Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Pracowałam 2 tygodnie w ciasteczkach w Rudzie Śląskiej ludzie to sajgon na początku ukradli mi torebke (musiałam mieć dokumenty,bilety bo dojeżdżalam z Bytomia)a potem nieludzki wyzysk czułam się jak wiewiórka skacząc po drabinie bo zepsuła się maszyna wrzask obelgi na każdym kroku zapomnialam dodać umowa tymczasowa przez agencje pracy w Katowicach robiłam wszystko łącznie z zamiataniem silosów prace porządkowe i zbieranie rozlanej melasy w pomieszczeniu gospodarczym na koniec przepłaciłam to chorobą tak jak i moja koleżanka -MASAKRA miłej pracy życzę w ciasteczkach pozdrawiam

karamba

ja filmuję telefonem komórkowym , ten [usunięte przez moderatora] w odpowiednim czasie ukarze sie tam gdzie nalezy

zadowolony

Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2011 dla wszystkich pracowników Lambertz:Market-Service;Agpio i Partners życzy zadowolny pracownik

B.G.

Opinia jak najbardziej słuszna!!! Też pracowałem w Lambertz i powiem jedno- dużo ludzi na tendencje rasistowskie w stosunku do ludzi którzy są inni lub mają jakieś wady zdrowotne. Nie będę pokazywał palcem o kogo chodzi ale osoby które tam pracowały same się domyśla o kogo chodzi. A jeśli chodzi o prace magazynowe to powiem jedno- kto im dał uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych? A magazyny są niezgodne z bhp!!! Ten zakład pracy to jeden wielki błąd. Jak był Winkler to było lepiej!!

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

AntyEdyta

Słuchaj no (usunięte przez administratora) Nikt mnie nie wywalił tylko sam się wyzwoliłem. Nie interesuje mnie jak wyglądają klimaty w biurze Oelrich, tylko jak wyglądają próby organizacji pracy na magazynie. Otóż te próby to jedna wielka porażka i ogólny brak pomysłu. A tak poza tym wyraziłem swoją opinię na forum, które jest w tym celu utworzone.(usunięte przez administratora) Nikogo jednak nie wyzwałem od "marud", najwyraźniej ze swoją kulturą i zadziornością znalazla się Pani we właściwym miejscu. Pozdrawam wszystkie (usunięte przez administratora), tworzące te dwie firmy na hura.

zadowolony

Zgadzam się z poprzedniczką,że jest fajnie i każdego czy każdą kto chce pracować-podkreślam pracować a nie obijać się zapraszam do Katowic

zadowolona

Ludzie to było dawno i nieprawda,teraz są stałe brygadzistki i jedna kierowniczka na zmianie:))) Ja tam nie narzekam,a pracować trzeba wszędzie. A jeśli chodzi o brygadzistkę [usunięte przez moderatora] to już nią nie jest(jeśli myślimy o tej samej) siedzi na linii!!! Jeśli ktoś chce pracować to zapraszam!!! Nieprawdą jest że pracownicy Lambertza są lepsi i wykorzystują innych:(((,prawdą jest że niektórzy przychodzą do pracy poobijać się to nikt za nich pracowac nie będzie,pracujemy za taką samą kasę!!! Pozdrawiam:)))

Ranija

Praca w Lambertz,oraz przełożeni nie są żli,lecz przelewy wypłat na konta pracownikom firmy,oraz firm zewnętrznych są od pewnego czasu bardzo opóżnione.Można zrozumieć że księgowa nie dokonuje przelewu tylko jednemu,bądż kilku pracownikom,lecz jak była poprzednia,przelewy były na czas.Pytanie dlaczego obecna księgowa nie daje sobie z tym rady?

Edyta Chodzicka

A CO ty masz do Oelrich,Lambertz to może i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale Oelricha nie dam obrażać,nie wiem o kogo ci chodzilo czy o kier.magazynu [usunięte przez moderatora] czy bylego już kier.oddzialu [usunięte przez moderatora] ale znam dobrze obu,WIELOKROTNIE TAM BYLAM i obrażać ich nie pozwolę,bo [usunięte przez moderatora] to wspaniali ludzie.Jedyni co tam pilnowali jakiegoś porządku.I od nich się [usunięte przez moderatora].....marudo pewnie cię pogonili bo zamiast pracować się obijaleś,a żale wylewasz na forum ja ci dam kierownika za dwa grosze! Marudo denna Pozdrowienia dla Oelrich w Katowicach

Były wiezień

Komedia totalna. Włącznie z magazynem Oelrich. Niby odrębna firma ale równie dobrze liżące (usunięte przez administratora) jak te brygadzistki, szczególnie super kierownik za dwa grosze.

anonim - 2010-07-21 00:06:38 Praca w Lambertz w katowicach to [usunięte przez moderatora] dla Bardzo zdesperowanych albo dla masochistow. Bardzo Nie polecam!!!! A brygadzistki,nadaja sie do Psychiatryka.na usg Mozgu. Tylko Bata im brakuje i bedzie hardcorowo.A co do starania sie w tej Pracy,to nie warto,ten co potrafi najwiecej jest najbardziej exploatowany w pracy, wiec najlepiej sciemniac. nie mówiąc o zarobkach, czy Wy ludzie nie macie ambicji na poprawę swojego życia, to był najsłabiej płacący pracodawca w mojej karierze zawodowej, nie narzekajcie tylko szukajcie lepszej pracy, pozdrawiam były pracownik

sandi

podałby mi ktoś numery do agencji? mój mail jesslin87@wp.pl

zuzia

Agpio lub Market Service

a ja sie tak zapytam. jak sie ta agencja nazywa co przyjmuje do pracy? bo ich znalezc nie moge... jakby ktos mógł podać namiary byłbym wdzieczny.

Kłamiesz laska i tyle, w Katowicach nie ma weekendy więc nie falszuj rzeczywistości

agrafka

Popieram poprzedniczkę/poprzednika. Nie dość,że osoby z RŚ mają ten komfort wkładania jednego asortymentu ciastek w dwie osoby ( czego nawet nie mają osoby z k-c, nawet gdy są po raz pierwszy) to jeszcze wkładają byle jak, połamane, obgryzione albo w ogóle braki lecą... mam wrażenie,ze niektórzy rzeczywiście przyjechali do k-c na odpoczynek. A jeśli chodzi o p. [usunięte przez moderatora] to jest to najfajniejsza brygadzistka!!!

Gosc

Napisz o co Ci chodzi a nie obrzucaj katowic blotem, to ze wy z rudy przyjechaliscie, chyba na wakacje a nie pracowac. Nie wiecie co to jest praca, bo to co wy robicie w katowicach jest dalekie od pojecia praca. Dziwie sie ze na rudzie ten zaklad jeszcze funkcjonuje z takimi ludzmi...

gosc

DZEiendobry Pracuje w Rs 6lat,pomimo ze w naszej firmie jest postuj jestem 7 dni w katowicach.Boże dziekuje ci ze pracuje w Rudzie ze mam taka fajna brygade ze mam super kierownika i super brybadziski jestescie ludzie zajebisci tym co widze w katowicach to połowe brygadzistek i reszta powinna wybrac sie do lekarza z głowami jestescie (usunięte przez administratora) pół Rudy poszło na L4 bo niechce tam pracowac niech zarzad wrescie zauwarzy ze jest problem w tej firmie. dyskryminacja dotyczy katowic Art. 11[2]. Pracownicy mają równe prawa z tytułu jednakowego wypełniania takich samych obowiązków; dotyczy to w szczególności równego traktowania mężczyzn i kobiet w dziedzinie pracy.!!!!!!!!!!!!!!!!

buzka

Złośliwość ludzka nie zna granic...

Ranija

Może tak jak piszesz [usunięte przez moderatora] krzyczy,chociaż nie bez powodu.A jeżeli już tak jest,to można z problemami w pracy zwrócic się do Dyrektora,lub zarządu,albo do kierownika,lub zapytac brygadzistkę dlaczego krzyczy?.Nie jest ładnie szkalować zakład pracy publicznie.Jest to miejsce,w którym człowiek spędza połowę dnia ze współpracownikami.A nie wszyscy są tacy żli.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.