Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Co ty gadasz z wypłatami nie ma żadnego problemu. Płacą co tydzień i zawsze w terminie

hhh

AGPIO SERVICE też leci w kulki nawet nie chcą wypłaty wypłacić

Sabcio

:) ehh widze ze po tych 5 latkach co mnie tam nie bylo nic sie nie zmienilo na lepsiejsze :) Powiem krotko problem w firmie nie tkwi w zarzadzie tylko w Ludziach ktorzy nie znaja wlasnych praw (usunięte przez administratora)Spedzilem 2 lata w ich siostrzanej Niemieckiej firmie i wiem ze nawet tam maja kiepskie zdanie o zarzadzie i pracownikach z powodu wlasnie nie przestrzegania podstawowych praw pracownika .Kiedys moze tam wroce wlasnie poto zeby im pokazac jak bardzo moze im kolo tylka zrobic w EU maly szary robotnik :) Pozdrawiam Stary Kimpel :P

nonim

zwykły (usunięte przez administratora)za marną kasę 5.50/h Kadra zarządzająca do (usunięte przez administratora), a pracownicy to prawie same lizusy i (usunięte przez administratora) cze.Robota ciężka jak (usunięte przez administratora), szczególnie na środkowej taśmie.I te bidne zmęczone życiem kobity, które panike sieją jak im ciasteczko spod kichala (usunięte przez administratora)i. To śmieszne jak Polak we własnym kraju potrafi się poniżać za takie pieniądze .masz to na co godzisz się.

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

camelleeeeee

Pracuję w Lambertzie od listopada 2011. wiadomo, początki były ciężkie, ale tak jest zawsze. Najważniejszy jest pierwszy tydzień, żeby wytrzymać i się nie zrazić. Co do brygadzistek na mojej zmianie są super, naprawdę... A nawet jak coś skrytykują to wystarczy grzecznie wykonać polecenie i się odczepia. Każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Zainteresowanym pracą polecam firmę Agpio tylko i wyłącznie, jest ona lepiej traktowana przez pracowników i w ogóle... A przychodząc do pracy znajdżcie sobie kogos kto się do Was usmiechnie zagada i trzymajcie sie tej osoby. :) Praca jest ciężka, to nie jest tylko "wkładanie ciasteczek" niestety. ale dla chcącego nic trudnego. Pozdrawiam

szczęśliwa

(usunięte przez administratora)Pracowałam tam 6 lat.Już nigdy więcej nie chce słyszeć o tej firmie,a widzieć jej tym bardziej!!!

pakowaczka

jeżeli ci tak dobrze w Lambertzie to sieć tam (usunięte przez administratora)Pracowałam w Lambertzie od początku i nikt mi ciemnoty nie wciśnie.Jak (usunięte przez administratora) ,nic nie mówiłam,na L4 nie chodziłam,o urlop się nie upominałam albo w trakcie urlopu byłam w robocie pod Marketem to byłam super(usunięte przez administratora)Po ponad siedmiu latach pracy mnie (usunięte przez administratora)za L4 jedyne jakie miałam po wypadku w pracy.(usunięte przez administratora)

Jacek

Ranija - 2011-10-03 15:15:34 Zgadzam się owszem były kradzieże w szatniach,lecz tzeba otakiej sytuacji poinformować przełożonych,a najlepiej nie nosić rzeczy drogich i kuszących potencjalnego złodzieja,gdyz przełożeni nie maja czasu na pilnowanie szatni,czy rzeczy osobistych.Na hale wiem że nie wolno wchodzić z kolczykami,klipsami,pierścionkami,telefonami komórkowymi. Akurat tak sie sklada ze jestem pracownikiem Lambertz,kto chce pracowac bedzie pracowal,chyba ze ma dwie lewe rece,a praca parzy w rece,to niech siedzi w domu,polozy sie na kanapie i liczy baranki,przestancie biadolic i narzekac...

Ranija

dave

A o której zaczynają się tam zmiany? 6-18 czy o innych godzinach?

Ranija

Dziwi mnie również opieszałość wykonywaniu obowiązków przez niektórych pracowników(operatorzy maszyn)Z pewnością zarobki mają wyższe od pozostałych pracowników,a lecą ile razy w kulki.

To w końcu kto to jest?Blondynka ?

zwykła osoba

Zastanawia mnie jedno,dlaczego firma nie przyjmuje ludzi od razu do siebie do pracy,tylko przez agencje,które tak robią z ludżmi i przelewami jak robią.Ludzie zresztą tam pracujący dobrze wiedzą jak jest w APT.

kornela

masakra

uwolniona

moze i robota nie jest trudna ale ludzie ktorzy tam pracuja tworza nerwowa atmosfere, o nic nie mozna sie spytac bo kazda ze stałych pracownikow sie dupa odwraca i nie odpowiada, a skad my nowe mamy wiedziec co zrobic jak i gdzie isc po cos jak nam karza... nie pracujcie w rudzie slaskiej w lambertzie placa 5 zł netto za godz taki wyzysk, 12 godzin na dzień i oczywiscie umowa o dzieło. nie polecam

Ludzie ja was nierozumie pracowalem w tej firmie trzy lata i powiem szczerze ze byly leprze i gorsze chwile ale ogolnie niejest tak zle jak wszyscy piszecie.owszem jak ktos leci w kulki to dostanie zjebki od brygadzistki albo kierowniczki ale nic za darmo.pozdrawiam lambertz katowice

Lukasz35

w Katowicach sa tam teraz jakies przyjecia?, jestem bez pracy i kazda zlotowka w tej chwili mi sie przyda, gdzie jest posrednik w ktorym mozna zlozyc do Lambertza podanie? jaka stawka jest na dzisiaj?, to jest umowa o dzielo czy umowa zlecenie. Jakim autobusem z Tychów mozna tam dojechac. Z gory dziekuje za odpowiedz. Lukasz35

tmmlp25

Tak i pewnie robia jeszcze Bog wie co z tymi ciastkami. Zupełnie sie nie zgadzam z tymi opiniami. Pracowałem w tym zakładzie prawie poltora roku i jakos nikt mnie nie wykorzystywal, pokazalem ze potrafie pracowac, fakt mialem wiecej obowiazkow niz reszta pracownikow ale mialem spokoj nikt sie mnie nie czepial, robilem swoje i mialem czas na wszystko. Pozdrawiam

Joolcia
@tmmlp25

I takich ludzi potrzebuje Lambertz :)

Pracuję w APT Agpio Service na terenie zakładu Lambertz Katowice od ponad pół roku i nigdy nie zostałam skrzywdzona, zawsze kasa wpływa na czas. Firma płaci co tydzień a za weekendy jeszcze szybciej bo w terminie dwóch dni. Atmosfera w zakładzie nie jest najgorsza, pracje mi się nieźle, jak ktoś chce pracować to będzie wszędzie pracować trzeba tylko chcieć.

Edyta Chodzicka

AntyEdyta - 2010-11-13 13:22:09 Słuchaj no nijako Edyto Chodzicko. Nikt mnie nie wywalił tylko sam się wyzwoliłem. Nie interesuje mnie jak wyglądają klimaty w biurze Oelrich, tylko jak wyglądają próby organizacji pracy na magazynie. Otóż te próby to jedna wielka porażka i ogólny brak pomysłu. A tak poza tym wyraziłem swoją opinię na forum, które jest w tym celu utworzone.To że według mnie kierownik to zwykła miernota to fakt stwierdzony przez wielu. Nikogo jednak nie wyzwałem od Gdzie ja napisałam że zostałeś zwolniony?Nic nie wspominałam o pracy w biurze tylko że dobrze znam wyszydzanych.Masz przwo wyrazić swoją negatywną opinię jednak uargumentuj dlaczego był złym kierownikiem dlaczego żle organizował ludzi!Konkrety kolego konkrety a nie samo obrzucanie błotem oczywiście anonimowe bo ja to się chociaż podpisałam Dlaczego był kierownikiem za dwa grosze?Merytorycznie a nie tylko objechać kogoś bez uzasadnienia.Określenia typu antyja to sobie daruj bo ja twoim wrogiem nie jestem:)Pozdrawiam Edyta

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.