Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

WALDEMAR

Panie Kempiński, Urbański,Wojtala jesteśmy zawiedzeni waszą postawą, żadnej informacji na temat wybranego starego jak i nowego przewodniczącego Solidarności W M.M. w Sosnowcu. Powodzenia życzymy nowemu przewodniczącemu tak owocnej pracy podczas negocjacji płacowych w 2016 roku a myśleliśmy że załoga wyciągnie wnioski i wybierze nowego przewodniczącego który nas będzie reprezentował zaznaczamy.

Comasy
@WALDEMAR

Pan Kępiński jest zbyt zajęty wyrywaniem swojej czarnulki to i nic się nie dowiesz na temat wyboru nowego przewodniczącego :)))

@Comasy

Co prawda to prawda

Dymaj

Polecam tą firmę zarobki są równe jak byście mieli z ulotkami chodzić po blokach 2300 bez podwyżek i jeszcze mają wymagania

Kukułka

Panie sławku proszę się zainteresować Panem damianem z miany adama .bo robi co chce.

Sławek w
@Kukułka

Zajmę się tym dziękuję za zgłoszenie ale zanim wyciągnę konsekwencje proszę o przyjscie do biura w celu wylizania mi pędzla z jajami pozdrawiam

Alien

A U piję z liderami wódkę w mistrzowce w czasie pracy

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Baba jaga

Ty to odemnie się odpierdul (usunięte przez administratora) ja przynajmiej pracuje ty pedale słamany a nie co jak na przykład agata albo gra na komórce albo podrywa chudom

@Baba jaga

22 jesteśmy w pracy i będziesz się uśmiechał c w e l u anonimowy pracuj pracuj bo musisz mi zarabiać na wypłatę (usunięte przez administratora) a samochód sam się nie zatankuje

Tarr
@Baba jaga

Ma ci się lac pot po (usunięte przez administratora) no na mnie też musisz zarobic

Baba jaga

Agata weź się do roboty a nie podrywaj chudej skapy .a ty lider przypilnuj sobie agaty a nie bajery (usunięte przez administratora)

Zmiennicy
@Baba jaga

Baba Jaga za stara jesteś nie bądź zazdrosna A U weź się za te mazgaje bo ci statystyki psują i renome pseudo pracownicy i płaczki ze zmiany au konfidenci my się pozbyliśmy starej rury i widzę że teraz u was na zmianie au chce zrobić karierę ssać Adamowi wacka ???????? czytając wpisy największe lamusy ZMIANA AU

Kk

Same (usunięte przez administratora) i chamy w tym zakładzie odradzam pracy zarobki słabe

Alfa

Jakie (usunięte przez administratora) złoto bałagan.lepszy porządek mam w piwnicy na półkach niż w tym zakładzie .a pan damian niech się w (usunięte przez administratora) pocałuje .

Antoni Loretto

o jakim złocie jest mowa? połowa pracowników jest na umowie-zlecenie , dyrektor może wystartować na jakiejś imprezie organizowanej przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.Tytuł Czempiona gwarantowany.

Antoni Loretto

Z takim dyrektorem i z pracownikami to złoto możecie zdobyć ale w puszczaniu kaczek na pogorii.

Gg

A kto to jest pan damian?

Ktos

Hala B jest ok

Łysa pała

IDOLL: jaki wózkowy taki sam leser jak lider rur, wokół siebie sieje tylko ferment do pracy Przemuś..

gg

Jakby każdy pracował tak sumiennie jak Pan Damian to zakład by już dawno miał złoto w WCM .

Arbus

Trzeba zrobić porządek bo jeden robi a drugi nic nie robi przykład agatka to (usunięte przez administratora) smata ktura nic nie robi adam czy ty tego nie widzisz siedzi miedzy maszynami na komórce krutko flet

Comas
@Arbus

Argus przestań się już upokarzać na tym go worku bo z tego co widzimy dalej ci matka (usunięte przez administratora) podcięta skoro jesteś taki rozgadany tutaj to czemu do niego nie podejdziesz ???

CFFaniak

Co wy macie do młodego Agatki chłopak się stara, kręci normę trzeba brać z niego przykład !

Bolek
@CFFaniak

Może i (usunięte przez administratora) ale fajki cwaniakowi daje za darmo

Idoll

Przemek z logityki najlepszy wózkowy na MM polecam tego pracownika

Biuro

Jak tam robaki produkcyjne jak wam się robi gdy na hali jest 40 stopni a my biurowcu mamy ustawione 16 na klimatyzatorach ?? :D co lepszego jeszcze nie szanujecie samych siebie i się nawzajem sprzedajecie BŁAZNY HAHAHAHAHAHAHAHA

@Biuro

mecenas 26.04.2018 18:47 Czy wiecie jak się mówi na tych którzy tu na portalu lub gdzieś indziej wypisują obelgi na inne osoby? Tchórze leszcze i nieudaczniki. Jedyne na co was stać to anonimowo kogoś obrazić, bo boicie się podejść i powiedzieć komuś w oczy że coś macie do tej osoby. Zwykli tchórze i nieudacznicy U nas spoko NIEUDACZNIKU

ssssuu
@Robaczek

nie tchórze i nieudaczniki jak się mówi majstrowi to wo olewa zwłaszcza au i jd. mają ludzi w (usunięte przez administratora) cwaniak swoich podpierdziela, ale jak mu się zwróci uwagę to ma to głęboko w (usunięte przez administratora) tylko koleżeństwo się liczy i to że agatka mu fajki daje a sam nic nie robi, bo kto mu coś powie skoro tatuś w ur pracuje. najwyższy czas zrobić porządek i iść od razu do Kierownika Wróbla lub po bandzie do dyrektora. cóż najwyżej zwolnią pod byle pretekstem

@ssssuu

Wy ze zmiany Adama potraficie tylko nadawać na goworku.... Nieudacznicy :)

Oo oo
@Robaczek

Nic mu nie powiesz bo jestes lamusem haha

Arbus

Lenie do roboty wstyd więcej ludzi biurze niż na produkcji

Cwir cwirek

Do roboty lenie biurowe. Koniec opierdalania majowego. Jak wam darek klime wylaczy to zaraz wyleżiwcie z nor .

@Cwir cwirek

Co z tego że wrócą do roboty... Jak i tak nic nie robią i o niczym nie mają pojęcia :)

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.