Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

grudniowy solenizant;-]

ludzie a czy tam do was to sie juz caly rr przeniosl. pozdrowiam specow.

Jak dla mnie firma regenersis to jedna wielka porażka jest tu jak w więzieniu czas pracy jest liczony co do minuty tak że jeśli wyjdziesz z pracy np. po pierwszej zmianie o godzinie 13:58 to te dwie min zostaną ci odjęte od pensji, Następny głupi pomysł ze strony zarządu to palarnia, która kiedyś była w budynku firmy a teraz jest przystanek autobusowy postawiony ok. 25 metrów od budynku firmy. W firmie panuje ogromny stres tak zwane ciśnienie, że zawsze jest za mało zrobione, że nie ma części np. SE na rynku skandynawskim , na lutowniczych nie można nic powiedzieć bo się zaraz obrażają i odkładają twoje telefony na koniec kolejki.

lovelas

nie polecam!!!!!!!firma szuka taniej siły roboczej!żeby zabrać im wszystko co możliwe i zapłacić marne wynagrodzenie, za które przeżyjesz ledwo dwa tygodnie(usunięte przez administratora) Dobrze że już tam nie pracuje,a znajomi z pracy też myślą na zmianą firmy!

ez

@Klient regenersis mogłbys mi napisac, jaki to telefon i na czym polega usterka. bardzo mnie ciekawi

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

Witam nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie zadane kilka dni temu więc ponawiam swą prośbę. Witam chciałem się dowiedzieć odnośnie tych awansów z pomocnika na młodszego technika co zawiera ten zestaw pytań z ilu pytań się składa i czego ogólnie dotyczy. (usunięte przez administratora)

młodszy technik

Ej technik sam pewnie jesteś tam [usunięte przez admina] hehe zal mi ciebie.

Witam chciałem się dowiedzieć odnośnie tych awansów z pomocnika na młodszego technika co zawiera ten zestaw pytań z ilu pytań się składa i czego ogólnie dotyczy, wież że podstawa to CMOS i bramki NAND, ale co więcej. martynarz@wp.pl

wz0r3k

Atmosfera jest ok jezeli jest sie ok... zespol jest mlody i moze troche zbyt pyskaty bo ledwo wytarli mleko pod nosem... To ze firma zdziera z pracownikow to niestety prawda... Oni nie licza na motywacje pracownika... mysla ze wytarczy nam ze pracowalismy w "renomowanej" firmie. z renomy rodziny sie nie wyzywi... jako pomocnik serwisu[usunięte przez admina] jak dziki osol na pustyni, dostalem niecal(usunięte przez administratora)

DAREK

JAK WAM SIE NIE PODOBA TO ZAPRASZAMY DO RRSERWIS RADOM TAM JEST O WIELE LEPIEJ ;-]

megi

a jak praca na magazynie?

s4m3

Pracowałem tam jakieś 4 lata temu przez rok czasu na serwisie Noki. Oczywiście jako pomocnik technika i musze powiedziec ze ten człowiek na tym stanowisku odwala najwiecej roboty. Za moich czasów byl system 4 technikow i 2 pomocnikow[nie zawsze] w gnieździe. Przez okres ponad 3 miesiecy bylem sam jako pomocnik czyli wszystkie softy, lutowanie plus czasmi skocz po czesci, rozkrec telefon nalezaly do mnie. Jak sie zwalanialem wprowadzali stanowisko lutowniczego wiec nie wiem jak jest obecnie. Pod koniec mojej przygody naprawialem juz telefony ale oczywiscie stanowisko pracy na umowie jak i wynagrodzenie nie zmienilo sie. Jako pomocnik zarabialem od (usunięte przez administratora)zl fakt ze 4 lata temu wiec mysle ze teraz jest dalikatnie wiecej.Co do atmosfery jest ok. Ciekawe czy dalej wala bronki za stacja :) pozdro

anonimus

pragnę zauwarzyć, że na premię robi cała grupa w skład której wchodzą tak samo technicy jak i pomocnicy i to od wszystkich zależy wysokość premii a nie tylko od technika!!

technik

(usunięte przez administratora)nad niektorymi telefonami trzeba spedzic kupe czasu zanim sie go naprawi.a skoro pomocnik cos zepsuje,to wtedy naprawa sie przedluza.telefon musi wyjsc z serwisu w ciagu 3 dni.wiec kazde przedluzanie naprawy nie jest ani kozystne dla technika,ani dla klienta.skoro nie umial zlozyc telefonu,to mogl poprosic o przeniesienie na softy.tam by mial lekko.pozatym pamietaj,ze to dzieki technikowi dostajesz taka a nie inna wyplate.bo to od technikow zalezy ile rowniez ty premi dostaniesz na koniec miesiaca.trzeba naprawic dziennie od 20 w zwysz by premia byla spora.a pomocnik jest tylko,zeby rozkrecic telefon,skrecic,zrobic test baterii i ewentualnie zdjecie.oraz pojsc po czesci.to jesli pomocnik nie potrafi tak prostych rzeczy wykonac to wybacz,nie nadaje sie do tej pracy.

xxx

Faktycznie są pracownicy którzy robią tam od początku ale ci pracownicy nie są zwykłymi pracownikami tylko są liderami grup a to już różnica. Nie będę walił nazwiskami kto jest z tych wiosek z grójca i jakie ma stanowisko bo to jest zbędne. Wystarczy zobaczyc kto jest kierownikiem na zmianie (usunięte przez administratora) na Nokii i kto jest liderem na niemcach i Pana (usunięte przez administratora) a i ciekawe kto z (usunięte przez administratora)wyłazi na fajka i się razem trzyma:)

anonimmmmmm

ja pitole.. zwracam sie tu do tych do pracuja lub chcą pracować w Regenesis, nie chcesz to nie pracuj :) nikt przecież nie trzyma Cie tam siłą, praca jak praca są plusy i minusy, trzy zmiany, kasa a najlepiej to nic nie robić :d raz są sztuki jak miodzio innym razem takie że klniesz jak szewc. (usunięte przez administratora).... buhahahahahah lol chlip chlip :) no coments a co szanownych państwa którzy oddaja (nie wiem jak lapy) fona do serwisu, w firmie pracują głównie młodzi ludzie więc.. myślę że podstawowe problemy są rozwiązywane prawidłowo, najcześciej wynikają one ze zlej produkcji albo slabej jakosci podzespołow. Ale wiekszosc trafia tu bo najczesciej sa zle uzytkowane, przede wszystkim zalane, uszkodzone mechanicznie, zapylenie (czyli za dużo kurzu lub opiłki metalu).. nic na siłe, naprawdę ladowarke da sie łagodnie wlozyc i wyjac ;p Ogolnie: nie trzymac fona w kieszeni i nie siadac wtedy :P, z dala od wilgoci i nie kombinujcie z softem ani bron boze nie probujcie sami rozbierac... to widac ;/ pozdro600

faktycznie

jest widoczna grupa ludzi, którzy siedzą tam od samego początku a reszta to tylko wyrobnicy na przemiał. Duża rotacja, są tacy, co pracowali tam tylko miesiąc i won z roboty. Nie wiem, po co im ta nocna zmiana, jest tam bardzo ciasno, ogólnie - dziadostwo. Ale niestety ta firemka ma niemalże wyłączność na tego typu naprawy sprzętu gwarancyjnego itd. Ludzie w większości fałszywi, jak nie jesteś w grupie "trzymającej władzę" albo w grupie im się podlizującej, to długo tam nie popracujesz. Tak jak wszędzie, masz przeważnie do czynienia z drobnymi sukinsynami. Pieniądze, które zarobisz, to są na pewno twoje, jeszcze tam nie ma tak, że zbrakło pieniędzy na wypłaty. Chociaż, jak stracą patent na naprawy, i w kraju powstanie sieć serwisów, to kto wie, może wreszcie nie będzie trzeciej zmiany? (usunięte przez administratora)

życzliwy

pracuję tam około roku , i muszę powiedzieć że nie jest aż tak źle , na ogół pracownicy są do siebie nastawieni życzliwie , co do awansu i zarobków , to niestety jak ktoś chce dużo zarabiać nic nie umiejąc to niech idzie kraść , w firmie która się zajmuje serwisem urządzeń elektronicznych trzeba jakieś pojęcie o elektronice mieć , jak ktoś ma to awansuje , jak nie ma to idzie gdzie indziej , układać glazurę lub rozładowywać wagony z węglem , stąd też rotacja , chociaż są też tacy pracownicy co pracują od samego początku , od dziewięciu lat .

Co do tych awansów w rok to nie słyszałem o takich cudach Anonimek chyba że są takie na Soniaku albo Acerze bo na Nokii żeby awansowac to najpierw trzeba się niezle nacharować i znam wielu ludzi którzy długo czekali na awanse na technika.

Anonimek nie wiem ile tam robisz ale jak robisz trochę dłużej tam to napewno nie raz słyszałeś że kogos złapali na wynoszeniu części. A Andrzej na ochronie też ma sukcesy w łapaniu tych co wynoszą.

Hej ANONIMEK po pierwsze nie robiłem tam tydzień tylko o wiele dłużej a co do tych awansów to nie znam wszystkich przypadków jak kto awansował tych ludzi których znałem to długo czekali na awans.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis