opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Testronic Labs

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 245 ocen
Opinie(267)
Dodaj opinię
Wywiady(1)
Opinie(267)
Dodaj opinię

Wywiady(1)

Logo
  • About Us
  • .
  • What we offer
  • .
  • Why work for us
  • .
  • Departments
  • .
  • Jobs you may find with us
  • .
  • Social media

About Us

What we offer

Why work for us

Departments

Jobs you may find with us

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Piaseczno - Testronic

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Wywiady Testronic Labs

Opinie

Wywiady - Testronic Labs Warszawa

Subscribe
Nie przegap nowości o Testronic Labs!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

Wywiadu udzielił/aAndrzej

15.09.2023 15:26

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Chciałbym opowiedzieć o mojej kilkumiesięcznej pracy w tej firmie.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Wsparcie użytkownika. Odpisywałem na wiadomości w 3 językach, sprawdzałem problemy techniczne graczy w grze Angry Birds i rozwiązywałem je w miarę moich możliwości.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Pracowałem zdalnie, nie było z tym żadnego problemu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Według firmy nie osiągałem odpowiedniego pułapu w poziomie jakości odpowiedzi. Kiedy udawało mi się odpowiednio odpowiadać, to mówiono mi, że liczba moich kontaktów na godzinę była zbyt niska. Zawsze było jakieś zastrzeżenie do mojej pracy. Niestety nikt nie chciał mi dokładnie wyjaśnić i pokazać, gdzie popełniam błędy i w jaki sposób moja praca jest rozliczana i oceniana.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Moja stawka to było 42 zł brutto na godzinę. Na tym stanowisku średnie wynagrodzenie to około 7000 brutto miesięcznie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

8 miesięcy

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź

Jako dodatkowy zarobek tak. Firma daje umowę zlecenie, dzięki czemu można dorobić sobie do stałej pensji. Jeśli ktoś pracuje zdalnie i chce mieć drugą pracę zdalną, to jest to świetna możliwość.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Nie było żadnych. Firma zatrudnia nowe osoby tylko na czas, kiedy jest jakiś większy ruch w zgłoszeniach. Kiedy nie potrzebuje pracowników, zwalnia z dnia na dzień.

Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Osoba, która mnie szkoliła, w moim odczuciu, w ogóle nie wiedziała, co robi. Dodatkowo była niemiła. W firmie było tylko jedno szkolenie przygotowujące do pracy w danym dziale. Firma nie ma wytyczonych kierunków szkoleń i rozwoju pracowników. Po jakimś czasie chciałem zacząć pracę w innym dziale, ponieważ wiedziałem, że jest tam dużo pracy, ale nie dostałem takiej możliwości.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Atmosfera była trudna. Cieszę się, że pracowałem zdalnie i nie musiałem przebywać w biurze z osobami, które donosiły na innych pracowników.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.

Początkowo wszystko się zgadzało. Po podniesieniu minimalnej stawki krajowej, miałem dostać 42 brutto. Dostałem jednak umowę z minimalną stawką. Firma tłumaczyła to tym, że są to tylko chwilowe problemy związane z tym, że w dziale HR brakuje osób i nie ma kto przygotować dla mnie dokumentów. Nie podpisałem tej umowy i dzięki swojej determinacji dostałem umowę ze zgodną stawką.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Raczej nie mam nic do przekazania, ponieważ wiem, że w tej firmie nikt nie zwraca uwagi na skargi pracowników dotyczące działania systemów, a także działania i organizacji pracy.