NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

T0mm0

Na sprzęcie się znam, także potrafię rzetelnie doradzić klientom, a i z kontaktami z ludźmi problemów nie mam. Jeżeli chodzi o wypłatę to też jest ok. Miałem wahania przed rozpoczęciem pracy, ale odnalazłem się tu ;)

Zośka96

W neonecie dorabiam sobie, będąc na studiach i dla mnie to jest spoko opcja: pracuję na pół etatu, mam fajny zespół, w którym się odnajduję i na serio jest z kim pogadać, tym bardziej, że mam ludzi w moim wieku mniej więcej. Jak na dorabiającą studentkę kasa jest ok, starcza na to i owo :) Polecam te prace szczególnie osobom, które lubią kontakt z ludzmi - tytaj jest tego dużo i nie zrażają się jak ktoś jest niemiły albo dzieśiąty raz pyta o pralkę, której nie ma :) praca uczy cierpliwości hehe

kpw

Pracuję w Neonecie od niedawna, ale nie narzekam. Grafik jest dość elastyczny, przełożeni wymagający ale po ludzku, pieniądze na czas.

Paulina
@kpw

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie NEONET S.A. Elastyczny grafik to duża zaleta. Czy jest możliwość pracy na pół etatu?

kpw
@Paulina

Jest możliwość pracy na pół etatu po uzgodnieniu z konkretnym kierownikiem.

Komfort pracy zależy od ludzi z jakimi sie pracuje. Na sklepie mam bardzo fajny zespół i idzie się z nimi dogadać. Jak się trzeba zamienić na zmianę to zawsze ktoś poratuje. Regionalny trochę ciśnie, ale nie ma co się dziwić skoro w sprzedaży pracujemy. Normy są do wyrobienia, więc można na premie liczyć. Dopóki będą tu pracować tacy ludzie jak teraz na pewno nie będe szukał niczego innego ;)

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Jack77

Pralki, lodówki, piekarniki, suszarki, małe agd… Dużo było nauki na początek, ale po miesiącu ogarniąłem już prawie wszystko. Praca wymaga sporego zaangażowania i umiejętności pracy z ludźmi. Początkowo nie szło mi najlepiej, ale w każdym kolejnym miesiącu jest łatwiej. Umiem radzić sobie w stresujących sytuacjach, także obsługa najbardziej wymagających klientów nie jest dla mnie problemem. Praktyka czyni mistrza! :)

Neo

(usunięte przez administratora). Plany do zrealizowania praktycznie nierealne, (usunięte przez administratora)Punkty ze sprzętów po prostu żenujące, np telewizor 65 cali potrafi mieć 20 pkt :)(usunięte przez administratora)Reasumując warunki zatrudnienia są żenujące(usunięte przez administratora)chyba że dla młodych po szkole, którzy nie pozlali jeszcze innych prac

Pracuje tu już 4 rok, w poprzedniej pracy musiałem tyrać, tu jest inaczej. Co ważne dla mnie to, że nie pracuje sam w czterech ścianach tylko mam ciągły kontakt z klientem i jestem na bieżąco z trendami w elektronice.

Rolo

Ciężko jest się wypowiadać na temet firmy z perspektywy pracownika, który pracuje w Neonet kilka lat, ponieważ mimo rosnącej podstawy zarobki spadają. Odkąd zacząłem pracę od 2015r do połowy 2017r zarobki w Neonet fajnie rosły premia czasami dwukrotnie przekraczała podstawę a plany były realne do wykonania. W późniejszym okresie po zmianie systemu motywacyjnego na system punktowy zarobki zaczęły spadać mimo rosnących planów per sprzedawca. Obecnie doświadczona kadra pracowników ze stażem 3 lata i więcej szuka pracy bo nikt kto zarabiał we wcześniejszym okresie 4 tyś i więcej nie będzie pracował za 2,5 tyś do 2,8 tyś.przy 35% wzroście planu od tamtego okresu.(plany muszą rosnąć mam tego świadomość ale zarobki nie powinny spadać!). Mam nadzieję że Zarząd firmy NEONET zacznie poświęcać więcej uwagi pracownikom, bo pracownik zadowolony ze swojej pracy i zarobków jest w stanie obsłużyć klientów z wyższą jakością co przełoży się na zarobek firmy.

Lion117

Szybko się odnalazłem w obsłudze klienta, a to była moja pierwsza praca tego typu. Dużo zawdzięczam kolegom i koleżankom z działu, cierpliwie mi tłumaczyli wszystkie procedury.

Luizka

Znajoma powiedziała mi, że u nich w sklepie szukają pracowników, więc złożyłam cv, poszłam do nich na rozmowę i mnie przyjęli. Już kolejny miesiąc za mną. Praca nie jest ciężka, chociaż warto dużo wiedzieć o sprzętach, by zachęcić klientów do ich kupna.

Christopher

To już jest koniec... Nie ma już nic... Jesteśmy wolni... Możemy iść...

Leszek
@Christopher

Ale ze co? Koniec Neonetu?

Jaka jest szansa by nowy pracownik w pierwszym miesiącu pracy wypracował jakąkolwiek premię? Czy trzeba się liczyć z podstawą tylko?

Micg123
@Nowy

Szansa praktycznie żadna.

Ana
@Micg123

A na początek jaka jest kwota wypłaty? Proszę o odpowiedź

Leszek
@Ana

Dwa trzysta pięćdziesiąt brutto

Kk

Z reklamami mają problem nie wysyłają

Witos12

Wypłata, atmosfera ok. Nie mam problemów w kontakcie z klientem. Jak dla mnie mało męcząca praca.

Daria

Praca sama w sobie jest przyjemna chociaż na początku musiałam dużo się nauczyć. Zdecydowanie wolę pracować tutaj niż w jakimś sklepie spożywczym. Zarobki są lepsze, praca nie jest ciężka. Na atmosferę też nie mam co narzekać.

Ana
@Daria

Cześć jakiego rzędu pieniążkow dostałaś na początek?

DK

Już na rozmowie o prace czułem sie dobrze, nie stresowali mnie zadając dziwne pytania. Ludzie z działu są fajni… Klienci są różni, ale to się wszędzie zdarza, bez względu na branżę.

Dariusz

Zacząłem tu pracę jak byłem na studiach i zostałem do tej pory. Nie widzę potrzeby, aby szukać czegoś innego, dobrze mi tu pod każdym względem ;)

seller

Zależało mi na stabilnym zatrudnieniu, bo mam małe dzieci na utrzymaniu i tak pracuję w Neonecie już ponad rok. Kasa co miesiąc się zgadza i to dla mnie najważniejsze.

pabloo

Jedno trzeba przyznać, nie ma nudy bo jak wchodzą nowe modele trzeba być na bieżąco ze specyfikacjami ciągle się człowiek dowiaduje czegoś nowego, jest OK

Eewela

Pracuje z fajnymi ludźmi, we wcześniejszej pracy atmosfera nie była najlepsza, każdy patrzył na siebie wilkiem i zazdrościł, tu tak nie ma. Wszyscy staramy się trzymać razem, jeśli jest potrzeba to sobie pomagamy. Tak powinno być w każdej pracy.

Ktoś Wrocek
@Eewela

U nas też tak było. Wieje lat. Aż do zeszłego roku. W jednym czasie zbiegło się kilka zdarzeń: zmienił się system "motywacyjny", odszedł zastępca kierownika, odszedł najlepszy sprzedawca, kierownik zaczął zaniedbywać salon... Pozostali niby trzymają się razem, ale coraz częściej dochodzi do wzajemnych pretensji i sprzeczek.

Franciszek
@Ktoś Wrocek

Wspominasz o systemie motywacyjnym. Jakie czynniki się na niego składają. Czy są to tylko premie, czy także inne dodatki i gratyfikacje? Liczę na odpowiedź.

Wrocek
@Franciszek

Podstawa + premia zależna od sprzedaży. (usunięte przez administratora) Proste. Z innych dodatków masz sto zł bonów na święta. Gruszy nie ma, socjalu nie ma. Trzynastek nie ma. Deputatu na węgiel też nie ma. Są rabaty pracownicze, ale często promocje dla klientów są lepsze, niż te nasze rabaty...

Franz
@Wrocek

Jak nie ma trzynastki? A noty obciażeniowe za inwentaryzacje to co?

Wrocek
@Franz

@Franz masz rację. Zapomniałem. I -100zł za niesprzedane gwarancje... Czasami nawet nie ma z czego potrącić tej stówy... ????

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.