Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Noshehxs

Panowie, gdzie można się ubiegać o pracę? , jest możliwość od razu pod zakład? , a jak nie to gdzie szukać źródła? . Pozdrawiam

kx
@Noshehxs

Adecco, Gigroup. Nie ma opcji od razu pod zakład.

Hahshaajzz

Czy prowadzone są przyjęcia do zakładu?.

@Hahshaajzz

Tak.Rekrutacja prowadzona jest cały czas.Zakład Mgneti Marelli jest jak autobus miejski ,na jednym przystanku osoby wsiadają a na drugim wysiadają.Jeszcze trochę a dzielny Dyrektor pójdzie po bandzie i będzie zatrudniał Ukraińców tak jak to już jest u konkurencji.Oczywiście w obwodzie jest jeszcze rekrutacja na stronach afrykańskich tylko trzeba się zarejestrować. Pozdrawiam Antoś

Seweryn

Będę Napewno

Baba z komet

Ludzie jak wam tak źle i tak wszyscy z kadry kierowniczej wam przeszkadzają. To po co tam jeszcze pracujecie? Dlaczego się nie zwolnicie? Marek S. ( mamusia była normistką?) Monika B. ( pracuję na rurach) Robert w okularach (też pracuję na rurach? I pseudo ustawiacz Taczer. Dlaczego schodzicie wcześniej na szatnie przed godziną 14?

dyrektor pan władca i król

tego kaleje głupka to radze wywalic, ten człowiek powinien być zutylizowany i odesłany ze swoją głupotą w kosmos

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Edek

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o stażu w magneti marelli ? dział produkcji lub analizy pracy ? pojawiły się takie oferty, wcześniej je też widziałem, ciekaw jestem opinii :)

@Edek

Zgłoś się z tym pytaniem do rzecznika Dyrektora Magneti - Marelli .W razie gdyby rzecznik miał problemy z tym pytaniem to Dyrektor bedzie kompetentny.Pozdrawiam Antoś

rurarz

jak chcecie coś zmienić pogadajcie z Dyrektorem. chłop lata po zakładzie od rana do nocy i sam widziałem że zawsze ma czas pogadać z pracownikiem. oby tak dalej

Baba
@rurarz

Kierownik już się zwalnia to jak musi być bałagan w biurze ale nic straconego. .bo wraca gości ktury był kiedyś majstrem on da rade

OvO

a w magneti dzięcielina pała, hheehehhe

Antoś

Z tego wynika,że ten Kaleja ukończył szkołę nr.24 w Sosnowcu. Jeżeli taki jest jak czytamy to Dyrektor powinien się wstydzić,że ma takich kierowników,a może razem panowie uczęszczali do szkoły ?? kto wie?

ruda pała

ilu tych (usunięte przez administratora) już było teraz następny dojdzie do kolekcji hehehehheheheeeee

Euro5

To ilu wy już tam macie zmian? Odszedłem jak był irek marvin i damian

xd
@Euro5

@Euro5 Po nich przewinęło się jeszcze 2 kierowników i z 4 majstrów z czego jeden był ogarnięty i uciekł sam z tego syfu.

pełny parking
@xd

ciekawe ile jeszcze przez ten syf przewinie si (usunięte przez administratora) kierowników i kretynów majstrów jak ten kaleja co ma w (usunięte przez administratora) zakład i produkcje bo sam powiedział że od tego są team liderzy ,a on jest tu tylko od zarabiania kasy i je...nia ludzi łazi tylko za tym mizgałą i mu po.....dala ciekawe co ten dupek zrobi jak mizgały braknie

Joanna

Pracujesz w Magneti Marelli? Chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Joanna

Redaktorko od siedmiu boleści !!! Jeżeli chcesz się dowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie oraz warunków pracy i płacy to proszę o kontakt z Dyrektorem.

ALF

cwaniak zostaw te kobiety w spokoju

administracja

Jeszcze w tym roku zakład ma produkować reflektory na całą Afrykę , ponieważ w godzinach nocnych dzikie zwierzęta nie mają oświetlenia.

Bigi

Czy postój linii jest płatny? Oczywiście jak wysyłają pracowników do domu???

stary mistrz
@Bigi

Ten postój to Ci odcinają z przerobionych nadgodzin .... taka polityka zakładowa , obłęd.

Lala

Cwaniak co ty jej zrobiłeś

Uu

Wiem że nikt nikomu nie każe kupować ale ceny na stołówce są masakryczne.....kupilem ( bo bylem bez sniadania) bułke kaizerka 3zl

taczer

same wstrętne kupy w magneti....z rudą na czele .:)

Pawel

Witam. A jak wygląda praca na wozkowego bo mam zamiar się przyjąć na Zagórze

wesoły

moninia szuka spawaczy za 16 pln na godzine oczywiscie przez adecco buahahahahahaha życze ci powodzenia mmmooonnniiinnniiiaaa

nękany za L4
@wesoły

Moninia z Magneti na Mikołajczyka bo to forum o tej firmie żyje w innym świecie, urojonym, myśli że kogoś złapie do tego o b o z u .... za marne grosze... Było sporo dobrych spawaczy ale odeszli z tego bagna pomyj wylewanych im codziennie na głowe.Powodzenia ruda Moninio może na Ciebie przyjdzie czas i Cię usuną z tego zakładu , tak bardzo mu szkodzisz....

Październikowy
@nękany za L4

Jak Ci tak źle i uważasz że mało zarabiasz to się zwolnij. Przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma.

@nękany za L4

rozpieprzona produkcja ,załoga, a wcm to fikcja to jest to zarządzanie zasobami ludzkimi moniniii jeszcze do tego wszystkiego przyjmuje samych idiotów jak ten kaleja co nasz zakład to juz jest jego siódma firma a mizgała to już szkoda gadać totalne dno ten zakład z tego syfu już nigdy nie wyjdzie

gosc
@rurarz

Mizgała to tylko umie sprawdzac czy masz okulary na nosie:)

Zosia Zamosia

Prawda ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.