CTDI Poland Sp. z o.o.

Opinie o CTDI Poland Sp. z o.o.

iii

jak są tacy super to czemu usuwają opinie o swojej firmie

@iii

Dzień dobry, komentując wpis, możemy jedynie odnieść się do regulaminu owego serwisu. Opinie, które są zgodne z zasadami opisanymi w regulaminie, są publikowane.

Maria

Uwaga tu można awansować bardzo łatwo przez bliskie stosunki z głównym dyrektorem ctdi polska. Jestem z Samsunga i wiem co mówię. Zawsze na kierownika były konkursy ale nie na ubezpieczenia taki jeden mały wyjątek :)

@Maria

Dzień dobry, odnosząc się do komentarza, chcemy podkreślić, że w przypadku wolnych wakatów przeprowadzamy rekrutacje zewnętrzne oraz wewnętrzne (w ramach, których znajdują się konkursy wewnętrzne i awanse wewnętrzne). W zakresie rekrutacji wewnętrznych każdy Kandydat przechodzi przez weryfikację koordynowaną przez dział HR – szczegółowe zasady konkursów i awansów określają wewnętrzne procedury. Zachęcamy wszystkich pracowników do aplikowania w ramach wewnętrznych rekrutacji! Z poważaniem Zespół CTDI

zajac kapelusznik

dodam ze opinia jest negatywna i nie polecam

Generalnie kompletnie nie polecam tego miejsca. (Chodzi o dział: "nazwa popularnego zwierzęcia z sawanny") ALE: Twoi współpracownicy niższego szczebla typu: technik, quality control, inżynierowie, IT, HR czy jakościowcy oraz niektórzy kierownicy linii. To w większości, bardzo pozytywni ludzie. Którzy chętnie Ci pomogą zwłaszcza gdy jesteś początkowym pracownikiem. Lecz, kadra "menadżerów" to jakaś totalna kpina... -Osoby bez żadnych kompetencji serwisowych -Nie znających się na procesie (nie wiedzą nawet jakie modele są naprawiane!) -Podejście typu "mam dziś zły humor", to norma "menadżer" ma zły dzień to pracownicy niższego szczebla mają traumę na kilka dni -Kolesiostwo -Brak słuchania/czytania ze zrozumieniem -Komunikacja opiera się tylko na pisaniu maili na które łaskawie może Ci odpiszą -Podwyżki czy awanse kijem po wodzie pisane (o mailu jako dowód zapomnij) Generalnie jeśli szukasz pracy z myślą byle do 16:00 i wyjść to śmiało polecam, z pewnością poznasz wiele ciekawych ludzi w miarę okej atmosferze. Do czasu audytu bądź gorszego dnia "menadżerów" wtedy mogą Cię zrównać z gów... jeśli coś im nie podpasuje. Podejścia wśród pracowników są dwa, masz wywalone i nie rusza Cię to, (usunięte przez administratora) albo codziennie jesteś zdenerwowany. Pozdrawiam

zajac kapelusznik
@.

nie pracuje od jakiegos czasu było tak jak kolega pisze wspolpracownicy spoko managment nie chce pisac gdyz zbanuja bo sa to niemile wspomnienia ehhhha az sie wzdrygam na sama mysl

Analityk Finansowy

Od rozmowy telefonicznej rekruterki przez spotkanie online z dyrektorką wszystko w porządku. Merytorycznie.

Olek

Pracuję już rok i jestem zachwycony, bardzo miła atmosfera w pracy oraz szereg możliwości rozwoju. Polecam

Olga
@Olek

Jakie to możliwości rozwoju? Masz na myśli jakieś szkolenia czy możliwość awansowania?

@Olga

Możliwości, z których ja skorzystałem to szkolenia wewn , a docelowo możliość wewn. awansowania, przez branie udziału w konkursach rekrutacyjnych

@pracownik

potwierdzam są szkolenia

Dawid
@były pracownik

To fajnie, bo rozwój jest dla mnie ważny. Firma je sponsoruje? Nie trzeba podpisywać żadnej lojalki, żeby brać udział w szkoleniach?

@Dawid

Jako Pracodawca oferujemy szkolenia o zróżnicowanej tematyce. Część szkoleń prowadzimy w ramach wewnętrznych procesów wdrożeniowych oraz rozwojowych, a część prowadzonych jest przez zewnętrznych prelegentów. Zasady udziału danego Pracownika w szkoleniu zewnętrznym (w tym również zawierania umów lojalnościowych) są każdorazowo ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju szkolenia. Każdy Pracownik ma możliwość ustalania z przełożonym harmonogramu szkoleń, m.in. podczas procesu wdrożeniowego oraz oceny okresowej.

@były pracownik

To nie są szkolenia, tylko plany poprawy... Mylisz to, że szkoleniem bo tak Ci mówią jak sobie nie radzisz z wypracowaniem wyniku :)

@rynce opadajo

rozumiem, że ty sam nie wypracowywujesz wyniku? :)

@były pracownik

Akurat wypracowywalem, a nawet pomagalem tym, którym tego nie robili :)

Darek S

W ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiło sie całkiem sporo nowych opinii o CTDI. Co ciekawe prawie wszystkie są pozytywne. Średnia ocena firmy podskoczyła z oszałamiających 1.3/5(usunięte przez administratora)) na 2.8/5 (kiepsko ale za to przynajmniej mało płacą). Skąd ta nagła zmiana na plus? Czy coś naprawdę w tym (usunięte przez administratora) CTDI, zmieniło się na lepsze? Czy też może jest to zamierzone działanie działu HR mające podnieść oceny w świecie wirtualnym (usunięte przez administratora)? Od trzech lat tam nie pracuję. Nie chce mi się wierzyć że coś zmieniono na lepsze.Kadra dyrektorska w 2019 to nie byli ludzie którym chciałoby się podać nogę, nie mówiąc o ręce. A chyba zmian na najwyższym szczeblu nie było... Coś tu jest nie tak. No to jak jest naprawdę? Kłamią (usunięte przez administratora) czy też rzeczywiście doszło do pozytywnych zmian? A przy okazji..Jak to teraz wygląda w kwestii zatrudniania obcokrajowców? Jaki procent pracowników liniowych to Polacy? Na wszelki wypadek umieszczę to ostrzeżenie bo nie wierzę w metamorfozę tej firmy: (usunięte przez administratora)

Ignacy
@Darek S

Według mnie na większości działów jest poprawa. HR robi dużo fajnych eventow, dzień zdrowia, sprzęt dla rowerów, konkursy ISO, spatks, bilety na koncert, zarobki hmm no przydałaby się podwyzszke, ogólnie według mnie atmosfera ku lepszemu, a z tego co słyszę to tylko jeden obszar ma kiepska atmosferę no ale może dlatego że tam zdąża się byłym pracownikom mieć lepkie ręce.

@Darek S

jestem pracownikiem od 2022 i mam pozytywne zdanie o firmie. Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków. Mam możliwość pracy zdalnej korzystając z home office. Bardzo sobie to cenię. Mam cykliczne spotkania i rozmowy z przełożonym, podczas tych spotkań mam możliwość zadania pytań, ustalamy zadania i ich priorytety. Osoba rekrutująca mnie, nawet po 2-3 miesiącach wykazywała zainteresowanie mną, jak mi się pracuje, oferując wsparcie. Nie wiem jak było 3 lata temu. W CTDI prowadzone są stale rekrutacje (jestem tego przykładem), więc jeżeli jestem na okresie próbnym i moje ocena jest dobra, to dzielę się tym.

grzyb
@Darek S

darek, pracowałem w tej firmei i(usunięte przez administratora), wszystkie pozytywy podobne do siebie na zasadzie kopiuj wklej bez konkretów jakies ogólniki na zasadzie dzien dla rowerów a brak jest informacji to co jest istotne tj zasady podwyzek jaki jest ich poziom gdyz mozna wyczytac z "rzeczywistych" komentarzy za to byly jakeis symboliczne pieniadze jaki jest poziom placy przeciez przychodzi sie do pracy aby w pierszej kolejnosci godnie zarabiac dla siebie i rodziny. Jesli ktos powie ze pieniadze nie sa najwazniejsze gdyz atmosfera w pracy itp. to prosze zadac pytanie tej osobie ile zarabia a co do atmosfery to ja mam negatywna opinie i to bardzo nie mowie tutaj o wspolpracy pomiedzy szeregowymi pracownikami tylko o relakacjach pracownik - (usunięte przez administratora) Firma pewnie zdala sobie sprawe ze przy tak niskim bezrobociu posiadanie w CV takiej firmy z takimi opiniami to nie jest na plus i moze byc problem z rekuracja nowych pracownikow Ja nie polecam tej firmy gdyz to co sie mozna tam nauczyc to mozna rowniez nauczyc sie w innej firme za lepsze pieniadze i lepsze benefity niz te ktore sie tutaj opisuje to ze sa konkursy awanse to to samo jest w innych firmach dla mnie negatyw w opini dla tej firmy to jest i tak za malo za wysoka nota

DarekS
@grzyb

Zabrałem głos bo dziwią mnie wysokie noty firmy i nawał pozytywnych komentarzy w ostatnich miesiącach. Rzeczywiście, (usunięte przez administratora) informacje o tym ,że kogoś zadowalają pakiety multisportu czy rowerowe dni, to jakiś absurd godny Monty Pythona. Sporo jest opinii osób o imionach sugerujących wschodnie pochodzenie.Może u nich są inne standardy i atmosfera w firmie nie do przyjęcia dla europejczyków, dla nich jest błogosławieństwem? O płacach to nie ma się co wypowiadać, od tego jest minimalna krajowa i presja średnich płac w okolicy. Największym problemem CTDI w 2019 było wrogie nastawienie firmy do szeregowych pracowników. Wchodząc do budynku czułem się jakbym szedł na wojnę. (usunięte przez administratora) Co się w takim razie zmieniło że ocena podskoczyła z 1,3 na 2,8?

@DarekS

Rozumiemy, że komentarze, które Pan umieścił jako były pracownik, są jedynie subiektywną oceną dotyczącą przeszłości. Pragniemy zauważyć, iż był Pan pracownikiem 3 lata temu. Stale się rozwijamy i zmieniamy, dlatego uważamy, że opinia dotycząca pracy sprzed kilku lat, nie odzwierciedla aktualnej sytuacji i warunków pracy. W przeciągu ostatnich lat Firma wprowadziła szereg wewn. procesów i unowocześnień, które wpływają na poprawę warunków wzajemnej współpracy. Co ważne, stale nad nimi pracujemy, czego przykładem jest m.in. PROGRAM SPARKS, w którym każdy z nas może zgłosić swój pomysł na zmianę. W maju tego roku osiągnęliśmy już liczbę ponad 250 zgłoszonych pomysłów, co niezwykle nas cieszy i niewątpliwie jest świadectwem zaangażowania pracowników. Wprowadzane zmiany są zauważalne przez Obecnych Pracowników. Dlatego cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się zamieścić wpis i podzielić swoim doświadczeniem.

@Ignacy

Dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, że rozwiązania, które wprowadzamy są pozytywnie oceniane przez naszych pracowników. Stale pracujemy nad procesami obowiązującymi w naszej firmie, których celem są m.in. ergonomia i warunki współpracy. Jeżeli masz pytania dotyczące wysokości swojego wynagrodzenia, zapraszamy do kontaktu z Przełożonym lub Działem HR.

nowinka
@CTDI Poland Sp. z o.o.

jakie zmiany .3,5,10 lat temu w firmie 95% pracowników liniowych ( swerwis,magazyny,logistyka,rejestracja) stanowili Polacy często mający wykształcenie kierunkowe. W tej chwili 95% to obcokrajowcy, często nie mający pojęcia co robią i po co .Często zupełnie nie mający wiedzy z zakresu elektroniki . Bardzo często spotykam się z tym ,że dla 20 paro latków problemem jest właczenie komputera czy drukarki.Warunki pracy ? No cóż mamy 21 wiek a warunki pracy początek 20. Zapraszam na wielką halę magazynową ,proszę tam popracować przez 8 godzin,gdzie nie ma żadnego wyciszenia .Jeśli chodzi o szkolenia to z tego co widzę w oficjalnych wiadomościach ,maję je kierownicy ewentualnie liderzy no i może technicy na serwisie.

@nowinka

Ctdi to firma międzynarodowa i oczywiste jest, że zatrudniają obcokrajowców. Skąd u Ciebie taka ksenofobia??? Nie wiem jakie posiadasz kwalifikacje, lecz oceniając innych mam pewne wątpliwości czy Twoje ocena jest obiektywna? No chyba, że jesteś kierownikiem i na dodatek skończyłaś studia z zakresu elektroniki (?). Wówczas ok, rozumiem, że wiesz o czym piszesz. Jeżeli spotykasz się z brakiem kompetencji wśród pracowników z zespołu, to czy piszesz o tym tylko tu? Czy zgłosiłaś to gdzieś wyżej, np. do przełożonego lub HR?- przecież są z nimi spotkania. Dodatkowo z tego co widzę, systematycznie jest badany pomiar natężenia hałasu, który jest w normie. Wiem, bo pytam i dostaję odpowiedzi.

@CTDI Poland Sp. z o.o.

Ja się zwolniłam kilkanaście tygodni temu i też jestem zdania, że przez te 3 lata od kiedy nie pracuje Darek to na lepsze się nie zmieniło... Wręcz przeciwnie. A to, że kogoś zadowalają karty multisport, dzień dla zdrowia czy serwis rowerów no to cóż... Widocznie i wypłaty dużej nie musi mieć żeby być szcześliwym... Jak to pięknie brzmi: "Firma wprowadziła szereg wewn. procesów i unowocześnień, które wpływają na poprawę warunków wzajemnej współpracy." unowocześnieniem na 21 wiek jest projekt sparks? nie no... nie szalejcie tak. To tylko pokazuje, że pracownicy mają więcej pomysłów co zrobić żeby było lepiej w tej firmie i jakoś się dało tam pracować, bo niestety sami widzicie tylko swój czubek nosa. I w ogóle nie widać, że te opinie są od kilku tygodni ustawione :)

rynce opadajo

To za przykład powiem Ci, że ja wiele razy mówiłam kierownikowi, że ta osoba się nie nadaje na serwis- nie rozumiała języka polskiego ani angielskiego, nie radziła sobie z prostą naprawą, nie potrafiła ogarnąć systemu, a mimo to kierownik powiedział: dajmy mu szanse (po 3 tygodniach nauki)... Stracony czas o co za tym idzie, pieniądze, bo jak się zwalniał to narobił sporo zamieszania z częściami... Wystarczy podstawowa wiedza z zakresu elektorniki, a czasem i bez tego widać, że ktoś się nie nadaje do tej pracy, a przynajmniej na tym stanowisku.

@rynce opadajo

Odnosząc się do komentarza: Każdy z nas kiedyś zaczynał pracę w nowej firmie i niekiedy wówczas obowiązywał nas nowy zakres obowiązków. Warto zatem na chwilę przypomnieć sobie, czy na początku zawsze wszystko wykonywaliśmy prawidłowo i bez zastrzeżeń? Pytanie retoryczne. Tak, jako Pracodawca zatrudniamy zarówno pracowników wykwalifikowanych, jak i wspieramy tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową i zdobywają swoje pierwsze doświadczenie. Stąd przecież są tzw. okresy próbne, po których także pracownik może stwierdzić, że jednak poszuka rozwoju w innej branży.

@rynce opadajo

Każdy ma prawo do swojej opinii, pragniemy dodać, że także każdy Pracownik ma prawo mieć inne motywacje do pracy. Tak, jako Pracodawca rozumiemy to. Uważamy także, że komunikacja z Pracownikami, m.in. w ramach wymiany pomysłów poprzez Program SPARKS, świadczy o tym, że zdanie Pracowników jest dla nas ważne i że wspólnie tworzymy warunki pracy i atmosfery w niej panującej.

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy. Podzielę się swoją opinią, otóż: - proces rekrutacji - dwa etapy: I z rekruterem , II etap z bezpośrednim przełożonym Rozmowy rzeczowe, konkretne. Pytania standardowe jak na rozmowę rekrutacyjną, m.in. o doświadczenie zawodowe, umiejętności, motywację do pracy, dlaczego ta firma a nie inna, forma umowy, no i jakie są moje oczekiwania finansowe. Uwaga: ważne by pamiętać na jakie stanowisko się rekrutowało.... z doświadczenia wiem, że wysyła się wiele CV, a póxniej może umknąć, a rekruter mnie właśnie zapytał o stanowisko na które aplikuję. - informacja zwrotna - bardzo dobrze to pamiętam, bo rekruter oddzwonił w umówionym wcześniej terminie. Oceniam na PLUS, bo wiele firm mówi "tak zadzwonię", lecz nie odzywają się. A tu od początku pozytywne zaskoczenie :) - tak, forma zatrudnienia: umowa o pracę- na początek okres próbny - to przecież oczywiste, więc nie ma na co narzekać - proces wdrożeniowy - prezentacje, szkolenia, testy, zapoznanie z zespołem, rozmowa z przełożonym. Wszystko jest podane jak na tacy, oczywiście nie wszystko się zapamięta, zawsze można dopytać. hmmm, dla mnie nie wszystko było od razu zrozumiałe, było kilka moich wpadek, ale co ważne, była możliwość "dopytania się". warto dodać, że odbywały się cykliczne spotkania statusowe z przełożonym, a rekruter po ok. miesiącu sam pytał o wrażenia i moje odczucia. - okres próbny jeszcze trwa - ja wyrażam chęć dalszej współpracy, zobaczymy co będzie dalej (?) Podsumowując: wynagrodzenie adekwatne do tego co robię, bardzo wiele zależy od chęci i motywacji do pracy. Wiem, że warto pytać, jak czegoś się nie zaczaiło od razu. - są konkursy z nagrodami, nawet bilety na koncerty -fakt mogło by być więcej ;) , ale są! - pakiet medyczny - jest - akcje wspierające zdrowy tryb życia, np. dla tych jeżdżących na rowerach, nawet mini serwis na ternie firmy - akcje z owocami, sokami itp. *Firma świadoma, okazująca duże wsparcie dla koleżanek i kolegów z Ukrainy m.in. ubrania, buty, żywność, także dla tych najmniejszych, środki czystości, dofinansowania do paliwa, mieszkań, wyprawek dla dzieci, oj dużo tego ...

Dziękujemy za tę opinię. Miło nam, że wypracowane przez nas procesy rekrutacyjne i wdrożeniowe są tak wysoko oceniane przez pracowników. Do zobaczenia w firmie!

sławek

prosimy o update opinii po 3 miesiącach, byli pracownicy są bardzo ciekawi, jak bardzo ta praca Cię zniszczy

Dobra podpowiedz by przygotować się do rekrutacji :)

Dzięki, że komuś chciało się opisać pozytywne doświadczenie, a nie tylko sączyć jad

kandydat

Dobrze, że komuś chciało się opisać pozytywne doświadczenia, a nie tylko sączyć jad.

Dofinansowanie do paliwa ? Możesz rozwinąć te myśl. Chyba że chodzi o jakieś bony na stołówkę dla dojeżdżających rowerem.

filip

wszystko się zgadza

rynce opadajo

To właśnie pokazało gdzie ten ktoś się zatrudniał :D albo kto to pisał. Zwykli ludzie z serwisu nie mają dofinansowań do paliwa, a góra pewnie takie opcje ma :)

hmm, napisane wyraźnie, cytat "*Firma świadoma, okazująca duże wsparcie dla koleżanek i kolegów z Ukrainy m.in. ubrania, buty, żywność, także dla tych najmniejszych, środki czystości, dofinansowania do paliwa, mieszkań, wyprawek dla dzieci, oj dużo tego ..." Firma wspierała m.in. pracowników przywożących osoby spod granicy UKRAIŃSKIEJ, poprzez dofinansowywanie kosztów paliwa.

Marcelina

cześć CTDI, widać, że płacicie więcej pracownikom biurowym w hr niż technikom na serwisie, bo technicy jakoś źle się wypowiadają o pracy, ale hrowcy zajmują sie podniesieniem oceny waszej firmy na gowork i uwaga - pomaga! firma z opinią 1,8 nagle ma opinie 3,0. Skąd, gdzie? Z jakiego powodu? Czy to, że (usunięte przez administratora) pracowników to już powód do tego, aby dawać dobre opinie? Dalej czekamy na statystyki dotyczące pracowników z innych krajów + ile osób się zwolniło w ciągu roku, a ile osób przyjęliście. Naprawdę, nie słuchajcie tych opinii i nie wysyłajcie tam CV, nawet jakbyście byli najbardziej zdesperowanymi ludźmi na świecie. (usunięte przez administratora) Na serwisie w zimę zmarzniecie, chociaż nie tylko na serwisie, w szatniach też jest zimno, bo korki są zabrane przez obsługę, a hr sobie chodzi w sukieneczkach i krótkich spodenkach. Ahh CTDI(usunięte przez administratora)

@Marcelina

Dzień dobry, odnosząc się do opinii złożonej jako PRACOWNIK, pragniemy przypomnieć, że wszelkie pomysły, uwagi, pytania dotyczące warunków pracy, każdy z Pracowników może zgłaszać m.in. w 3 formach, poprzez: 1. Zgłoszenie pomysłu na usprawnienie, ulepszenie warunków pracy w pracowniczym programie SPARKS lub/i 2. Podczas indywidualnych spotkań z przedstawicielami działu personalnego - wówczas można zapytać i omówić wszelkie wątpliwości dotyczące swojego rozwoju zawodowego i co za tym idzie wynagrodzenia. 3. Firma posiada jasno sprecyzowany system rozwoju dla pracowników serwisu. Są konkretne terminy składania wniosków dotyczących awansu. Mając to na uwadze, zachęcamy do udziału i złożenia swojego wniosku. 4. CTDI jest firmą międzynarodową, posiadającą swoje oddziały w 120 krajach. W strategii firmy jest zatrudnianie pracowników różnych narodowości, a jeżeli jako Pracownik ma Pani chęć dowiedzieć się więcej, zapraszamy do spotkania z pracownikami działu personalnego, podczas organizowanych dyżurów. Podsumowując: zachęcamy do aktywnego zgłaszania swoich pomysłów, uwag także bezpośrednio pracodawcy, który umożliwia zgłaszanie ich poprzez różne kanały. Każda opinia jest dla nas ważna, bo wówczas wspólnie możemy pracować nad podnoszeniem i usprawnianiem warunków pracy. Pozdrawiamy Zespół CTDI

OleG
@Marcelina

dobre oraz prawdziwe ale zaraz admin wytnie twoj komentarz prawda o tej firmie jest właśnie w wyciętych komentarzach czyli negatywnych i to bardzo jak sie wycina negatywy to jasne ze srednia idzie góry tutaj komentarze sa z linii z wytycznymi zgodnie z zasada kto nie jest z Mieciem tego ........

jak dla mnie jest ok.

Dla mnie też jest ok.

Darek S

Bardzo lakoniczna opinia. Jak dla Ciebie jest OK to co to znaczy? (usunięte przez administratora) czy też zadowalają Cię dobre zarobki i warunki zatrudnienia?

Karo

oznaczam jeszcze swoją opinię jako pozytywną

Nazii

Wypłata na czas i praca ciekawa. Zespół bardzo na plus.

One
@Nazii

praca spoko, dla młodych

Ivan
@Nazii

To prawda.

an
@Ivan

jakie sa zarobki? nie ma informacji a jestem ciekawy czy warto sprobowac czy jest to srednia krajowa czy wyzej? jakie byly podwyzki gdyz to pokazuje czy firma inwestuje czy nie

@an

Wynagrodzenia są adekwatne do umiejętności, doświadczenia Pracowników oraz ich wykształcenia. Wszyscy Pracownicy mają realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy. Rekrutując na wyższe stanowiska techniczne, zawsze organizujemy konkursy wewnętrzne. Więcej informacji można znaleźć w zakładce po lewej stronie: Co oferujemy?

an
@CTDI Poland Sp. z o.o.

czyli ile? tylko bez marketingowej papki

@an

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenie jest zależne od opisanych wcześniej kwestii m.in.: umiejętności, doświadczenia, wykształcenia, a także od zakresu obowiązków na określonym stanowisku. Mając na uwadze powyższe, jeżeli kandydatka/kandydat do pracy złoży swoje CV na określone stanowisko, dojdzie do rozmowy rekrutacyjnej, wówczas podczas tej rozmowy zostaną udzielone odpowiedzi na wszelkie konkretne pytania. Zapraszamy do aplikowania.

Olesandra

Pracowałam tu 3 lata, duzo sie nauczyłam w tym czasie.

Kris
@Olesandra

Podzielam tę opinię, bo sam bralem udział w wewn.szkoleniach i wcale nie bylem kierownikiem

@Olesandra

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że dobrze Ci się z nami pracowało.

Ola

Ja jestem zadowolona, pozytywna atmosfera i ciekawa praca.

Richard
@Ola

Ja też nie narzekam. Normy byly są i będą, ważne by chciało sie rano wstać i z usmiechem przyjść do pracy. A ja właśnie tak mam.

Ivan
@Richard

Nic dodać, nic ująć :)

prototyp

A ja myślę, że jak ktoś chce pracować, a nie tylko zastanawiać się, kiedy szybciej wyjść do domu to znajdzie tu dobre warunki. Można awansować - sam jestem od kilku miesięcy na wyższym stanowisku i to nie jest stanowisko kierownicze. Jakby zaraz ktoś miał wątpliwości...

@prototyp

Tak, ja także potwierdzam, że jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Bardzo wiele zależy od wewn. motywacji.

Gabi

Swoją robotę trzeba wykonać, bez dwóch zdań, tak jest w każdej firmie. Pracuje już 3 rok i nie narzekam. Płaca i socjal bardzo w porządku.

ann
@Gabi

a moze pochwalisz sie ile zarabiasz czy bliżej średniej krajowej czy min min

Iga
@Gabi

Bo to prawda. Swój zakres obowiązków należy wykonać, a płaca jest adekwatna do tego co wykonuję. Wynagrodzenie zawsze na czas.

MZ

Czytam tak te wszystkie opinie na temat pracy w CTDI, ja byłem pracownikiem w latach 2002 do 2007 zajmowałem stanowisko kierownicze wtedy atmosfera była spoko z dyrekcja dało sie rozmawiać jak dyrektorem był Paweł P po jego odejściu skończyła sie pewna era jak władze przejął Tomasz P a później podobno było jeszcze gorzej . Co do jakości napraw tam liczyła sie wydajność praca na akord a nie żeby telefon naprawić rzetelnie. Ktoś wspomniał ze brakowało nawet własnych kart SIM i wnosił swoje za moich czasów był całkowity zakaz wnoszenia własnych telefonów i kart i z tego co wiem jest tak do tej pory wiec nie do końca może być to prawdą . Pozdrawiam Marcin

Tytus
@MZ

byłeś kierownikiem, nie wypowiadaj się, cierpisz na syndrom sztokholmski, zawsze będziesz tej firmy bronić, nawet jakbyś pracował tam na zasadzie wolontariatu

Dawid
@Tytus

E tam, od razu syndrom sztokholmski. Ma prawo dobrze mówić o firmie. Ty tu pracujesz? Nadal robota jest na akord? Bo chyba dzięki temu można więcej zarobić, czy się mylę?

kruk
@Dawid

Można.

Pracuję już kilka lat i jestem zadowolona. Bardzo dużo pozytywnych i pomocnych osób.

Były

Dzień dobry, Napiszcie ale szczerze - ilu techników z wieloletnim doświadczeniem zwolniło się od początku tego roku na dziale SAMSUNG i dlaczego? Pozdrawiam wszystkich

Bardzo dobra atmosfera w pracy, jestem pozytywnie nastawiona po dwóch tygodniach pracy.

Tytus
@Anna

dziewczyno, dwa tygodnie tam to spokój, wróć tutaj za 2 miesiące, wtedy się wypowiedz jak poznasz prawdę o tej obrzydliwej firmie

Julia
@Tytus

No i jak po tych 2 miesiącach pracy?? zmieniło się coś? bo jestem bardzo ciekawa po tym jak tu ktoś Ci odpowiedział ;)

Daro

PRACOWAŁEM W FIRMIE CTDI PONAD 3 LATA. PRACOWAŁO SIĘ BARDZO DOBRZE. ATMOSFERA I KASA OK. WYJECHAŁEM Z MIASTA I DLATEGO MUSIAŁEM ODEJŚĆ. POLECAM !

Zostaw merytoryczną opinię o CTDI Poland Sp. z o.o. - Sękocin Stary

• Jak się pracuje w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTDI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 22 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTDI Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDI Poland Sp. z o.o.