Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Bvby

Tu też płatne nadgodziny. Ale nigdy przy wypłacie nam się nie zgadza. I ciągle tylko, bo w Nadarzynie to to.... bo w Nadarzynie to tamto tam pracownicy sami pytali czy moga zostac,nie trzeba było sie prosić pracownika.

Pracownik Sochaczew

W Sochaczewie też już lipa. Zmuszają nas codziennie do nadgodzin,za ktòre nigdy nie jesteśmy w 100% rozliczeni. Sobota 100%ale obowiązkowa,już nie będą się pytać kto chętny przyjść w sobotę,tylko wszyscy muszą przyjść. Handel na magazynie nie z tej ziemi Kierownik w kółko szuka winy w pracownikach czemu nie zdążymy na czas,a nie przyjrzy się kierownik im,moze to w nich leży wina,dużo problemów im zgłaszamy,ale mają na to Wy...bane jak wszyscy w tym magazynie.

@Pracownik Sochaczew

A u nas w Tychach nie mamy nadmiaru pracy, wyrabiamy sie przed czasem:) Nawet firma u nas z nocki zrezygnowała! A wszystko to może być przyczyną, że nasz oddział w Tychach likwidują;)

Ktosik

No niestety firma nigdy nie liczyła się z człowiekiem, dziś robią tylko lizusy i poodpoerdalacze

adams

Dlaczego moje wpisy są usuwane

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Już nikt dno

Popieram wyrąbali nas bez mydła zostawili na lodzie dno dno dno obiecali góry doliny człowiek poświęcił się i po h.......... Atmosfera było ok ludzie częściowo również a teraz gów...... Zostało porażka dzięki za zniszczenie części żucia jeszcze posprzątać musimy i tyle!!!!!!!!!!!!!!!! DNO... ...

roman

Od wczoraj Navo przestaje istnieć, zostaje tylko Orbico. Połączenie, które miało postawić na nogi firmę to wielka klapa!Zamykają magazyn w Tychach i przenoszą do Sochaczewa gdzie 90% pracowników to nowy nabytek. Następny w kolejce będzie magazyn w Gądkach więc lepiej zaczynajcie się rozglądać za pracą. A tak swoją drogą ciekawe czy już była wizyta uspakajająca w Gądkach i zapewnienia że mogą spać spokojnie. Mieliśmy też takie zapewnienia i przedstawioną przez zarząd Navo, różową wizję z połączenia Navo i Orbico. Pewnie okres ochronny się kończy i Orbico robi porządki. Tak naprawdę Navo przestało istnieć po sprzedaży udziałów!!!!!

zawiedziona

No to nieźle nas urządzili na magazynie w Tychach... Ale popatrzcie jacy dobrzy, rekomendacje nam napiszą.

roman

Ile? jak piszesz to pisz prawdę, 1800zl brutto +premia uznaniowa, która raz jest cała a drugi raz jej nie ma, tam jest większa rotacja niż w burdelu a tak w ogóle to burdel pasuje do określenia tego oddziału! i tam przenoszą Tyski magazyn, to się w głowie nie mieści, no chyba że chodzi o puszczenie z torbami Navo! Magazyn w Tychach był od początku istnienia firmy, jak trzeba było pracowników bo w innych oddziałach źle się działo to jechała ekipa z Tychów z pomocą. Dobra organizacja pracy w Tychach i pracownicy z długoletnim doświadczeniem jak widać się nie liczy. Pan Roman już chyba nie ma nic do powiedzenia w tej firmie!

nick

ile zarobię??

DjTiesto

Na poczatek 2400 brutto a po okresie próbnym 2600 chociaz pewnosci nie ma. Jesli chodzi o atmosfere to szalu nie ma i chyba bedzie tylko gorzej ale za krotko firma tu dziala zeby powiedziec cos wiecej. socjal slaby. firma raczej skapa. kierownicy strasza ze beda zwalniac. stare rozwalajace sie wozki i paleciaki.

adams

Witam Widzę że poznajemy się na ludziach fałszywych i wrednych jest ich dużo na magazynie w Tychach.Jeszcze się przekonacie z kim pracujecie i kto wam (usunięte przez administratora) obrabia. pozdrawiam

Na tym forum powinno się pisać opinie o PRACODAWCY. Przykro czytać takie rzeczy, ale skoro poziom Pani inteligencji jest niższy od przeciętnej i postanowiła Pani w taki, a nie w inny sposób rozwiązać swoje problemy emocjonalne to trudno. Problemy powinno się rozwiązywać w cztery oczy, a internet służy do innych rzeczy, ale widocznie z domu Pani dobrych manier i zachowania przystającego dorosłej osobie nie wyniosła. Dziecinada. Życzę powodzenia w życiu i więcej odwagi na przyszłość. Tchorzo Fretko.

Magazyn

Hahaha Kakadu!!! Nigdy pod tym kontem na tą fryzurę nie patrzyłem:) ale coś w tym w 100% prawdy jest:))))

OliwkaSprawiedliwka

No to pokazała Pani swoje sku...synstwo, DNO CZŁOWIECZEŃSTWA-ZERO SKRUPUŁÓW!!! Wielka SPECJALISTKA DS. REKLAMACJI z Magazynu TYCHY.Zaliczyć taką wtopę a póżniej w mailach wypisywać takie bzdury!? NO ALE NIE KAŻDY MA WPŁYW NA TO CO ROBI- szkoda że nie uwzględnia tego pani przy rozpatrzeniu protokołu obciążając pomyłką pracownika magazynu za wyłączeniem rodziny. Myślę że ze zmianą fryzury zmieni pani podejście do LUDZI!! bo jak na razie fryzura KAKADU zobowiązuje, a mianowicie na dole podsłuchać a u góry (w 19) powtórzyć jak papuga. Zapraszam Panią do odsłuchania kawałka grupy KULT: Jak bardzo możesz zmienić się by sprzedać swą muzykę? Ten utwór odzwierciedla mi Pani postać w 1000% PS. Mam nadzieja że zostanie pani pociągnięta do odpowiedzialności za swoją pomyłkę i nie obarczy nią pani DOZ albo Magazyn za podrzucanie papierów do podp.

Gądki

Mistrzu zdrowiej i wracaj bo sam kz W.S nie da rady a pracy tyle że szok. Dobrze że chociaż tego drugiego K.Z nie ma wiemy co robić

ph

Gola pensja raczej w gre nie wchodzi. To juz trzeba naprawdę nic nie robic

Distr

Czy mówi się coś wewnątrz orbico o przejęciu spółki distribev.

ali

Hej, czy ktoś aplikował na stanowisko młodszy spec.ds. personalnych? Jeśli tak to jak wyglądała rekrutacja, czy były pytania po angielsku i jaki jest przedział płacowy na tym stanowisku?

padlina

Mam pytanie do pracownikow o socjal.Np czy sa tzw.wczasy pod grusza, ile sie dostaje i co jaki czas? Czy wiadomo cos o przejeciu 80% udzialow Grupy Żywiec przez Navo? Beda likwidowac magazyny czy zostawia?

Aaaa

Czy Ty masz doświadczenie w pracy na stanowisku kama, skoro nie wiesz, na jakiej zasadzie sa udostepniane w takich firmach i stanowiskach samochody?

jabol

Chcialbym sie dowiedziec jakie sa zarobki jako magazynier w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico