Opinie o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tramwaje Śląskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tramwaje Śląskie S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Pasażer

w poważnej firmie nie trzymają pracowników...co zamiast pasażerów bezpiecznie do celu zawozić,to gadają prywatnie przez telefony.Jechałem 40 minut i przez ten czas motorowy umizgiwał się do kogoś przez telefon.Widziałem też jak motorowi i motorowe eski pisali,no to jakaś kpina.Takich powinni na zbity pychol wywalać z pracy!!!!!!!!

Pasażer

Na gapę nie muszę jeździć chamie nieokrzesany. Nie dziwię się,że tyle ludzi ma do Ciebie jakieś "ALE" . Zajmij się robotą lepiej a głupot nie pisz.Won do roboty i dzieciakom czas poświęcaj (jeśli je masz) .

Tomasz

Jest kolejny nabór na kurs od sierpnia, znajdź, zainteresuj się, są informacje wywieszone w tramwajach, na facebooku Tramwajów Śląskich. Czy przyjmują ludzi z doświadczeniem? Ciekawe ile osób ma doświadczenie i szuka pracy jako motorniczy :)

Be

To nie jest dyskryminacja,lecz stwierdzenie i opinia o waszym niechlujnym wyglądzie.

Igl

Do motorowego o pseudonimie "Bandzior" niech Pan nie rozwala małżeństwa swojego kolegi...tylko zajmie się swoim związkiem !!! Jak szukasz człowieku sponsoringu do stawiania wódki,to może gdzie indziej,co?

Bandzior
@Igl

Nie wiem, o co Ci chodzi. Wyjaśnij mi to, a jak nie to spotkajmy się i pogadamy, bo nie wiem, o co chodzi.

Igl,o co mi chodzi?
@Bandzior

Jeszcze masz czelność pytać o co mi chodzi? Obłudny impertynencie !!! Twój związek wisi na włosku...to nim się zajmij a nie rozwalaj małżeństw kolegów swoich.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tramwaje Śląskie S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Be

Tak szczerze...jest to zawód mało kobiecy.Gdy się widzi motorowe w tych wymiętych wdziankach,często poplamionych ,to aż żal patrzeć.

Pomogę

Pisałem do Zbyszka o niejakiej o nicku aka.Więc się nie wcinaj,JEŚLI NIE JESTEŚ W TEMACIE.

Pomogę

Napisałem to do Ciebie,więc Twoja.Może niczego nie ogarniasz,ale znając Ciebie,jakoś nic nowego. Jesteś tępy.W Twoim wieku,to już demencja.

Pomogę

Czyżby to Twoja luba? A może porozmawiamy o tym i o tamtym?Na pewno wiesz o czym piszę.

Pomogę

Zmieniłaś nick i swojej marnej pisowni bronisz? Przeczytaj swój tekst... i oceń raz jeszcze.Skoro nadal nie widzisz błędnej pisowni,to jesteś analfabetką.

Pomogę

Jeśli już chcesz kogoś pouczać...to proponuję skoncentrować się na poprawnej pisowni.Szkoła podstawowa się kłania,pani mądra.Co do "prestiżu"... to bym polemizował :( Z takimi brakami podstawowej pisowni w języku polskim...to do prestiżowej firmy,nikt by Cię nie przyjął.

Pomogę

A czy to było do Ciebie? Nie czytaj i będzie ok.

Żona

Panie kolego,proszę czytać ze zrozumieniem.Ja już jestem po rozmowie.Teraz przeszłam do czynów.Będziecie mieli wolnego strzelca...a że strzela na oślep w byle co,byle tylko zaliczyć,no cóż.To ma facet pecha że głupi i ślepy :(

@Żona

Chyba wiem o kogo chodzi.Jeśli tak się już sprawy mają to proszę podać na siebie namiary np założyć fikcyjny e-mail i podać go.Opowiem Pani parę istotnych szczegółów z życia męża.Może się przydadzą,kto wie.

@Pomogę

Pomogę....Zrobiłam jak Pan pisał...podaję e-mail agusiaaga@interia.pl Jeśli faktycznie może Pan pomóc,to bardzo proszę.Pozdrawiam.

Żona

Porozmawiałam,ależ oczywiście... dlatego wiem co piszę.Potem okazuje się,że to winni są koledzy...bo to na ogródek Go zapraszają,a to biedulka na piwo "siłą" ciągają,a to jakaś łatwa panienka się rozochociła itd itd.Wszyscy są winni,tylko nie On.No a później najlepiej wypłaty nie przynieść...bo się ma następnego grila na ogródku u kolegi,albo trzeba zapłacić za uciechy.Ręce opadają :( I co wtedy powinna zrobić żona? No co ?

Żona

No proszę,proszę.Teraz już wiem przynajmniej...dlaczego mąż tak długo do domu wraca a bielizna po pracy wygląda jak po orgietkach w ...no chyba faktycznie w kibelku.Może powinnam jego inicjały podać,to byłoby mu może wstyd,przed porządnymi kolegami.Nie sądziłam,że są tam "damy do towarzystwa" ot tak po pracy dla "relaksu".Ciekawe czy takiego delikwenta,kolesie przygarną,gdy żona z domu na zbity pysk pogoni?Pozdrawiam .

Szok

No ty kolego już nie zaprzeczaj .Gdy zdobędę namiary do Twojej żony,to oświecę ją.Niech kobieta ma świadomość,co i z kim wyprawiasz.Tutaj niczego nie da się ukryć.Głowa siwa a rozumu jak u smarkatego.

Szok

A to...że tam jest sodoma gomora.Mam na myśli pętle tramwajowe itd itd.

Szok

Ludzie...bo nie wytrzymam...nowa moda u motorowych....ponoć golą się w miejscach intymnych... chodzi tu oczywiście o tych,którzy zaliczają panienki...podawane sobie z rąk do rąk :) Starsi panowie...wstyd :(

Hen

Chyba Anka...ma na imię hehehe

niekumaty

nie nie wiemy...

Hen

Słyszałem że nawet motorowe,albo regulatorki można poderwać bardzo łatwo...a tym bardziej jeśli jest się żonatym :) Dajcie mi namiary na taką jedną :) co to woli żonatych:) Pewnie wiecie o kogo chodzi :)

mnich
@Hen

Ja wiem o kogo chodzi..są takie dwie chętne...Syl... lat 40 i Just..a 45..duża kobita jak słonica tleniona...he he he ...lubią się zabawić :D oj lubią.

Bob
@mnich

Czyżby dziewczyny z zajezdni Stroszek :) lubiły ten sport i pewnie lubią dalej :)

Mnich
@Bob

Oj lubią kolego. Towar sporo przechodzony .Aż dziwne że faceci mający ładne żonki,rzucają się na taką padlinę. Pewnie je znasz więc sam oceń...wygląd tych ...pozostawia niesmak.Masz rację..Stroszek się kłania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Śląskie S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tramwaje Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Śląskie S.A.?

Tramwaje Śląskie S.A.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.

Tramwaje Śląskie S.A.