Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Fauna i Flora

Pracowałam tam 9 lat w tym czasie zaliczylam 3 firmy leasingowe i nawet umowe na czas nieokreslony bezposrednio w lambertzie. Bylo roznie. Pierwsze tygodnie byly ciezkie nawet bardzo, rece, nogi, szyja bolaly tak, ze masakra. (usunięte przez administratora) Brygadzistki wiec stosowaly srodki jakie niejako narzucala im ich wzorcowa przelozona. A ta to dopiero ewenement. Bo przeciez smiesznym jest dac stanowisko kierownika (usunięte przez administratora)komus bez matury i bez znajomisci jezykow, bez jakiegokoleiek obycia i manier. W tamtym czasie ta kobieta nie sprawiala nawet pozorow. Nadrobila to, a i owszem ale po latach i smiem twierdzic, ze przez wymogi odgorne, bo przeciez nie wypada... SMUTECZEK. Pracownikami hali byly osoby przerozne, kwadratowe i podluzne. (usunięte przez administratora) Praca na hali nudna i meczaca. Przez 8 godzin to samo bez podmianki. Albo przekladasz skrzynki z palet na stanowiska, albo machasz wypraskami i probujesz nie zrobic luki, albo machasz rekami i probujesz wsadzic ciastko do komory, albo na kontroli klepiepiesz i probujesz dolozyc braki, albo gapisz sie tepo na folie i probujesz wychwycic dziury, albo pakujesz kartony w displaye i ratujesz sie przed zasypaniem, albo deklujesz to wszystko, robisz sklony, wykroki i odkladasz na kolejne palety, no ewentualnie jezdzisz paleciakiem po hali, probujesz ogarnac foliowanie i dowoz palet, albo ogarnac kolejna awarie. Brzmi w miare ok? Problem z tym ze placili wtedy zle i wiekszosc wykonywala prace zle. Operatorzy i paletowi robili glownie nic, kontrola udawala ze nic nie widzi, a pozostali udawali ze pracuja. Ogolnie ilosc nie jakosc. Minelo kilka lat i wiekszosc zolzowatych brygadzistek przeniosla swoje przerosniete ego do akwarium, oczywiscie po kolezensku. Totez czesc z nich ma teraz w trakcie pracy czas na przemierzanie okolicznej galerii handlowej, bo przeciez ich godziny pracy sa elastyczne. Inne w trakcie zarzadowych szarad zostaly zwolnione. Niedobra pani kierownik zostala awansowana. I nastala nowa era!!! Prawie. Pradodawca nauczyl sie co to kodeks pracy. (usunięte przez administratora)Pojawila sie 4robrygadowka, (usunięte przez administratora)szkoleniami, pracownicy z Ukrainy, smieszne wymagania i obowiazki, fikcyjny związek zawodowy, a bunt jest tlumiony i karany degradacja. Podwyzek brak. No poza brygadzistami ci ja wywalczyli. Ogolnie jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz. (usunięte przez administratora) Jesli toniesz, chwyc sie tej brzytwy. Po krotkim okresie asymilacji i tak ci bedzie wszystko jedno. Kadra zarzadzajaca po licznych kontrolach, swiadoma konsekwencji wyraza swoje glebokie niezadowolenie jedynie poirytowanym glosem, a krzycza podrzedne pracownice, ktore w ten sposob radza sobie ze swoim zrojnowanym zyciem odobistym, ale je mozna zwyczajnie olac. Na plus sa swiadczenia socjalne, impreza zakladowa, no i w koncu sie pracownikow szkoli, byle jak, dla sztuki, ale jednak. Mnie ogladanie tego teatrzyku zmeczylo fizycznie i psychicznie. Mozg w poprzek staje! Moje sugestie dla Lambertz Polonia Sp. z.o.o.: Ludzie uczcie sie!!

Halbert
@Fauna i Flora

Kolego, a poradzisz co zrobić, aby się tu dostać?

Edyta
@Halbert

Niestety, nie mogłam znaleźć aktualnych ogłoszeń dotyczących zatrudnienia w tym miejscu. Być może sytuacja zmieni się w najbliższym czasie i pojawią się nowe oferty pracy. Podpowiesz, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? A może chodzi Ci o rekrutacje bezpośrednio do firmy, bo zależy Ci by pracować w Lambertz Polonia?

Koko
@Halbert

Iść do kadr popytać, porozmawiać z kierownikiem hali lub kierownikiem zmiany.

Kuba

Niektórzy chyba nie wiedzą co piszą. Potrafią jedynie obrażać a przecież każdy chce pracować.

id
@Kuba

jakie to typowe dla nas, najlepiej obrzucic obsmarowac wypunktowac wysmiac a to ile miejsc pracy zapewniaja, wyplata wieksza miejsza ale co miesiac jest, ubezpieczenie jest, co roku impreza, bony na swieta to juz nie wazne tyylko krytyka TYLKO !

Prac
@id

Ciężko nie przyznać temu racji. Daje do myślenia...

Roman
@id

Firma Lambertz Polonia organizuje coroczną imprezę dla pracowników? Mógłbyś opisać, jak ona wygląda? Cała impreza finansowana jest przez pracodawcę, czy może, aby wziąć w niej udział, należy wcześniej uiścić opłatę na organizację wydarzenia? Jest to ciekawy rodzaj integracji stosowany przez pracodawcę, dlatego chciałbym dowiedzieć się coś więcej na ten temat.

Koko
@Roman

Organizuje. Jest zdaje się opłacana przez pracodawcę, nie jest pobierana zaliczka, przynajmniej odkąd pracuję. Pracodawca organizuje też bus. Odbywa sie zwykle w godzinach 19.00-01.00. Z jakością bywa różnie. Ale dla kogoś kto nie ma żadnego porównania jakość może być wystarczająca. Takie jakby all inclusive. Dla mnie jedzenie średnie lub poniżej średniej, alkohol z niższej półki, ale dla kogoś chcącego nawalić się jak szpadel to bez znaczenia. Czasem są jakieś pląsy na których można zawiesić oko. Inną rzeczą jest zachowanie niektórych imprezowiczów, przez co ogólny i tak już średni obraz traci. Bójki, kłótnie, pijaństwo, tu i ówdzie wymiociny, pijani ludzie leżący na stołach i inni tacy. Czasem przypominało to balangę menelów spod starego dworca w Katowicach. No ale większość pracowników produkcji reprezentuje takie klimaty, a że to oni stanowią większość imprezowiczów, nie polecam.

Edziula

Witam jak wygląda praca w Lambertzie w Rudzie Śląskiej na dzień dzisiejszy.? Dalej (usunięte przez administratora)? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Dyziolo

Uwaga (usunięte przez administratora) nad pracownikami jest na porządku dziennym

@Dyziolo

Co konkretnie masz na myśli? Proszę o uargumentowanie Twojej wypowiedzi. W tej formie jest niewystarczająca dla osób, które chcą na podstawie opinii wyrobić sobie jakiś szkic wizerunku Lambertz Polonia jako pracodawcy. Dlatego ważne, żebyś rozwinął swoją wypowiedź.

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

Zbysiu

Czytając te komentarze nie da się wgl odnależć, masakra. Opiszę ile wiem i w krótkim tekście, a wy sami wywnioskujcie czy warto wgl zaczynać tam pracę. Powiem tak, pracowałem tam 3 lata i przeciągu trzech lat wszystko się zmieniło. Wcześniejsze kierownictwo za czasów (usunięte przez administratora)było ostro, wymagająca i (usunięte przez administratora) się w tańcu ale szanowała ludzi i dało się wszystko załatwić bez większego problemu. Nagle chaos wszyscy operatorzy na L4 i miesiąc praktycznie braku produkcji, dlaczego ? żeby nowa kierowniczka nie przejęła interesów. Oczywiście nic to nie dało, pojawiła (usunięte przez administratora). która poszła na rudą śląską, po krótkim czasu przejęła to (usunięte przez administratora) i było w miarę ok. Aż naglę pojawił się ten głąb (usunięte przez administratora) wszystko. Jest duży nacisk na ukrainców, dlaczego ? wiadomo Polacy pod leasingiem pracują do końca roku i cześć. Brak zrozumienia i kontaktu, obiecuje złoty góry i nic z tego nie ma. Głupie docinki i teksty z jego kierunku coś z typu "że wyżej siedzi" Głupie pomysły z tablicami - wydawania hajsu na nic, jakiś system informacyjny to samo.. Brak nadgodzin pod wzgląd oszczędności, sortowania ludzi na linii (mniej ludzi ta sama wydajność), brak dodatkowej pomocy - brakuje ludzi nikt nie przychodzi w zamian i musisz to wszystko ogarniać czy chcesz tego czy nie. Tani wyzysk a(usunięte przez administratora). za 5 Co do zarobków w miarę ok ale jak masz tyle obowiązków powinno być więcej co nie ? zamroził na rok czasu podwyżki, a z zapytaniem czy będą podwyżki - może w przyszłym roku ? W skrócie, Nie polecam.

Dominika

@birgenau, @kkjj, @Kuba- widzę, że macie wyrobione zdanie na temat pracy w Lambertz Polonia, może napiszecie coś więcej na temat warunków pracy? Co Wam nie do końca odpowiadało, a co było w porządku? Podzielcie się proszę swoimi opiniami, takie szczere opisy bardzo pomagają przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Dominika

@ON, pisząc zarówno negatywne, jak i pozytywne komentarze nie należy ujawniać danych osobowych innych pracowników ani innych osób. Zgodnie z przepisami prawa dane osobowe podlegają ochronie prawnej. Zapoznaj się z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego uważasz, że propozycja powrotu do pracy wiąże się z brakiem szacunku? Uzasadnij swoją wypowiedź odnośnie tej kwestii. @richat52, również zapoznaj się z regulaminem forum. Jak wyżej napisałam nie posługujemy się danymi osobowymi innych osób w swoich wypowiedziach na forum. Czy zaszła jakaś zmiana, jeśli chodzi o nazwę Lambertz Polonia?

Yara

Co myślicie o agencji jobsito? Czy są przez tą agencję przyjęcia?

Richat
@Yara

Pracuję pod tą agencją i nie narzekam. Podajesz w środę lub w czwartek swą dyspozycyjność odnośnie dni w jakch chcesz pracować w następnym tygodniu.Stawka godzinowa 11 złotych netto czyli za przepracowane 12 godzin 132 złote.Wszystko zależne jest jednak od zamówienia ilu pracowników z 3 agencji pracy tymczasowej jakie współpracują z Lambertz potrzebuje Lambertz do danego profilu produkcji.Zazwyczaj w zakładzie Lambertz na Rudzie odwołań nie ma,choć się zdarzają,nie wiem jaka sytuacja jest w Lambertz w Piotrowicach, gdzie przypadki odwołań były nagminne. W Rudzie praca przez 12 godzin na nogach,a w Piotrowicach na siedząco jeśli masz manualne zdolności do wkładania ciastek do wyprasek z pojemnika.Tygodniówki płacone terminowo.

Gshsj
@Richat

A z kim się kontaktować, żeby pracować na rudzie?

@Yara

Raczej nie ma szans na to ,ze ta Agencja kogoś przyjmie

Yara
@Ronka

Dlaczego nie przyjmą?

RICHAT
@Gshsj

Z agencja Jobsito,po Nowym Roku zmienia ona jednak nazwę na Askwork

pracowita

koleżanko piszesz niezrozumiale,że nic nie można odczytać

richat52
@Gshsj

Z koordynatorką z Askwork-dawniejsze Jobsito-Ukrainką Oksaną,która ustala grafiki pracy dla pracowników leasingowych w Lambertz na Rudzie.Ma Ona swe biuro w Lambertz w Piotrowicach przy Bażantów 1

Hania

Czy jobsito nadal istnieje??

richat52
@Hania

Tak,ale pod inną nazwa Askwork

ON

PRACOWAŁEM TAM 9 LAT NIE DOCENIALI ZWOLNILI Z ART 52 PANI (usunięte przez administratora)ANI NA UGODĘ NIE POSZŁA A JAK JA WYWALILI TO DO GŁÓWNEGO SZEFA DO NIEMIEC DZWONIŁA I BŁAGAŁA O POWRÓT MASAKRA

Były Praktykant

Praktyki u Winklera wspominam bardzo dobrze :) Deserownia i Silosy hej hej ! Pozdrawiam :)

Tomasz

Lambertz Polonia ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się kto pisał na tym forum, nic nie można zrozumieć!!!

linda

Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego w ojczystym kraju pierszeństwo do pracy mają ludzie z Ukrainy?A my Polacy odsyłani jesteśmy do domu.

załamana
@linda

Pewnie z powodu dalszego i tym samym dłuższego powrotu do domu. Ty Polaczku masz rzut beretem na chate;)

linda
@załamana

Ha,ha,ha motto Lambertza

Kierownik
@linda

Bo jak jest w uj pracy i dzwonią polakam żeby przyszli do pracy to mają to w upie, a jak ukraincam to zawsze przyjdą, więc nie ma co narzekać

Ronka

Obecnie pod niektórymi Agencjami Pracy wspólpracującymi z Lambertz ,pracownicy tych Agencji maja 11PLN/h .Pracować trzeba wszędzie.Pani Dyrektor wcale nikomu nie przeszkadza w pracy.Jedynymi bolączkami jest to ,iż pracownicy leasingowo-tymczasowi nie mają płatnych godzin za pracę w nocy.także,powinna być wyższa stawka za pracę w weekendy aby była większa mobilizacja.Uważam ,ze kiedy jest w firmie spokój są większe zarobki i odpowiedni socjal,to pracownicy sami pchaja się drzwiami i oknami do firm po zatrudnienie. Te uwagi pozostawiam przełożonym A zresztą powinny byc zlikwidowane wszystkie Agencje Pracy i ludzi powinna przyjmować bezposrednio firma,dajc tym ludziom wyższe stawki i odpowiedni socjal i nie byłoby tym samym wybrzydzania i takiej fluktuacji kadr

Prezes

Tego się nie da się czytać.

abc

Witam mam pytanie pracujecie po 12 godzin a jak są rozpisywane grafiki? Pytam bo w poprzedniej pracy też pracowałem po 12 godzin i tam było dniówka nocka dwa dni wolne w Lambertz podobnie?

Podpowiecie coś o atmosferze w firmie?

abc

Czy na stanowisko Pakowacz przyjmuje tylko agencja czy można się dostać bezpośrednio przez Lambertz?

@abc

Najpierw pod agencją pracy tymczasowej, a potem jeśli osoba jest w miarę szybka,dokładna to ma szansę przejścia na etat pod Lambertz

@richat

Są przyjęcia pakowaczy pod Lamberz,

@abc

Przyjmują do pracy Agencje Pracy Tymczasowej,lecz,jeżeli pracownik jest zdyscyplinowany i sumiennie,rzetelnie wykonuje swoją pracę jak najbardziej może starać się o przyjęcie pod firmę.Kierownictwo proponuje wtedy takim osobom zatrudnienie bezpośrednio pod firmą

@abc

Jedynie trzeba mieć chęć do pracy ,a nie jest tak strasznie ,jak dużo osób tu na tym forum pisze. W każdym zakładzie trzeba pracować ,nikt nie da wypłaty za darmo, a stale narzekanie nie ma wcale sensu

pracowita
@abc

Najpierw pod Agemcję Pracy trzeba,pózniej pod firme,o ile przyjmą bo leasing dla Lambertz jest bardziej opłacalny aniżeli zatrudnienie pracownika

@pracowita

Wpisz swoją odpowie Firma Lambertz przyjmuje pakowaczy na umowę o pracę, nie trzeba pracować pod Agencją

Ronka

Nawet w Katowicach -Piotrowicach tez praca jest super nie jest zła, kierownictwo jest miłe ,uprzejme.

Mhm
@Ronka

Jasne, ale bajki haha

Ja pracuję pod APT stawka 11PLN/h praca nie jest zbyt uciążliwa pod dachem,a tygodniówki płacone terminowo czasem jest 1 lub 2 dni pózniej-(jak wypada jakieś święto) Załoga wesoła ,kierownictwo także ,Polecam tą firmę nie tylko dla osób młodych -studentów ,uczniów szkół średnich lecz także dla osób w wieku przedemerytalnym.

Yafjj
@anonymous

A czy to jest jakiś polski pośrednik? Nigdy nie słyszałam o nich.

Nowynowak12

Jak to sie stalo... ona nas ich zostawiła. Co teraz bedzie... lekarzu lecz sie sam...

ciekawy

Hej ile jest wypłacane tej tygodniówki?

@ciekawy

Było pod Jobsito 9,72/h razy 12 i razy ilość dni jakie przepracujesz

@ciekawy

Ale od 11 wrzešnia br.jest 11 złotych netto za gpdzinę

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.