Opinie o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tramwaje Śląskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tramwaje Śląskie S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

maja

Masz racje ale nie tylko w Gdyni bo też w innych miastach w wiem ze szukają głównie do zatrudnienia specjalistów oraz programistów jak ktoś posiada odpowiednie wykształcenie to może za aplikować tutaj

G.

Ale jak mozna lubiec tramwaje: -O?

G.

Ale jak mozna lubiec tramwaje: -O?

BOGACZ

No zarobki jak cholera...szybko można zostać bezdomnym z taką pensją :(

Kras

Ktoś pytał o atmosferę... a nie o zarobki,więc odpowiedziałem.Między kolegami ,czy koleżankami jest jak jest.Ja to wiem i Ty to wiesz. A cyferki z zarobków...no cóż,szału nie ma :(

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tramwaje Śląskie S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

kras

Jaka atmosfera panuje? :)Poczytaj wszystko tutaj,to się dowiesz.Jeden drugiemu kobitke zabiera,inna kolegę z pracy zarywa-bez względu na to czy ma żonę. Kumpel kumplowi świnię podkłada...by żona odeszła :( Zarobki marne,zero socjalki itd itd :) Poprostu jest jak jest... istna sielanka chłopie.

Pasager

Czyli jakie? 1700 ma rękę z wielką łaską? Pytanie retoryczne. Warto pamiętać że żyjemy w republice bananowej w środku europy. Co do motorniczej to tylko tak dla jaj pytałem. Nie jestem zainteresowany.

Karol

Zgadza się w Wrocławiu... "Kandydatom po kursie pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie gwarantowane: stawka zasadnicza 2.750,00 PLN brutto, premia regulaminowa 10%, dodatek stały 200,00 PLN brutto oraz dodatki wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu pracy" O Warszawie z grzeczności nie wspomnę :)

@Pasager

Mądra decyzja...widocznie należy Pan do tych wyjątkowych mężczyzn,którzy niekoniecznie są zainteresowani przechodzonym "towarem" . Pozdrawiam.

Pasażer

Nieźle. Ludzie tu wchodzą poszukać informacji na temat pracy (mnie interesuje np frezer cnc) a tu same przemądrzałe cwaniaki i ponadto można sie umówić na sex. Padajcie choćby numer telefonu do tej motorniczej :-)

@Pasażer

Jak się postarasz,to pewnie sama wpadnie Ci w ręce ,ale jeśli jest taka przechodzona....to warto się zastanowić :(

kras

I ty chcesz u nas pracować? Taka jakaś nierozgarnięta jesteś...no bo jak można nie wiedzieć,gdzie składać swoje CV ?Podpowiem ci...jeśli chcesz pracować w Tramwajach Śląskich ,to CV składaj w pierwszym lepszym osiedlowym sklepiku-na pewno dojdzie he he he :) co za oślica :)

Nerwowy

Już odpuściłem...ale chcę tylko zobaczyć kto to taki.Wiem że często chodzi na nocki.Może kolego dasz wskazówkę? Ma takie małe granatowe dziwne autko ..Nie sądzę,abym miał jakieś problemy.Po prostu chcę zobaczyć tego patafiana.Czy tam wszystkie motorowe mają takie wyskoki cholera?

@Nerwowy

Wypisz, wymaluj---jakby mowa była o moim mężu .No kolego... skoro masz dziewczynę o luźnych poglądach na przyzwoitość,to kopnij ją w tyłek,tak jak ja mojego męża i po sprawie.Minie sporo czasu,zanim dojdzie do siebie cudzołożnik cholerny.A motorowa,która się z nim zadaje... no cóż,mimo swoich ponoć 25 czy 26 lat ... jest rozwiązłą panienką,która nie potrafi nóg razem trzymać,więc ma problem.

Nerwowy

Moja dziewczyna znalazła sobie starego gacha głowa siwa ,gibis itd i to żonatego na dodatek wśród motorowych.Poszła tam pracować na wóz a tym czasem ...zna ktoś tego absztyfikanta? Mieszka w Bytomiu,przy jakimś parku i basenie.Ponoć żona go przez to zostawiła,bo się łajdaczy.Chętnie z nim pogadam!

Jaś

Wyglądają bardzo marnie...a socjalka... szkoda gadać :( Najlepiej dopytaj u źródła...w dyrekcji .

leszek

Śmiechu warte, prowadzą nabór na kurs na motorniczego, za który trzeba zapłacić 6 200złotych i po ukończeniu kursu można starać sie o pracę motorniczego za 2000 netto. Mam pytanie czy to jekiś zart?.

@leszek

Skąd Ci sie wzięło 2000zł netto? Stawka początkowa to 12.5zł/godz. ....brutto.

Nooo

Bo to prawda.Naucz się kolego liczyć.12.50zł x168 h =2.100zł brutto Marne pieniądze niestety.

@Nooo

A Ty czytać. @Leszek pisze o netto.

olo
@Nooo

A jaka odpowiedzialnosc . Tramwaje (105 Na lata 70 ) juz dawno powinny byc pocięte a wozi sie nimi ludzi- STRACH i oczywiście torowiska, które z dnia na dzień są tragiczne - tylko łatają - wstawki-NIEPOROZUMIENIE a ŚKUP (usunięte przez administratora) Jedziesz i myslisz żeby nie wykoleić a jak juz dojdzie to znajda sie fachowcy którzy stwierdza ale (usunięte przez administratora) Praca tam była wielkim stresem - zabrała mi kilka lat życia ODRADZAM I NIE POLECAM TEJ FIRMY i co niektórzy traktują Cię jak śmiecia-niewolnika. Zero szacunku

Tomasz.

@maja. Wypłata jest na czas. P.s. Ładny się tu kącik towarzyski zrobił. Nic tylko brać popkorn i czytać.. Masakra. Dorośli ludzie, a kłócą się na stronie o opiniach firmy. Jeżeli znacie się, to jaki problem rozwiązać to osobiście, nie zaśmiecając prywatnymi sprawami tej strony?

Igl
@Tomasz.

Panie Tomasz....nie miałam przyjemności(wątpliwej ) poznać tego "Bandziora" Więc jedynie w ten sposób ,mogę Jemu" podziękować" za zniszczenie mojego małżeństwa.Z tego co słyszałam,to ponoć normą jest wśród motorowych... że rozpijają kolegów a motorowe...szkoda gadać :(

pukpuk

Nie pasujesz do Nas...skoro zabierasz głos... nie będąc wtajemniczona. Pyskata jesteś...my takich tu nie potrzebujemy. Sprzątaczek mało potrzebują w szkołach i marketach?

pukpuk

A Ty coś taki dociekliwy? Nie kumasz do kogo i o czym piszę,to nie zabieraj głosu.Co do pracowników....to szukają.Gdybyś był bardziej rozgarnięty,to poszedłbyś do dyrekcji z tym pytaniem.

pukpuk

Co wprowadzasz w błąd..."bandzior" jeździ nadal .Najlepiej zadzwonić do dyspozytora...wtedy powiedzą.Coś nasz kolega "Bandzior" popularny ostatnio,bo mnie na tramwaju ładna blondynka o niego pytała ,ale raczej niezbyt przychylna była :(.Teraz tu ktoś pisze,że małżeństwo czyjeś rozwala,to znowu ktoś pogadać z nim chce pilnie.....no widać nagrabił sobie u kogoś :)

Emeryt

A "Bandzior"...to w tramwajach jeszcze jeździ?...bo muszę z nim pogadać.

Bandzior
@Emeryt

Czego chcesz i kto Ty jesteś?

kierowca stalko

Widziałem dziś piękną blondynkę w tramwaju w Katowicach może ktoś ją zna i da mi namiary na nią żeby się skontaktować z nią. pięknie się uśmiechnęła do mnie .jak przejeżdżałem autobusem ......pani motornicza urocza blondynka.kierowca z ostrowca

Pasażer

Gdy wozi się ludzi,to nie ma mowy o rozmowach przez telefon i to prywatnymi.Następnym razem nagram to i zawiozę na policję i do Waszej dyrekcji !!! To jest Wasza praca do diabła,ludzi wozicie!!! Więc nie piszcie tu bzdur,że można. Co do mnie...nie jestem bezrobotnym.

niekumaty

do Pasażer... a ty nigdy nie gadałeś przez telefon jak byłeś w pracy? a może nie masz pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Śląskie S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tramwaje Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Śląskie S.A.?

Tramwaje Śląskie S.A.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.

Tramwaje Śląskie S.A.