Opinie o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie International Paper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Paper na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Iwona

@Onn, w takim razie ludzie, którzy pracują w International Paper już jakiś czas mają mniejsze pensje niż nowi pracownicy? Rozumiem, że możesz być czymś takim wzburzony ale określanie kogoś jako "tępego" niczemu nie służy, raczej trzeba wytłumaczyć innym swoje zdanie w sposób racjonalny podając argumenty.

Bardzo dobra firma,duze wynagrodzenia, zwlaszcza na "wykanczalnie" naprawde warto,dobra atmosfera , zapraszam

AA
@Adam

chyba masz zryty łeb

Er
@AA

Jak ktoś nie narzeka to już ma zryty łeb? Żałosne.

Onn
@Adam

Dobra atmosferabo pewnie przyszedles rok temu i dostales 3000 zl za nic.a tępy jestes ze szok jak wsxyscy nowi.za starego kierownika Wlodka wogule byscie niepracowali.to smieszne cymbalom takie pieniadze dawac i jedzie kednym przekrawacze.jedzie hee pelza bo bez pojecia.spadlo na psy.

Mateusz

Nie polecam współpracy z o J.K.Od kwater..... Ta Pani wchodzi do mieszkań pod nieobecność ludzi a dodatkowo znacznie zawyza ceny i upycha ludzi.....

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie International Paper, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
sojusznik

pracowałem w tym domu wariatów nigdy nie było tak żle jak kupili to jankesi za grosze za tan wałek powinni do tej pory siedzieć w (usunięte przez administratora) i oddać pieniądze za akcje i za stracone zdrowi i życie pracowników

EWA

ty chyba jesteś przyjęty po znajomości ty wiesz ze mnie 10 miesięcy przed emerytura (usunięte przez administratora) do torpala i co ty na to i byłam solidnym pracownikiem do samego końca obsługiwałam przekrawacz włącznie z przestawą tył i przód pracowałam włącznie z torpalem 20 lat tobie tez tak podziękują jak się zestarzejesz dobrych krajaczy powypierdalali do torpala jesteś kuzynem Krzykowskiego albo innej szychy głupot nie opowiadaj pewnie obsługujesz automat jakiś i ludzie z torpala tańcują koło ciebie braki wywala i bubki tnie zycze ci powodzenia zestarzejesz się to cie torpal przywita ip w (usunięte przez administratora) cie kopnie

LOPEZ
@EWA

Ja pracuje od 5 lat a jeszcze 3tys nie przekroczyłem chyba mówimy o dwóch różnych zakładach albo siedzisz gdzieś w biurowcu bo tam krzywdy nigdy sobie nie zrobią !

?
@LOPEZ

Ja pracowałem w torpalu przenieśli nas do IP ogółem moje zatrudnienie w torpalu i IP to 25:lat a zarobki 2120 zł najniższa krajowa aż nie chce się pracować a obowiązków przybywa

Onn

Jak najdalej Ludzie!!!!zrobili z nas robotow bez dnia wolnego,przyjmuja piekarzy,malarzy,rolnikow .nikt niechce juz przychodzic.a ludzie ktorzy dawali z siebie wszystko sa nikim.zero szacunku.

Justek

Jedno jest pewne za leżenie nikt nie będzie płacił nawet najniższych poborów. Zawsze jest nam mało kasy ale tego nie zmienimy.

hmmmm

Jak obecnie wygladaja zarobki wozkowych (nowozatrudnionych) Klimat pracy?

tomek
@hmmmm

Klimat beznadziejny zarobki to samo system 4 br , a na rękę 2200. Wymogi stawiane ale w zamian nic. Kiedyś musiało być 17-18 osób na zmianie teraz jest 12-13 więc ludzie są eksploatowani do maximum o urlopach zapomnij wiecznie przesuwany , aż nie chce się już tego komentować. To nie to IP co było kiedyś.

Kbr

Wszystko zrobią żeby ludziom jak naj mniej dać.Po 30 latach pracy w systemie 3.200 na rekie że systemowym ale już w kbr i mówią że za dużo zarabiamy a o reszcie nie wspominam brak słów.Za mądrych nie przyjmą bo boją się ich bo oni po swoich szkółkach to wiadomo co mogą.Warto się zastanowić bo wymogi potężne a płacą jak na ten zakład nic!

Witam ! Chcialbym przyjsc do tej firmy na mechanika jak wygladaja szkolenia, atmosfera, zarobki oraz droga rozwoju???

Papiernik

Zwykły operator 2500-2700 na początek w systemie ale proszę bez euforii ilość nauki i zakres obowiązków gigantyczny to nie praca na linii w Jabilu czy Lacroix. CORAZ GORZEJ W IP !

Iwona

Ale nadal nic nie wynika z tego @anunannaki, bo nie wiadomo jakie International Paper proponuje warunki w zamian za pracę, którą opisujesz. Co do kierownictwa, to oczywiste, że takie osoby zarabiają o wiele więcej, to są rzeczy powszechnie znane. Najlepiej byłoby dla innych byłoby gdyby ktoś napisał konkretne rzeczy, te o które pytałam powyżej na przykład.

Anunannaki

dzien za dniem noc za na noca a ty rypiesz, nie wiesz o ktorej wstajeszasz ani jaki dzien tygodnia , idziesz do pracy za ochlapy z masonskiego stolu byle przezyc i karza Ci stawac na bacznosc za chwila wychtchnienia ktora ktora Ci zaplanaowali ..... no ale plany sie zmienily....nie ma wytchnienienia tylko to co zostalo jak dla psa... oni biora grube bawia sie na karaibach a Ty zasuwasz na chleb... taka sprawiedliwosc.... .I to najgorsze ze jden z rodakow ciagnie za sznurki co mu amyrykaniec podyktowal, tak ma byc i i tak sami sobie robimy....

Iwona

@ROBOL i @kokos, a możecie napisać na jakie warunki pracy może tutaj liczyć, właśnie taka osoba z kilkuletnim stażem? Piszecie o niskim prestiżu firmy ale nie wyjaśniacie dokładnie, jakie macie wynagrodzenie, socjal, benefity? Dla każdego pracownika to będzie oznaczać coś innego, więc może lepiej żeby każdy mógł ocenić to sam?

Kokos

Niestety kolega wyżej ma racje. Nic już nie zostało z dawnego prestiżu zakładu teraz to podrzędny zakład jak Jabil, LcX aż boje się bo w takim tępię to zrówna się niedługo z Warmińskimi. Zgadza się pracowników z 5, 10-letnim stażem pracy mają za nic. Przykre ale prawdziwe. A jeśli chodzi o EC to nie wiem bo pracuje na Papierni ale o EC i ich kierowniku to już krążą legendy, chłopakom naprawdę trzeba współczuć !

ROBOL

Witam Temat dość stary i pewnie mało odwiedzany. Ale przez te kilka lat się w IP dużo zmieniło niestety na gorsze! Niby pensje i zarobki dla nowo przyjętych rosną...ale zakład zapomniał już o osobach zatrudnionych 5-10 lat temu którzy byli przyjmowani na dużo niższych stawkach niż teraz. Obecnie sytuacja wygląda tak że osoba nowo przyjęta po 3-miesięcznym egzaminie ma więcej niż ta z doświadczeniem 5-10 letnim totalna PORAŻKA!!! Dodatkowo roczne podwyżki wyglądają tak że pobliskie zakłady elektroniki Jabil, Lacroix płacą dużo więcej. Wymagania i obsesja na punkcie BHP zaczyna skutecznie zniechęcać załogę ,zaczynają się jednostkowe wypowiedzenia bo niektórzy po prostu mają tego dość! Duża liczba osób odchodzących na emeryturę którzy mieli naprawdę duże stawki...ich pieniądze przepadają gdzieś w niewyjaśnionych okolicznościach na wydziale bo podobno do biurowca nie wracają. Zakład szczyci się średnim wysokim wynagrodzeniem (jedno z najwyższych w pomorskim) a jako jedyni dodają do tej średniej odprawy emerytalne dla odchodzących które są wielokrotnością pensji w zależności od przepracowanych lat( ciekawe czy w jest to w ogóle dozwolone w prawie pracy?). I ostatnia kwestia jeśli się już zdecydujecie na ten zakład to przestrzegam kategorycznie przed wydziałem EC (Energetyka) kierownik totalny idiota i dusigrosz dba tylko o własny interes. Załoge traktuje jak woły robocze a nie ludzi. Najgorszy wydział w IP i najmniej zarabiający ! Ogólnie NIE POLECAM!!!!!

Iwona

To dość ciekawy rozwój na stanowisku @Alan, w innych aktualnych ofertach pracy International Paper oferuje też pakiet socjalny. Możesz wyjaśnić innym zainteresowanym pracą, co się kryje pod tym zapewnieniem?

buli

Witam mam pytanko że zamykają fabrykę w Kwidzynie,jakieś pogłoski słyszałem.Mam nadzieję że to tylko plotki

Alan

Ja się dostałem na magazyn wyrobów gotowych i to bez żadnych znajomości ,i to nawet bez jakiegoś dużego doświadczenia bo przed pracowałem 8 miesięcy jako magazynier w innej firmie.na początek dają 2200 po trzech miesiącach egzamin i podwyżka i umowa na rok i potem jeszcze dwie umowy i podwyżki (tak przynajmniej obiecywali)póki co jeszcze nie minął miesiąc jak tam pracuje więc się okaże

Zostaw merytoryczną opinię o International Paper - Kwidzyn

• Jak się pracuje w International Paper?

Zobacz opinie na temat firmy International Paper tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Paper?

International Paper
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.

International Paper