Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

człowiek marchewka

słoń - 2010-10-21 19:38:06 jak wygląda sytuacja pracowników nie związanych z serwisem? Jakie zarobki, też jest premia czy tylko goła pensja? Jeśli tak to jaka? słoniu jest tak : na magazynie, na wsparciu technicznym, na kontroli, na rejestracji premia jest ale tkzw. serwisowa czyli liczona dla całego serwisu, prawd. stała czyli ok 32 %. Technicy w serwisie mają liczoną premie zespołową w grupach i tu każdy dział i zmiana i grupa i technik (bo jeszcze dochodzą potrącenia z premii dla każdego technika osobno za odrzuty z kontroli jakości, itp.) ma zazwyczaj inną, ale większą niż te 32% na pewno, bo tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołowa nie wyrobi na serwisie przynajmniej 50%-60%. Albo gościu który siedzi na orange-u na zagranicznym rynku i musi naprawić i odnowić jak pod szpilkę telefon, żeby nawet jedna zasrana ryska na telefonie nie zaświeciła pindzie na kontroli jakości.

słoń

dobra rada

jaki dyrektor "HR" taka kultura

prawda to? - 2010-09-21 16:44:05 Znajomy który tam pracuje opowiadał mi ostatnio, jak jakiś chłopaczek potknął się o kabel sieciowy i podłączył go z powrotem nie tak jak trzeba, przez co sieć w firmie zaczęłą nawalać. Jak znależli winnego to oczywiście go wylali, a potem [usunięte przez moderatora] premie całej zmianie nokii -> odpowiedzialność zbiorowa. Chłopaki jak to oni przyzwyczajeni do takich rzeczy położyli uszy po sobie, i z powrotem do zachrzanu. Znajomy narzekał że pracuje w gnieżdzie samsunga gdzie większość ludzi to tacy kredyciarze zatraceni lub żonaci, co w sumie na jedno wychodzi, i że generalnie rozsądni ludzie już poodchodzili z tej firmy w większości. DNOOOOOOOOOOOOO z wodorostami Chamstwo!!! Zero kultury same bluzgi,gorzej jak ludzie zmarginesu.że kierownictwu to nie przeszkadza!!!.Trzeba by się tym zająć?.Ty [usunięte przez moderatora] tak sie do siebie zwracają pracownicy .ZZZZZZZZgroza

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

prawda to?

swietoszek

Związki zawodowe ? To raczej nie w tej firmie, skoro nawet wybory do rady pracowniczej odwołano, bo nie było wystarczającej liczby chętnych (2 osoby się zgłosiły na 7 potrzebnych). Oczywiście niektórzy kierownicy nie poinformowali swoich pracowników o wyborach ...

A co powiecie o oddziale w raszynie??

Hehe, niezłe rzeczy wypisujecie, niestety prawie wszystko prawda, zapominamy że regenersis w Polsce to tylko oddział wielkiej korporacji, i niestety liczy się TYLKO zysk dla firmy, nic i nikt poza tym, "nie podoba się nie pracuj"- to święte słowa ale jest tez godność której pracownik choćby na najniższym stanowisku nie pozwoli sobie zszargać, a co z związkami zawodowymi , słyszałem że są już jakieś niesmiałe szepty ale nadal nic, nie ma nikogo z jajami i głowa żeby ten temat podjąć a było by wiele do zrobienia, dyrektorków by szlag trafił za to co z ludźmi robią. gdyby pracownika szanowali to i technik nie patrzył by na premie a na to czy robota porządnie jest zrobiona bo wiedział by że dostanie godziwe pieniądze. Cóż życzę wam pracy z dawno powstałym na serwisie hasłem : jakość, Jakość i jeszcze raz ilość.

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) począwszy od dyrekcji aż po samych pracowników(oczywiście znajdzie się parę normalnych osób), pensje tragiczne już sprzątaczki lepiej zarabiają, w teamach jest nie do wytrzymania ciągłe gadanie o [usunięte przez moderatora] no ile można słuchać tego samego? jechanie sobie stoi tam na porządku dziennym, ludzie są strasznie dwulicowi jeden obgaduje za plecami drugiego a póżniej włażą sobie w (usunięte przez administratora) , co do ochrony to sama kradnie z [usunięte przez moderatora] na czele a pózniej szukają kozła ofiarnego...odradzam wszystkim tę pracę mam nadzieje że sam też szybko coś znajdę i nie będę musiał patrzeć na te chciwe, zakłamane mordy. Pozdrowienia dla normalnych :)

BYŁY PRACOWNIK

Fakt najgorsze w tej robocie jest praca na 3 zmiany. Brodaty sam powinien (usunięte przez administratora) też na 3 zmany a nie chodzić i marudzić na każdego.

Ta firma to jedna wielka porażka. Najpierw zatrudniają każdego, potem jak jest mniej telefonów to chcą się pozbyć pracowników szukając bylejakigoś pretekstu zeby zwolnic technika ktory naprawia i przynosi zyski dla firmy. Nastepną porażką jest ta śmieszna ochrona która szuka wrażeń (tak jak ktos wczesniej napisał 'patrzą na ciebie jakbys im rodzine zabił'), ciecie [usunięte przez moderatora] sami wywożą części zużyte ktore mają isc do utylizacji a idą do komisów (pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora].)!!!! Jak tacy ludzie mogą sprawdzać szafki techników? To pytanie do dyrekcjii. O premiach to już nie bede pisał bo ktos wczesniej napisał prawde w tym temacie, premia uznaniowa która składa się z wielu 'słupków', smiech.

Dokładnie tak jak przedmówcy piszą – to wszystko TO PRAWDA. Pracuje JUŻ KILKA LAT w tej firmie i . . . . jest coraz gorzej. Sama praca jest naprawdę OK.- naprawa sprzętu elektronicznego ALE te [usunięte przez moderatora] 3 zmiany !!! to jedna wielka paranoja. Niedoceniają ludzi! Pytanie ;-) – dlaczego Technicy pracują na 3 zmiany a Inż., [usunięte przez moderatora], informatycy, i dyrekt. nie? Bo tak można zaoszczędzić ;-) – Kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa – ok. rozumiem, kasa jest potrzeba ale nie kosztem ludzi pracujących na nockach. Z czego firma się utrzymuje – z naprawy tel..... z techników którzy się na tym znają i potrafią naprawiać – jest kilka osób na zmianie HL Noki. (nie będzie tez już tak dobrze płatnych nadgodzin w tym roku jak było rok temu, ale nie będę tego rozwijał). Dlaczego dyrektor jeździ nowym Oplem – wiadomo jakim ;-). Źle mu było w pasacie – ale to Z NASZYCH pieniędzy z naprawy tel. Jeździć -> „samochodem roku” - . . . . Dalej - Noc jest od spania prawda? Ludzie nie zdają sobie z tego sprawę ze system pracy zmianowej i NOCKI wykańcza człowieka. Praca 3 zmianowa jest dobra na chwile – kilka m-cy do 3 lat MAX, później są już objawy że nie można spać w nocy itd., chroniczne zmęczenie, problemy z żołądkiem bo jesz np. w środku nocy, przychodzisz z nocy chcesz się wyspać a tu nie można bo hałas w ciągu dnia itd. itd. .....ale nie będę tego komentował dalej. Oczywiście ktoś kto pracuje kilka miesięcy do 1,5 roku nie ma takich problemów – zobaczymy później ;-). Kto pracuje w Regerensis to wie. Jeśli komuś system 3 zmian odpowiada to ok. ;-) – ale ile tak można pracować ? ? ? ? ? tak jak napisałem wcześniej – ludzie nie zdają sobie z tego sprawy jak wykańcza praca na 3 zmiany – to wyjdzie po 10, 15 latach pracy – jakie to są skutki – poszukajcie w necie....:-/ ZMIENIĆ PRACE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE !!! Kto się ze mną zgodzi? ;-)))) (tak na marginesie: zobaczcie kto się budował kilka lat temu – bez bramek ;-) i myślicie ze będzie narzekać na prace – nie bo już jest „obstawiony” , ochrona i te bramki – śmieszne, a co było kilka lat temu, kasowanie nagrań z monitoringu – zostawiam jako ciekawostkę.

murzyn

zgodze się z przedmówcami! firma tatalne dno.nie polecam nikomu tam pracować,chyba że należysz do fundacji charytatywnej i mecząc się na 3 zmiany i satysfakcjonuje cię 1,5tys zł miesięcznie to zapraszamy do tej firmy.jak to mówi derekcja jeśli ci niepasuje to bedzie inny na twoje miejsce więc masz zagwarantowaną stałą prace

Dokładnie, ta firma to porażka. Pracując ponad 3 lata z dnia na dzień jest coraz gorzej. Firma obcina premie na czym tylko się da. Tak jak wczesniej napisali,że nawet jak przyjdziesz 15min wczesniej i wyjdziesz 5min wczesniej to i tak Ci zabiorą. Ochrona patrzy na Ciebie jakbys im rodzine zabił, a Panowie i Panie z 'góry' szukają tanich sensacji. Ogólnie nie polecam. A szybkość awansu jak to obiecują to brednie, nawet jak sie starasz to i tak zawsze znajdzie sie cos(wyniki jakosciowe, zwolnienia L4) zeby nie dać podwyżki. A te ich wyliczenia na koniec miesiąca są z kosmosu wzięte i nigdy nie mozna doliczyc się przepracowanych godzin.

chesster

firma (usunięte przez administratora)są od czego tam w firmie.fatk jest taki że teraz została wprowadzona (jak pisał przedmówca)DEMOTYWACJA!!!!! jeśli chcesz zarabiać najniższą średnią krajową pracując na 3 zmiany i dostatosowywać się do chorych wymogów różnych gamoni to praca dla Ciebie!Generalnie to w tej firmie już nie ma premi bo zabierają ci ją za wszytko za co można.Poronione systemy rozliczania z każdej minuty(jak wcześniej przyjdziesz 20 min do pracy i 5 min wcześniej wyjdziesz to i tak jesteś w plecy 20 min)a wiadomo nię da się wyjść z pracy o równej godzinie jak nakazuje prawo bo przecież teraz są chore systemy kontroli,a ochrona jak ochrona patrzą na Ciebie jakbyś kogoś im w rodzinie zabił!ale reasumując całość to nie polecam bo i tak pracownika mają w bardzo głębokim uważaniu i choćbyś się starał to i tak ci zapłacą grosze za to co robiszlub nawet Cię zwolnią i na Twoje miejsce wemą "cześka"z ulicy który jest zielony.No ale firma ma ISO i jest kozak według dyrekcji i ciut niżej ustawionych a w rzeczywistości to jeden wielki śmietnik. Więc jeśli chcesz spokojnie i przyjemcie chodzić do pracy to radze omijać WIELKIM ŁUKIEM firmę REGENERSIS!!!! pozrawiam wszystkich zmęczonych psychicznie pracowników

anonim_

pomocnik (usunięte przez administratora)na cały etat + premia młodszy (usunięte przez administratora) na cały etat + premia technik(usunięte przez administratora) na cały erat + premia Regułą jest to ze dają 3/4 etatu . Awanse są jak najbardziej a przynajmniej były. Dużo ludzi marudzi że firma kiepska ale prawda taka ze pracuje tam sporo ludzi bez wykształcenia a Ci bardziej kumaci jak się czegos nauczą to zmieniją robotę :). Teraz pracuje tam chyba okolo 700 osob. Ja na SE miałem super kierwonika i pracowało mi się dobrze.

anonim - 2009-07-06 11:14:53 iwcia parę postów wyrzej napisała że w Regenersis zarabia się (usunięte przez administratora)zł tak masz rację tyle się zarabia ale BRUTTO!!! ale jeśli ktoś chce zarabiać tyle do ręki to może jak jest pomocnikiem technika w Nokii i robi nadgodziny to tyle wyciągnie. Gadałem z jednym technikiem z Nokii zawsze myślałem pewnie zarabia z 3000zł na miesiąc do ręki bo długo tam robi ale jak się zapytałem o zarobki to okazało się że ma (usunięte przez administratora) netto niby kasa dobra ale żeby zostac technikiem trzeba tam troche popracować i zdać egzaminy z naprawy telefonów a te egzaminy są tak zrobione że nie łatwo je zdać dodatkowo trzeba też robić dużo telefonów aby miec dobrą premię i wtedy ma się te(usunięte przez administratora)netto. Jeśli chodzi o rotację załogi to non stop ktoś przychodzi i ktoś odchodzi z tej firmy. Brednie... Ja na kontroli spokojnie wyciągałam(usunięte przez administratora)zł... Chyba że był okres zimowego przestoju to wtedy(usunięte przez administratora). Nigdy mniej!!! Po przejściu na Huaweia - z nadgodzinami ( nie przemęczając się bo praca lekka i przyjemna przy sprawdzaniu modemów internetowych ) wyciągnęłam ok(usunięte przez administratora)na rękę!!! Brutto ładniej wyglądało no ale cóż... Z wypłatami faktycznie się czasem coś nie zgadzało ale musimy zrozumieć jedno... Sama Tamara nie ogarnie bez pomyłki ok 300 pracowników, także powinniśmy być ludźmi i to zrozumieć szczególnie że jeżeli Karolina później znajdowała jakąś nieprawidłowość to nie było problemu z uregulowaniem zaległości. Czasem niestety trzeba było tydzień poczekać ale kasa dochodziła

AnoNimek

Nikt nie mowi ze chłopaki z radomia nie są spoko tylko nie powinni sie uwazac za nie wiadomo co jak pracowali wczesniej w tym radomiu przy samsungach. Jest duzo osób które pracowały wczesciej za granicą nawet w serwisach i jak przyszli tu do pracy to pokornie i spokojnie doszli to czegoś a nie odrazu mówic ze bez nich samsung by sie nie rozwinął albo by późno ruszył. Nokia i Sony ericsson tez tak zaczynali i doszli to dobrego poziomy i bez takich osób jak tzw osoby z radomia. Dla mnie oni są (usunięte przez administratora)a w rzeczywistości są (usunięte przez administratora)co powinni siedziec cicho i robic to co mają robic a nie wymądrzac sie i uwazac za niewiadomo kogo. Myśla ze jak pracuja tu poł roku to wiedzą wszystko a w rzeczywistosci nie wiedzą nic. Pozdro dla starszej ekipy pracowników

Jeszcze sie nie spotkałem żeby ktoś z Radomia był wobec kogos chamski wiec skończcie gadać głupoty że ludzie którz przyszli z rr-a nie maja pojecia o robocie bo maja bardzo duże bo wczesniej długo robili Samsungi co do podliczania przerw zgodze sie że jest to zbyt rygorystyczne bo jeżeli komuś wystarczy 15min z 30 na przerwe to powinien wychodzić 15min wcześniej bez żadnych cięć z godzin pracy.

Technik RR

Szkoda mi was chłopaki zamiast szukać pracy w Radomiu TO [usunięte przez moderatora] do warszawy za marne pieniądze śmieszne a i te 8 godzin bez prywatnego telefonu (jakim prawem) nie wiedziałem że można koledzy was kupić za takie pieniądze i to jeszcze jako pomocnicy. Ja szukałem pracy Rok czasu i udało mi się dostać do normalnej firmy za dobre pieniądze..a do pracy mam 15 minut pozdrawiam i powodzenia Ekipę z RR i nie dajcie się tym warszawiakom.

dorobkiewicz regenersis

Firma mało płaci! obcina premie jak się da! nawet nie możesz zachorować bo po premi, generalnie góra jak coś wymyśli to aż kiszki skręca!!!! ich super plany-tylko nawet nie wiedzą jak te plany demotywują pracownika! wkońcu to wszysko nie wytrzyma i nie bedzie komu robić w regenersis

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis