CTDI Poland Sp. z o.o.

Opinie o CTDI Poland Sp. z o.o.

Mark

Jak ci jest tak źle, to zastanawia mnie fakt po co jeszcze jesteś w tej firmie? Czy zgłosiłaś swoje pomysły na ulepszenie,usprawnienie, lepsze rezwiązania chociaż tzw. "przedstawicielowi pracowników", których sami pracownicy wybierali? Bo jak tego oficjalnie nie powiesz, to skąd ONI mają wiedzieć? A może tylko na portalach siejesz negatywy? Oceniasz kadrę kierowniczą, zatem zakładam że masz kompetencje umiejętności, wykształcenie by zarządzać zespołem, zatem dlaczego nie bierzesz udziału w konkursach wewn. by stać się tą wg ciebie "lepszą kadrą"? W firmie są różne możliwości zgłaszania swojego zdania, np. poprzez procedurę ZAREAGUJ. Podsumowując, ja kiedyś tez narzekałem dlatego doszkoliłem się i zmieniłem profesję, Proponuję przestań sączyć jad i idź tam gdzie według cieibe jest lepiej. kiedyś ktoś mądry powiedział: wszędzie lepiej gdzie nas nie ma ;)

cienki bolek
@Mark

jak sam narzekałeś tzn. było coś na rzeczy nie bądź jak pies ogrodnika to co wypisujesz to raczej nie jesteś byłym pracownikiem tylko aktualnym kreatorem jednego przekazu gdyz jak widzę pomysły tj czy zgłosiłeś albo w firme sa rozne mozliwości to jest jest jeszcze druga mozliwosc ze pracujesz od miesiaca Ps nie wszedzie lepiej tylko wszedzie dobrze......

@cienki bolek

Dla mnie sprawa jest prosta, jak mi źle to pracuję nad tym by było mi lepiej. Nie mam wpływu na to, że są osoby które wolą narzekać i nic nie robić innego. Ja należę do grupy osób, którym się chce pracować, nawet nad sobą, dlatego zgłaszam swoje potrzeby szkoleniowe pracodawcy, dodatkowo sam inwestuję w siebie i uczęszczam na wybrane przez siebie szkolenia, wykłady (on-line jest wiele tego, czasami bezpłatnie można wiele się dowiedzieć i podnieść swoje kompetencje). Zatem mój proces edukacji cały czas trwa i nie narzekam :) Zachęcam do działania nad czymś co może poprawić twoje nastawienie do pracy tu lub gdzieś indziej! Miłego dnia życzę.

Lilka

Czemu niby nikt z pracowników nie miałby mieć o niej pozytywnego zdania i dobrych doświadczeń? :P Pytam serio, czy jest tam az tak źle? Bo ja już mam zaplanowane wysłanie CV do firmy do działu rekrutacji. Dasz radę napisać coś więcej? Jakieś główne minusy firmy? O plusach też chętnie poczytam, o ile takie znajdziesz ;)

Mark

Jestem osobą z pozytywnym nastawieniem i nie dam się stłamsić osobom wiecznie narzekającym :) Przecież zawsze można coś zmienić, tylko trzeba chcieć, spojrzeć holistycznie, dostrzec szanse dla siebie. Dla mnie ukończenie dodatkowych studiów podyplomowych dało taką szansę, zachęcam wszystkich do rozwijania swoich pasji, spełniania marzeń. Dobrego dnia dla wszystkich!

Alarm przeciwpożarowy

Niestety w budynku CTDI ciągle wyje alarm przeciwpożarowy a ludzie są tak przyzwyczajeni ze to już nikogo nie obchodzi jak chciałem wyjść bo alarm się włączył to ochotna mnie zatrzymała i dostałem odpowiedz ze to nie jest czas mojej przerwy i mnie cofnęli na serwis a alarm dalej wył. Kiedyś naprawdę stanie się jakaś tragedia a ludzie będą siedzieli przy swoich stolikach ale co to obchodzi tych co siedzą w biurach z ekspresem do kawy i zapasem wody mineralnej.

@Alarm przeciwpożarowy

Dzień dobry, opisany w ww komentarzu zarzut nie jest zgodny z prawdą! Zachęcamy Pracownika, by ponownie odbył szkolenie z zasad BHP (najnowsza, zaktualizowana wersja znajduje się na platformie e-learningowej) oraz jeśli Pracownik jeszcze będzie miał jakiekolwiek wątpliwości - prosimy o kontakt z Kierownikiem Ochrony, który dokładnie wyjaśni na czym polega różnica między alarmem włamaniowym a ppoż. Jako CTDI Poland pragniemy podkreślić, iż w sytuacji realnego zagrożenia pożarowego mamy bardzo restrykcyjne procedury, które zawsze są respektowane przez wszystkich Pracowników, w tym także Pracowników Ochrony. W sytuacji alarmu ppoż przeprowadzana jest ewakuacja pracowników. Należy pamiętać, że na serwisie firma posiada także alarm włamaniowy, który w opisanej sytuacji (komentarz powyżej) został pomylony z alarmem ppoż. W sytuacji włączenia się alarmu włamaniowego pracownicy Ochrony, weryfikują źródło jego powstania i są w stałym kontakcie z grupą interwencyjną. W takich sytuacjach także postępujemy zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie procedurami. Alarm włamaniowy, jak wskazuje jego nazwa nie jest tożsamy z alarmem ppoż i nie musi być związany z ewakuacją Pracowników. Zatem zachowanie Pracowników Ochrony w tym przypadku było prawidłowe, zgodnie z obowiązującą procedurą. Z poważaniem Zespół CTDI

odp. na nieprawdę.
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Po pierwsze w tej firmie alarm przeciw pożarowy w ogóle nie działa bo ostatnio jak były ćwiczenia to nie potrafiliście go uruchomić i puściliście głos z głośnika bluetooth nie ma to jak rzetelne informacje prawda?? A po drugie ludzie nie widzą różnicy miedzy alarmem przeciwpożarowym a alarmem antywłamaniowym i to świadczy o waszej niekompetencji nie przyznawalibyście się lepiej do tego. Po trzecie jak kto alarm antywłamaniowy się włącza codziennie to jest normalne??? Po czwarte wiecznie nie działa bramka wjazdowa na teren firmy a ochrona nie chce wpuszczać utrudniacie nawet dojazd do pracy.

Piotrek
@odp. na nieprawdę.

odp na nieprawdę 1. No właśnie sam piszesz nieprawdę, ponieważ bramka wjazdowa przy ochronie zawsze działa. Już jakiś czas temu wprowadzono przepis, że trzeba podać numery rejestracyjne auta do ochrony i wówczas nie ma żadnego problemu z wjazdem. 2. Ja odróżniam alarmy antywłamaniowy od alarmu ppoż dzięki szkoleniom z BHP, a jeżeli Ty masz z tym problem to zgłoś to że nadal jest to dla Ciebie niezrozumiałe, wówczas na 100% pracownicy ochrony lub działu BHP Ci pomogą. 3. Jeżeli alarm antywłamaniowy włącza się to świadczy, że zabezpieczenia działają :) a , że codziennie... to przecież zależy także od nas pracowników :)

@odp. na nieprawdę.

Dzień dobry, jeżeli uważasz, że potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, szkoleń to bardzo zachęcamy do osobistego kontaktu z przedstawicielami działu HR. Wówczas szczegółowo omówimy m.in. kwestie alarmów, jak je rozróżnić, a także powiemy jak prawidłowo korzystać z bramek wjazdowych i co zrobić by bezproblemowo wjechać na teren firmy. Z poważaniem Zespół CTDI

pytanie

dzien dobry, jakie jest wynagrodzenie na reke jako technik mam doswiadczenie czy polecacie aplikowac gdyz jest ogloszenie na technika i diagnoste czy z doswiadzczeniem 5 tys na reke jest relane? czy relane sa awanse np do dzialu technicznego lub do innego obszaru?

@pytanie

Nie nie jest realne 5 tysięcy na rękę nawet jak masz doświadczenie, szkole i kursy. Musiałbyś aplikować wyżej.

Karo

Pracuję w firmie od kilku lat, atmosfera jest naprawdę dobra, od kiedy mamy nową kadrę zarządzająca wiele zmieniło się na plus, Panowie wprowadzili tzw. świeżość i dużo nowoczesnych rozwiązań.

@Karo

Dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się, że rozwiązania, które wprowadzamy są pozytywnie oceniane przez naszych pracowników. Stale pracujemy nad unowocześnieniem naszych rozwiązań. Pamiętaj, że jeśli masz pomysł na ulepszenie jakiegoś procesu, zgłoś go w naszym Programie Inicjatyw Pracowniczych SPARKS. Miłego dnia życzymy.

Qombo

Bo taka jest prawda :-)

Edyta
@Qombo

A jak wyglądają te zmiany? To są zmiany w wynagradzaniu czy tylko warunki się poprawiły? Ciekawa jestem jak to wygląda w porównaniu z poprzednimi komentarzami

Elizabeth
@Karo

Ale bzdury. Co to za (usunięte przez administratora) właz to napisał. Kadra kierownicza całkowicie to wymiany. Ktoś potrafi zarządzać tą firmą? Nie.

Irek
@Elizabeth

hej, jak ci żle to zmien firmę. przecież nikt cię nie trzyma, możesz w każdej chwili iść tam gdzie jest lepiej. A przy okzaji jesteś z zawodu DEREKTOREM, że wydajesz oceny dotyczące zarządzania firmą? hahaha

Analityk Finansowy

Od rozmowy telefonicznej rekruterki przez spotkanie online z dyrektorką wszystko w porządku. Merytorycznie.

Niezadowolona3

Znów powrót do przeszłości pracownicy stadnie o wyznaczonej godzinie ida na stołówkę, kogo to obchodzi ile się zejdzie skoro można podzielić przerwę na dwoje , jako praca przy elektronice gdzie pięć minut na odpoczynek od monitora , ochrona kontroluje ciebie jak już się odbijesz zbierając twój czas , ewenty są organizowane tylko chyba dla biura bo większość pracowników to osoby dojezdne , osoby palące są dyskryminowane (dostępne miejsce jest poza budynkiem i utrudnia się wyjście ) , brak podwyżek , zamiast jakości to ilość jest ważna , opinie pozytywne pisane na forum to fejki . Zgłosiłam to do odpowiedniej agencji .

X cieszę się że nie wdycham
@Niezadowolona3

a ja się cieszę, że nie muszę wdychać smrodu palących papierosów. Jak ktoś pali to od tego są przerwy i nie widzę tu żadnej dyskryminacji, bo miejsca do palenia są wyznaczone na terenie należącym do firmy. Pracodawca nie wprowadził zakazu palenia. więc o co ci chodzi? Czasy gdzie palarnie były w budynkach już minęły.

@X cieszę się że nie wdycham

Właśnie typowa ignorancja : czasy się zmieniły typowe podejście zwolenniczki (usunięte przez administratora)jedni mogą wszystko (usunięte przez administratora) a zwyczajni pracownicy (usunięte przez administratora)uśmiech nieodzywac się . Jadąc za tokiem rozumowań wypowiedzi nikt pani nie każe wąchać dymu . Niestety bycie palaczem to problem z nałogiem jak choroba .

@Niezadowolona3

Bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą o zgłoszonych w komentarzu kwestiach, porozmawiajmy bezpośrednio. Jako Pracodawca zachęcamy do spotkań face to face i rozmów z przełożonym lub z pracownikiem Działu Personalnego, któremu można zgłosić swoje uwagi i spostrzeżenia. Z poważaniem Zespół CTDI

Agnieszka
@Niezadowolona3

Tym sposobem można powiedzieć, że osoby niepalące są dyskryminowane bo dla nich żadnych specjalnych warunków się nie robi, nałóg są chyba prywatna sprawa, która nie powinna wpływać na pracę? Co do podwyżek... Jak długo tu pracujesz skoro wiesz, że ich nie ma?

Wpis
@3

Hmmm, tak zastanawiam się skąd wiesz jaką mam płeć? No chyba, że jesteś pracownikiem portalu goW... to wówczas się poddaję :( Wracajac do palenia, kiedyś palacze palili przy biurkach, na korytarzach itd. Trudno było nie zostać biernym palaczem, bo wszędzie bylo czuć dym papierosowy.Teraz są bardziej przestrzegane przepisy ppoż oraz zostały wyznaczone miejsca gdzie mozna zapalić. A ja przychodząc do pracy, nie martwię się, że dookola mnie będzie smród tytoniu. Dlaczego @3 tak czepiasz się osób, które nie palą? Ja nie palę i dobrze mi z tym.

Przypadek
@Agnieszka

Idąc za standardem wypowiedzi i tokiem rozumowania powinno się zabronić picia kawy na stanowiskach , (biurkach) wprowadzić limit do 2 kaw w trakcie pracy i wydzielenie miejsca z uwagi na brak zaangażowania w swoje kompetencje . A co do drugiej części , jakie podwyżki to ochłap , no chyba że działy biurowe! P.s Nigdy najedzony nie zrozumie głodnego .

Niezadowolona3
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Z miłą chęcią ale za jakiś czas z uwagi że jestem w trakcie szukania innych opcji , znając podejście osób nadzorujących pracę , kierownictwa , dyrekcji: nie ma osób niedozastapienia i sztuka jest sztuką . Face to face przyspieszyło by moje odejście . Proszę nie robić z człowieka naiwnego wariata .

Zofia
@Niezadowolona3

Brak podwyżek, czyli nie zwaloryzowali Wam wypłat z powodu inflacji? A ile się zarabia w takim razie? Pytam, żeby wiedzieć czy zgłaszać się na te oferty ze strony...

nikotka
@3

Ludzie chcecie się truć, to się trujcie, Wasza sprawa. Nałóg jest chorobą, ale uleczalną. Sama to wiem, paliłam ponad 15 lat. Więc nie gadać tutaj głupot. Zobacz, ile dobrego firma robi dla ciebie. Zaoszczędzisz i zdrowie będziesz mieć lepsze. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niby osoby palące mają być faworyzowane? Każdy ma taką samo ilość przerw i taki sam podział. Pamiętajcie, że zgodnie z prawem pracodawca nie ma obowiązku wyznaczyć palarni i może zakazać w ogóle palenia. Dasz palec, to chcą całą rękę zaje... Ja bym tam biura posprawdzała, ile w palarni siedzą? Czy też ich się tak kontroluje, jak serwis? Jak równość, to dla wszystkich.

Klimat pracy... Zarobki... Rozwój... Kariera... Spytajcie starszych pracowników z jakiego powodu odeszli.

Zofia

Możesz coś rozwinąć o zarobkach? Nie znam starszych pracowników, którzy odeszli, więc ich zapytać (jak radzisz), nie mogę. A tutaj najświeższy wpis jest o tym, że przecież wszystko zależy od pracownika. Pewnie wypłaty sam sobie ustala i wypłaca ;)

Kacper
@Zofia

Zarobki zależą od umiejętności, kompetencji jakie posiada pracownik i na jakim stanowisku pracuje.

VIK

Praca jak wszędzie. Raz lepiej, czasami inaczej :). Przecież wszystko zależy od nas, pracowników, ja rozmawiam z szefem i nie narzekam.

Chciałem podpytać o prace na stanowisku młodszego inz. Jakości. Jak przełożony działu i atmosfera ? Częsta rotacja w dziale ?

Sylwia

Zaciekawiło mnie to stanowisko Division Controller, na które szukają. Można wiedzieć, jakiego doświadczenia wymagają i czy w ogóle? Być może jest szansa, że ktoś tutaj pracował akurat na tym stanowisku i mi powie, oby.

@Sylwia

Dzień dobry, proces rekrutacji na to stanowisko jest już zakończony. Warto pamiętać, że: wszelkie szczegóły dotyczące wymagań i zakresu obowiązków zawsze są opisane w ogłoszeniu. Każde ogłoszenie jest aktywne 30 dni, zatem zachęcamy do aplikowania w podanym w ogłoszeniu terminie. Pozdrawiamy Zespół CTDI

I
@Sylwia

na to stanowisko ogłoszenie wygasło już 7 miesięcy temu :( Pracowniku portalu, sprawdzaj daty nim coś napiszesz...

@I

Szczęśliwi czasu nie liczą. Dlatego poproszę Cię o informację, na ile satysfakcjonująca jest praca w tej firmie? A konkretnie, ile płacą na stanowisku młodszego księgowego? Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak solidna wypłata za solidną wykonywaną pracę.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie CTDI Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 26 kwietnia

Kinga

Umowa o pracę zawierana jest zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Pracy.

Gonzo

Czyli jednak firma w Polsce bez pracowników z Polski. Rozmawiałem ostatnio ze znajomą która tam jeszcze pracuje i to co mówi to już niesmaczne żarty. Przerwy o określonej godzinie, dozór ochrony gdziekolwiek itd. Śmieszy mnie to że przepracowałem w tej firmie ponad 10 lat zaczynając na ul. Falenckiej kończąc w tym garażu w senkocinie, ulicy nie pamiętam. Teraz jak przejeżdżam obok to przynajmniej stacja powstaje by móc się po pracy napić i zjeść coś dobrego tj. hotdog a nie te odpady z kantyny.

Maciek

Chciałbym wiedzieć jak wygląda tu sprawa zapalonych baterii czy pracownicy muszą siedzieć w budynku i się truć czy mogą iść na Świerże powietrze aż wywietrzeje zapach?

Kazimierz
@Maciek

A skąd pomysł że cokolwiek musi się zapalić?

@Maciek

nowa lokalizacja jest tak duża, ze czasami nawet nie czuć ze cos sie (usunięte przez administratora)....a po za tym to nie jest (usunięte przez administratora). jak chcesz to mozesz wstac i wyjsc na przerwę. Nie rozumiem tych skrajnie negatywnych opinii, moze nie jest idealnie, ale tez nie jest to jakis przymusowy zaklad pracy.

DarekS
@pracownik

Aż chce się wrócić do klasyki polskiej komedii czytając takie komentarze. ,,Warunki na zgrupowaniach naprawczych miałyśmy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że na stanowiskach naprawczych śmierdziało palonym litem, szczególnie że prawie nic się nie paliło. Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy.'' :)

@Maciek

Na takie sytuacje jesteśmy przygotowani i przeszkoleni. Podczas naprawy telefonów może się zdarzyć samoistne zapalenie baterii. Wtedy Pracownik powinien postępować zgodnie z procedurą, którą każdy z nas zna. Powinniśmy m.in. schować taką baterię do specjalnego pojemnika. Nie ma też obaw o wentylację, hala serwisowa jest bardzo dobrze wentylowana.

@CTDI Poland Sp. z o.o.

Ja wam powiem jak jest. Owszem są procedury co do postępowania podczas zapalenia baterii takie jak pojemnik i wyniesienie jej na powietrze. Niestety sprawa trującego zapachu już jest całkowicie inna ponieważ jak już taka sytuacja się zdarzy to niestety nie możesz wyjść chyba ze na swoją przerwę lecz jak ją przekroczysz to dostajesz upomnienie lub naganę oraz odjęcie 5% premii. Zapach po takiej sytuacji unosi się jeszcze około 30 minut i na odległość około 15 metrów i ludzie to wdychają bo boją się dostać nagany lub upomnienia. Niestety pracodawca ma w nosie nasze zdrowie. Tyle ode mnie są to informacje potwierdzone dalej tu pracuję bo puki co nie mam innego wyjścia. Zaraz trafi się jakaś pani z HR lub Pan Dyrektor i napisze, że to nieprawda i kłamstwo nie słuchajcie ich oni mają w nosie prawdę i zdrowie liczy się tylko kasa.

Bezpieczeństwo i higiena pracy są dla nas bardzo ważne i dziękujemy za Twoje sugestie. Modyfikujemy istniejącą procedurę. Wprowadzimy przerwę dla Pracowników obszaru, na którym wydarzył się zapłon baterii oraz dodatkową bardziej intensywną wentylację. Jesteśmy otwarci i słuchamy Pracowników. W przyszłości zapraszamy – zgłaszaj uwagi i pomysły, jak usprawnić różne obszary w Programie Inicjatyw Pracowniczych SPARKS. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Filozof
@Kazimierz

Jak ktoś kiedyś powiedział "lepiej siedzieć cicho i uchodzić za ignoranta niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" . Ci co mieli do czynienia z zapalającymi się lub wybuchającymi bateriami litowo polimerowymi nie zadają takich (usunięte przez administratora) pytań.

rynce opadajo

A na dodatek ochrona Cię nie zawsze chcę wypuścić z taką baterią. Kiedyś kazali przejść przez bramkę z pojemnikiem xD Ale tak... Wszyscy są przeszkoleni i wiedzą co robić :D

@Maciek

Na taką sytuację jaką jest samozapłon baterii, obowiązująca jest Instrukcja stanowiskowa wg, której wdrażane jest postępowanie. Na obszarze, na którym dojdzie do samozapłonu baterii, wprowadza się dodatkową przerwę technologiczną w pracy ( wliczoną do czasu ogólnego pracy) w wysokości 10 minut. Na ten sam czas (10 minut) dodatkowo zostają uruchomione wentylatory/klimatyzatory, które rozpraszają powstały zapach i dym. Kierownik liniowy/Lider jest odpowiedzialny za to, by pracownicy w sytuacji samozapłonu baterii, opuścili stanowiska pracy na dodatkową przerwę technologiczną. Kierownik liniowy/Lider ma obowiązek niezwłocznie poinformowania o zaistniałym fakcie Dział Facility & IT – który jest odpowiedzialny za uruchomienie wentylatorów/klimatyzatorów.

@rynce opadajo

Nie wiem, jakie Ty masz doświadczenie Koleżanko/Kolego, (bo raz piszesz jako pracownik, a raz jako były pracownik) lecz w przypadku samozapłonu baterii, po umieszczeniu jej w pojemniku przez pracownika, pracownik ochrony udziela wręcz pomocy pracownikowi, który wynosi tę spaloną baterię do pojemnika na tzw. kwarantannę. Otwiera przed nim drzwi, wskazuję najkrótszą drogę itp. Także nie jest prawdą, że ochrona nie chce wypuścić ... Każdy z nas ma jakieś subiektywne opinie, lecz zawsze warto opisywać rzeczywisty stan, ot, takie jest moje zdanie.

Aleksijej?
@rynce opadajo

a to nie mużna takiej pojemnika zustawić przy ochorni?

@Aleksijej?

Nie, nie można zostawić pojemnika z zapaloną baterią przy ochronie ponieważ : 1. Po umieszczeniu baterii w pojemniku czarnym ( czyli na baterie spalone) należy niezwłocznie wynieść go na zewnątrz serwisu w wyznaczone miejsce powiadamiając pracownika ochrony. 2. Wyznaczone miejsce (pojemnik na kwarantannę) znajduje się pod wiatą rowerową naprzeciwko wyjścia z serwisu 3. Należy zgłosić fakt zapłonu baterii i wpisać zdarzenie w rejestrze zdarzeń potencjalnie pożarowych znajdującego się u ochrony. 4. Na czas kwarantanny należy zapewnić dodatkowy pojemnik. 5. Należy przeprowadzać codzienny przegląd pojemników w każdym obszarze w celu eliminowania składowania baterii. 6. Pojemnik z baterią zapaloną po 24 godzinnej kwarantannie powinien zostać opróżniony na zewnątrz i dopiero pusty pojemnik, należy przynieść na serwis. Cała procedura jest omawiana także podczas szkolenia BHP. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, proszę zgłoś się do swojego przełożonego, który udzieli odpowiedzi. Pozdrawiamy Zespół CTDI

2 niezadowolony
@CTDI Poland Sp. z o.o.

I pisze to osoba siedzaca z biurkiem w oddzielonej sali z klima , wentylacja i mozliwoscia otwarcia okna , hipokrytka ktuoa pewnie robila rok temu zdjecia jak motloch stal w kolejce do jadalni bo byly wspolne przerwy !!!

Niezadowolony

Uwaga Firma osiągnęła totalne DNO!!!! Wyznaczają o jakiej godzinie możesz iść na przerwę mimo, że praca w ogóle tego nie wymaga. Przychodzisz o 6 rano a na przerwę każą ci iść o 8 i o 11 co za porażka !!!!!!!!!!!!! Jak palisz papierosy to jesteś kompletnie w (usunięte przez administratora) bo możesz dwa razy w ciągu dnia zapalić. Ale nie martwcie się kierownicy dyrekcja i admini mogą chodzić o której chcą taka uczciwość. Zawsze mówią ze to dotyczy wszystkich a później się okazuje ze tylko nas !!!!! Nie polecam tej firmy omijaj ją. Uciekaj jak najdalej. Wiej puki jeszcze masz chęć do życia bo jak się zatrudnisz to już po tobie!!!!!!!!

@Niezadowolony

Dzień dobry, organizacja czasu pracy, w tym także przerw jest wynikiem zachowania ciągłości efektywnej pracy obszaru serwisowego. Ustalanie grafików przerw w pracy dla poszczególnych pracowników należy do bezpośredniego przełożonego, któremu można zgłaszać swoje indywidulane potrzeby. Dlatego zachęcamy do rozmów ze swoimi przełożonymi, wierzymy, że podczas wzajemnej rozmowy, wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Niezadowolony
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Niestety nie udało się z kierownikiem ustalić innych godzin decyzja została narzucona od górnie!!!! Po co tak kłamiecie!!!!!!!!!!!!!!

Sylwia
@Niezadowolony

No ale przecież masz napisane, że to przełożony ustala. Może musisz jeszcze raz z nim pogadać? Jak ja pracowałam w bardzo dużym zakładzie to różnie te przerwy były, i czasem się zmienialiśmy, żeby nie było tak, że np. jedna grupa będzie tylko pierwsza. Tutaj jest stały układ?

2 niezadowolony
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Pracodawco serwis to nie linnia produkcyjna , traktujecie ludzi jak bydlo siedzicie za biurkami i tylko bzdury przychodz do glowy , powielacie stare wymysly , zatrudniacie ludzi z ulicy jak popadnie sztuka jest sztuka , a kadra to dyrktorzy z ( zawodu ).

Pracownik35

Zostałem przyjęty do pracy w listopadzie 2021. Proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie pomimo przesunięcia terminu rozmowy (na moją prośbę) przełożony oraz rekruter poświęcili mi bardzo dużo czasu, byli zainteresowani moją dotychczasową karierą zawodową i ogolnie moja osoba, warunki finansowe dobre wszystko przejrzyste, pakiety medyczne, karty lunchowe dodatkowa kasa na święta, wypłata zawsze ba czas. Atmosfera zarówno w biurze jak i na serwisie jest bardzo dobra. Pracownicy jak i przełożeni są konkretni i wymagający ale potrafią docenić pracownika za zaangażowanie. Jeśli chodzi o możliwość awansu, sam wygrałem konkurs wewnetrzny bez żadnej protekcji ze strony kogos postawionego wyżej. Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Jeśli ktoś chce pracować i daje z siebie wiele to zawsze taka osoba zostanie doceniona. Osobiście i z czystym sumieniem polecam CTDI jako pracodawcę nie tylko ze względu na atmosferę ale głównie ze względu na to, że jest to pracodawca solidny i naprawdę dbający o solidnego pracownika. Jeśli chodzi o pracowników mniej solidnych to wierzcie mi, że żadna firma nikogo na siłę trzymać nie będzie.

@Pracownik35

Super! Cieszę się, że napisałeś pozytywny post. Ja też zostałem przyjęty kilka miesięcy temu i jestem zadowolony. praca zgodna z omawianymi podczas rekrutacji zadaniami, wypłata bez żadnych opóźnień, ja jeszcze nie brałem udziału w rekrutacji wewn., lecz cieszę się bo widzę, że dużo jest takich konkursów wewnętrznych. Do zobaczenia!

@Pracownik35

@Pracownik35 Dziękujemy za Twoją szczegółową opinię zawierającą ocenę m.in. procesu rekrutacji, pracy, awansu w ramach wewnętrznego konkursu, a także atmosfery panującej wśród pracowników. Do miłego zobaczenia w pracy :)

tomek
@Pracownik35

ale typie głupoty gadasz wylewałem z siebie ostatnie poty, zostawałem na nadgodziny, żeby przełożony miał z górki, a nawet durnego dziękuje nie dostałem, o kwocie za nadgodziny też nie będę się wypowiadać. pakiet medyczny, pieniądze na święta? hahahhaha, śmiechu warte. super atmosfera i przełożony, który Cię doceni? największy śmiech na sali. jedno wielkie kłamstwo to wszystko.

Jak w CTDI Poland Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Gucio

Jak jeszcze tam pracowałem to owszem była możliwość, ale trzeba było mieć bardzo długi i elastyczny język by wejść dyrekcji nim w sam się domysl gdzie. Zwykły szary pracownik to najwyżej mógł być zwolniony a awans był po znajomości. Będą mówić że to norma, konkursy wewnętrzne są itd ale to wszystko jest pic na wodę, jak ktoś ma swojego protegowanego z dyrekcji to go i tak wcisnie. A konkurs tylko po to będzie żeby ludzieysleli że mają jakieś szanse awansu. Ogólnie to tylko czekać aż tą firmę piekło pochłonie bo to Co tam się dzieje jak się z ludźmi tam jeszcze pracującymi rozmawia to przy konkurencji CTDI to śmietnik wielkości hali która postawili.

King2020
@Gucio

Oj bez przesady, pracowałem przez 6 lat i sam awansowałem na wyższe stanowisko w innym dziale podobnie jak kilka znajomych osób i pierwsze słyszę żeby to nie było realne Chyba ktoś ci musiał zaleźć za skórę bo nieustannie bijesz pianę i wymyślasz

Kazimierz
@King2020

Czyli twierdzisz że taki awans jest jednak możliwy? :) A co powiesz o samej atmosferze w CTDI, jak dogadują się między sobą pracownicy? To zawsze ważny aspekt, więc chętnie się dowiem co o tym sądzisz.

brak możliwości awansu, przez awans pracodawca dla zwykłego robola rozumie to ze dzis naprawiasz samsung jutro zebre, bez plecow zapomnij

King2020
@Kazimierz

Oczywiście że jest, trzeba tylko trochę o to zadbać i pokazać coś więcej, zgłosić do konkursu. Ja nie żałuję bo miałem okazję zdobyć też doświadczenie w innym dziale co pozwoliło mi na późniejszą zmianę pracy już w innym zawodzie Atmosfera jest bardzo na plus, wiele osób jest tam od lat między innymi dla atmosfery

Gucio
@King2020

Widzę ze albo od naprawdę dawna w tej firmie już nie robisz, że nie poznałeś zmian po przejściu na logistyczna, albo jesteś z HR lub innym pracownikiem tej firmy odpowiedzialnym za kontakt bo piszesz brednie, ja co prawda już ok roku nie pracuje w tej firmie ale z tego co pamiętam i wiem z ok 10 letniej kariery z tej firmy to z awansami jest (usunięte przez administratora) z wypłata jest (usunięte przez administratora) Starzy pracownicy się pozwalniali lub zostali zwolnieni, skoro już Ukraińcy w konkurencji zaczynają się pojawiać i to co zwolnili się z ctdi to o czymś chyba świadczy.

KingKong
@King2020

kurczę to wygląda jak kupione posty lub info od zdesperowanego kierownictwa śmiech na pustej hali ctdi (usunięte przez administratora)pasać a nie do ludzi pracowników z takim tekstami

Ctdi- realia

Tu jest tragedia wykonuję obowiązki kierownika robię tabelki, planuję pracę dzielę urządzenia i naprawiam a jestem zwykłym technikiem zarabiam tyle co inni jakaś masakra jestem strasznie wykorzystywany podwyżki nie ma żadnej od kilku lat i pewnie nie będzie. Nie polecam chyba, że lubisz robić wszystko za najmniejsze pieniądze.

@Kazimierz

niestety już pracownicy się nie mogą dogadywać bo jest permanentny zakaz rozmawiania z kimkolwiek, jak cię zobaczą że z kimś zamówiłeś słowo to wykorzystają to przeciwko tobie oraz zgłoszą to do przełożonego. masz milczeć i się z nikim nie odzywać.

@bimbo

Dziękujemy za Twój komentarz. Niestety, nie jest on jednak dla nas zrozumiały, ponieważ komfort pracy i wzajemny szacunek są dla nas niezwykle ważne. Jeżeli spotkała Cię opisana sytuacja, to proszę podejdź do działu HR, porozmawiajmy o tym.

Andrej
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Niestety to prawda Wasz nowy manager zachowuje się jak H a m i każe ludziom zbierać gumki z podłogi.No ale wiadomo kolega (usunięte przez administratora) zwanego w kuluarach (usunięte przez administratora) więc jemu wszystko można. Dajcie ludziom podwyżki a nie tylko aventy potraficie konkursowe ogłaszać kilka na miesiac na to to kasa jest. Chyba nie macie pojęcia jaka jest inflacja obecnie. Nic dziwnego że starzy pracownicy odchodzą. Amerykańska korporacja a na podwyżki nie ma. Niektórzy kradną Szkoda że Siwy Pan musiał tak robić od kilku lat widocznie pensja starczała mu tylko na opłaty.

@Andrej

@Andrej jak firma robi eventy to wg ciebie to jest złe? dziwny jesteś... pamiętajmy nikt nikogo nie trzyma na siłę, zawsze możesz zmienić pracodawcę. zamiast narzekać, proponuję zainwestuj w swoją edukację, tak jak ja i zmień branże, rób to co lubisz! Nie można być wiecznie takim malkontentem

Gabriela

Dla mnie eventy to plus, lubię takie różne rzeczy. Jak w ogóle to wpływa na atmosferę w firmie, macie tam pozytywne relacje miedzy pracownikami? No i jakie są relacje z przełożonymi?

Maciek

Witam Jak przebiegała rekrutacja kierowniczki na dziale Gamma???

Tytus

Ta praca doprowadziła mnie do depresji oraz do konieczności leczenia psychologicznego oraz psychiatrycznego. Przepracowałem rok, na początku było super, miła atmosfera, brak znaczącej presji, mój przełożony wykazywał mną zainteresowanie, do czasu. Potem zmuszanie mnie do nadgodzin, pyskówki, brak elastyczności z jego strony oraz wyrozumiałości, istne chamstwo, a to tylko przełożony. Cała atmosfera w tej firmie jest fatalna. Plotki roznoszą się szybciej niż bąk po pomieszczeniu, hipokryzja oraz fałszywość się szerzy niemiłosiernie. Nikomu w tej pracy nie chciałem mówić "cześć". Kolejna rzecz to cel produktywności, który jest nierealny. Dyrektor mówi o staranności, a przełożony mówi o celach i tabeleczkach, które musisz mieć zielone, inaczej on nie zarobi na tobie, doprawdy śmieszne. Nie wiem, jakim robotem trzeba być, żeby robić po 20 urządzeń w ciągu 8h i to dokładnie + sprawdzając je, czy mogą wyjechać do klienta. Nie zapominajmy, że firma nie potrafi dostarczyć Ci rzeczy do testów (przykładowo karty SIM) i musisz do serwisu wnieść swoją, aby móc jakkolwiek pracować. A jeśli normę już wyrobisz, to i tak jest źle, bo robisz to na odwal się, bo albo normy, albo dokładność. Nie istnieje coś takiego jak ""szybko i dobrze"". Nie zapominajmy jeszcze o ""tanio"". Za taką pracę, jaką tam wykonywałem dostawałem (usunięte przez administratora) pieniądze. (usunięte przez administratora)jak osioł, stresując się, nie wychodząc na śniadanie, do toalety, na przerwę tylko po to, żeby wyrobić normy i żeby kierownik był zadowolony. Musiał we mnie wstąpić diabeł, że poszedłem za tłumem i te normy wyrabiałem, a pensja niestabilna.(usunięte przez administratora) Wracałem z pracy, szedłem pod prysznic i modliłem się o dwie rzeczy - jedna, żeby mój żywot wreszcie się skończył, dwa - żebym dostał telefon, że nie mam po co przychodzić, bo firma się spaliła albo zabrało ją tornado. Ale złego niestety diabli nie biorą. Grunt, że wypłata o czasie... Kolejne absurdy moim zdaniem (usunięte przez administratora). Zakaz wnoszenia toreb, termosów, pomimo, iż pół serwisu je ma w kantynie to szczegół. (usunięte przez administratora) Wiecie kto siedzi w CTDI i nie zamierza stamtąd wyjść? (usunięte przez administratora) który zna algorytmy tej firmy i wie, jak zrobić, a się nie narobić. Wiem, że to w tej pracy to normalność, ale przychodzenie do pracy, zabieranie kolegom kosztorysów oraz spiętych napraw, żeby móc sobie potem łazić po serwisie i do kibla 4h z 8h pracy? To jest po prosty bycie szują. W normalnej firmie taki jegomość zostałby wywalony na zbity pysk, ale nie w CTDI. (usunięte przez administratora)A dlaczego tak jest? Przez właśnie tą (usunięte przez administratora) produktywność. (usunięte przez administratora) Możesz być ambitny, ale jeśli nie pracowity, to nie masz czego tam szukać. (usunięte przez administratora)

Dawid

Czemu ludzie przyjęci przez agencje mają mniej praw? Może są na innych umowach i dlatego nie każdemu się należą benefity. Pracuje się na zleceniu czy normalnej umowie? Wiesz coś na ten temat?

@Dawid

Ja od razu wywalczyłem umowę o pracę, ale podobno ludzie siedzą tam na zleceniu od samego początku do nawet roku. Była mi obiecywana umowa przez CTDI po 3-4 miesiącach pracy przez agencję, ale kierownik powiedział, że jestem tam zbyt krótko i że mam sobie jeszcze poczekać. Szybciej odszedłem niż dostałem umowę przez CTDI. Nie wiem, czy w umowie jest zapis przykładowo o tym, że nie masz dostępu do LuxMedu, nie masz karty multisport bądź że nie masz możliwości dostania prezentów świątecznych, gdzie były bony Sodexo o wartości 3/0/0zł :) Moim zdaniem, jeśli zarabiasz jak plebs, to powinieneś dostać chociaż na święta możliwość zakupienia sobie jakiegoś prezentu, a jedynie co dostajesz na święta to (usunięte przez administratora) :) (usunięte przez administratora)

@Tytus

Chlopie, ty serio masz jakis problem ze sobą. Ja tam pracuje serio już wiele lat. zarabiam dobrze, bo też dobrze wykonuje swoja pracę. Pamietaj, że mimo wszystko taką firmę jak ta, atmosferę w niej tworzą ludzie, którzy w niej pracują. Zatem jeżeli tak Tobie wszystko przeszkadza to może z Tobą był problem, a nie z samą firmą.

@pracownik

(usunięte przez administratora) Niektórzy żyją tutaj 20 lat i nie zamierzają uciekać, bo im się nie chce i im to pasuje. Niektórzy uciekają po miesiącu, bo dzieje się tutaj (usunięte przez administratora) Nie wiem, dlaczego miałem być miły dla kogoś, kto nie dba o moje prawa pracownicze oraz dla kogoś, kto mnie oskarża o kradzież oraz upadek jednego z działów. Mówiłem coś jednej osobie, a następnego dnia wiedział o tym cały dział i dwa działy obok. Może nie potrafiłem się dostosować, może nie jestem super ekstrawertykiem, aby każdy mnie kochał, ale wolę mieć kontakt z jedną osobą, niż z całą firmą, bo nie jestem zupą pomidorową, aby każdy musiał mnie lubić. A prawdę na temat tej firmy trzeba mówić i tutaj nie możesz mi nic zarzucić. Chociaż jeśli pracujesz tutaj wiele lat, to jak mówiłem, już cierpisz na syndrom sztokholmski i nawet jakby Ci nie płacili to byś ich chwalił to raz, a dwa - jesteś do tego przyzwyczajony. Nie polecaj ludziom tego piekła na ziemi, niech mają szansę na lepszą pracą, gdzie nie będą traktowani jak sz/uje. Chociaż dziwi mnie, że polecasz pracę, gdzie ja przychodząc do tej pracy zarabiałem tyle samo co Ty po tych wielu latach :D

Wanda
@Tytus

To w jaki sposób wywalczyłeś tę umowę o pracę?

@Wanda

Powiedziałem, że jestem związany umową z kimś innym i muszę pracować na umowie o prace. Wydaje mi się, że z powodu zapotrzebowania na pracowników daliby mi to, czego bym chciał, prócz wyższego wynagrodzenia.

@Tytus

a na święta nie dostaniesz urlopu bo ukrainna ma pierwszeństwo mimo że to nie ich święto

Ludo
@Tytus

Bo to prawda. 15 lat temu pracowali tam facowcy teraz pracują pracownicy zagraniczni w większości bez znajomości języka, bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Osoby, które nie mają podstawowe obsługi kompa i programów.

Andrej
@Dawid

Jak to mniej praw ? Oni mają pierwszeństwo nadgodzin Bo są tańszym pracownikiem Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

@Ludo

Dzień dobry, Odnosząc się do komentarza: Każdy z nas kiedyś zaczynał pracę w nowej firmie i niekiedy wówczas obowiązywał nas nowy zakres obowiązków. Warto zatem na chwilę przypomnieć sobie, czy na początku zawsze wszystko wykonywaliśmy prawidłowo i bez zastrzeżeń? Pytanie retoryczne. Tak, jako Pracodawca zatrudniamy zarówno pracowników wykwalifikowanych, jak i wspieramy tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową i zdobywają swoje pierwsze doświadczenie. Stąd przecież są tzw. okresy próbne, po których także pracownik może stwierdzić, że jednak poszuka rozwoju w innej branży. pozdrawiamy Zespół CTDI

Karol

Nie polecam, stawki jak za wiedzę elektronika w ogóle nie pokrywają się z rzeczywistością, dlatego ogrom jest pracowników bez wiedzy, jak to na produkcji.

@bimbo, nie wiem co ciebie spotkało, lecz ja złożyłem wniosek urlopowy z wyprzedzeniem i nie było żadnego problemu, dostałem urlop w terminie jaki chciałem :) nie widziałem praktyk o jakich ty piszesz.

Employee

Pracuje w tej firmie od wielu lat. Jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy z możliwością awansu to dobrze trafil. Dobra atmosfera w dobrym towarzystwie. Stołówka z firmą cateringową. Wszystko czyste i uporządkowane.

@Employee

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Do zobaczenia w pracy!

@CTDI Poland Sp. z o.o.

aha czyli wiecie kto napisał?

Zostaw merytoryczną opinię o CTDI Poland Sp. z o.o. - Sękocin Stary

• Jak się pracuje w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTDI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 22 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTDI Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDI Poland Sp. z o.o.