Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Maria

Uważam, że Pani kierownik Agnieszka powinna być zniesiona ze stanowiska . Nie wiem dlaczego nikt sie z nią jeszcze nie zajął. Krzyczy po ludziach jest niesympatyczna i niedostepna przejeła role Pani Bomby, ludzi traktuje jak swoje koleżanki osoby starsze, czuje sie jakby miała koronę na głowie. Nie dażymy ja sympatia i prosimy o zmiane kierowniczki na zmianie czerwonej, dłużej już jej zachowania do ludzi nie wytrzymamy. jest to najgorsza kierowniczka.

Gabi

JEestem zadowolona z kierowniczki Pani Izy mozna z nia porozmawiać, dobrze nakieruje na pracę, jest miła i przychodzi najwcześniej od wszystkich kierowniczek z listami do podpisu przed zmianą, jest miła i dobrze się na jej zmianie pracuje. Jak ktos chce sie zapisać do brygady to polecam do Pani Izy , na zmianie jest spokojna atmosera. Pani Iza powinna dostać wyróżmienie jest super kierowniczką pod każdy wzgledem. Powinna zostać pracownikiem miesiąca kierowniczek należy jej sie to i zyczę żeby została nagrodzona.

Klaudia

Pracować z Pania Iza to jak 6 w totka wygrac najlepsza zmiana to zmiana żółta!

Jest inaczej
@Klaudia

Juz tak napewno nie jest :) sama sprawdź teraz mimo ciężkiej pracy naprawdę jest fajnie

obca

moim zdaniem to (usunięte przez administratora) ukraina pracuje a polacy siedza na wolnym po trzy tygodnie i wielka radośc jak sie pojdzie dwa razy w miesiacu szkoda gadac brygadzistki sa takie zarozumiałe jak by rozumy pozjadały dra mordy a same nie umieją wkładać ciastek odradzam tam prace

Pracownik Produkcji

Work contract

Visa sponsorship

ja chcem isc ale na ktora zmiana najlepiej? i ile sie robi?

Sandra

Nie wiem co chcecie osiągnąć pisząc tu takie bzdury na brygadzistki i kierowników W firmie od dawna pracuje sie dobrze i spokojnie jest. Nikt na żadnej brygadzie nie krzyczy a pracuje na każdej brygadzie. Nie spotkałam sie z obelgami i krzykami Pani Izy wręcz przeciwnie jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Piszą bzdury ze to (usunięte przez administratora) bo kto chce to będzie pracował. Teraz fajnie zarabiamy mamy 8 zł na rękę za godzinę pracujemy ile chcemy tylko obowiązkowo musimy mieć jeden dzien w tygodniu wolny a tak pracujemy ile chcemy idzie zarobić wiec nie oczerniacie pracy jak nie chcecie pracować to nie pracujcie a nas nie pozbawiajcie fajnej pracy

pracujacy

Zdecydowanie odradzam prace w lambertz zrobia z ludzi (usunięte przez administratora)

Zielona:)

Odkąd rządy przejęła Karolina jest duzo duzo lepiej :) nie ma wrzasków Pani Bomby nikt nas nie wyzywa ona nie umiała nic zorganizować tylko wrzeszczała i wyzywała nas od najgorszych. Tera jest organizacja i każdy wie co robić :) dziękujemy Pani Karolinie ze jest z nami :)

@Zielona:)

a to kaski bomby juz nie ma? ile ta baba mi nerwow napsula gdy tam pracowałam to ksiazke by mozna pisac. Ale mała iza - ta to potrafiła, przy niej człowiek pozałował ze sie urodził. jest ona tam jeszcze?

Wydajność
@Zielona:)

Pani Kasia zrobiła swoje i miała (usunięte przez administratora) na resztę. A nie robienie 5 lub 10 palet więcej. Głupota i to spora. (usunięte przez administratora)nam normę 50 palet na zmianę i wtedy same będą (usunięte przez administratora)

pakowacz
@ja

A o tej małej podłej suce co 1,40 w cylindrze miała a w ryju jak w chasioku i dupolisców miała i dalej srała niż widziała to juz nikt nie wspomni.Jak wspomne ta rozdarta pi...de i jej zastepczynie ?Grazynke? to mi juz h..u..j na baby opada

Zielona

Ty chyba nigdy nie pracowałeś z nią bo ona zasko kiedy miała normę jak była nasZa Karolina to tak ale sama nic nie potrafiła przypomnijcie sobie kiedy ona umiała sama coś zorganizować ??? Zawsze miała problem nic nie umi a na nas sie wydzierala i od najgorszych wyzywała. Na hali mogo wszystko sie pieprzyć a Kasia miała ważniejsze sprawy siedziała w biurze albo na stołówce kawka i kanapka to były złe czasy z nią teraz jest fajnie Karolona ma wszystko opanowane teraz u Agnieszki pracuje i jest tez super wie jak co poukładać tylko ta jej brygadzistka nie wie ale Agnieszka tego pilnuje

zefir

ale głupoty piszecie, K&K wysyła ukrainców do pracy bo ma z nimi kontrakt i musi im pracę zagwarantować. I wcale się tym nie szczycą bo wszystkich polaków trzymaja na przymusowym wolnym! a w ogóle firma ma taką opinię że nikt jej poważnie nie traktuje!maja wtyki u góry dlatego jest jak jest....

Ela

K&K WSPOLPRACUJE Z NIEMCAMI W NIEMCZECH TEZ JEST FIRMA K&K a czemu jobsito nie?jak jest taka idealna firma?heheh

Ela

Ukraincom przedluza sie pobyt to wszystko firma zalatwia a nie ze uciekaja zalezy od zamowien i zapotrzebowan oni sie prosza zeby jak najdluzej pracowac nie chca wyjezdzac z Polski to oczywiste a dlaczego wiec w jobsito ukraincy nie pracuja?hehe

Ela

ludzie lata pracuja w k&k w krakowie ta osoba moze miala to na mysli a nie trzeba odrazu tu obczerniac wyzywac prawda jest taka ze jobsito padlo juz i takie sa fakty klamia na wyplatach niby ze zle przelew przelali nie tej osobie co trzeba brak slow do k&k ida najlepsze osoby pracowac ktore naprawde cos potrafia

Marcin k&k

Hej moim zdaniem jest to tragedia i paranoja że ochrona przetrzymuje dowody osobiste a jak ochrona gubi dowód to oskarżają pracownika jak chodzi o atmosferę w pracy to bywa rożnie .Trzeba sobie liczyć godziny bo strasznie kłamią okłamali mnie o 24 godz.

zadowolony
@Marcin k&k

Zgadzam się z Toba co do dowodów nie powinni go przetrzymywać ale takie cos było tylko na Rudzie a nie w Katowicach a teraz obrażasz całe K&K które naprawdę dba o swoich pracowników

okocim

a co muslicie o brygadzie zielonej w katowicach?

Krzysiek34

Firma Jobsito juz padła dwukrotnie pewnie nastepny raz ktory sie szykuje bedzie juz ostateczny czyli swiadczy to o tym ze ta firma nie jest dobra firma to mowi samo za siebie

Aska

Witam polecam prace w Firmie K&K wszyscy kordynatorzy kierownictwo w tej Firmie bardzo dobrze dbają o pracowników są premie możliwosc zrobienia sobie nadgodzin szanuja swoich pracownikow ta Firma ma najwięcej pracowników i to ludzi którzy lata pracuja pod tą Firmą-bardzo dobrzy pracownicy w innych firmach jesli ktos pracuje to albo są to osoby nowe ktore nie mają pojecia o warunkach pracy w innych firmach albo osoby ktore nie potrafia pracowac i po kilku dniach wylatuja lub sami szybko odchodza w K&K nagradza swoich pracownikow premiami

zielona
@Aska

hahaha, dobre hasło: w K&K ktoś pracuje latami, haha, ta firma z krakowa weszła na śląsk w połowie tamtego roku a tu ktoś pracuje latami, nieźle się uśmiałam, to wy lada chwila padniecie bo nawet ukraińcy od was pitają. czemu inne agencje już nawet ogłoszeń nie dają bo mają ludzi a wszymi ogłoszeniami jest cały internet zawalony od wielu miesięcy?! chyba wam premie obiecali za naknajwięcej zachwalania. Żenada...fuj

do zadowolony

Ale człowieku pieprzysz bo albo nie jesteś w temacie albo jesteś szefem K&K. Agencje są 4, każda ma premie i żadna tego nie ukrywa więc nie naganiaj K&K bo co najmniej 2 agencje mają lepsze warunki, przynajmniej nie robią łaski ze zwrotem za badania i mają dużo więcej pracowników. Może w katowicach K&K ma przewagę ale w rudzie to niedobitki. Jedyne z czym się zgadzam - pani Basia to najlepsza z kierowniczek - miła, uprzejma i ma ludzkie podejście do pracowników.

zadowolony

Pracuję pod agencją K&K od 3 miesiacy i nie mogę narzekać. Jako jedyna agencja w Lambertz płaci premię.Jest tam normalna pani kierownik Karina która interesuje się swoimi pracownikami i zawsze znajduje dla nich czas.Nie ukrywam praca jest cięzka ale jak ktoś chce pracować to pracuje i ma spokój na hali.Jeśli ktoś chce się zatrudnić tam to polecam tylko przez k&K nie bez powodu mają najwięcej pracowników.a jesli ktoś mówi ze to (usunięte przez administratora) to nie pracował jeszcze na podobnych produkcjach.Polecam najlepszą na hali panią kierownik Basię.

Klaudia

Praca bardzo fajna przyjemna brygadzistki sa suuuper wszystko wytlumacza jak nalezy tylko nieroby lenie beda narzekac i zle mowic o tej firmie pozdrawiam wszystkich pracujacych w lambertz

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.