Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Klaudia28

Witam serdecznie jesli jest ktos pracowity to nie ma zadnego problemu najlepsza zmiana to jest zmiana zółta pani Izy bardzo w porzadku kobieta wytlumaczy wszystko idealnie natomiast inne zmiant to duzy stres praca na zmianie żółtej na 6 pozdrawiam

wiki

do moniikaa: bzdury piszesz i tyle. jak się przychodzi do pracy tylko po to by się pokazać i z mamą zaliczyć darmowe zwiedzanie fabryki ciastek to tak jest. Nie jedni już tacy u nas byli.Życzę ci powodzenia w poszukiwaniu takiej pracy o jakiej piszesz, w której w 1 dniu dostaniesz umowę o pracy a w drugim ją porzucasz tak jak piszesz bo nóżki puchną ;). A jak już znajdziesz wrzuć nazwę na forum, też tam się przeniosę.

moniikkaa

Ja po pierwszym dniu miałam dość, palce pocięte od kartonów, spuchnięte nogi. Obóz pracy, a nie praca. Miałam tylko jedną przerwę 20 min, której się nie odczuje.. i 2 po 5 min. Na przerwę się idzie tylko gdy ktoś zmieni. Gdyby nie moja mama która pracowała ten 1 dzień ze mną i mnie zmieniła to w ogóle bym na przerwę nie poszła. Dają umowy zlecenie, a gdy praca ma wyznaczoną godzinę i miejsce musi być to umowa o pracę..Tak ogólnie tylko się traci na tym, bo ubezpieczenia nie ma.. nawet nie zgłaszają. Nie polecam nikomu tego miejsca.

antyUE

Pracowałem tam bardzo dawno temu zanim nie znalazłem czegoś lepszego. Taka pierwsza praca dla młodziaka co ma 18 lat. Nie jest źle. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy też dało się wytrzymać. Zarobki fakt do rewelacyjnych nie należą ale da się wytrzymać. Atmosfera w pracy? Prawda jest taka, że jak ktoś nie chce pracować to i tak powód znajdzie i będzie narzekał. Dyscyplina musi być. Praca dosyć ciężka ale gdybym nie daj Boże stracił obecną robotę to bym z chęcią tam poszedł choćby nawet po to by nie siedzieć jak pretensjonalny żul z lipin i narzekać na co się da jak co niektórzy na tych komentarzach.

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

tyrli tyrli

Tak naprawdę to nie jest tak źle jak większość tu opowiada, oczywiście zdarza się że trafi się na brygadzistkę, która nie będzie sobą jeśli nie będzie się darła ale w większości jeżeli człowiek się nie leni i wykazuje współpracę to praca jest w porządku, a i wiele brygadzistek okazuje się w porządku babkami. Inna sprawa jak ktoś nie jest zwinny i nie potrafi ciastek wkładać to sam się naraża i najlepiej jakby poszukał sobie innej pracy. Inna sprawa jak ktoś chce się zatrudnić na leasingu bo agencja agencji nie równa, przez jedną pracuje się lepiej, w innej gorzej, np. taktują ludzi tak że układają grafik a potem każą nie przychodzić, albo co gorsza odsyłają do domu jak się już przyjedzie do pracy.

Bubu

Ale pierdoły! Hahahah uśmiałem się jak nigdy. Jak uważacie tą pracę za bardzo ciężką to idźcie na kopalnie, kasa lepsza i po 6 godz będziecie się opi......ć. Jak można oceniać ludzi nie znając ich? Każdy jest inny, jedni pomogą inni drą ryja, to nie wina zakładu tylko naszej POLSKIEJ dumy! Uczyć się nie chciało, teraz robić się nie chce bo ciężko, bo za mało ... trzeba było myśleć wcześniej, a nie obwiniać teraz wszystkich dookoła. Nie mówię, że to praca marzeń bo tak nie jest ale jak czytam te żałosne komentarze to widzę jacy ludzie robią się prymitywni. Ludzie weźcie się za siebie bo będziecie wiecznie narzekać. Nie podoba się to won, dajcie pracować innym, bo jak pewnie nie wiecie, są jeszcze tacy którym się chce!

Renalina

Dziwi mnie fakt ,ze jest sprzątanie a sprzętu -mioteł wiader do mycia podłóg i innego sprzętu jak nalekarstwo.Czy pracownicy mają przynosić sprzęt z domu?To jest śmieszne i do płaczu żeby prze godzinę szukać miotły czy wiadra.

camiro

Można zarobić tak przynajmniej 1400-1600 na m-c, przez agencję pracy?

Onaa

moja mama tu pracowała i została zwolniona dlatego ze nie podobała się brygadzistce... (usunięte przez administratora)Mialam isc do tej firmy pracować ale(usunięte przez administratora) nie warto.

Marcin k&k
@Onaa

Hej moim zdaniem jest to tragedia i paranoja że ochrona przetrzymuje dowody osobiste a jak ochrona gubi dowód to oskarżają pracownika jak chodzi o atmosferę w pracy to bywa rożnie .Trzeba sobie liczyć godziny bo strasznie kłamią okłamali mnie o 24 godz.

Andrzej.sambuś

A ja uważam ,że praca jak praca można się przyzwyczaić najtrudniej to ma ta niższa kadra kierownicza brygadziści jest to naprawdę wielka sztuka mieć do dyspozycji stado nieudaczników życiowych z firm najemnych odnosić się do nich z szacunkiem i być miłym tego po prostu się nie da ja osobiście miałbym ochotę niektórym wypłacić lub zaserwować ,,piąchopirynę'' a jak można potraktować kogoś kto chce pojeździć na twoich plecach? A ktoś kto mówi o niefachowości i niekompetencji tych ludzi ( Brygadzistów ) to moim zdaniem jest przedstawicielem lub kandydatem na sztandarowy produkt polski magister . I tyla na temat mojej opinii .

andrzej sambuś

Pozostałe aspekty trudno powiedzieć bo pracuję tam pod firmą lessingową nie powiem jaką bo to nieistotne ale w tym stadzie nieudaczników . Z tego co słyszałem od ludzi pracujących w Lambertz to np na pomoce szkolne do uczących się dzieci płacą znacznie więcej niż kto inny zresztą o czym tu mówić kto jeszcze to daje? płacą za wczasy pod gruszą to chyba też ewenement wśród pracodawców

ula888
@andrzej sambuś

No to niech cie przyjmą pod Lambertz na 3 miesiące sprawdzisz się to pod zakład. Pod firmą leasingową (na tak zwanej śmieciówce, dawnymi czasy to były to umowy o dzieło teraz zlecenie) to (usunięte przez administratora) nie robota. Wkładasz ten sam wysiłek i trud, nie raz większy od co poniektórych, co pracują bezpośrednio pod zakładem a (usunięte przez administratora) z tego masz. Nie mówiąc już o takich co na L4 idą i korzystają jak z urlopu bo i tacy się zdarzają w firmie. P.S. Zgodzę się co do osób z agencji "nieudacznicy" oczywiście nie wszyscy nie ma co generalizować. No, ale nie można oczekiwać że do wkładania ciastek przyjdą ludzie z kwalifikacjami.

oj tam oj tam

czepiacie się, fajny zakład, przynajmniej w Rudzie, miłe Panie brygadzistki, pomocni współpracownicy choć zależy od brygady. Tylko lenie i nieroby mają tam pod górkę. Pracuję już 10 lat i nie narzekam. Nie straszcie nowych pracowników bo z tego co wiem ciągle są przyjęcia

Asiula

Pracujmy jak operatorzy- czyli wyciągamy telefon i olewamy wszystko. Przykładem będzie Pan Daniel- opierdalacz jakich mało w tym zakładzie. A zarabia kokosy. Przejdźcie się po innych zmianach i posłuchajcie opinii o tym typie.

czy to ważne
@Asiula

A co ma przyjść na linie i wkładać ciastka. Opierdalają się bo kierownictwo na to pozwala. A co ty myślisz, że w innych zakładach produkcyjnych operatorzy latają jak wariaci i wszędzie ich pełno. Jego rolą jest utrzymanie linii w ruchu jak wszystko działa to może się i po nosie drapać jego sprawa.

bleblebleble
@Asiula

Nie wiem na jakich ty warunkach robisz czy pod agencją czy bezspośrednio pod firmą na etacie, ale najlepiej to olewaj. Przeczytaj komentarz "nieważne kto" "... siedzą baby po 10 lat na jednym." panie na etacie przypominam. Im jesteś gorszy tym lepiej mniej się narobisz, a najgorszą rzeczą to pokazać.

bezrobotny

Dlaczego urząd Pracy w Katowicach daje skierowania na siłe do pracy w tym obozie pracy lambertz ?Takie metody są karalne zmuszanie kogoś do takiej pracy kosztem utraty ubezpieczenia.Ludzie nie dajcie się wykorzystać, ja swoją sprawe podam do sądu

grubas

Ludzie dajcie sobie sposób z tą pracą to Normalny zakład nie jest, tylko jakiś kołchoz ,tam pracować a raczej Harować to powinno się za kare, Naprawde każda inna firma jest 1000 razy lepsza od lambertza Omijajcie to dziadostwo z daleka

dobrowolny

Witam, jestem mężczyzną i chciałbym podjąć prace dorywczą (tzn. sobota i niedziela) w wyżej wymienionej firmie ale pomijając wszelkich pośredników, posiadam duże chęci do pracy a także książeczkę sanepidowską i papiery na wózki widłowe gazowe jak i elektryki. Czy mam szanse się dostać bezpośrednio pod Lambertza ? Czy ktoś mógł by mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

nieważne kto

Powiem tak.. praca dla wytrzymalaych. Jak sobie pozwolicie taka będziecie mieli atmosfere w pracy. Bo jezeli raz pozwolisz się zgnoic bedziesz gnojona do konca. Praca ciezka nie jest tylko ten kręgosłup boli po paru godzinach.. co do ludzi z pod firmy. Sa wredne baby ktore pouczaja a same nie potrafią ciastek wkladac i siedze 10 lat na jednym.. i sa kobitki ktore sa naprawde w porządku wytlumacz, pokażą na spokojnie.. brygadzistki ? Jal dla mnie to zmiana czerwona i zlota jest naprawdę ok.. co do agencji krk? Pracuje 4 miesiac i do tej pory za badania mi nie wyplacono.. z dniowki biora do 25 zl.. przykład pracujesz 8h na godzine masz 8 zl czyli wychodzisz 64 zl za dostajesz 41.. co do ubezpieczenia noe liczcie na cuda.. bo ja jeszcze ani razu zgloszona nie jestem a kase biora. Tlumacza sie tym ze maja duzo ludzi i nie zdarzają zglaszac. Dla mnie to smiesznosc. Większość napisalo tutaj prawde.. jeżeli masz twardy harakter wytrzynasz jak nie po godz wybiegniesz z placzem tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

Renalina

Witam robią ludzi za wariatów każą przychodzić na zmianę a póżniej z powrotem ludzie są odsyłani do domów,a zarobki niezbyt wysokie ale praca jest.

HSB GWIAZDKI I WYPRASKI
@Renalina

Witam WAS LambertZ RDSL pracuje tam na KILKU stanowiskach bo praca na produkcji to moje ulubione zajecie TU w tej pracy liczy sie doswiadczenie zawodowe i organizacja pracy wlasnej i umiejetnosci ZORGANIZOWANIA TOKU myslenia jestem tak:-) JESTEM pokowaczem z maszyny kartony to jest bajkA ukladam tez palety drukuje cetle jestem paletowym JAK trzeba to i tez pujde na ciastownie no BO LUDZIE tworza firme a JA KOCHAM To POPROSTU NASZA PRODUKCJA A CZEPEK MAM KAZDEGO KOLORU bo pragne tego HARDKORU

Tinka

Mam zamiar sie przyjac do was do pracy probowalam tam skladac papiery 3 lata temu ale tak wyszlo ze urodzilam dziecko i teraz chce sprobowac tylko prosze napiszcie mi czy panuja tam jeszcze Dziury bo jakos zanich nie chce na razie probowac jestem z Tych a chcialam podjac prace w Rudzie Slaskiej tak tam zachwalaja

heheszki

Pracowałem w tej firmie co do samej pracy to jeszcze by uszła nie wiem jak wyglądają inne działy np na tych "taśmach produkcyjnych"ale ogólnie juz 1 negatywne wrażenie robią Panie brygadzistki wszystko wszystkim ale krzykiem problemu się nie rozwiąże sprawy rodzinne i problemy powinny zostawić przed wejściem do pracy i nie wyżywać sie na pracownikach. Normalne i zrozumiałe jest dla mnie to ze maja na rzuconą normę która muszą wyrobić ale popędzanie pracowników przez takie zachowanie nie jest na miejscu do pracy powinno się przychodzić z komfortem psychicznym a nie z nadzieją że panią brygadzistkę w końcu zaspokoił mąż i nie będzie taka nie miła;)

Suchar

Tam, gdzie pracuję obecnie (również na produkcji) nie ma darcia się, rzucania bluzgami itd. Atmosfera bez porównania. I co? A to, że produkcja idzie dobrze, a normy nie takie niskie bez problemu są wyrabiane. Więc Twój argument kamień jest inwalidą. :) Wytrzymałem w Lambertzu trzy miesiące. O trzy za długo. Wszystko właściwie zostało już napisane, nie polecam.

mimi

W firmie tej pracuje ponad 8 lat.Są osoby, które pracuja od poczatku zakładu, od pierwszego zakładu cukierniczego w tym miejscu czyli ok.20 lat (Lamberta przejął zakład wraz z pracownikami).

Lambertz to najwspanialszy zakład w jakim przyszło mi pracować. mili, uczynni, pomocni ludzie, wspaniałe brygadzistki, praca łatwa lekka i przyjemna, nie rozumiem o co wam chodzi z tym nalatywaniem na firmę. Taka praca to raj na ziemi !!!

magazyn

robie tam 8 lat i z całą pewnościa cie (usunięte przez administratora) o

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.