Testronic Labs

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Testronic Labs

Testronic to super firma :D

Testronic Labs oferowała średnie zarobki 7700 na stanowisku Tester. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

Tester
@Administrator

Skąd taka stawka? W rzeczywistości to jest (usunięte przez administratora)brutto na najwyższej stawce? Chyba przemiał ludzi w Warszawie doprowadził do tego że nie mają już kogo zatrudnić i robią taką podpuchę tutaj.

Ilona

To do jakiej stawki w takim razie może tu się przybliżyć? 3/4 z tego? Bo widzę, że ktoś odpowiedział, ale zakryło niestety

@Ilona

Probowalem juz kilka razy zasugerowac prawdziwa kwote, ale jeszcze zaden post sie nie ostal, takze jesli to czytasz, to mozesz sie domyslic jak fantastycznie placa xDD

@Bomfist

Oho, czyli szyfr jakiś jest potrzebny? Kurczę ale chyba nie może być aż tak źle, co nie? ;p

Ex Tester Nowy wpis
@Ilona

Po 6ciu latach pracy, kilku awansach i objęciu dość technicznego stanowiska, dorobiłem się ledwo do 4500 na rękę.

Bomfist Nowy wpis
@Ilona

Sprobuje jeszcze raz :D 2,5k na reke to standard dla testera na uop, ale ten uop trzeba jeszcze wywalczyc ;). NAPRAWDE odradzam, przepracowalem tam 3,5 roku, poszedlem do innej firmy (tez testowanie, ale juz softu) i do dzis przecieram oczy ze zdumienia, ze warunki pracy moga sie AZ TAK roznic :D

Bomfist Nowy wpis
@Ilona

Niestety admin ciagle usuwa posty, w ktorych podaje prawdziwe cyferki, takze 'domysl sie' :)

Zofia Nowy wpis
@Bomfist

Jak bardzo wyższe zarobki są na tym stanowisku w innych firmach? Ta firma ma jakieś inne argumenty, żeby utrzymać pracowników? Premie, prywatna opieka zdrowotna, cokolwiek?

Jaka atmosfera panuje w firmie Testronic Labs? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 28 kwietnia. Czy jest rotacja?

Ex Tester
@Pytanie

Jeśli kula ziemska miała by taką rotację jak Testronic, to siła odśrodkowa już dawno wyrzuciła by nas wszystkich w kosmos.

Anonim

Testronic nie szanuje pracowników.

@Anonim

To znaczy? Konkretniej?

Czarnula
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Rekrutera w tej firmie. Po wysłaniu swojego CV dostałam maila z zaproponowaną datą i godziną spotkania bez uprzedniego uzgodnienia ze mną, czy ten termin w ogóle mi odpowiada (!!!!!!!!) Odpisałam mailem, że zaproponowany termin mi nie odpowiada i zasugerowałam kilka innych do wyboru. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi (!). Zadzwoniłam też do tej Pani i nie oddzwoniła. Na koniec przyszedł do mnie mail systemowy o ocenę udziału w rekrutacji. Gdy opisałam całą powyższą sytuację, p. Rekruterka nareszcie się ze mną skontaktowała mailowo, ale zaczęła się bronić kłamiąc i przekręcając fakty, które można sprawdzić w mailach i jej telefonie (!) Zapytała się mnie jeszcze, czy chcę dalej barć udział w rektrutacji!!!!!!!!! Otóż nie chcę, dawno takiego braku profesjonalizmu nie widziałam. Nigdy więcej kontaktów z tą firmą.

Ex

Witajcie, Ale tutaj "fajnie" (czyt. ciekawie) są usuwane przez administratora wątki ..., szkoda, że tylko te uderzające bardzo w punkt. Się pod dywanowo załatwiało bardzo dużo afer w Testronicu (łącznie z takimi, które są karalne) to i się załatwiło opinię tutaj. W tej firmie już raczej nic na plus się nie zmienia .., ale spoko, karma wraca.

@Ex

zgadza sie, np. fakt, ze firemka nie wyplacala pracownikowi PPK przez rok :)

Wiktoria
@Bomfist

A wytłumaczone jest dlaczego tego nie wypłacają?

Testeromaniak
Kandydat

Rekrutacja do tej firmy jest na żenującym poziomie. Jakaś rekrutereczka cały czas nerwowo się smiejąca jak by była po jakiś środkach. Oferta na poziomie magazyniera. Nie polecam.

Testronic to super firma :D

XX
@anonim

Ktoś tu chyba w święta za dużo wypił i gada głupotki

anonimek

Testronic to dosyć zabawne miejsce, zostajesz zatrudniony jako LQA Tester a w rzeczywistości pracujesz głównie jako tester funkcjonalny. Z obiecanych 5 dni w tygodniu bywa ich realnie, średnio może ze trzy. Sprzęt i tak pewnie przyjdzie ci z tygodniowym opóźnieniem wiec zarobisz jeszcze mniej. Rzucanie między projektami to normalka więc nie przywiązuj się zbytnio do jednej gry bo jutro i pojutrze poznasz dwa zupełnie nowe tytuły. Większość przełożonych to (usunięte przez administratora) i sto metrów mułu, wyjątkiem są przełożeni z za granicy ci utrzymują poziom. Szkoleń zupełny brak więc jeśli zobaczysz na nowym projekcie nowe narzędzie nie dziw się jeśli dostaniesz reprymendę za to ze go jeszcze nie znasz. Wynagrodzenie nawet dla studenta jest śmieszne, większość magazynierów zarabia lepiej. Elastyczne godziny pracy nie istnieją, jeśli nie możesz przyjechać bądź pojawić się z domu na 6 rano jeśli jest taki wymysł lead’a to nie zarobisz. Jedyny plus to doświadczenie które, faktycznie pozwala iść gdzieś dalej i niektórzy ludzie, którzy podtrzymują to miejsce przy życiu.

Tester

Śmieszna firma. Pracując zdalnie, możesz używać telefonu, w biurze jesteś skanowany jak terrorysta. Biuro ma korytarze jak w więzieniu. 'Flexible working hours' z oferty = jakie godziny ci dadzą, takie będziesz pracować, bo jak nie to siedzisz i nie pracujesz. Umowa zlecenie dramat. Umowa o pracę niemożliwą do zdobycia, chyba że podlizujesz się przełożonym niewyobrażalnie. Pani z recepcji bardzo dziwna śpiewa i śmieje się do siebie lub krzyczy ?

@Tester

'Pani z recepcji' to akurat najjasniejszy punkt tej pseudo firemki :)

IT Technician
Kandydat

Jak wygląda praca IT Techniciana w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się szczegółów na temat normalnego dnia pracy i atmosfery, czy można zdalnie itp.

Pracodawca

@IT Technician

You are providing help to Testronic employees, based on our ticketing system and current tasks, including troubleshooting and fixing software, hardware and network-related problems. In addition to that you will be; preparing hardware for employees, including computers, gaming consoles, and mobile phones. During your daily duties, you will be keeping the inventory database up-to-date, some IT-security related tasks and routines. Internal atmosphere is pretty relaxed, and we're trying to be straightforward, we have some healthy sense of humour ;) After your initial period, it's possible to start working remotely up to few days a week (dependent on the rest of the team and current situation), as we need to provide support on-site, and hardware deployment can be done only on-site (which is big part of our duties), we can't allow for fully remote work. Hope that helps :)

Były LabTech
@IT Technician

Byłem, widziałem, popracowałem, uciekłem. Wcześniej to było zarządzane inaczej, nie było lekko, ale jak szedłeś do managera to on cie traktował jak człowieka, współziomka, nadstawiał (usunięte przez administratora) za Ciebie. a ty o wygenerowanym przez siebie smrodzie dowiadywałeś się zupełnie przypadkiem. Człowiek nie był najłatwiejszy w współpracy, ale jak ty dawałeś to on dawał ci nie mniej, a jak poprosiłeś o coś "więcej" to dostawałeś to w ciągu kilku dni (środowisko pracy, szkolenia, dzien bez konieczności pracowania, nie kojarze abym nie dostał czegoś o co poprosiłem). Pamietam jak raz powiedziałem, że chce iść na jakiś tam egzamin IT to człowiek wieczorami i nocami przesiadywał ze mną na Teams'ie i tłumaczył co i jak. Doczenilem dopiero po tym jak przestalem miec z nim do czynienia to zobaczyłem jaką człowiek wartość stanowił. Jak kiedyś nasze drogi sie skrzyżują to to ja w ciemno zgadzam sie pracować pod jego skrzydłami.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Testronic Labs? Chętnie zatrudniają?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Testronic Labs?

X
@Pytanie

nie dostaniesz. osobiscie znam osob, ktore od 2-3 lat pracuja na zleceniu, i kierownictwo/hr nic z tym nie robia, wykazujac w ten sposob totalny brak szacunku wobec pracownikow

Pracownik TL

Co za stek bzdur!

@Pracownik TL

Nie bądź taki pewien. Byłem w tej firmie 10 miesięcy w 2020, zarówno jako tymczasowy jak i stały pracownik. To, co się wyprawia w Testronic to jakaś patologia. Naprawdę z całej szóstki firm, dla których pracowałem, Testronic przejął pałeczkę od poprzedniego kandydata.

Pytnik
Kandydat

A chciałem wysłać CV. To martwi. A czy to prawda że jest u was duża wymiana personelu?? To dla mnie ważne dzieks.

Rafał

Udało Ci się może poza forum, dowiedzieć coś o tym rzekomych masowych zwolnieniach? Pytam, ponieważ nie ukrywam, że bardzo zainteresowało mnie to, co napisałeś. Jeżeli to prawda to ciekawe, co może być powodem, że firma Testronic Labs zaczęła podejmować takie decyzje. Może Ty jesteś choć trochę zorientowany i byłbyś w stanie mi odpowiedzieć.

Jaka umowa obowiązuje w Testronic Labs podczas okresu próbnego?

Tech
@Pytanie

To zależy od stanowiska i działu na jakie się aplikuje, najpopularniejsze tj. tester zaczyna się od zlecenia, wyższe stanowiska plus większość innych działów to kwestia umowy o pracę.

?

Hej, ktoś wie ile można zarobić jako tester?

asdf

Dobra praca dla maturzysty chcącego dorobić w wakacje. Firma - przedszkole, lead wytykajacy ci 3 minuty spóźnienia, przerwy jak w szkole, rzucanie pracownikami po projektach w zależności od tego gdzie akurat są braki (ciągły niedobór pracowników, dużo osób ucieka po miesiącu). Z nikomu nieznanych przyczyn wypłata dopiero 20go dnia NASTEPNEGO miesiąca, przygotuj się na pracę za darmo przez pierwsze 50 dni. Z plusów - fajni ludzie, szkolna atmosfera może się podobać. Kolejny minus - wielu pracowników to tzw. hardcorowi gamerzy nie znający pojęcia higieny osobistej, w open space'ach śmierdzi męskim potem. Fajna na pierwsza pracę żeby sobie dorobić, jesli szukasz poważnego źródła zarobków - omijaj szerokim łukiem.

Ania
@asdf

pozwolę się do tego ustosunkować "lead wytykajacy ci 3 minuty spóźnienia" - skoro umawiasz się z kimś, że rozpoczniesz pracę na rzecz danej firmy lub osoby o 9 to dlaczego jesteś o 9:03? Opóźnienia wypłat oczywiście nie powinny być dopuszczalne i za to powinny być kary... firmy przyzwyczaiły się do jazy na cudzych plecach a to jest nie fair. Skoro umawiają się z kimś na wpłatę 10 to proszę Państwa 10 a nie 20. Jak widać jaka płaca taka praca. Pracodawca spóźnia się z wypłatą, pracownik nie szanuje pracodawcy i spóźnia się ... swój spotkał swego:)

Asdf
@Ania

Nie dopowiedzialem - za moje 3min spóźnienia ucinano mi 15minut z dnia pracy, tym samym ucinajac mi 1/4 godziny z wypłaty :) oczywiście to śmieszne pieniądze, ale to świadczy o żałosnym podejściu Testronica i uprawianej przez nich dziecinady. Pracowałem w paru miejscach, głównie korporacjach, i wszędzie standardem jest przyjście do 15 minut po godzinie startu pracy i nikt nie zwraca na to uwagi. A wypłaty bynajmniej nie są opóźniane - 20 dzień następnego miesiąca to oficjalny termin wypłaty. Pytałem w paru działach i nikt nie znał odpowiedzi, dlaczego tak jest - wg mnie to prymitywny zabieg mający na celu przetrzymanie nowych pracowników, żeby nie uciekli już po pierwszym miesiacu

MB
@Asdf

Nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na wypłatę w 20 dzień następnego miesiąca. Nie wiem, ile musieliby mi płacić, żebym godził się na takie opóźnienie. Zawsze wymagam płatności pod koniec miesiąca/na początku następnego i innym radzę to samo.

Podróżnik
@Ania

@Ania Chociażby dlatego że firma znajduje się na kompletnym (usunięte przez administratora) i jeżeli ktoś jedzie od strony miasta to istnieje tylko jedna linia którą można dojechać, mianowicie 331, której kierowcy regularnie odjeżdżali przed czasem lub nie wpuszczali osób które przybiegły sekundę po zamknięciu drzwi.

@Asdf

i tutaj nie rozumiesz postawowego pojęcia poszanowania pieniędzy, Testronic nie dysponuje swoimi pieniędzmi tylko pieniędzmi zleceniodawców, którzy płacą za określony czas, jeśli firma się z tego czasu (bo się spóźniasz 3 min) nie wywiązuje to w gruncie rzeczy, okrada swojego klienta. 20 osób razy 3 minuty razy 20 dni w miesiącu to 20 godzin miesięcznie, przelicz sobie to w skali roku i firmy (ok. 700 osób) i przemnóż nawet przez swoją stawkę godzinową, to się zesrasz. a swoją drogą dostaje się za tyle, za ile się pracuje, więc ucinanie to mit

Ktoś tu ładnie się przedstawił
@..

Oho, widzę że opowieści jak to w Testro dalej mamy promowaną bylejakość, są ciągle aktualne. Jak to można się spóźnić całe trzy minuty!? Powiedzcie od razu, że jak chcesz w Testro zajść daleko, to wystarczy przyjść punktualnie i być zupełnie niewydajnym, byle Team Leader się nie przyczepił do takiej pierdoły. W Testro możesz być bardziej wydajnym od takiego szaraka który nic nie robi, a i tak ledwo zauważalne spóźnienie jest uważane za zbrodnie :D. Dalej mówicie, aby za długo nie siedzieć w WC?

lolom

Najgorszy proces rekrutacyjny w którym brałem udzial, ciężko sie skontaktować mailowo lub dostać jakąkolwiek odpowiedź na pytanie. O odebraniu telefonu to nawet nie wspomnę. Bardzo nie profesjonalna Pani Zuzanna Borek, po testach na stanowisko 0 odpowiedzi czy wyszły pozytywnie czy nie, od 2 tygodni czekam na odpowiedź pisze maile, probuje sie dodzwonic. Nie polecam. Strata czasu. Wystarczy dać znać, lecz to chyba przersta umiejętności Pani Borek.

Maria

Cienizna straszna, ale jako przechowalnia się sprawdza. Ze śmieciówki ciężko wyjść, płaca głodowa, zadupie straszne. Za to na atmosferę szczególnie nie narzekam, trochę jakby się non-stop siedziało na konwencie (tak, to niestety wiąże się z tym, że niektórzy uznają mycie się za przejaw niewybaczalnej słabości). Wymagania też nie są jakieś zawrotne, zapierdolu nie ma, angielski wystarczy znać na poziomie komunikatywnym, żeby się tam dostać wystarczy tak naprawdę umieć grać w gry. Wstępne testy to żart, trwają łącznie ze 12 godzin (czasem rozbite na dwa dni, czasem nie), nikt ci za to nie płaci, a żeby je oblać trzeba chyba nie umieć włączyć komputera. Mimo bycia jedną z nielicznych bab w firmie nie spotkałam się z żadną poważniejszą dyskryminacją czy wręcz molestowaniem, ale biorę poprawkę na to, że wyglądam jak facet (i to bynajmniej nie jak chudziutki nerd) i przeciętny cwaniaczek mógł się po prostu bać, że zarobi w japę. No i zaznaczyć należy, że są projekty, gdzie ludzie z lubością obrzucają się gów... błotem w ramach sportu.

Klaus

Po 8 miesiącach pracy w tym (usunięte przez administratora) mówię dość. Pracowałem jako QAA, pragnę pozostać anonimowy. Ulewało mi się od grudnia ale z końcem lutego kończę przygodę z tym tworem zwanym testronic. (usunięte przez administratora) Być może to dobra praca dla licealistów, którzy nie planują ścieżki kariery. W tej firmie nie uświadczysz niczego poza stresem, straconym czasem. Nie jestem w stanie w żaden sposób skomentować tego co dzieje się "szczebel wyżej". Decyzje personalne, kierownictwo firmy zdaje się wyjęte z rzeczywistości, niedostosowane do realiów. Pozdrawiam kilku spoko ludzi, z którymi miałem okazję współpracować, żaden niestety już tam nie pracuję. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Testronic Labs - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Testronic Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Testronic Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Testronic Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Testronic Labs?

Kandydaci do pracy w Testronic Labs napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Testronic Labs