Opinie o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie International Paper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Paper na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Czy inżynierowie np jakości również pracują w systemie 3 zmianowym? Rozważam przeprowadzkę z Gdańska :)

Iwona

Pracujesz w International Paper? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnie oferowanych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Jurek

Każdy coś tu pisze o sobie i mniemam ,że nie są to wyssane z palca bajki. Ktoś kto przeczyta to co ja dopisze uśmiechnie się i pomyśli nie marudź masz i tak dobrze i faktycznie bo..... - mogłem trafić do firmy typu TOR-PAL , czy też B&K , lubi innych takich wymysłów .Tam są fachowcy ,tacy sami jak ja ,czyli umiejący dobrze wykonywać swoje obowiązki i co z tego mają ? Tak jak ja po trzydziestu paru latach pracy mają netto około trzy tys zł- to się nazywa zgnojenie człowieka .Oni i Ja zaczynaliśmy w latach 80-tych ,teraz już mamy około 55 lat.Ja mam lepiej bo pracuje w IP i mam 3800 netto, a moi koledzy mają średnio takie , jak ja zarobki .Średnia zakładowa to bodajże netto 5600 .Czyli prawda jest taka -życie bywa do kitu ,bo masz żonę bez pracy , dziecko chore i sam już wolniej chodzisz :).pozdrawiam . . .

?

Mam do czynienia ze wyjątkowo apodaktycznym przełożonym niejakim Karasiewiczem. Samiec alfa alfa niewątpliwie. Czuję się.przez niego poniżany. Z resztą ma tendencję do wywyższania się. Przy tym gościu nie ma sensu na swoje wnioski ani spostrzeżenia.On wie zawsze najlepiej. Wódz i Cezar. A mobibg to u niego piwko. A gdzie standardy IP.Ten gostek ma zanic.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie International Paper, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kika

moze ktoś po zlosci tak pisze, poza tym nie ma nic w tym zlego, ze zatrudnic wola kogos po znajomosci czy z polecenia bo to sa sprawdzeni pracowniczy i bardzo czesto majacy dosiwadczenie w branży, a gdyby bylo inaczej to nie zmieszczaliby tutaj ofert

bez znajomości sie tam nie dostaniesz

Op

Zatrudniiony przez IP dostaniesz minimum 2200 neto.

Leiva

ile zarobi operator wykańczalni na poczatek ?

GKW

Witam, mam pytanie, jak wygląda aspirowanie na inż. w tej firmie? Warto się starać? Czekam na poważne odpowiedzi.

A.

byleby procz pensji nie wiazaly sie inne gratyfikacje na boczku i jak tu zyc?

dedal

Mialem do zaprojektowania projekt wentylacji. Nikt nic nie wie, zero wiedzy wsrod kordynatorow projektu, ale trzeba bylo wstawiac do projektu firmy ktore oni sugerowali. Miasto w miescie.

szymon

bardzo dobrze napewno nie znam ale matura zdana..

szymon

witam jestem absolwentem szkoly policealnej ,,chemiczne badanie srodowiska,, nastepnie ukonczylem ,,technikum papiernicze,,..mam nadzieje ze moja opinie przeczyta ktos z pracownikow na wyzszym szczeblu i odpowie mi na pytanie; dlaczego mimo ze wysylam aplikacje nie jestem jeszcze zatrudniony w International Paper Kwidzyn..jezeli ktos sie uczyl(ja poswiecilem 5 lat) by miec takie wyksztalcenie i pracuje nadal w kwidzynskich firmach produkcyjnych..wiem ze trzeba miec znajomosci..ja ich nie mam..albo powiedzcie kogo musze znac..ja juz naprawde nie wiem co mam robic.. a moze isc z powrotem do szkoly i sie przekwalifikowac bo moze celuloza teraz potrzebuje bardziej mechanika niz technika papiernictwa 605 765 106 gonia-1990@wp.pl

lol

Ostatnio wysłałem cv na wykańczalnie to mi odpisali że nie spełniam wymogów, najlepsze jest to że posiadam większe niż tam podali i wszystko było zawarte

ewa

dodatek za system 27% od stawki plus premia

gosc

ogloszenie o prace napisane jest pod konkretna osobe. I nie ma szans osoba nikomu nie znana . Z gory wiadomo kto bedzie przyjety. A dla znajomego kogos ze swity sa w stanie zwalnic pracownika tworzac nowe stanowisko. np. Zwolnia refernta ds..... utowarza specjaliste ds..... i tak to dziala.

Pracownik IP
@gosc

Co ty za głupoty piszesz, ją pracuje od prawie 30 lat w IP i mój znajomy nie mając nikogo kto by się za nim wstawił został przyjęty tylko na podstawie swoich uprawnień

olololololol

a jaki to jest nowy system rekrutacyjny? bo nie wiem czy coś się zmieniło czy mam się szykować na nowe zmainy czy czy jak to wyglada? sa jakieś testy teraz czy jak to wygląda? bo ja już naprawde nie wiem co mozna nowego na tej rekrutacje zrobić, ale chyb niewiele znaim wprowadza teraz czy dużo jednak?

gosc

wypadek śmiertelny i konsekwencje wyciągnęli w wobec prowadzących zmianę czy pod dywan to wszystko poszło jak warminskich

jarek

Nie dawno dowiedziałem się na imprezie od znajomych że Talar znęca się psychicznie nad swoją żoną, i kradnie jej pieniądze inwestując wszystko w mieszkanie w Szkocji bo chciał się tam przeprowadzić a ona nie, od kąt go znam to zawsze wydawał się jak by coś było z nim nie tak . Widzę że trzeba ograniczyć kontakty z psycholem

b. zadowolony

Witam, pracuje w IP od 1.5 roku, zatrudniony w 2013 r. jestem bardzo zadowolony z warunkow jakie mi zaproponowali, jest mnostwo nauki, egzaminow zanim dostanie sie umowe na stale, ale wiem, ze to sie oplaci. Na poczatek ,,mlodemu,, daja ok 2500 netto, po 3 miesiacach egzamin, jesli zdasz wpada 100 zl, kolejny egzamin po roku, kolejna 100 wka i znowu po roku ostatni egzamin, kolejne 100 zl. Czyli mamy juz 2800 na reke plus podwyzki inflacyjne, przez pierwsze 2 lata ok 250 zl. Podsumowujac, po 2 latach mlody pracownik zarabia ok 3000 na reke i z roku na rok minimum 150 zl podwyzki, taka jest prawda. Pracujac w IP kazdy czuje sie doceniany i dumny, przynajmnij ja, a jestem tylko operatorem. Wierzcie lub nie, ale napisalem prawde. Warto sie ubiegac o prace w tej firmie, choc jest strasznie ciezko, na 1 miejsce potrafi byc kilkaset.podan. powodzenia

orzel210277
@b. zadowolony

witam a jak wygląda w IP dodatek za system 4-brygadowy?

Zostaw merytoryczną opinię o International Paper - Kwidzyn

• Jak się pracuje w International Paper?

Zobacz opinie na temat firmy International Paper tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Paper?

International Paper
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.

International Paper