counter
2 113 149 5 1
Lolom Nowy wpis

Najgorszy proces rekrutacyjny w którym brałem udzial, ciężko sie skontaktować mailowo lub dostać jakąkolwiek odpowiedź na pytanie. O odebraniu telefonu to nawet nie wspomnę. Bardzo nie profesjonalna Pani Zuzanna Borek, po testach na stanowisko 0 odpowiedzi czy wyszły pozytywnie czy nie, od 2 tygodni czekam na odpowiedź pisze maile, probuje sie dodzwonic. Nie polecam. Strata czasu. Wystarczy dać znać, lecz to chyba przersta umiejętności Pani Borek.

lolom Nowy wpis

Maria Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Cienizna straszna, ale jako przechowalnia się sprawdza. Ze śmieciówki ciężko wyjść, płaca głodowa, zadupie straszne. Za to na atmosferę szczególnie nie narzekam, trochę jakby się non-stop siedziało na konwencie (tak, to niestety wiąże się z tym, że niektórzy uznają mycie się za przejaw niewybaczalnej słabości). Wymagania też nie są jakieś zawrotne, zapierdolu nie ma, angielski wystarczy znać na poziomie komunikatywnym, żeby się tam dostać wystarczy tak naprawdę umieć grać w gry. Wstępne testy to żart, trwają łącznie ze 12 godzin (czasem rozbite na dwa dni, czasem nie), nikt ci za to nie płaci, a żeby je oblać trzeba chyba nie umieć włączyć komputera. Mimo bycia jedną z nielicznych bab w firmie nie spotkałam się z żadną poważniejszą dyskryminacją czy wręcz molestowaniem, ale biorę poprawkę na to, że wyglądam jak facet (i to bynajmniej nie jak chudziutki nerd) i przeciętny cwaniaczek mógł się po prostu bać, że zarobi w japę. No i zaznaczyć należy, że są projekty, gdzie ludzie z lubością obrzucają się gów... błotem w ramach sportu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Testronic Labs?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klaus
Nazwa działu: IT

Po 8 miesiącach pracy w tym (usunięte przez administratora) mówię dość. Pracowałem jako QAA, pragnę pozostać anonimowy. Ulewało mi się od grudnia ale z końcem lutego kończę przygodę z tym tworem zwanym testronic. (usunięte przez administratora) Być może to dobra praca dla licealistów, którzy nie planują ścieżki kariery. W tej firmie nie uświadczysz niczego poza stresem, straconym czasem. Nie jestem w stanie w żaden sposób skomentować tego co dzieje się "szczebel wyżej". Decyzje personalne, kierownictwo firmy zdaje się wyjęte z rzeczywistości, niedostosowane do realiów. Pozdrawiam kilku spoko ludzi, z którymi miałem okazję współpracować, żaden niestety już tam nie pracuję. (usunięte przez administratora)

asdf

Dobra praca dla maturzysty chcącego dorobić w wakacje. Firma - przedszkole, lead wytykajacy ci 3 minuty spóźnienia, przerwy jak w szkole, rzucanie pracownikami po projektach w zależności od tego gdzie akurat są braki (ciągły niedobór pracowników, dużo osób ucieka po miesiącu). Z nikomu nieznanych przyczyn wypłata dopiero 20go dnia NASTEPNEGO miesiąca, przygotuj się na pracę za darmo przez pierwsze 50 dni. Z plusów - fajni ludzie, szkolna atmosfera może się podobać. Kolejny minus - wielu pracowników to tzw. hardcorowi gamerzy nie znający pojęcia higieny osobistej, w open space'ach śmierdzi męskim potem. Fajna na pierwsza pracę żeby sobie dorobić, jesli szukasz poważnego źródła zarobków - omijaj szerokim łukiem.

Tak26Nie1
Ania
@asdf

pozwolę się do tego ustosunkować "lead wytykajacy ci 3 minuty spóźnienia" - skoro umawiasz się z kimś, że rozpoczniesz pracę na rzecz danej firmy lub osoby o 9 to dlaczego jesteś o 9:03? Opóźnienia wypłat oczywiście nie powinny być dopuszczalne i za to powinny być kary... firmy przyzwyczaiły się do jazy na cudzych plecach a to jest nie fair. Skoro umawiają się z kimś na wpłatę 10 to proszę Państwa 10 a nie 20. Jak widać jaka płaca taka praca. Pracodawca spóźnia się z wypłatą, pracownik nie szanuje pracodawcy i spóźnia się ... swój spotkał swego:)

Tak2Nie11
@Ania

Nie dopowiedzialem - za moje 3min spóźnienia ucinano mi 15minut z dnia pracy, tym samym ucinajac mi 1/4 godziny z wypłaty :) oczywiście to śmieszne pieniądze, ale to świadczy o żałosnym podejściu Testronica i uprawianej przez nich dziecinady. Pracowałem w paru miejscach, głównie korporacjach, i wszędzie standardem jest przyjście do 15 minut po godzinie startu pracy i nikt nie zwraca na to uwagi. A wypłaty bynajmniej nie są opóźniane - 20 dzień następnego miesiąca to oficjalny termin wypłaty. Pytałem w paru działach i nikt nie znał odpowiedzi, dlaczego tak jest - wg mnie to prymitywny zabieg mający na celu przetrzymanie nowych pracowników, żeby nie uciekli już po pierwszym miesiacu

Tak16Nie
MB
@Asdf

Nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na wypłatę w 20 dzień następnego miesiąca. Nie wiem, ile musieliby mi płacić, żebym godził się na takie opóźnienie. Zawsze wymagam płatności pod koniec miesiąca/na początku następnego i innym radzę to samo.

Tak9Nie
Podróżnik
@Ania

@Ania Chociażby dlatego że firma znajduje się na kompletnym (usunięte przez administratora) i jeżeli ktoś jedzie od strony miasta to istnieje tylko jedna linia którą można dojechać, mianowicie 331, której kierowcy regularnie odjeżdżali przed czasem lub nie wpuszczali osób które przybiegły sekundę po zamknięciu drzwi.

Alik

Hej, a jak wygląda praca zdalna w tej firmie? Chodzi o tłumaczenia

Zofia
@Alik

Fajnie, że pytasz. Też jestem ciekawa pracy w trybie home office w Testronic Labs. A dlaczego postanowiłaś wybrać pracę w takim trybie?

@Zofia

Nie ma czegoś takiego jak praca zdalna w Testronicu.

Tester

Co mogę rzec. Pracowałem tam prawie rok. Umowy nie uświadczyłem mimo bogatego CV. Lead powiedział mi że choćbym ogarniał excela perfect i robił wszystko ponad program a z pisaniem bugów będzie gorzej szło to umowy nie uświadczysz. Umowę dostaną ci co zostaną zauważeni. "Ci fajni" o własnej szafce możesz zapomnieć recepcjonistka ci kluczyków nie da bo trzyma miesiącami dla kolegów. Telefonu nie wniesiesz więc o śmierci babci dowiesz się na przerwie albo po pracy. Jak chcesz się rozwinąć w firmie i przejść do innego działu to możesz zapomnieć bo i tak miejsce jest zaklepane przez kolegów bo są fajniejsi. Weźmiesz urlop na żądanie bo zachorowałeś? Fajnie pożegnaj się z projektem, nie ważne że masz papier od lekarza na bank na lewo bo argument jest zawsze ten sam. "Bo to Testro", albo że był scale (usunięte przez administratora) na projekcie który wymaga ludzi ale nie. Był scale (usunięte przez administratora) Masa rozpieszczonych,wrednych,zawistnych testuchow którzy mają problem ze masz więcej na talerzu. Płaca jest śmieszna. Więc jak ktoś myśli że będzie gołoledź i na wypasie to się szybko przejedzie. Poza tym faceci dostają kociego rozumu jak zobaczą dziewczyne w firmie. Nie polecam. Zmarnowałem sobie tylko rok życia

Tak29Nie
"recepcjonistka"
@Tester

Nie trzymam kluczy dla kolegów xD

Tak2Nie11
Bbb
@Tester

"Telefonu nie wniesiesz więc o śmierci babci dowiesz się na przerwie albo po pracy" - to nie jest jedyna firma którą znam, gdzie na przestrzeń operacyjną nie można wnieść urządzeń elektronicznych/ rzeczy prywatnych i należy je zdeponować. Zapewne w tej firmie jest jakieś biuro/ recepcja, gdzie w awaryjnej sytuacji członkowie rodzin mogą zadzwonić i poprosić o pilny kontakt z pracownikiem. Wystarczy się zainteresować i pomyśleć jak rozwiązać problem.

Tak4Nie1
@Człowieka
@Bbb

To prawda, ot, z dużych nazw patrząc np. Microsoft też nie pozwala ;)

Tak2Nie1
kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Czy trudno dostac prace u informatykow i czy wogole warto?

TakNie2

Jaki dress code obowiązuje w Testronic Labs?

hej
@Pytanie

Nie ma dress code'u, jest bardzo swobodnie w tej kwestii.

Patrycja

Pracowalam jakies kilka miesiecy w tej firmie i nie mam zlych wspomnien. W zasadzie atmosfera i caloksztalt pracy moze sie roznic w zaleznosci od projektu. Jezeli mialabym podsumowac w kilku punktach to: Plusy: - Elastyczny grafik, pozwala to nawet czasami polaczyc ze studiami dziennymi - Przyjemna i lekka praca - Zawsze to jakies doswiadczenie w branzy gamingowej, znam ludzi co przeniesli sie po nabraniu doswiadczenia do cdp i techlandu - Przystojny pan rekruter ;) Minusy -Czasami trzeba poczekac na przydzielenie do projektu -Umowa zlecenie na start -Niektorzy testerzy maja problem z utrzymaniem higieny - osobistej i na stanowisku pracy -Trzeba zostawiac telefony w szafkach

TakNie3
Chimera

Szczerze mówiąc, jestem prawie pewna że jakieś 95% opinii tutaj odnosi się do działu gier. Nie mam z nimi za wielkiej styczności, ponieważ pracuję piętro niżej, w filmach. I jak na razie, jedyną słabą rzeczą, jaką mogę powiedzieć o tej pracy, to niewygodne krzesła w soundroomach. Nie bardzo rozumiem osoby, które narzekają na to, że trzeba opanować angielski na poziom zaawansowany. To całkowicie normalne, bo firma jest międzynarodowa, a to znaczy, że raporty dla swoich klientów zawsze pisze się po angielsku. Słownictwo związane z tą branżą może być bardziej skomplikowane niż się może wydawać, a spellcheck w napisach i audio nie zrobi się sam. No i nikt nie wychodzi dobrze na języku, który zna ''trochę'', no ludzie bądźmy szczerzy, angielski to najbardziej przydatna rzecz na świecie. To samo tyczy się zakazu wnoszenia telefonów; jak dla mnie to świetna rzecz, bo pomaga się skupić na robocie, która najczęściej musi być skończona tego samego dnia, a wyjść do szatni i zadzwonić można w dosłownie każdej chwili tak czy siak. Ja też nie lubię się rozstawać z telefonem, ale również nie lubię udawać, że coś robię i się co chwila rozpraszać. Mi to robi na zdrowie osobiście. Atmosfera jest bardzo spoko, każdy jest skory do pomocy, leadzi mogą się wydawać trochę straszni i jak zawalisz to oczywiście przyjdą ci to dosadnie powiedzieć, ale też to nie są jacyś nadludzie, rozumieją błędy i spokojnie wytłumaczą co jest nie tak. Przez jakiś tydzień ma się szkolenie, które jest normalnie płatne, a trener jest chyba najmilszym, najbardziej przyjaznym człeniem jakiego w życiu poznałam, więc nie ma się czego obawiać jak przychodzisz na świeżo. Praktycznie wszyscy są na ty, nieważne czy szef czy newbie. Grafik jest do dogadania, babeczka ci go zrobi tak, żebyś miał jak najwygodniej (w ramach możliwości), vendorzy z okolicznych restauracji czy sklepów, więc w żarcie zawsze się można zaopatrzyć na miejscu, przerw masz łącznie godzinę i sobie robisz, kiedy ci się podoba. Jeśli chodzi o minusy, to trzeba się zaopatrzyć w okulary czy gunnery jakieś, bo osiem godzin się lampisz w ekran, więc gałki mogą wysiadać. Plus fotele skrzypią. Głośno. Dojazd moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej w porządku, a ci co mówią, że to zadupie, to chyba nigdy w Łomiankach nie byli (no offence łomiańczycy). Ja dojeżdżam zza drugiej strefy i radzę sobie.

Tak3Nie18
Marta
@Chimera

Każdy z nas ma trochę inne oczekiwania wobec swojego pracodawcy. Przypuszczam, że stąd właśnie wynika ta różnorodność opinii. Super, iż akurat Ty cenisz sobie tego pracodawcę. Wspomniałeś, że aby tam pracować, należy dobrze znać język angielski. A czy już po zatrudnieniu firma Testronic Labs organizuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe kursy językowe? Nie ukrywam, że bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

TakNie2
Dobre wspomnienia
@Chimera

Niestety to co piszesz to bajki z perspektywy działu gier właśnie. Niesamowita różnica między przyjaznym "dołem" (filmami), a grami, gdzie pracownik jest wprost mobbingowany.

Tak8Nie
bla bla bla
@Dobre wspomnienia

Zgadzam się z "Dobre wspomnienia". O ile w dziale filmów i seriali szefostwo jest naprawdę super i dobrze traktuje ludzi, przełożeni są po prostu ludzcy /piszę z własnego doświadczenia/, tak w dziale testowania gier dochodzi nagminnie do (usunięte przez administratora) wręcz molestowania, bo niektórzy panowie /nawet leadzi/ zbyt dużo sobie "w żartach" pozwalają przy rozmowach z mniej liczną w tej pracy płcią żeńską, a nikt nie reaguje. Ale i w back office nie dzieje się dobrze z tego co słyszę na bieżąco. W ogóle w tej firmie nie dzieje się dobrze już od dawna i z tygodnia na tydzień jest co raz gorzej.

Tak4Nie
bla bla bla
@bla bla bla

dlaczego słowo (usunięte przez administratora) jest usuwane przez administrację? u "Dobre wspomnienia" to słowo nie zostało usunięte. Hmm..

Aleksander
@bla bla bla

Sytuacje o których wspominasz nie powinny być tolerowane. Czy zgłaszałaś do przełożonego takie zachowania? A inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie i ewentualne premie. Pracodawca je oferuje i pracuje na nie cały zespół, czy są przyznawane indywidualnie. Mogłabyś mi odpowiedzieć?

TakNie4

testerka

Dziwią mnie opinie przeczytane tutaj. Rekrutacja dwu etapowa bardzo dobrze zorganizowana. Praca w godzinach dostosowanych do osobistych wymagań pracownika, oczywiście 8 godzin w tym 3 przerwy, dwie 10min i jedna 30min. Jest to praca dla ludzi potrafiących pracować w grupie, spostrzegawczych oraz potrafiących słuchać poleceń. Na każdym projekcie zdarza się sytuacja że trzeba wykonywać tak zwane "explo" ale jest to normalne, w tedy zazwyczaj można tez znaleźć najwięcej błędów. atmosfera jest miła i przyjemna, jest oczywiście trochę luźniej niż w "normalnej" pracy szczególnie gdy zespoły składają sie z młodszych ludzi ale nie można nic nie robić gdyż można wylecieć z projektu.

Tak7Nie4
Karolina
@testerka

Wnioskuję, że niedawno podjęłaś pracę w Testronic Labs, ponieważ wspominasz w swojej wypowiedzi o rekrutacji. Czy mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie, czy podczas rekrutacji ma się do wykonania jakieś zadania, czy wszystko polega raczej na dwustronnej rozmowie. Mogę liczyć, że podasz mi więcej szczegółów?

nikt
@Karolina

Rekrutacja dwuetapowa polega na tym, że w pierwszym etapie sprawdzana jest znajomość języka angielskiego. O ile potrafisz po angielsku chociaż Kali Jeść Kali Pić, to pewnie przejdziesz. Jak przejdziesz pierwszy etap to dostajesz zaproszenie na dwudniowe szkolenie, po którego odbębnieniu albo cię zaproszą na pierwszy dzień w pracy, albo podziękują. Szkolenie jest bardzo podstawowe i nauczysz się absolutnego minimum potrzebnego do pracy, a potem i tak wszystlego musisz się nauczyć w praktyce już podczas pracy.

Rafał
@nikt

Tobie osobiście udało się dostać do pracy w firmie Testronic Labs po przejściu obowiązkowego szkolenia? Jeżeli tak to dalej rodzi się kolejne pytanie. Mianowicie, czy po zakończeniu szkolenia pracodawca zapewnia nam zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, czy może raczej należy spodziewać się okresu próbnego, zanim finalnie zostaniemy zatrudnieni na stałe? Odpowiedz, proszę.

blabla
@Rafał

Szkolenie kiedyś składało się z dwóch dni, obecnie jest to jeden dzień. O warunkach zatrudnienia - rodzaju umowy i stawkach, kandydaci są informowani już przy pierwszej rozmowie telefonicznej, przed zaproszeniem na pierwszy etap rekrutacji, by kandydat zadecydował czy w ogóle jest zainteresowany.

Tak1Nie2
Agata
@blabla

Takie informacje z całą pewnością posłużą wielu osobom, dlatego super, że zechciałeś przybliżyć nam pewne kwestie. Zauważyłam, iż wszystkie oferty pracy od Testronic Labs są w języku angielskim. Czy oznacza to, iż potencjalny kandydat musi od razu znać ten język na poziomie zaawansowanym, czy może podszkolić się już po zatrudnieniu? Byłoby dobrze, jakbyś jeszcze powiedział coś na ten temat.

Tak1Nie1
blabla
@Agata

Ponieważ team jest w Testronic międzynarodowy, a często i bezpośredni przełożeni są obcojęzyczni, znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa, aby móc otrzymać tam pracę. Minimum to mocny poziom B2, ponieważ pracuje się również w języku angielskim.

@Rafał

Zabawne pytania :) przyjmują cię i dostajesz smieciowke ważną do daty końca najbliższego semestru studenckiego, umowa o pracę tylko dla wybranych którzy potrafią się przymilac leadom.

Tak8Nie
Agata
@blabla

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Ta kwestia wymagała wyjaśnienia oraz dopowiedzenia, dlatego chciałam ją poruszyć. Dobrze byłoby, jakbyś teraz opowiedział nam coś na temat atmosfery, która panuje między pracownikami Testronic Labs. A może macie tam organizowane jakieś spotkania (bądź wyjazdy) o charakterze integracyjnym?

Markus Aurelius
@testerka

"potrafiących słuchać poleceń" - jak masz umowę zlecenie, tę formę proponuje firma, to nie musisz słuchać poleceń.

Marta
@Markus Aurelius

Dziękuję Ci za tę uwagę. Byłoby jednak lepiej, jakbyś skupiał się na nieco innych rzeczach. Widziałam, że Testronic Labs właśnie poszukuje (między innymi) osoby na stanowisko Administration Assistant. Wydaje się to być bardzo atrakcyjna propozycja pracy i dlatego chciałabym Cię zapytać, czy osoby bez doświadczenia w tej materii mają szansę na zatrudnienie? Proszę Cię tylko o merytoryczną odpowiedź.

TakNie7
klepacz

Przepracowałem w firmie Testronic dwa lata. Była to moja pierwsza praca. Gdy jeszcze pracowałem w Testronicu, dziwiły mnie tak słabe opinie na temat firmy. Zawsze uważałem, że nie jest tak źle jak ludzie mówią. Wiadomo, firma miała swoje dziwne zasady, czasem może nieco zbyt surowe, ale dało się przeżyć. I jakoś przeżyłem te 2 lata. Później poszedłem jednak do konkurencyjnej firmy, i przekonałem się jak wygląda NORMALNA praca. Przeżyłem prawdziwy szok! Można pracować bez krat w oknach? Wow! Nikt nie skanuje pracowników przy każdym wyjściu? Można wnosić telefon? Jest dostęp do internetu? Managerowie nie krzyczą na wszystkich? Nikt nie rozmazuje kupy po ścianach? Biuro nie śmierdzi męskim potem? Nie ma syfu? Nie ma ciągłych braków w zasobach ludzkich? Jak to, to da się tak? A da się. Wystarczy nie tworzyć absolutnie kuriozalnych przepisów, które mają na celu uprzykrzenie życia pracownikom pod pretekstem "bezpieczeństwa". Serio, musicie skanować wszystkich pracowników bo boicie się, że ktoś wyniesie na pendrivie sekrety firmy? Może po prostu zatrudniajcie ludzi, którym można zaufać, ale nie pierwszych lepszych świeżaków z ulicy, którzy nie potrafią napisać poprawnie zdania w języku angielskim? Firma - żart. Management chyba nie widział w życiu normalnie funkcjonalnej firmy, tyko żyje w swoim wyimaginowanym świecie. Ciągle tylko presja, wincyj projektów, wincyj bugów. Wincyj procedur, wincyj kontroli, wincyj zakazów. Trzeba pokazać jaki to Testronic jest najlepszy. A prawda jest taka, że dobrych pracowników jest garstka, gdzie jeden pracownik wykonuje robote za 10, a pozostałych 9 siedzi i śmieszkuje, i od czasu do czasu napisze (ledwo, połamanym angielskim) buga, którego i tak lead musi przepisywać od nowa. :D I tak w kółko. Wszyscy narzekają jak to beznadziejnie się tam pracuje, ale nikt z tym nic nie robi. 1/10, would not work again.

Tak46Nie4
Andariel
 Rekomendacja
@klepacz

A pochwalisz się Klepaczu do jakiej to cudownej konkurecyjnej firmy się przeniosłeś :)

TakNie12
Bartosz
@Andariel

Także jesteś pracownikiem Testronic Labs i mógłbyś przedstawić swój punkt widzenia na firmę? Twój przedmówca pisał o kwestiach bezpieczeństwa, może mógłbyś przedstawić inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenia i przysługujące benefity lub rodzaj umów zawieranych z nowymi pracownikami. Inne osoby na forum chętnie o tym przeczytają.

A.

Mnie ciekawi jedna rzecz - dlaczego pracownicy tak ochoczo godzą się na oddawanie swoich telefonów? Przecież pracodawca nie ma do tego prawa. ;)

Tak11Nie1
@A.

Bo nikomu to tak naprawdę nie przeszkadza. Telefonu nikomu nie oddajesz a jedynie pozostawiasz go poza biurem (Np. w szatni, ewentualnie u garreta)

Tak2Nie5
M.

Firma prowadzi głupią politykę. Oczekują znajomości języka na poziomie native'a, ale nie stać ich na zatrudnienie native'ów, więc szukają Polaków, a potem się dziwią, że znajomość języka nie jest na poziomie, który by ich usatysfakcjonował. O wyjątkowej głupocie świadczy liczenie na to, że człowiek dwa języki obce będzie znał na poziomie ojczystego i że ktoś taki zadowoli się polską pensją.

Tak36Nie
sronic
@M.

Potwierdzam. Wymagania mają z kosmosu, a warunki oferują bardzo przeciętne, do tego są chamscy. Nie warto sobie zawracać głowy tą pożal się Boże firmą.

Tak25Nie
Mimbla
@sronic

He, he, mnie też usiłowano wmówić, że nie znam języka, który znam tak jak polski. Praca w T nie była szczytem moich marzeń, więc nie płaczę. Zastanawiam się tylko, czego oni oczekują w zamian za to, co oferują. A zbyt wiele do zaoferowania nie mają.

Tak20Nie
@sronic

(usunięte przez administratora) ludzi pracujących w Testotronicu jest legendarne. :)

Tak11Nie
@*

Dlaczego usunęliście niebędące niecenzuralnym słowo c h a m s t w o? Mam wyrazić się dosadniej? Co to za cenzurowanie? Firma wam płaci za usuwanie niewygodnych tekstów? Ile? Nawet nie potraficie tego robić, bo raczej każdy się domyśli, że legendarne może być c h a m s t w o, p r o s t a c t w o albo b u r a c t w o.

Tak17Nie1
Kris
@M.

Chyba zrozumieli, że robią z siebie pośmiewisko, i nabrali pokory, bo znacznie obniżyli wymagania. Ja tam pracować nie pójdę, zwłaszcza że w dalszym ciągu oferują śmieciówkę w połączeniu z niewygórowaną stawką, ale przynajmniej coś drgnęło. :)

Mateusz

Przy wymaganiach, które stawiacie kandydatom, musielibyście oferować kilka tysięcy euro miesięcznie, a nie złotych, żeby można was było traktować na poważnie. I żeby chciało się telepać do was na wygwizdowo. W pewnym środowisku krążą kawały o waszej firemce i waszych rekruterach. Typowe polactwo: nie stać mnie na malucha, ale wymagam mercedesa. Cóż, szukajcie dalej dwujęzycznych native'ów chętnych do totalnie niestabilnej pracy za niewygórowane wynagrodzenie na odludziu. Powodzenia! :)

Tak23Nie
Kris
@Mateusz

Zdaje się, że zrozumieli swój błąd i znacznie obniżyli wymagania stawiane kandydatom. Pewnie już nie mieli w kim przebierać. Niestety nadal oferują śmieciówkę, a bez problemu można mieć pracę z umową o pracę, tak więc nie wiem, kto tam się zgłosi. No ale przynajmniej wymagań z księżyca już nie mają. :)

Tak5Nie1
amorezo

Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej o efekcie rekrutacji. Profesjonalizm pełną gębą!

Tak15Nie
Azakir

Testro - Kraina mlekiem i miodem płynąca dla osób które są na utrzymaniu rodziców bądź nie mają wysokich wymagań finansowych. Praca na stanowisku QA jest ok. Przychodzisz do pracy, odbijasz się, a następne 8h to śmiechy i granie na platformie która akurat przypadła (na starcie rzadko zdarza się być dłużej na jakimś projekcie). Atmosfera w pracy jak w gimnazjum - rozpusta i samowolka. Przerwy zależnie od projektu dłuższe albo regulaminowe. Pracownicy na umowie o pracę często się migają od pracy, w końcu pracownik na zleceniu jest łatwiejszy do zwolnienia. Pracowałem kilka miesięcy, zaliczyłem dużo projektów, w tym 6 w pierwszym miesiącu. Nie rozpisze się na temat rzeczy które zostały odstawione przez obecnych/byłych pracowników i są obecnie legendami takimi jak QA Beast czy Water Elemental lecz czasami traci się wiarę w ludzkość. Podsumowując: Przedszkole w którym płacą za siedzenie i zrobienie CL'ek albo explorowanie gry przez 8h dziennie. Praca idealna dla uczniów którzy nie chcą się w pracy wysilać, a chcieliby mieć stawkę wyższą niż proponowana we wszelkich restauracjach czy kawiarenkach. ~Dopisane chwile przed publikacją: Praca na wygwizdowiu gdzie dojeżdżają 3 autobusy (z czego 2 wiecznie zawalone pracownikami), 300 złociszy Polskich na benzynę pozwala na wyższy standard życia i pozwala na nie ciśnięcie się w bydłowozie.

Tak10Nie
Adrian
@Azakir

Proszę Cię o nie obrażanie na forum pracowników, którzy korzystają z transportu miejskiego. Każdy pracownik ma własne preferencje w tym względzie. Z twojej opinii wynika, że negatywnie oceniasz organizację pracy. Czy przełożeni wiedzieli o tym i reagowali na to w konkretny sposób?

Tak1Nie5
Azakir
@Adrian

Przepraszam, źle się zrozumieliśmy. Słowo bydłowóz odnosiło się nie do pracowników a do stanu załadowania autobusu, który w momencie opuszczenia przez pracowników pracy i po doliczeniu innych ludzi okazuje się zdecydowanie za mały. Co do pytania o przełożonych zależy co przez nich rozumiesz. Leadzi wiedzą jak wygląda sytuacja bo też kiedyś byli szarymi pracownikami, problem w tym że choćby chcieli to nie dadzą pracownikom zadań, które po prostu nie są zaplanowane przez dev'a. To już bardziej specyfika samej pracy że czasami ma się zajęcie na dłużej a czasami przez pół dnia trzeba gapić się przed siebie.

Konrad
@Azakir

Nie ma projektu w tej firmie, na którym gapi się przed siebie, pozdrawiam.

TakNie4
Dominik
@Konrad

Potwierdzam, pracuje od niedawna i mogę stwierdzić że jeśli się chce to zawsze znajdzie się coś do roboty.

Tak1Nie6
Edyta

@Asdf, czy zostałeś poinformowany na rozmowie kwalifikacyjnej o tym, że szkolenie nie jest płatne? Nie we wszystkich firmach szkolenia są płatne. Może na początku warto okazać trochę wyrozumiałości i poczekać z ostateczną oceną firmy Testronic Labs. Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona wykazuje się dobrą wolą.

@Edyta

(usunięte przez administratora)moja ocena firmy Testronic Labs jest oparta na 14 miesiącach pracy w firmie, więc nie próbuj zalagadzac sytuacji tylko przekaż górze, że jak nie zmienia podejścia, to odplyna od was wszyscy pracownicy. I bez głodnych kawałkow o obopolnej dobrej woli, bo testronic ma szeregowego pracownika głęboko w (usunięte przez administratora)

Edyta

@qwerty, rozumiem, że twoje zdanie o firmie Testronic Labs jest negatywne, ale poparłeś opinię pozbawioną argumentów. Może warto byłoby rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na ten temat? Jaki aspekt w firmie oceniasz negatywnie, a z jakie jesteś zadowolony? Może warto na pewne sprawy popatrzeć z innej perspektywy? Zwracaj proszę uwagę na język wypowiedzi.

ch wam w d

zalosna firemka rekrutacja prowadzona przez niedorobionych ludzi szkoda czasu zeby tam jechac na odludzie

Tak12Nie
qwerty
@ch wam w d

Podpisuję się pod powyższym oburącz. Szkoda czasu na bubków (buraczanych d.pków).

Edyta

@ch wam w d, Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała i dlaczego oceniłeś ją negatywnie? Proszę Cię również o staranniejszy dobór wyrażeń. Na forum http://GoWork.pl nie będą tolerowane wpisy wulgarne. Czy otrzymałeś jakąś odpowiedź zawrotną od firmy Testronic Labs?

Tak1Nie2
@Edyta

Ja chętnie odpowiem - połowa procesu rekrutacji to praktyczne dwudniowe szkolenie, które powinno być traktowane jako dzień pracy ale jest włączone w rekrutacje tylko po to, żeby nie musieć płacić pracownikowi. Zgodnie z ich standardem - byle jak najmniej zapłacić pracownikowi.

Tak12Nie
Edyta

@bon, czy inni pracownicy potwierdzą Twoją opinię? Czy znasz jakieś argumenty na jej poparcie? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Podobnie jak pracownicy z mniejszym doświadczeniem. Często firmy decydują się zainwestować w obiecującego pracownika i go wyszkolić. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Czy myślałeś o pracy w firmie Testronic Labs?

Eks
@Edyta

Edyta, ty chyba nie masz pojęcia o Testro, prawda? Nie ma mowy o jakiejkolwiek inwestycji w pracownika, ma być tani i umieć sklecić zdanie po angielsku, żeby móc zgłosić buga. Nikt tam nie chce wykwalifikowanych pracowników, bo tacy nie godzą się za pracę za 11zl/h do ręki.

Edyta

@Konrad, Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada inne wymagania i priorytety. Czy firma Testronic Labs przyjmuje do pracy także absolwentów po studiach? Czy istnieją programy stażowe dla zdolnych studentów?

Tak2Nie2

bon
@Edyta

firma testronic labs przyjmuje kandydatów po liceum.

Tak4Nie

M.

Jak myślicie, czy jako tester z językiem azjatyckim dostanie się co najmniej 10 tys. brutto na umowie o pracę? Zastanawiam się, czy zaaplikować.

Tak5Nie
@M.

10 tyś. to tam project manager nie zarabia. Nie ma szansy.

Tak7Nie1
Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

TakNie8
Edyta

@Tester, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Twój wpis jest bardzo krótki i inne osoby mogą go nie zrozumieć. Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Ambitny i zdolny pracownik zawsze będzie doceniony prędzej czy później. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w firmie Testronic Labs?

Konrad

Żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba być dobrym i może to jest powód narzekań?

Tak1Nie3
@Konrad

Kiedy jesteś dobry ale ktoś jest ciekawszy/ładniejszy to nie masz najmniejszych szans.

Tak3Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Testronic Labs? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw opinię o Testronic Labs - Piaseczno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Testronic Labs
2/5 Na podstawie 113 ocen.