CTDI Poland Sp. z o.o.

Opinie o CTDI Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy, poznaj nas bliżej...

W naszym zespole odnajdują się zarówno osoby z doświadczeniem, jak i absolwenci szkół technicznych. Regularnie podwyższamy swoje kompetencje przez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Zarządzający zespołami biorą udział w Akademia Lidera, liderzy zmian w Programie Lean Thinking. Oferujemy szkolenia z zarządzania czasem, excela, kurs lutowania i wiele innych.

W ubiegłym roku wprowadziliśmy System rozwoju na Serwisie dostępny dla wszystkich Pracowników serwisowych. System gwarantuje przejrzyste ścieżki awansu i jasny zakres zadań na poszczególnych poziomach.

Każdy z nas może wziąć udział w Programie Inicjatyw Pracowniczych SPARKS i zaproponować swój pomysł na usprawnienie. Najlepsze usprawnienia nagradzamy i wdrażamy w życie.

Oferujemy też sporo benefitów. W tym opiekę medyczną, kartę Multisport, platformę do nauki języków, ZFŚS, programy motywacyjne i szereg firmowych konkursów. W ubiegłym roku były to konkursy na najlepszych rowerzystów, czy biegaczy. W tym roku szykujemy coś większego, ale to będzie wiosenna niespodzianka…

W listopadzie ub.r. otrzymaliśmy prestiżową nagrodę „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” przyznawaną przez Polski Fundusz Rozwoju. Otrzymaliśmy tę nagrodę za szczególne zaangażowanie w tworzenie przyjaznego środowiska pracy oraz budowę oszczędności naszych pracowników - sprawnie wdrożyliśmy Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK).

A po pracy? Wszystkich naszych Pracowników zapraszamy do naszych drużyn sportowych! Promujemy aktywny i zdrowy styl życia… Drużyny piłki nożnej i badmintona czekają na każdego chętnego…

Pracownik - kobieta z Ukrainy

Pracuje w tej firmie już ponad 6 lat. Jestem bardzo zadowolona z możliwości się rozwijać i awansować. Za 6 lat awansowałam 4 razy i wybrałam sobie idealne stanowisko, które będzie mi pasowało do moich dalszych planów. Nie ukrywam, że czasami były nieporozumienia bo w firmie gdzie pracuje tyle ludzi nie da się na 100% ze wszystkimi się dogadać. Natomiast kierownictwo stara się wyjaśniać problemy na bieżąco. W tej firmie panuje atmosfera ciągłego doskonalenia i rozwijania się. Uwierzcie mi osoby, które chcą coś zmienić, a nie tylko narzekać, nie pozostaną omijani. Jestem osobistym przykładem. Dziękuje)

Hej, a ten rozwój zawodowy i bycie proaktywnym wpływa mocno na kwestie finansowe? Nie żeby chodziło mi tylko o pieniądze, bo rozwój oczywiście też jest ważny, ale chyba rozumiesz - za coś żyć trzeba:) Na każdy szczebel stanowiska można awansować wewnętrznie? Czy są też takie (np. kierownicze), gdzie biorą osoby z zewnątrz raczej?

Pracownik35

Zostałem przyjęty do pracy w listopadzie 2021. Proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie pomimo przesunięcia terminu rozmowy (na moją prośbę) przełożony oraz rekruter poświęcili mi bardzo dużo czasu, byli zainteresowani moją dotychczasową karierą zawodową i ogolnie moja osoba, warunki finansowe dobre wszystko przejrzyste, pakiety medyczne, karty lunchowe dodatkowa kasa na święta, wypłata zawsze ba czas. Atmosfera zarówno w biurze jak i na serwisie jest bardzo dobra. Pracownicy jak i przełożeni są konkretni i wymagający ale potrafią docenić pracownika za zaangażowanie. Jeśli chodzi o możliwość awansu, sam wygrałem konkurs wewnetrzny bez żadnej protekcji ze strony kogos postawionego wyżej. Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Jeśli ktoś chce pracować i daje z siebie wiele to zawsze taka osoba zostanie doceniona. Osobiście i z czystym sumieniem polecam CTDI jako pracodawcę nie tylko ze względu na atmosferę ale głównie ze względu na to, że jest to pracodawca solidny i naprawdę dbający o solidnego pracownika. Jeśli chodzi o pracowników mniej solidnych to wierzcie mi, że żadna firma nikogo na siłę trzymać nie będzie.

tomek
@Pracownik35

ale typie głupoty gadasz wylewałem z siebie ostatnie poty, zostawałem na nadgodziny, żeby przełożony miał z górki, a nawet durnego dziękuje nie dostałem, o kwocie za nadgodziny też nie będę się wypowiadać. pakiet medyczny, pieniądze na święta? hahahhaha, śmiechu warte. super atmosfera i przełożony, który Cię doceni? największy śmiech na sali. jedno wielkie kłamstwo to wszystko.

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy. Podzielę się swoją opinią, otóż: - proces rekrutacji - dwa etapy: I z rekruterem , II etap z bezpośrednim przełożonym Rozmowy rzeczowe, konkretne. Pytania standardowe jak na rozmowę rekrutacyjną, m.in. o doświadczenie zawodowe, umiejętności, motywację do pracy, dlaczego ta firma a nie inna, forma umowy, no i jakie są moje oczekiwania finansowe. Uwaga: ważne by pamiętać na jakie stanowisko się rekrutowało.... z doświadczenia wiem, że wysyła się wiele CV, a póxniej może umknąć, a rekruter mnie właśnie zapytał o stanowisko na które aplikuję. - informacja zwrotna - bardzo dobrze to pamiętam, bo rekruter oddzwonił w umówionym wcześniej terminie. Oceniam na PLUS, bo wiele firm mówi "tak zadzwonię", lecz nie odzywają się. A tu od początku pozytywne zaskoczenie :) - tak, forma zatrudnienia: umowa o pracę- na początek okres próbny - to przecież oczywiste, więc nie ma na co narzekać - proces wdrożeniowy - prezentacje, szkolenia, testy, zapoznanie z zespołem, rozmowa z przełożonym. Wszystko jest podane jak na tacy, oczywiście nie wszystko się zapamięta, zawsze można dopytać. hmmm, dla mnie nie wszystko było od razu zrozumiałe, było kilka moich wpadek, ale co ważne, była możliwość "dopytania się". warto dodać, że odbywały się cykliczne spotkania statusowe z przełożonym, a rekruter po ok. miesiącu sam pytał o wrażenia i moje odczucia. - okres próbny jeszcze trwa - ja wyrażam chęć dalszej współpracy, zobaczymy co będzie dalej (?) Podsumowując: wynagrodzenie adekwatne do tego co robię, bardzo wiele zależy od chęci i motywacji do pracy. Wiem, że warto pytać, jak czegoś się nie zaczaiło od razu. - są konkursy z nagrodami, nawet bilety na koncerty -fakt mogło by być więcej ;) , ale są! - pakiet medyczny - jest - akcje wspierające zdrowy tryb życia, np. dla tych jeżdżących na rowerach, nawet mini serwis na ternie firmy - akcje z owocami, sokami itp. *Firma świadoma, okazująca duże wsparcie dla koleżanek i kolegów z Ukrainy m.in. ubrania, buty, żywność, także dla tych najmniejszych, środki czystości, dofinansowania do paliwa, mieszkań, wyprawek dla dzieci, oj dużo tego ...

hmm, napisane wyraźnie, cytat "*Firma świadoma, okazująca duże wsparcie dla koleżanek i kolegów z Ukrainy m.in. ubrania, buty, żywność, także dla tych najmniejszych, środki czystości, dofinansowania do paliwa, mieszkań, wyprawek dla dzieci, oj dużo tego ..." Firma wspierała m.in. pracowników przywożących osoby spod granicy UKRAIŃSKIEJ, poprzez dofinansowywanie kosztów paliwa.

Wiecie, czy CTDI Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dzień dobry, Oczywiście, w przypadku stanowisk, na których jest możliwość pracy zdalnej, udostępniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon.

Honorka Nowy wpis

Planista łańcucha dostaw pracuje częściej po polsku czy po angielsku? Widziałam wymóg językowy w ofercie i mam nadzieję, że to tylko okazjonalnie. Nie czuję się na tyle mocna by ciągle w obcym języku pracować chyba :/

Rozwój i ścieżka kariery na stanowisku Planisty łańcucha dostaw jak u was wygląda? Czytałem, że ktoś z firmy awansował kilka razy w stosunkowo krótkim czasie, więc wiąże z firmą duże nadzieje ;) Wygórowanych wymagań co do profilu kandydata nie mają, ale chętnie poczytam wasze historie czy rady dotyczące rekrutacji. Pozdrawiam!

onn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Na jakie zarobki brutto może liczyć kierownik obszaru?

qwerty Nowy wpis

widziałem ogłoszenie rekrutacyjne i zastanawiałem sie czy nie aplikować proszę o potwierdzenie czy faktycznie zatrudniają za najniższa jesl tak jest to szkoda czasu tym bardziej ze opinie bardzo slabe

Analityk Finansowy

Od rozmowy telefonicznej rekruterki przez spotkanie online z dyrektorką wszystko w porządku. Merytorycznie.

Czy w CTDI Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Szanowna Pani/Panie, Dziękujemy za przesłane uwagi dotyczące systemu wynagrodzeń w naszej organizacji. Wierzymy, że szczerość i zaangażowanie w poprawę warunków pracy jest ważna. Aby dokładniej omówić Pani/Pana obawy i sugestie, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do indywidualnego spotkania w naszym dziale HR. W trakcie tego spotkania będziemy mogli szczegółowo omówić Pani/Pana sytuację oraz możliwe kroki, jakie możemy podjąć w celu poprawy Pani/Pana doświadczenia zawodowego w naszej firmie. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że kształtowanie systemu wynagrodzeń jest wewnętrzną sprawą każdej organizacji i podejmowane jest z uwzględnieniem różnorodnych czynników, w tym polityki firmy, jej strategii rozwoju oraz bieżącej sytuacji rynkowej. Niemniej jednak, zależy nam na zapewnieniu uczciwych i konkurencyjnych warunków dla wszystkich Pracowników. Ponownie prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Z poważaniem Dział HR

Oliwka
@Pracownik - kobieta z Ukrainy

Jak szybko awansowałaś po zatrudnieniu? Jestem ciekawa, czy długo trzeba czekać, aby mieć szansę na otrzymanie lepszej posady? I co zrobić, by w ogóle dostać propozycję zmiany stanowiska na lepsze? Liczę na odpowiedź choćby na swoim przykładzie :D

@Oliwka

Dzień dobry, możliwości rozwoju, w tym awansu, w naszej firmie są różne w zależności od działu. Mamy ustalone ścieżki awansów dla stanowisk serwisowych oraz inżynierskich, gdzie są wskazane kryteria jakie musi spełnić dany Pracownik, aby awansować oraz czas po jakim taki awans może nastąpić. W przypadku innych stanowisk jest to z reguły bardziej indywidualne i może wynikać m.in. z rekrutacji wewnętrznej (konkursów wewnętrznych) lub indywidualnego planu rozwoju, który jest częścią oceny okresowej. Doceniamy zaangażowanie i chęć rozwoju naszych Pracowników – w zeszłym roku awansowało 167 osób, co stanowiło 20% naszego zespołu. Uznanie jest jedną z pięciu wartości naszej firmy. Pozdrawiamy Zespół CTDI

@Oliwka

Pierwszy raz zmieniłam stanowisko za 1 miesiąc, później na wyższe aż za 4 lata, ale tylko przez to, że nie byłam inicjatywna, wszystko mi pasowało na tym stanowisku. Jak zaczęłam się interesować rozwianiem w tej firmie, zgłosiłam się w konkursie wewnętrznym, zostałam liderem operacyjnym, za 9 miesięcy znów zgłosiłam się na inne stanowisko też korzystając z możliwości konkursu wewnętrznego. Wydaje mi się, że niema co czekać, aż ktoś ci zaproponuje awans, jeżeli chcesz awansować zgłaszaj się na konkursy wewnętrzne, rozmawiaj z kierownikiem. Twoje życie jest w twoich rękach ;)

@Pracownik - kobieta z Ukrainy

Czyli jeśli chodzi o awanse, to nie ma co się martwić :) A powiedz proszę, jak wygląda sprawa ze szkoleniami? Są organizowane? Jak często jeśli tak? Faktycznie można z nich coś wynieść? Z pewnością takie szkolenia są ważne, żeby zostać uwzględnionym w awansie?

Pracownik - kobieta z Ukrainy

O jakie szkolenia chodzi? Jeżeli o szkolenia w czasie wdrożenia na nowe stanowisko, to jest okej. Podczas wdrożenia miałam szkolenia od kolegi na nowym stanowisku w obydwóch przypadkach. Jeżeli mi coś jest nie jasne, to nie milczę i nie obrażam się że tego mi nie powiedzieli, tylko się pytam i dostaje odpowiedź lub pomoc. Ale na inne szkolenia nie chodziłam żeby dostać awans, już miałam na nowym stanowisku.

@Pracownik - kobieta z Ukrainy

Jakie szkolenia miałaś na nowym stanowisku? W firmie jest w ogóle budżet na ponoszenie kwalifikacji? Każdy pracownik może z niego skorzystać?

Pracownik - kobieta z Ukrainy

Nie wiem jaki jest budget na szkolenia :) to już nie jest w mojej kompetencji Wydaje mi się, że w zależności od stanowiska i zapotrzebowania. Trzeba się pytać kierownika.

@Pracownik - kobieta z Ukrainy

Wszystko super brzmi, szczególnie ten rozwój, bo nie mam kilkuletniego doświadczenia. Więc szukam firmy, gdzie mogę je zdobyć :) Mogę wiedzieć z jakim doświadczeniem ty zaczynałaś tutaj pracę? Chciałabym ocenić, czy mój rok w zawodzie to nie będzie za mało. Co do tych awansów, finansowo jak to wychodzi? :) Nie pytam o konkretne kwoty, ale czy czuć różnicę w wynagrodzeniu, czy bardziej w ilości obowiązków? Jakieś minusy firmy widzisz?

kobieta z ukrainy

Wszystko jest indywidualnie, jeżeli chodzi o kwotę. Ja jestem przykładem tego, że jest rozwój w firmie dla osób którzy tego pragną. Oczywiście nie jest idealnie, niema żadnej firmy idealnej. Wiele pracowników powie, że ta firma jest zła, chociaż ja w cale tak nie uważam. Ja pracuje w tej firmie od samego początku jak przyjechałam z Ukrainy, nie miałam w ogóle doświadczenia, wszystkiego mnie tutaj nauczyli. Ale powiem, że jak rozmawiam z innymi pracownikami, to wygląda na to, że tylko ja miałam tutaj normalnych kierowników i tylko ja mogę coś zmienić jak mi się nie podoba. Bo pozostali tylko się skarżą, ale nic nie robią żeby coś zmienić. Więc, osobiście ja lubię tą firmę, i wiem że są gorsze. Nie mowie, że jest idealna, bo wiele daje i wiele wymaga od pracowników. Ale ja polecam.

@Pracownik - kobieta z Ukrainy

Tak, to prawda, że warto rozmawiać, korzystać z oferowanych aktywności, benefitów, a także brać udział w konkursach wewn. dzięki, którym można rozwijać się zawodowo.

Szanowna Pani/Panie, Dziękujemy za przesłane uwagi dotyczące systemu wynagrodzeń w naszej organizacji. Wierzymy, że szczerość i zaangażowanie w poprawę warunków pracy jest ważna. Aby dokładniej omówić Pani/Pana obawy i sugestie, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do indywidualnego spotkania w naszym dziale HR. W trakcie tego spotkania będziemy mogli szczegółowo omówić Pani/Pana sytuację oraz możliwe kroki, jakie możemy podjąć w celu poprawy Pani/Pana doświadczenia zawodowego w naszej firmie. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że kształtowanie systemu wynagrodzeń jest wewnętrzną sprawą każdej organizacji i podejmowane jest z uwzględnieniem różnorodnych czynników, w tym polityki firmy, jej strategii rozwoju oraz bieżącej sytuacji rynkowej. Niemniej jednak, zależy nam na zapewnieniu uczciwych i konkurencyjnych warunków dla wszystkich Pracowników. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Z poważaniem Dział HR

Młodszy inżynier do spraw jakości- to stanowisko które mnie interesuje opinie na forum są całkiem całkiem :) Zastanawia mnie kwestia rekrutacji. Z ilu etapów się składa? Ktoś mógłby mi podpowiedzieć czego można się spodziewać? Język angielski jest weryfikowany? Dajcie jakieś tipy. Nie chce się wyłożyć już na starcie xD Można liczyć na feedback ??

Dzień dobry! Rekrutacja na stanowisko Młodszego Inżyniera Jakości składa się z dwóch etapów: wywiad telefoniczny (tutaj też jest weryfikacja języka angielskiego) oraz rozmowy z Rekruterem i Managerem Działu (forma stacjonarna w naszej siedzibie). Serdecznie zapraszamy do aplikowania.

@CTDI Poland Sp. z o.o.

Zawsze można dostać feedback? Zwykle jak długo czeka się na informacje w sprawę przyjęcia? Idzie to dość sprawnie?

RAFAL

NIEDAWNO KURIER Z UPS ODEBRAŁ PRZESYŁKE DO WAS Z TELEFONEM NOKIA G 11 DO NAPRAWY GWARANCYJNEJ CHCIAŁBYM SPYTAC JAKI JEST STATUS PRZESYŁKI

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie CTDI Poland Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy brak?

PaPa

Bardzo jasne zasady stanowiskowe, wynagrodzenie płacone na czas. Firma przyjazna matce z dzieckiem. Dodatkowy profit mogę w czasie wyznaczonych przerw poznać kultury z całego świata. Mogłyby zarobki być trochę większe, ale dzięki carpool mega oszczędzam na dojazdach do pracy. Ogólnie firmę polecam. @Pracodawca jest pracodawcą godnym zaufania.

Ayo

Jakie wymagania ma firma co do stanowiska Młodszej Księgowej? Myślicie, ze od razu po studiach, bez większego doświadczenia jest szansa na zatrudnienie i jakieś lepsze pieniądze? Jak tam mają się sprawy co do awansu, firma ma ustaloną z góry ścieżkę rozwoju kariery? Często szukają nowych pracowników do działu księgowości? :)

@Ayo

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zadane pytania. Obecnie nie prowadzimy otwartych rekrutacji do działu księgowego. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą u nas, śledź nasze ogłoszenia na portalu pracuj.pl lub skontaktuj się bezpośrednio pod adresem rekrutacja@ctdi.eu. Wszyscy nasi specjaliści podlegają systemowi ocen pracowniczych, na podstawie którego są ustalane indywidualne plany rozwoju, szkoleń i awansów. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat rekrutacji w naszej firmie, skontaktuj się z nami pod adresem rekrutacja@ctdi.eu. Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej! Pozdrawiamy Zespół CTDI

Kacpi
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Czyli żeby dostać się na dodatkowe szkolenie trzeba mieć dobrą ocenę pracowniczą? To kierownik decyduje kto może się rozwijać i iść na kurs żeby podnieść kwalifikacje? Często są takie możliwości?

@Kacpi

Dzień dobry, częścią oceny pracowniczej na stanowiskach specjalistycznych jest ustalenie, wspólnie z Pracownikiem, celów rozwojowych, a w tym szkoleń. Niekoniecznie jednak skierowanie na szkolenie musi wynikać z oceny. Może to być decyzja Przełożonego, a także inicjatywa Pracownika. Cenimy sobie zaangażowanie, chęć rozwoju i nauki. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Jan

Witam,jakie są średnie zarobki technika napraw telefonów?

Donald

Jest wolne stanowisko dla technika napraw telefonów. Napisali że jest możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy. Wiadomo że nie od razu ale czy ktoś tu awansował podczas zatrudnienia? Można się o to starać czy to bardziej taka zachęta w ogłoszeniu żeby aplikować?

Witam Chciałem się dowiedzieć jak wygląda system motywacyjny wiem ze jest 10% stałej premii co miesiąc i chciałbym wiedzieć czy jest coś oprócz tego?

Zainteresowana

Czy ktoś może coś napisać o pracy w obsłudze klienta z j.niemieckim? Trafiłam na taką ofertę w tej firmie i nigdzie nie mogę nic z opinii wyczytać. Jakie mniej więcej zarobki, jakie godziny pracy, czy praca całkowicie stacjonarna, jak duży team, czy obsługa dotyczy firm czy klientów indywidualnych?

Zainteresowana
@Zainteresowana

I gdzie/jakie jest ubezpieczenie zdrowotne :)?

Aleksi

WItam. Pracuje na google pixi i tam jest ciagle zapachy kupy z toilet.

@Aleksi

Dzień dobry, zweryfikowaliśmy sytuację i absolutnie nie potwierdzamy by na obszarze serwisu, czy w pobliżu toalet wydobywał się nieprzyjemny zapach. Dbamy o czystość i potwierdzamy, że toaleta jest regularnie sprzątana. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Firma jako całość jest dobra, wynagrodzenie jest na czas, praca nie jest ciężka. Tylko nie rozumiem dlaczego w zimie trzeba włączać klimatyzację w serwisie? Siedzisz w jednym miejscu przez 8 godzin i cały czas zimne powietrze wieje ci w głowę i oczy. Można z tego powodu poważnie zachorować. Kierownik prosił o wyłączenie klimatyzatorów, ale nikt nie dba o pracowników, niech chorują? Spróbujcie pracować 5 dni 8 godzin w jednym miejscu pod takim naporem zimnego powietrza...

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz zawierający opinię o firmie, pracy a także za zadane nam pytanie. Chcąc odnieść się do temperatury nawiewu chcielibyśmy załączyć PrtSc z wynikami, lecz ten portal nie umożliwia dołączanie grafik :( Opisując temperatury to: Dziś nawiewamy powietrze o temperaturze 29.7 stopnia. Naszym celem jest uzyskanie temperatury wywiewu ok 23 stopnie w godzinach pracy, co pozwala uzyskać ok 21 stopni na stanowiskach pracy. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę zgłoś swoje pytanie do swojego Przełożonego lub bezpośrednio do Pracownika działu HR. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

@CTDI Poland Sp. z o.o.

Odnieście się do tego, że na jednym z serwisów był ogromny nawiew włączony z kopuły z wiatrakiem, a gdy zwróciłem uwagę przełożonemu, to kazał mi założyć kalesony, dodatkowy sweter pod bluzę oraz grupe skarpety i rękawiczki :)

@Marcin

Marcinie, każda opina jest dla nas ważna, dlatego byśmy mogli rzetelnie odnieść się do Twojego komentarza, proszę podaj konkretną linię serwisową i datę, kiedy owe zdarzenie miało miejsce? Z poważaniem Zespół CTDI

Pracownik - jeszcze!

Dzień dobry, wpis kieruję do dyrektorów CTDI i czekam na odpowiedż na początek chcialbym zapytać dlaczego nie są zachowane procedury bezoieczeństwa na terenie CTDI - szlaban przy bramie wjazdowej jest ciagle notorycznie uszkodzony. Wjazd i wyjazd jednym wjazdem i poruszanie sie po parkingu między godzina 13:45 a 14:15 grozi spowodowaniem kolizji lub wypadku. Czy brakuje odpowiedzialnych osób za spraene dzialanie infrastruktury? a może brakuje srodków na serwis i naprawę? .... na przyslowiowe " malowanie trawy" czas i srodki są ( thuje, doniczki, daszki) A teraz bardziej poważnie! W CTDI łamane sa zasady równego traktowania pracowników. Pracownicy ( obcokrajowcy) - pensje mają wyższe niż Polacy. - nie obowiazują ich godziny pracy 6-14; 14:22, przychodzą jak i kiedy chcą. - oleeają polecenia ierowników - wina kierowników - L4 u obcokrajowców to standard - pracują w innych przedsięborstwach - pracownice z sąsiednich państw - pelen makijaż i fryzura, krecenie lokow i prostowanie włosow w pracy na przerwie - może jest i ok. ale czy 5 cm. zrobione paznokcie, pozwalają normalnie i wydajnie pracować? a mini spódnica lub obcisle mini szorty są odpowiednim strojem do pracy? . ...czy nikt z kierowników i dyrektorów tego nie widzi? a może widzi i dlatego nikt nic glośno nie mówi. (hahaha) Koszulki firmowe mają nosić w pracy wszyscy .... ale oczywiscie pracownice z sąsiednich państw, noszą firmowe koszulki z logo CTDI na swój sposób - zawiazane pod biustem - i paradują z golym brzuszkiem? Czy w taki sposób są zachowywane wszystkie standardy, które sa przedstawiane jako wdrożone i przestrzegane.w CTDI? Firma CTDI zdecydowanie stawia na obcokrajowców .....może w końcu doczekamy się ogloszenia konkursu na dyrektorów - osób z obcym ale jakże bliskim obywatelstwem. Zapewne mój wpis będzie tylko przez chwilę, ale będzie wklejany co jakiś czas. Milego dnia i pozdrawiam wszystkich pracujacych rodaków. -

@Pracownik - jeszcze!

Dzień Dobry, PRACOWNIKU, bardzo serdecznie zapraszamy do rozmowy z przedstawicielami działu HR wówczas będziemy mogli na bieżąco odpowiadać na nurtujące Cię pytania. Pragniemy podkreślić, że każda opinia jest dla nas ważna byśmy mogli nadal się rozwijać i dbać także o naszego klienta wewnętrznego. Odpowiadając na poruszone w Twoim komentarzu kwestie odpowiadamy: - kwestia ubioru - każdego pracownika obowiązują takie same zasady BHP i powinny być przetrzegane zarówno przez pracowników serwisu jak i biura. Dlatego na bieżąco przypominamy i będziemy przypominać o zasadach dotyczących ubioru, które są uwzględnione w cyklicznych szkoleniach z zakresu BHP. - usterka dotycząca niedziałającego 1 z 2 szlabanów, została już przekazana do Administratora budynku i firmy zewnętrznej zajmującej się konserwacją owych szlabanów. Poinformujemy jak prace diagnostyczne i naprawcze zostaną zakończone. - zasady wynagrodzenia - to kwestia zależna m.in. kwalifikacji, umiejętności i zajmowanego stanowiska, a także kwestii czy pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę, czy przez Agencję Pracy Tymczasowej. Jeżeli jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniej rozmowy z Pracownikami działu HR lub wybranymi przez Pracowników Ambasadorami Wartości. Z poważaniem Zespół CTDI

Dzień dobry, Wszyscy pracownicy przebywający na obszarze serwisu powinni nosić ubrania dedykowane dla Pracowników serwisu, które są z materiałów umożliwiających przebywanie w strefach ESD - zgodnie z zasadami omawianymi na szkoleniach BHP. Pracownicy biura z działów m.in. Finansowo-Księgowych, HR, Administracji, nie są zobligowani do noszenia dedykowanych koszulek czy bluz, ponieważ nie przebywają/ nie pracują w hali serwisowej. Osoby wykonujące audyty wchodząc na halę serwisową pomiędzy linie lub na obszary magazynu, przebierają się w odpowiedni strój. Jeżeli zauważysz osobę z biura, która nie przestrzega zasad, zareaguj, zwróć uwagę i poproś o zastosowanie się do zasad BHP. Zawsze możesz także zgłosić ten fakt Przełożonemu lub wybranemu Przedstawicielowi Pracowników, którzy odpowiednio zareagują. Jeżeli masz jeszcze jakieś nurtujące Cię pytania, proszę skontaktuj się z Przedstawicielem Pracowników, zgłoś pytania podczas cyklicznych spotkań z przełożonym lub zgłoś swoje uwagi Pracownikowi działu HR. Z poważaniem Zespół CTDI

Zostaw merytoryczną opinię o CTDI Poland Sp. z o.o. - Sękocin Stary

• Jak się pracuje w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTDI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 22 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTDI Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDI Poland Sp. z o.o.