NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Łukasz

Lubię mieć kontakt z ludźmi. Wiadomo, można spotkać różnych klientów, ale ogólnie nie jest źle. Zarobki przyzwoite, można liczyć na premie jak się wyrobi normy.

Małgorzata
@Łukasz

Takiej opinii było tu właśnie potrzeba. Chciałam jakichś konkretów i je dostałam. Napisałeś, iż jeśli wyrobi się normy, to można liczyć na premie. A czy jeśli się nie wyrobi, to obowiązują jakieś kary, czy raczej nie? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

Łukasz
@Małgorzata

Normy muszą jakieś być w końcu to sprzedaż. Ja wyrabiam, choć to wymaga pracy. . Podstawa zawsze na czas.

Adamuss

Większość współpracowników jest pomocna, mogę na nich liczyć w razie potrzeby. Rks też nie robi jakichś problemów. Atmosfera jest okej :) Pieniądze fajne, a do tego można liczyć na premię jak się wyrobi normy. Lubię wszystkie nowinki techniczne, poznawanie specyfikacji nowych urządzeń sprawia mi dużą przyjemność

sebus

Czasem nogi bolą bo trzeba się nachodzić ale klienci przeważnie spoko i ekipa. Fajnie się przychodzi do roboty.

zadowolony

Lubię swoją pracę, nie przychodzę do niej za karę. Mam sporą wiedzę o elektronice, więc mogę ją wykorzystać. Łącze przyjemne z pożytecznym. :)

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Ona

Złodziejska firma . Za wszystko potrącają po 15% . Praca dla ludzi którzy lubia oszukiwać biednych klientów , bez sumienia .. Najnizsza stawka krajowa Nie polecam ! Sama pracowałam i była to najgorsza moja praca .

@Ona

A jak zrobisz troche więcej ponad plan to dostaniesz +5%. Aż chce się pracować

Kuba
@Ona

Nigdy nie miałem potrąceń z pensji, a pracuję już trochę. Źle nie jest, jak dla mnie praca przyjemna i nikogo się nie (usunięte przez administratora) tylko poleca sprzęt, który przynosi ludziom frajdę. Można dostać też więcej., Wszystko zależy od tego ile, ponad plan wyrobisz.

@Kuba

A u mnie jest wręcz przeciwnie, bo plany na PSy są z kosmosu, że nie da się ich wyrobić w żaden sposób. I tak 4 miesiąc z rzędu mamy -15% od premii

Miłosz

Jak dla mnie praca ok, od zawsze interesowałem się elektroniką, teraz mi za to płacą :)

Leon

Kolejna (która to już w ostatnim czasie?) zmiana systemu "motywacyjnego". Coś nie mogą ogarnąć sposobów wynagradzania tak, żeby posłużyły przynajmniej parę lat...

Michal

Witam nie polecam sklepu. Sprzedają towar wadliwy. Po sprawdzeniu sprzętu w domu i zaowazeniu wady postanowiłem reklamowac go. Kazali go odesłać do swojej siedziby na ekspertyzę i po tygodniu trzymania go stwierdzili że odesłać go na serwis. Byłem zaskoczony ponieważ myślałem że wymienia mi na nowy a nie każą czekać następne 3 tyg. Jak się sprzedaje zepsuty towar to wymienia się na nowy a nie każe czekać 4 tygodnie !!! UNIKAC ICH albo niech dają na piśmie że towar jest 100% sprawny. Prosta zasada place i wymagam.

Leon
@Michal

Sprzedawca musi zweryfikować w tym przypadku, czy sam nie uszkodziłeś sprzętu.

Walder

Przestańcie pisać bzdury , dziś wielu kierowników sklepów zrealizowało swoje plany sprzedażowe i każdy z takich kierowników w tej firmie dostaje za jeden parametr około 700 zł , tych parametrów jest kilka i każdy fajnie płatny .. Podstawa wieksza od sprzedawców o ok 1500 zł Handlowiec za cały miesiąc gigantycznej pracy , planów , presji tajemniczego dostanie 450 zł do wypłaty a kierownik salonu 450 zł ma za jeden parametr plus podstawa To tragedia , widzę po swoich osoba jak pracują... nikt nie jest głupi - nie będzie handlowców z takimi placami jak obecnie w Neonet Kierownik Salonu dostaje po 4 tys na rękę bez wpływu na sprzedaż a sprzedawca przy super wynikach wyjdzie 2,5 to jest święto i mega wynik Lepiej w tej firmie siedzieć na minimum nizeli coś robić i tak jest w każdym salonie , jedynie czasami kierownictwo łapie chęć na sprzedaż gdy widzi u siebie premie po 3-4 tys nie sprzedawcy którzy maja po 450 zł za cały miesiąc ciężkiej pracy , niech się nikt nie wygłupia i nie myśli ze jest takie bezrobocie ze ktoś będzie cały miesiąc pod presja i dostanie za ten fakt 450 zł do wypłaty Jeśli ktoś zarządza swoimi ludźmi w tej firmie i cieszy taka osobę premia dla osób które tworzą jego wypłatę w okolicy 400 zł za full plany to jest głupi , on oraz prezes który tak zniszczył ta firmę , trzy lata wstecz zwykły pracownik by oddał serce za prezesa i jego firmę plus klientów - obecnie każdy ma gdzieś ta firmę oraz klientów - robi się istnie minimum... kierownicy i kierowniczki zarabiają premii po 3 tys zwykły szarak który robi na ten wynik bez udziału kierownika czy podobnych za maks wyników dostanie 400 zł

Dr.dre
@Walder

Gadasz głupoty ja jako sprzedawca zarabiam od 3,5 do 6 tyś i to w małym salonie który jest poza nowymi standardami z małą ilością sprzętu przy dużej konkurencji w mieście MEX Euro i nowy Neonet

elektromiś
@Dr.dre

chyba jak jesteś sam na salonie w grudniu, ty sprzedajesz, drukujesz ceny, odbierasz towar, robisz ekspozycje a kierownik patrzy.

Tak to jest w sprzedaży.. Nie wiem czego Ty oczekiwałeś? Taka praca leżenia nigdzie nie ma... Szczerze penie niejedna osoba chciałaby mieć te 3000 tysiące pensji. To już nie jest zły grosz.. Wiadomo, żeby zarobić trzeba się narobić w dzisiejszych czasach niczego za darmo nie ma. Pozdrawiam.

Bartosz

Zakres obowiązków, który przedstawiłeś, jest dosyć duży, dlatego zastanawia mnie ile godzin dziennie pracujemy będąc zatrudnionym w firmie NEONET. Czy jest to system 8, 10, czy może 12-godzinny? Proszę, abyś napisał, jak to wygląda. Będę wdzięczny.

byly_me

Proponuje sie przekwalifikować bo mozna zarobic te 3 tys netto bez wysiłku fizycznego po 8h dziennie od 7 do 15 a czasem do 14 od pon-pt i bez mieszania w grafikach i proszenia sie o urlop kierownika, nie wspominając o planach i naciagania klientow

kld

Ostrzegam przed promocjami w tym sklepie!!! Pojawiłam się w sklepie z zamiarem zakupu telefonu za 2500 zł i chciałam skorzystać z aktualnej promocji "zacznij spłacać od czerwca i raty 0% - RRSO 0%". W sklepie stacjonarnym - po tzw. weryfikacji poinformowali mnie, że całkowita spłata kredytu (telefonu) wyniesie 3300 zł i nie ma czegoś takiego jak spłata od czerwca tylko od następnego miesiąca. Zapytałam, gdzie mogę skorzystać z promocji, którą wszędzie reklamują. Powiedzieli, że w sklepie internetowym. Tak też zrobiłam. Wróciłam do domu bez telefonu i dokonałam zakupu poprzez sklep internetowy. Czekałam na towar 5 dni. Wreszcie towar przyszedł do sklepu. Udałam się ponownie do punktu odbioru czyli sklepu stacjonarnego. A w nim? Ponowna weryfikacja i wyliczenie całkowitej spłaty kredytu na 3700 zł!!!!!!!!!! Sklep stacjonarny poinformował mnie, że nie mogą mi sprzedać telefonu za 2500 zł w kredycie 0%. Zadzwoniłam na centralę, gdzie usłyszałam informację, że nie zapoznałam się z regulaminem promocji. Po rozmowie z konsultantem wnikliwie zapoznałam się z regulaminem promocji z którego jasno wynikało, że bez problemu mogłam wziąć udział w promocji i zakupić sprzęt na raty 0%. Po wystawieniu negatywnego komentarza odezwała się do mnie centrala i w ramach zadośćuczynienia za zaistniałą sytuację, gdzie przyznali mi rację i napisali, że należały mi się raty 0% tylko nie wiedzą czemu ich nie dostałam, zaproponowali bon podarunkowy o wartości 50 zł i prosili o usunięcie komentarza :)))))))) kpina! Taki bon bez problemu można znaleźć w internecie i legalnie go wykorzystać robiąc zakupy w neonet on-line. Jak poprosiłam o rekompensatę zgodną z obecną promocją - kartę podarunkową o kwocie dostosowanej do promocji - to otrzymałam wyodrębnione paragrafy i zapisy regulaminu obecnej promocji cyt. "Zgodnie z regulaminem promocji § 2 pkt. 7 7) Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i rabatami (w tym też rabatami reklamacyjnymi oraz wycenami indywidualnymi) obowiązującymi w czasie trwania Promocji. Promocja nie łączy się z ratami 0%." Wręczając mi odpowiednią kartę podarunkową, sklep nic by na tym nie stracił bo zakupu dokonałabym nigdzie indziej tylko w neonet, a niesmak sytuacji na pewno nie pozostałby tak intensywny. Promocjami tego sklepu powinien zająć się Rzecznik Ochrony Konsumentów bo niestety jawnie wprowadzają klientów w błąd. Dlatego raz jeszcze ostrzegam przed zakupami w neonet stacjonarnym i neonet online.

zadowolony pracownik
@kld

a Ty wogóle umiesz czytać? tu się zamieszcza opinie o PRACODAWCY a nie opinie o sklepie.

Lewy
@zadowolony pracownik

W pewnym sensie to jest opinia o pracodawcy. Dlaczego klientka nie dostała rat 0%, które rzekomo są na wszystko? Dlatego, że doradca w sklepie nie chce tracić czasu na pisanie rat, z których nic nie zarobi.

Ridd
@kld

Czy nie wpadła pani na to że to bank udziela pani kredytu a nie sklep? Jeśli zalegamy gdzieś w BIK to zgody na raty zero człowiek nie uzyska, a wystarczy parę spóźnień w splacie rat i koniec... Jeśli ma się kiepska historię kredytową to nie ma się co dziwić

Lewy
@Ridd

Jeśli zalegamy w BIKU, to zgody na żadne raty człowiek nie uzyska. Dobrze wiesz, że uzyskanie rat 0% nie zależy od historii w BIKu (a przynajmniej nie w takim sensie, o którym piszesz), a od sprzedawcy.

Flota
@Ridd

Jezeli sie nie znasz to nie komentuj. Sprzedawca pocisnal scieme bo sprzrdajac kredyt 0% nie ma z tego nic a wciskajac oprocentowany z ubezp.a prowozje. Zwalanie na BIK to znane "techniki" sprzrdazy

Raciarz
@kld

Weź se kredyt w banku i nie zawracaj głowy..

Nik
@kld

(usunięte przez administratora)tu jest forum opinii o pracodawcy Neonet a nie o sfrustrowanych skąpych klientach, chcacych wszystko za darmo!

Fg
@kld

Kogo to interesuje? Tu mowimy o warunkach pracy w neonet , umiesz czytać?

meche leche
@kld

cyrk to jest mało napisane

Przemek

To moja trzecia praca w tego typu markecie. W końcu mam kierownictwo, które mnie docenia. Jak na razie jestem zadowolony. Spoko ludzie na co dzień.

matteo

Fajna atmosfera, zgrany zespół, kasa ok pracuje ponad rok i nie myśle o zmianie. To nie jest moja pierwsza praca więc mam porównanie.

Natalia

Jest to moja pierwsza praca po ukończeniu szkoły. Początki były trudne, dużo nowych informacji do przyswojenia. Ale z każdym dniem jest lepiej. A w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na pomoc innych pracowników.

Emila56

Pracuje w neonecie już 3 rok i jestem zaskoczona na jak bardzo życzliwych ludzi trafiłam. Na razie nie planuje zmieniać pracy jest mi tu dobrze. Na zarobki też złego słowa powiedzieć nie mogę.

Dezylmax30

Pracowałem tu na studiach w Warszawie, bardzo wyrozumiałe kierownictwo, zawsze dało się dogadać. Z płacą też nie było problemu. Miło wspominam pracę i ten czas.

nick
@Dezylmax30

z tym że w warszawie nie ma Neonetu:) nie kręć

Były pracownik teraz żółty
@Dezylmax30

Fantastycznie. Pozdrawiamy Neonet Warszawa. Najlepszy sklep w Polsce.

Martin Pomoże
@Dezylmax30

trochę się zagalopowałeś płatny trolu. Neonet Warszawa... Haha...

Dezylmax30
@nick

O, jak gorąco. Pisałem, że pracowałem będąc na studiach w Warszawie, a nie, że pracowałem w Warszawie. Miłego Panowie ; )

Martin Pomoże

Co zrobić, żeby mój wpis był przyklejony na górze strony?

Martin Pomorze

Mój kierownik właśnie mnie skutecznie zdemotywował. Pracuję w nn 8 lat i każdą złotówkę muszę sobie wyszarpać. Przyszedł kolega, popracował 4 miesiące i złożył wypowiedzenie. Od ręki dostał awans z młodszego na starszego, kilkaset zł podwyżki i jeszcze jakiś dodatek specjalny, żeby tylko nie odchodził. Z tego wynika, że żeby dostać realną podwyżkę trzeba rzucić papierami.

Robercik

W innym elektromarkecie, nie szło się dogadać z kierownikiem no i wiecznie ciśnienie na te normy sprzedażowe.. Tu jest zupełnie inaczej. Normalna praca na normalnych warunkach

Reymont
@Robercik

Hahahaha. Nie ma cisnienia na wynik ?? Autentycznie sie popłakałem. Moze wkleję ci maile od mojego RKS-a ?? Jak tam punkty na produktach ?? Może powiesz, że z miesiąca na miesiąc nie maleją ?? Nasz kierownik sklepu to typowy korpo i już został zmielony przez korpo neo. Na początku był ok. Teraz jest korpo szczurem.

Martin Pomorze
@Reymont

Nasz kierownik podczas odpraw już cytuje jakieś podręczniki dla sprzedawców sprzed 10 lat. On myśli, że nas motywuje, a my się później nabijamy...

Były DK

Pozytywne opinie na temat tego... Wypisują albo wynajęci ludzie albo pracownicy centrali, opinie te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, nikt o zdrowych zmysłach za (usunięte przez administratora)zł nie będzie pracował jako sprzedawca, doradca magazynier, sekretarka, sprzątaczka, serwisant itd w jednym. NIE POZDRAWIAM

@Były DK

Sugerujesz, że pozytywne opinie na temat pracy w firmie NEONET nie są rzetelne oraz zgodne z prawdą. Może mógłbyś wyrazić swoją szczegółową opinię o tym miejscu pracy? Rozumiem, że możesz postrzegać je nieco inaczej niż pozostali pracownicy, dlatego chciałbym, abyś ocenił warunki płacowe oraz rozwojowe w tej właśnie firmie.

@Michał

System premiowy jest po prostu tragiczny. (usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o te aspekty to konkurencja zjadła Was na śniadanie. Wystarczy zrobić dobry program motywacyjny i od razu lepiej się będzie pracowało (np SLW i GS w Mex). Drugą sprawą jest bardzo mały wybór asortymentu RTV AGD. (usunięte przez administratora)Centralo!!! zmieńcie zakupowców bo z takim asortymentem sprzętu daleko nie zajedziecie i niestety promocje konsumenckie za dużo tu nie pomogą.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.