NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Majka

W moim mieście otwierają me na start 3700 br podstawy w neo mam ponad tys zł mniej na najwyższym stanowisku sprzedawcy , jeśli PiS zwiększy najniższa do 2450 zł najstarszy dk w neo dostanie 150 zł więcej podstawy od najniższej... Słabo to wyglada od kilku lat..

byly_me
@Majka

na początek... później przedstawią ci inne warunki jeśli się nadasz i nie piszę tutaj wcale o większej kwocie wręcz przeciwnie.

Pawelski
@Majka

Chyba nie o tym samym pracodawcy rozmawiamy. Pracowałem już w niejednym elektromarkecie i tu nie jest tak źle z zarobkami

Obry
@byly_me

Bzdury

Joanna

Witam, firma NEONET to dobre miejsce pracy, fajni ludzie i świetna atmosfera. polecam gorąco!

Pracy jest naprawdę sporo, ale jak się człowiek zorganizuje, to bez problemu można wszystko ogarnąć. Zaczynałem od najniższego szczebla i awansowałem na kierownika działu. A liczę na więcej. Pieniądze idą w parze z obowiązkami.

Bartosz

Super, że udało Ci się awansować na kierownika działu. Gratuluję! Mógłbyś napisać, ile czasu Ci to zajęło? Jest on ściśle określony wewnętrznym regulaminem związanym ze ścieżką rozwoju zawodowego, czy może nie ma określonego czasu kiedy można awansować na wyższe stanowisko?

Leon

Tylko, że w Neonet nie ma takiego stanowiska jak kierownik działu... (usunięte przez administratora)

Chłopaki, może na sklepie nie ma kierowników działów, ale w centrali już jak najbardziej.

Daniel
@Leon

Pracuję w centrali i moim szefem jest kierownikiem działu. Może to o niego chodzi? Nieźle.

Praca jak praca. Zarobki - prosta zasada. Jak nie naciągniesz klienta, nie przytniesz na ratach (czasem nawet: oszukasz) - nie zarobisz.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Aneta_b.

Pracuje tu już 3 lata i jakby było tak tragicznie jak tu co niektórzy piszą to już dawno bym zrezygnowała. Większość przyszła do pracy i myśleli, że zarobią nic nie robiąc. Praca ogólnie jest ok, zarobić można i nie trzeba nie wiadomo jak się zamęczać.

stasieq

Pracowałem jakieś dwa lata potem wyjechałem za granice do rodziny a tak to bym pewnie jeszcze dłużej tam miejsce zagrzał. To była moja pierwsza praca na normalną umowe, nie śmieciówke, kasa zawsze na konto na czas, nie musiałem chodzić i sie prosić. Wypłata ok, jak na warunki w moim rodzinnym mieście. O żadnym (usunięte przez administratora) sie nie słyszało, tworzyliśmy raczej zgrany team

Norbert

Moja trzecia praca, i druga w elektromarkecie. U konkurencji kładli bardzo duży nacisk na sprzedaż rzeczy praktycznie niesprzedawalnych. Miałem dość i się pożegnałem. W neonecie jak na 8 miesięcy pracy jestem zadowolony podstawę też dali spoko. Atmosfera pracy zdecydowanie lepsza. Nie każą wciskać bubli.

@Norbert

Zobaczymy jak sklep nie wyrobi PSów, to co wtedy będziesz mówił.

Sebastian
@Michał

Tu gdzie jestem z wyrobieniem nie ma problemów, mniej nachalne nagabywanie ludzi ma lepsze skutki. No i ceny są korzystniejsze wielu produktów, często ludzie wracają.

KacperM
@Michał

To, że inni nie wyrabiają i cisną nie znaczy, że tak wszędzie jest. Ja zmieniłem pracę z innego elektromarketu na neonet i nie narzekam. Tobie też radzę, zobaczysz, że są jeszcze normalne warunki pracy.

julian_tod

Praca tutaj jak najbardziej mi odpowiada i zarobki też. Elektronika to moja pasja, i na sprzęcie się znam, a gdy się robi to co się lubi to ciężko nazwać to pracą.

Joanna
@julian_tod

Nie aż tak często zdarza się, by ktoś był tak zadowolony ze swojego pracodawcy jak właśnie Ty. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko cieszyć się z takiego stanu rzeczy. Nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie pewna kwestia związana z pracą w NEONET i mam nadzieję, iż zechcesz mi ją opisać. Jestem mianowicie ciekawa, czy pracownicy tej firmy mają możliwość awansowania w jej strukturach?

Damiano

Pracowałem podczas studiowania łącznie 5 lat. Nie było problemu dogadać się co do grafiku. Z łatwością łączyłem studia i pracę. Po studiach przeprowadziłem się do rodzinnego miasta i z pracy zrezygnowałem. Nadal mam kontakt z osobami, które tam pracują.

Bob

(usunięte przez administratora) Oj ciezka to praca, przelozeni malo pomocni tylko wynik i wynik czlowieka traktuja jak sniecia placa marne grosze ( dzieki nowemu "super systemowi premiowemu")

Kowalski00

Pracuje na stanowisku kierownika już rok w innym mieście, na zarobki nie narzekam. Zawsze dążę do tego, aby nie było spięć w pracy a atmosfera była normalna. Wcześniej pracowałem w innym elektromarkecie, szanse na awans były znikome.

Martyna

Pierwszy raz pracuję w sklepie z elektroniką. Myślałam że sobie nie poradzę. Jak na razie narzekać nie mogę. Sporo nowych rzeczy musiałam się nauczyć. Jednak była to kwestia 2-3 tygodni. Z każdym dniem jest łatwiej. Praca jak najbardziej mi odpowiada.

Renata

Początki były trudne ale z każdym dniem było lepiej. Miała być to praca na wakację. Ale tak się wdrożyłam że zostałam na dłużej. Pracuję tam od roku i narzekać nie mogę. Miła atmosfera a wypłata też nie jest zła.

Anita

Skończyłam dopiero szkołę. I to moja pierwsza praca. Przez pierwsze tygodnie było ciężko ale teraz jest coraz lepiej. Było dużo nauki ale wiadomo nowa praca więc nie ma się co dziwić. Bardzo miło mnie przyjęli do swojego zespołu.

@Anita

To dobrze, ze jesteś zadowolony ze swojej pierwszej pracy. Możesz nabrać doświadczenia i nauczyć się zawodu. Czy brałeś udział w szkoleniach, które wdrożyły Cię do pracy na zajmowanym stanowisku? Interesuje mnie ile trwa okres próbny i czy później dostałeś umowę na dłuższy okres. Liczę, że mi odpowiesz.

czym różni się balkon do sprzedawcy z Neonet ? Tym ze balkon utrzyma cała rodzine

Micky
@Marek

Ale żartowniś się trafił...

Grzegorz
@Marek

Chyba tu nie pracowałeś albo wcale się nie przykładałeś. Ja bez problemu mogę utrzymać siebie i rodzinę. Wystarczy wykazać odrobinę zaangażowania i pieniądze są ładne.

Darek

Pracuje na najniższym stanowisku a wypłata nie jest mała, jak się człowiek przyłoży to można liczyć na docenienie. Jak na razie jestem zadowolony.

suzi

Karma wraca - jakim człowiekiem jesteś rzutuje jak inni cię traktują. Nikogo z ekipy nie obgadywałam, robiłam co do mnie należy i mnie się w neonecie dobrze pracowało. Teraz akurat jestem na macierzyńskim ale mam nadzieję że za jakieś pól roku znów będzie dla mnie miejsce. Dla mnie dobra atmosfera jest ważniejsza niż pieniądze, choć tu i tak nie ma tragedii

@suzi

Masz rację. Praca w dobrej atmosferze jest bardzo ważna i przede wszystkim daje dużo motywacji i pozytywnego podejścia do obowiązków. Wspominasz o wynagrodzeniu. Może mogłabyś wyszczególnić co zawiera pakiet socjalny dla pracowników i czy można liczyć na premie za dobre wyniki?

suzi
@Bartosz

Social dość fajny bo dają multisporta, jest dofinansowanie prywatnego leczenia, różne integracje i dodatkowe ubezpieczenie grupowe. No a do pensji można dodatkowo przytulić premie za sprzedaż albo dobrą obsługę klienta. Pozdrawiam!

Kacper

Na studiach dorabiałem w neonecie na pół etatu. Pracowałem weekendami i wieczorami głównie. Obowiązków dużo - zawsze coś było do zrobienia, ale wypłata to rekompensowała. Kontakt z klientem to ciekawe doświadczenie, choć nie zawsze przyjemne.

Arecki

Najbardziej beznadziejny sklep jaki moze byc, zatowarowanie mizerne, podejscie do klienta tragiczne, osoby odpowiedzialne za zakupy internetowe to chyba gimbusy z IQ 40 max! W innych sklepach towary rózne dostepne zaraz po pojawieniu sie na rynku a w neonecie zacofanie brak dostepności! Nigdy nie polece tego pseudo sklepu

Wojtas
@Arecki

Pomijając, że to nie jest miejsce na takie wywody, to ja nieraz robiłem zakupy w internetowym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Nigdy problemów nie było i oferty też spoko.

Dawid

Witam. W ostatnim czasie zadałem pytanie Neonetowi pod jednym z ich postów, mianowicie dotyczyło wypowiedzi pewnej kobiety z tego właśnie forum, o tym jak ja oszukali na ratach. Dostałem od nich wiadomość zwrotna, żeby kontaktować się z jakimś ich działem, po czym zostałem zablokowany na Facebooku, nie mogę do ani zobaczyć komentarzy ani się skontaktować. Dlatego pytam, NEONET, skoro jesteście tak przyjazna firma, macie takie super oferty i podejście do klienta, to dlaczego na niewygodne pytania odpowiadacie blokada? Boicie się czegoś? Prawda w oczy kole. Jesteście dla mnie oszustami a co więcej tchórzami. Odradzam zakupy w tej firmie z cała pewnością!

@Dawid

Może nie zauważyłeś, ale to forum dla pracowników, a nie miejsce do wylewania swoich żali. Skoro dostałeś kontakt do danego działu to wypada tam napisać, a nie robić aferę z niczego.Chociaż z tego co zrozumiałem to nie był Twój problem tylko jakieś Pani. Więc tym bardziej nie rozumiem oburzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.