Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Zapraszamy na nasz FB ze wszystkimi wydarzeniami w których biorą udział nasi pracownicy oraz na najnowszą fotorelację z turnieju piłki siatkowej SSC Charity Beach Volleyball Tournament w Monta club gdzie graliśmy dla fundacji HEROSI. https://www.facebook.com/TMFglobalbusiness/photos/pcb.1766346430141570/1766345600141653/?type=3&theater

Czy chcesz dowiedzieć się jakie szkolenia oferujemy w TMF Group? Zapraszamy tutaj: https://vimeo.com/264930881 - nauka i rozwój w TMF Group

Igor

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań osób, które wbrew sobie muszą pracować i to jest ten główny problem!

K.
@Igor

Możesz pisać za siebie, a nie za inne osoby. Ja się z tym nie zgadzam! Może ty jesteś zadowolony, ale ogromna większość nie. Prawda w oczy kole, ale TMF to nie jest miejsce godne polecenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o TMF Group? Odkryj wizję i aspiracje TMF razem z nami. https://vimeo.com/254659555

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katsi92

Słaby pracodawca. Nie ma tu nic dobrego poza lokalizacją. Nie che mi sie nawet opisywać co jest złe, bo musiałabym wymienić prawie wszystko...

Pe. Ka.
@Katsi92

Ja też mam podobne przemyślenia. Czas na zmiany!

RODO :)

Tutaj są równi i równiejsi. Jest kilku pracowników którzy obijają się i wszyscy o tym wiedzą, ale nikt nie może nic z tym zrobić. Pozostali muszą charować jak woły i to od nich się wyaga najwięcej i pilnuje, aby czasm sie nikt nie spoóźnij o 5 minut lub przypadkiem nie wyszedł wcześniej... ale zostawanie po godzinach to juz normalka... Bardzo, bardzo słabo.

Kr
@RODO :)

Co prawda to prawda.. są tutaj "święte krowy" i "woły do pracy". Każdy to widzi, ale nic nie powie...

Bachata
@RODO :)

No tak, korpolandia...

Aguniaro

W tej firmie można nabawić się nerwicy. Każdy ma o coś pretensje, każą zostawać po godzinach jak ktoś sie nie wyrobił, niskie wynagrodzenie i brak systemu motywacyjnego. Ponadto, ciągła rotacja, ludzie uciekają jak tylko zaczynają się orientować w jakie (usunięte przez administratora) wdepnęli ;(

@Aguniaro

Wiemy, że praca w szybko zmieniającym się środowisku globalnym jest trudna, rozumiemy, że nasz zespół potrzebuje wsparcia i dlatego szybko się rozwijamy, aby zapewnić to wsparcie naszemu zespołowi. Dążymy również do ulepszenia i wprowadzenia jeszcze bardziej konkurencyjnego pakietu benefitowego, rozwiązania wspomnianych problemów oraz poprawy doświadczenia zawodowego naszych pracowników.

Evka
@TMF Poland Sp. z o.o.

co za korpobełkot, jakies konkrety podajcie

Kiciania
@Aguniaro

Smutne, ale prawdziwe...

Wytrwala

Aby do czegos dojsc w zyciu na poczatku trzeba sie postarac i poświęcić czas na to, no pain, no game. Zacząc w takiej firmie prace to okno na swiat dla swojej zawodowej przyszlości.

Olga

Niestety z własnej obserwacji wiem, że z wydajnością pracy jest u nas bardzo kiepsko i nic dziwnego, że tak cisną!

Nicky

Byłam, pracowałam, odeszłam, jestem szczęśliwa :) Więcej nie powiem, bo będzie wam smutno. Pozdrawiam ciepło.

Quileya
@Nicky

Ja też, kilka lat temu :) Widze, że po kilku latach nadal nic nie zmieniło...

Zuzanna

@blablabka Czy mogę wiedzieć, skąd informacja jakoby awans był niemożliwy w firmie TMF Poland? Druga sprawa, jak brak szacunku się w Twoim przypadku konkretnie objawiał? Są to poważne zarzuty, które należy uargumentować. Chciałabym Cię dlatego prosić, abyś to zrobił. Powiedz coś więcej na temat opisanych sytuacji. Pozdrawiam.

Pareo

Totalna porażka. Przeładowanie obowiązkami, wieczne pretensje i bardzo niskie uposażenie. Ludzie mało kompetentni. Niestety, ale sie zawiodłam.

Marsjanka

Zgadzam się z opinią Pusia90. Lenistwo i niekompetencja to główne cechy tej firmy.

Zuzanna

@niepewna poczekaj jakiś czas na odpowiedź od firmy TMF Poland. Jeżeli dostaniesz możliwość pójścia na rozmowę kwalifikacyjną to idź i sama sprawdź jak w tej firmie jest. Osobiste doświadczenie zawsze to więcej niż opinie w internecie. I potem daj tutaj znać jak wyglądała w firmie rekrutacja.

Ona
@Zuzanna

Zuzanna, a sadzisz ze na rozmowie kwalifikacyjnej jestes to w stanie sprawdzic? Bzdura! Bedzie cudownie, kolorowo itd. itp. Dopiero w trakcie pracy sie okazuje co innego -szacunek?! Zaden

PR

@ Jesse James - bardzo fajnie, że piszesz. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami z uwagi na to, że kandydatur mamy bardzo wiele, szczególnie na stanowiska Asystenckie. Wymaganiem na stanowiskach które wymieniasz jest ukończenie studjów magisterskich oraz kilku miesięczne (wystarczy 2-3 mesięczne) doświadczenie w księgowości (Asystent VAT) bądź w płacach (Asystent ds kadr i płac). Życzymy powodzenia i zapraszamy do aplikowania.

Zong
@PR

Studja? Kilku miesieczne? Jaka firma taki PR:)

#stydJa
@PR

Hahahaha, a Pani/Pan jakie studJa ukończył/a?

Jesse James

Jak przebiega proces rekrutacji? Ile czasu czekaliście na odpowiedź po wysłaniu CV? Jakie są wymagania na stanowiska Asystencie (Asystent VAT, Asystent Działu Kadr i Płac) oraz na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba zatrudniona na ww. stanowiskach?

TOM

W tamtym roku brałem udział w procesie rekrutacji czytałem opinie,ale wiedząc jacy są ludzie-nie wierzyłem w opinie na temat TMF. Z przykrością muszę stwierdzić, że po krótkim okresie w współpracy zrozumiałem, że to był mój największy błąd. Jak najszybciej się stamtąd ewakuowałem -masakra. NIE POLECAM .

wkurzony
@TOM

@ TOM: Co to znaczy "masakra"? Że nie wiesz co napisać a chcesz pojechać po pracodawcy? Najłatwiej napisać "żenada", "masakra", "szkoda gadać" niż użyć argumentów co mi się nie podobało. Ponadto - rozmawiałeś z managerem, dyrektorem, Zarządem, HR-ami co Ci się nie podoba, co można by zmienić aby było lepiej, jakie masz wątpliwości? Najłatwiej anonimowo obrzucić błotem, bez podania szczegółów - na to Cię tylko stać??? Piszę to również do innych osób na forum z podobnie "merytorycznymi" uwagami na temat współpracy z TMF.

na_nie
@wkurzony

Przecież w tej firmie nikt nie chce słuchać tego, co pracownicy mają do powiedzenia i po prostu nie zamierzają niczego zmieniać w swoich działaniach.

wkurzony
@na_nie

A próbowałeś (-aś)? Czy zakładasz? Poniżej masz komentarz @ zadowolona że jednak coś się zmieniło.

TOM
@wkurzony

@wkurzony Wiele było by pisać- do tej sytuacji pasuje tylko słowo MASAKRA!!! . Poza tym jak widać nikt nie słucha!!! . A skoro masz inne zdanie to Ty podaj argumenty pozytywne i nie chowaj się za "wkurzonym" (mądralo)

Zgadzam się w 100% z poniższymi komentarzami. Owszem, można się tutaj wiele nauczyć ale kosztem zdrowia i życia prywatnego. Czy warto? nie sądzę... Zarządzanie w tej firmie jest beznadziejne i nastawione typowo na wyzysk młodych, niedoświadczonych pracowników. Wszystko robione na wariackich papierach. Klienci są brani jak leci a dopiero później management zastanawia się komu by to upchnąć. Ilość pracy jest nieraz przytłaczająca, wszystko na wczoraj i bez nadgodzin się nie obejdzie - a te pracodawca wypłaca jak mu się żywnie podoba. Z reguły można je jedynie wybrać na swój wniosek, tylko kiedy..... Zacznijcie wreszcie traktować pracowników po ludzku bo nie żyjemy w średniowieczu. Każdy ma dostęp do internetu i możliwość przeczytania opinii o pracodawcy także róbcie tak dalej a ani jeden kandydat już do was nie przyjdzie.

KKR

Nie dam się wykorzystywać. Brak szacunku dla pracownika.

MARK
@KKR

Zawsze znajdą się strony "za" i przeciw" - każdy sam musi podjąć decyzję, ale za nim podejmiecie decyzje przeczytajcie dokładnie wszystkie opinie i rozważcie -czy warto. Muszę przyznać, że sam popełniłem błąd (dlatego piszę), iż nie rozważnie przeanalizowałem "za" i przeciw" i nie dowierzałem opinią. Przyjąłem propozycję zatrudnienia - pełny entuzjazmu,niestety w bardzo krótkim okresie czasu zorientowałem się - że to pomyłka. Z początku trudno było się przyznać do pomyłki. Ogarnąłem się i teraz pracuje w miejscu w którym pracodawca szanuje swoich pracowników. Jeśli macie wątpliwości do opinii - tak jak ja (wcześniej) spróbujcie - ale pamiętajcie,że warto przeanalizować wszystkie "za" i "przeciw", żeby nie żałować - ale to już wasza wola (ja odradzam). Pozdrawiam

Paulinna
@MARK

Ja tez odradzam, z calego serca. Sprobowalam i dziekuje...Od kilku miesiecy pracuje w normalnej firmie, gdzie szanuje sie pracownika, daje mu dobre warunki a nie jak stloczeni w hali fabrycznej, byle wiecej, byle szybciej, byle taniej i TMF moglby sie od mojego nowego pracodawcy wiele nauczyc.

green

Pracuję w TMF i jestem zadowolona z lokalizacji biura, z atmosfery oraz doświadczenia które tu zdobywam. Wiem, że jest dużo zadowolonych osób które po protu tu nie zaglądają. pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.