M&P Alkohole i Wina Świata

Opinie o M&P Alkohole i Wina Świata

J23

M&P Alkohole i Wina Świata to jest bardzo dobra firma. Przestrzega kodeksu pracy. Jest dużo czasu na naukę i rozwój pracownika. Najlepsi pracownicy bardzo szybko awansują. Dlatego pracuję już w tej firmie ooooooooooooo albo i dłużej. Wszelkie nieprzychylne komentarze są nieprawdziwe.

anonim666

Moi Drodzy, Ta firma jest taka sama jak tysiące firm w Polsce. Kiedyś tam pracowałem. Odszedłem, bo mam swój honor i dumę. Przed tą pracą miałem doświadczenie jako manager w bardzo ekskluzywnym miejscu w Warszawie. Nie piszę gdzie aby nikt się nie domyślił o kogo chodzi. Tak się złożyło, że kierownik sklepu musiał odejść. Jak myślicie kogo zrobili jego następcą? Dzieciaka który nie miał zielonego pojęcia na czym polega prowadzenie takiego salonu. Nie mam nic przeciwko młodym pracownikom ale skoro lepszy jest małolat bez doświadczenia od człowieka który pracował w branży 10 lat to o co tu chodzi? Kiedyś ta firma rzeczywiście stawiała na szkolenie i doświadczenie swoich pracowników. Teraz tak jak wszędzie nieważne kto, byle nie chciał za dużo zarobić. Dlatego napisałem, że firma taka sama jak tysiące firm w Polsce.

zadowolona
@anonim666

Dla doświadczonych w branży proponują większe stawki godzinowe, choć i tak trzeba zaliczyć testy, ale ważniejsza jest uczciwość - bo jest odpowiedzialność materialna. Jak trafi się Ktoś z lepkimi rączkami i uśpi czujność współpracowników to cały zespół odpowiada i traci na pensji. Stąd chyba opinie, że nie wiadomo ile się zarobi. Stawki godzinowe są określone i rosną ze stażem pracy i zaliczonymi testami z wiedzy. Zmienne są prowizje, ale wypłacane uczciwie wg zasad. Pracując 10 lat nie czuję się zdesperowana.Praca w M&P jest dla uczciwych

anonim501

Pracowałem długo bardzo...stawka różnie 6,7,8,9,10 za godzinę.Zależy od tego jakie zacna szefowa (HR) ma o tobie zdanie albo co wywnioskuje z CV(znajomość win,poziom języka angielskiego itp, itd)a prowizja tez jest liczona różnie....Czasem pracujesz za stawkę godzinową(6,7,8,9,10) + premia a czasem masz wyliczone roboczogodziny...ha ha i nic z tym nie zrobisz bo na umowie nie masz prowizji i możesz co najwyżej zostać sponsorem firmy...a robisz wszystko...sprzątasz, pieprzesz, gotujesz, roznosisz ulotki....

anonim1

stawka godzinowa + prowizja od sprzedaży

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M&P Alkohole i Wina Świata. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
anonim1

Zatrudnili, a tamta "kierowniczka" z Zielonki już dawno nie pracuje, roznoszenie ulotek to nie obowiązek ale jeżeli jesteś na prowizji i to może pomóc więcej sprzedać to bierzesz ulotki i roznosisz

Zostaw merytoryczną opinię o M&P Alkohole i Wina Świata - Marki

• Jak się pracuje w M&P Alkohole i Wina Świata?

Zobacz opinie na temat firmy M&P Alkohole i Wina Świata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&P Alkohole i Wina Świata?

M&P Alkohole i Wina Świata