Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

apollo

potwierdam , praca gówniana zwycvzajnie, użeranie sie z agencjami,płace marne , a przedewszystkim duza odpowiedzialność bo jeśli ty zepsujesz jakąś cześc to za to bekasz a nie sa to tanie podzespoły, moim zdaniem przy takiej odpowiedzialności i takim naciusku żeby robic po 15 i wiecej telefonów płaca jest bardzo marna , zwykły (usunięte przez administratora) atmosfera tez rozna , zalezy gdzie

arek

teraz rekrutuje adecco i daja 14 brutto na godzine, a za nocki 17 brutto. czy to jest mozliwe czy wkrecaja? czy praca jest ciezka?

młody

Kto pamięta te czasy jak Diler puszczał na zmianie HL disco polo ? :-)

Robert

Dla jasności chodzi o stanowisko: Młodszy specjalista telefonów Nokia ds. Testów

@Robert

Kolego każdy KIEROWNIK POWINIEN ZACZYNAĆ OD TEGO STANOWISKA ABY NAUCZYŁ SIĘ DOBRZE PRACOWAĆ !!!!

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

Robert

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o stanowisku testy telefonów na serwisie? Mam propozycję pracy i podobno jest to bardzo ciekawe zajęcie z możliwością szybkiego awansu. Pani z hr mówiła że każdy kierownik zmiany zaczynał od tego wymagającego stanowiska. Ogólnie nie potrafiła mi wytłumaczyć jak to dokładnie wygląda a chciałbym aby moja nowa praca była ciekawsza z możliwością awansu. Za wszystkie informacje dziękuję.

ktoś
@Robert

Na awans w tej firmie nie licz. Każdemu tak mówią, bo inaczej nikt by tu nie przyszedł do pracy. Wiem co mówię, bo przepracowałem tam kilka lat. Stawka na obecną chwilę, to (usunięte przez administratora)na godzinę i zatrudnienie przez agencję pracy. Umowa na 34 etatu i nie licz na więcej. Generalnie nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Ogólnie jest to(usunięte przez administratora). I jeszcze teraz wprowadzili im jakiś dziwny system pracy, że robią po 12 godzin przez 5 dni w tygodniu i w każdą sobotę. System pracy 3 zmianowy. Szukaj czegoś lepszego, chyba że lubisz być wykorzystywany i traktowany jak robol nic nie mogący powiedzieć i nie mieć własnego zdania. Powodzenia.

SSX
@ktoś

Pracowałem w tej firmie i na umowie miałem(usunięte przez administratora)brutto plus premia więc max mi wychodziło(usunięte przez administratora) do ręki.

rulez

Jeżeli chcesz się poczuć jak niewolnik to lepszej firmy nie znajdziesz.

Potwierdzam robiłem tam dwa lata i moja pensja oscylowała w granicach 1200-1350zł do ręki. oczywiście umowa 3/4 i serwisowałem telefony NOKIA.

mja

Znajomy robi tam kilka lat i pensję za listopad otrzymał w wysokości(usunięte przez administratora) .....

a po co to komu ?

Jesli ktos liczy na spotkojna prace w dobrej atmosferze to sie przeliczy i to bardzo. Bylem na praktykach i to mi wystarczy. Nie ma czesci ?! To kombinuj - wykrecaj z 2-3-4-5 telefonow i liczy sie PRODUKTYWNOSC nikogo nie bedzie obchodzic skad masz te czesci, masz zrobic tak by bylo. Takze jak chcesz oddac telefon do " serwisu " idz to Pana Zdzisia na centralnym albo kup sobie na allego czesc, wymien na sam - bedziesz wiedzial, ze nikt Ci nie zap**** czesci z Twojego i wlozy do innego. Albo nie bedziesz musial czekac 2 mc na naprawe czegosc. Pierdzielnik to malo powiedziane... nie liczy sie osoba liczy sie firma, firma i jeszcze raz firma...za smieszne male pieniadze ( ja bylem na praktykach - pytalem ). Praca na zmiany - chcesz dostawac wiecej ? spoko - przychodz w soboty, zostawaj po godzinach i moze dostaniesz te (usunięte przez administratora). Przy pracy 8h nie jestes w stanie tyle zarobic. NIE POLECAM ! ANI JAKO SERWIS ANI JAKO PRACODAWCY !!

anonimowo

Żenada!

klaudia

Beznadziejna firma, gorszej usługi nie widziałam dawno. Dwa miesiące czekam na mój ubezpieczony telefon HTC Desire 500, który miał uszkodzony głośnik. Dzwoniąc do firmy albo ktoś obiecuje ciągle to samo czyli, że coś z tym zrobi, albo się rozłącza. Noo świetna obsługa!

rudy alek

Na terminalach jest dopiero fajnie odkąd ivan przejął władzę ale i tak wolę jego(usunięte przez administratora)

zmiana jakas tam

po pierwsze kazdy w tej firmie kreci swoj biznes od magazynu technikow itp

brodaty
@zmiana jakas tam

Ale jak to ,,kręci" ??? Możesz coś więcej o tym napisać?

robal

Na jakie zarobki mozna liczyc na magazynie w tej firmie?

Maniek

Haha powiem tak , ,,nadal pracuje" w tej firmie i odradzam każdemu !!!!! Naprawde szkoda czasu, na początku (usunięte przez administratora) brutto a pózniej nagle propozycja pol etatu i (usunięte przez administratora) brutto. W firmie dzieją sie cuda o ktorych wole nie pisac, ale jesli zostales kiedyś wykiwany na wszelkie możliwe sposoby przez pracodawcę to wiesz o czym mowa ;) ...

?

Firma mająca pracownika za [usunięte przez moderatora],liczy się ilość,ciągłe podwyższanie targetu a (usunięte przez administratora) i tak będą wyrabiać bo się boją odezwać.Zarobki jak na wawe mizerne, rotacja pracowników bardzo duża,kierownicy serwisu to jakaś pomyłka

kisart

Szkoda czasu , kiepski dojazd komunikacją , na benzynę nie zarobisz, rotacja ogromna , taki tumiwisizm , skandaliczne traktowanie klienta i ogromny bałagan , nie chciałabym ,żeby mój telefon tam trafił , po tym co zobaczyłem.

Nessa9818

Witam,Pracował może ktoś w tej firmie jako konsultant ds.realizacji zamówień???Potrzebuję informacji o samej pracy i zarobkach... Proszę podpowiedzcie coś...

byly pracownik

Pracowalem tu 5 lat i nie polecam ani przyszlym kandydatom ani klientom... po pierwsze (usunięte przez administratora) wszechobecne wystarczy poczytac komentarze poprzednikow, widac co soba prezentuja. Niska demotywujaca pensja. Jesli ktos ma cos w glowie i probuje rzetelnie naprawiac to nie popracuje tak dlugo przez oderwane od rzeczywistosci wskazniki. To nie jest serwis tylko fabryka gdzie trzeba robic szybko duzo przez co usluga traci na jakosci. Ocena:1/10

Mikey

Jak wygląda w przypadku działu handlowego? Zarobki obowiązki, wymagania chodzi mi o stanowisko handlowca lub key account managera. Dzięki za wszelkie informacje..

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis