.Michalski i Wspólnicy Sp.J.

Bielsko-Biała

Opinie o Centrum Automatyki i Pneumatyki W.Greń, B.Michalski i Wspólnicy Sp.J.

Cezary

Cześć! O tym centrum automatyki słyszałem już od kilku osób, ale chciałem poczytać, co sami pracownicy o nich sądzą. Widzę, że tutaj nikt się na ich temat nie wypowiada i w sumie jestem zdziwiony. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, jak wygląda ogólnie praca w tej firmie, czego się po nich spodziewać.

Zostaw opinię o Centrum Automatyki i Pneumatyki W.Greń, B.Michalski i Wspólnicy Sp.J. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Automatyki i Pneumatyki W.Greń, B.Michalski i Wspólnicy Sp.J.