Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

djaj

Jaka jest na początku stawka godzinowa, i jaki jest system zmienny.

Jzjsjs

Na Co "Was" stać ?, śmieszne że tak piszesz, bo to wrzucanie wszystkich do jednego wora, także żałosne to jest :).To powiedz to ludzi w oczy jacy są kolego, a nie pod pseudoninami piszesz.Pozdro

CRS

CRS to najtańsza siła robocza w zakładzie produkcyjnym pod nazwą Magneti- Marelli,to po pierwsze.Po drugie nie można wymagać od tych ludzi zbyt wiele ponieważ Ci ludzie mają najniższą stawkę na umowie zlecenie która nie jest nawet umową o prace.To ,że CRS wykonuje prace w sosnowieckim zakładzie świadczy raczej chyba o samym Magneti-Marelli i nie trzeba być ''tłumokiem'' kolego Avelnvenio żeby to zrozumieć.

Witam, zaczynam pracę przez CRS jako wózkowy, cz jest szansa po jakimś czasie dostać się pod firmę? , i jeżeli tak to po jakim czasie mogę się ubiegać? .Pozdrawiam

AveInvenio
@8817372272

Ci ludzie z crs to banda tłumoków nie znając się na niczym więc nie zaczynają pracy w Magneti. Oby jak najszybciej całą firmę crs wyrzucili z Magneti bo nie nadajecie się do niczego. Ps. Już jeden wózkowy z crs pokazał na co was stać, jak przyszedł pijany i rozwalił ogrodzenie w ogródku.

antek
@AveInvenio

skąd się biorą tacy jak ty?

AveInvenio
@antek

Mogę Ci to powiedzieć prosto w twarz, tylko miej odwagę i napisz na która zmianę teraz pracujesz jak masz na imię to sobie wyjaśnimy pewne kwestie.

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

Nikt

Bagno nic ująć nic dodać

Zakład same dno bałagan. nic więcej

nick

Jak widać, większość bab ze zmiany kaleji to do niczego się nie nadaje - dziwne czemu nie zwalniają takich nierobow ?

Bez nicka
@nick

Masz racje, zamiast robić to łażą po hali i sobie rozmawiaja zamiast pracować. Zwolnić kilka dla przykładu może reszta się opamieta.

@Bez nicka

są takie co robią, ale niestety jest sporo co nawet do sprzątania by się nie nadawały... Zwolnić i tyle... Zwłaszcza za spóźnienia, i nie przychodzenie... Może się w końcu nauczą, królewny nawet prostej rzeczy nie potrafią dokrecic albo im się nie chce... Kpina!!!!

Alf

Już nie długo cwaniak będzie zdegradowany że stanowiska

przemek

Skoro yeti juz nie pracuje czas wziąść sieza jego babę Ktora sie opierdziela nic nie robi tylko 1 gietarke potrafi obslugiwac jak ma juz na 2 pracować to wola o pomoc i zawsze kogos doataje do pomocy notorycznie bierze wolne chodzi na fajki do kibla nie potrzebujemy takich pracownikow.

Jsm

Kto to yeti

gietara
@przemek

To zupełnie tyle potrafi co mała mi Ewelina tez wiecznie potrzebuje pomocy a zresztą takich to więcej jest

alli
@gietara

To czemu jeszcze pracują nikt tego nie widzi czy maja klapki na oczach !!! Przełożeni powinni eliminnowac takich ludzi może i produkcja lepiej by szła!

@przemek

chyba nareszcie pozbyli się tej pani... Brawo panie Kaleja!!

nick

Dziwne że z nowym miesiącem nie ma tej pani w pracy... Na nowej zmianie się nie pojawiła.. Przypadek??

Nikt

Cwaniak to (usunięte przez administratora) a związki nic nie dzialajom

zzzzzzzzzzz

tutaj tez działają ale na Twoją niekorzyść

Krzywy

Co z walką o podwyzki tak jak w innych zakładach. Tam związki działają

mała

Operator Mariusz to jakaś porażka.. Wszystkie udajemy że jest ok ale on to jakiś debil

Z fartem

Nic wam do tego kto co bierze i kto sprzedaje dupki was bola ze nie krecicie lewizny tylko walicie kazdy weekend zeby przezyc miesiac haha a pieski slabiutko nic nie znalezli pozdro z fartem wariaty yeti trzymaj sie mordo jazda z kur...

Antoś

rozwiązać związki jak nic nie robią to po co ich trzymać ? raz w roku zorganizują kulig ? i chwalą sie na pół Sosnowca . Związki jak by były z prawdziwego zdarzenia to na tłusty czwartek zamówili by na cały zakład całego tira pączków bo dzisiaj mamy tłusty czwartek.Pozdrawiam

Jojo

Co zrobiły dobrego związki w naszej firmie?

Jojo

W Gliwicach opel i w bitron związki potrafiły wywalczyć podwyzki Poczytajcie w necie bo linki tu usuwaja

Baba

Burde i bałagan i nic więcej

NOWY

Ciekawe czy jak robiąc swoje zostanę zauwazony idoceniony. Szybko idzie zauwazyc ze starzy pracownicy leca w kule ostro sie obijajac od produkcji liderów ustawiaczy kończąc na UR! ICH trzeba zwolnic i przyjąć nowych mlodych robotnych to zaklad lepiej bedzie prosperowac. Ci wlasnie ludize chodza se po hali na papieroski po maszynach chowajac sie siedza na warstacie nawet jak jest robota to mowia ze sa zajeci.. Jak ktos jezt fair to nic nie osiągnie. Trzeba wejsc w uklady ze starymi pracownikami zeby cos osiagnac. Ja juz zauwazylem szybko kto robi a kto sciemnia a ze ma mocny ryj to umie sie ustawic.

Ciekawy
@NOWY

A kto nowy i młody będzie miał pojęcie o tych maszynach, i pracy tam? Wtedy dopiero wszystko stanie...

F16

Nawet w bitronie podwyżki, czas wypi erdalac z tego (usunięte przez administratora) Panowie spawacze

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.