Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

,.,

praca jest pasjonująca, lekka, łatwa i przyjemna wysoki poziom szkolenia przyjazna atmosfera odnoszenie się do pracowników z szacunkiem pracownicy uprzejmi i życzliwi

kiedyś

Ta praca nie jest zła tylko brygadzistki które krzyczą bez powodu pracowała tam i byłam na wszystkich stanowiskach i było fajnie i dobrze płatne tylko młode brygadzistki nie wiem z kąd tam się znalazły nie wnikam ale wiem jedno nie mają szacunku dla ludzi a przede wszystkim dla starszych koleżanek to tyle

Firma jest wporzadku

nuke

od kiedy mają być premie?

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

tomasz

Już wiem skąd te pozytywne opinie o tym barłogu,Wszystkie pozytywne oceny wypisują brygadzistki ,kierownictwo itd Ten pseudo zakład to tzw (usunięte przez administratora) a ten ludzki syf co zarządza pracownikami powinien się udać do psychiatry choć wątpię że to coś pomoże, Ludzie lepiej poszukajcie sobie inną pracę np roznoszenie ulotek ,sprzątanie itd i lepiej na tym wyjdziecie a tym bardziej bez stresu jak ma to miejsce w lambertz Poniżanie pracowników 24 /h , więc wcale się nie dziwie że potrzebują pracowników przez cały rok,i te kłamliwe wpisy że kto jest pracowity i chce pracować będzie mu się dobrze pracowało w lambertz ha ha ha kto jest pracowity to będzie harował pięć razy więcej od innych taka jest prawda Omijajcie to dziadostwo z daleka !

tomasz

To nie jest moja opinia z ch... wyssana, tylko sam tam pracowałem a raczej harowałem ! więc piszę prawdę i moje doświadczenia z tą niby firmą ( powtarzam którą chwalą tylko osoby np brygadzistki itd) Przez ten zakład przewinęły się setki a może tysiące pracowników ,odpowiedz mi dlaczego ?gdyby to była dobra firma w której NORMALNIE się pracuje to by nie musieli szukać pracowników przez cały rok Prawda ? bo jak jest dobra firma to raczej nie znajdziesz ogłoszenia, a tu w tym baraku już nie wspomnę przez ile lat te ogłoszenia do pracy w lambertz zaśmiecają internet i agencje pośrednictwa pracy Od zawsze ! i zawsze będą szukać do póki nie wymienią całą tą kadrę zarządzającą a raczej tych orangutanów którym się wydaje że odwalają świetną robotę i mają smykałkę do zarządzania pracownikami hahaha taką mają smykałkę do zarządzania że prawie co dziennie a najwyżej po miesiącu kilka osób się zwalnia i szukają od nowa naiwniaków. oczywiście mam na myśli zarządzanie brygadzistki itd bo praca jak każda inna można dobrze pracować ale z NORMALNYMI ludźmi a nie ze wściekłymi szympansami po trepanacji mózgu.

Janina
@tomasz

Jestem ciekawa co mógłbyś napisać na temat Zakładu Pracy ,, Unilever " lub ,, Madej & Wrobel " , jaka jest twoja opinia tych Zakładów Pracy .??????

Idź do kierownika zapytaj jeżeli będziesz wiedział i miał jakieś wiedzę o naprawach maszynach autach i wogole to może da ci szanse

nork

dzięki za odpowiedź. A wiesz może czy bez doświadczenia przyjmują bezpośrednio pod lambertz?

Cześć na początek 2 tysiaki dostaniesz ale jak będziesz dobry to naprawde doceniają naprawde jest spoko tylko trochę dać z siebie

Nork

Cześć, proszę o informację ile mniej więcej może zarobić operator maszyn zatrudniony bezpośrednio przez lambertz. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

w

DZIĘKUJE ZA PRACĘ

Gaduła i łasuch słodkości

I brygadzistki i kierowniczka oczywiście ogólna nie są takie złe .... Brygadzistek wszystkich nie znam ale są dwie co są bardzo dobre.... :) Kierowniczka główna również.... Jest bardzo wyrozumiała ... tylko Ja w porównaniu z Nimi nie cierpię lewusów i uciekinierów Fakt ,że też mogę dostać oper.... ale One chcą Nas czegoś nauczyć i to idzie na Naszą korzyć szkoda,że niektórzy śa tępi gorzej niż siekiera :P ...Jak można obczerniać kogoś kogo się nie zna ...Jak Wam nie wstyd.... Jak Wam nie pasi to umowy nie podpisujcie... a nie Wy umowę podpisujecie i za jeden lub dwa dni i robicie dyla z pracy bo coś Wam nie idzie w końcu każdy jest dorosły i każdy opdowiada za własne czyny ...

Alexandra Madeja

wszytkie brygadzistki i kierowniczka oraz firmy to jest dno nic nie warta zle mnie tam traktuja krzycza po mnie do pipu juz bylo zgloszone i zglosze jeszcze raz wy jestescie typowymi klawiszami jak we wiezieniu nienawidze was

ggg
@Alexandra Madeja

Praca do (usunięte przez administratora) linie ida za szybko wszyscy sie dra krotkie przerwy kobiety maja okres prosza o wymianke to zadna (usunięte przez administratora) nie przyjdzie na papieroska jak ktoras chce to wymieniaja niskie place zaduzo wymagacie od ludzi z lizingu ludzie zmiencie sie nikt u was nie chce pracowac pracuje u was 7 rok podlizingiemi jeest coraz gorzej przez 12godzinny system pracy byly8 to bylo fajnie ateraz jest (usunięte przez administratora)

Alexandra Katerina Madeja

PRACUJE W LAMBERTZ ALE TO JEST WIELKIE DNO I KIEROWNICZKA TEZ KTORA BEZ PRZERWY KRZYCZY PO MNIE I INNI LUDZIE TEZ

BBBBBBB

Witam serdecznie z pewnymi opiniami się zgodzę. Wiadomo że brygadzistki są rozliczane ze swojej pracy. Wiadomo czasami puszczają nerwy ale trzeba tu zauważyć że bardzo się im to zdarza często nie mówię o wszystkim. Apeluję o wydłużenie przerwy 25min będzie optymalnym czasem z powodu takiego że każdy pracownik będzie mógł zjeść uzupełnić płyny oraz załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Każdy chce pracować to bardzo cieszy ale jeśli by obowiązywała tak przerwa płynniej by to funkcjonowało. Sprawa szacunku pracownicy będą mieć szacunek do przedstawicieli firmy (brygadzistek) i pozostałych jeśli będą one mieć do Nas. Ostatnia sprawa proszę się zastanowić nad systemem płynności pracy i stawiania ludzi przy odpowiednich taśmach każdy z pracowników daje wszystko z siebie ale trzeba zauważyć też na kobiety i męszczyzn który w pewnych momentach czują się źle z przemęczenia oczywiście dobrze jeśli wszyscy są dostosowani do tępa pracy z szacunkiem dla wszystkich ale ten problem tkwi a po co Helsińska Fundacja Praw Człowieka z Strasburskim Sądem Praw Człowieka ma pokrzyżować plany rozwoju firmy. Mamy też przyjezdnych z Ukrainy nic do nich nie mam są tacy jak my jesteśmy równi ale niektórzy z nich się nie przykładają a my przecież taką samą pracę wykonujemy a oni za wtórne lenistwo i jedzenie ciastek dostają te same pieniądze. Dla dyrektora i innych Ich wunsche eine angenehmen Tag. Tssus

pracownica

uważam że porównanie kierowniczek do nazistek powinno być karalne i ścigane sądownie. to nie na miejscu żeby publicznie tak oczerniać-rozumiem że nie sa one ok ale to nie znaczy żeby ich tak nazywać. Założe się że jak one to przeczytają to napiszą wniosek do policji i po nicku i numerze pop3 administrator dojdzie kto to pisał i można złożyć wniosek do prokuratury

xxxx
@pracownica

zgadzam się z tym- nie powinno tak się nazywać ludzi. Jeszcze jutro pokaże to kierowniczce lambertza i ona już będzie wiedzieć co robić..

Asd
@xxxx

POP3, haha - spec od informatyki xD

kolega

ludziska ta obojetna01 to facet wiem z bardzo dobrych źródeł ale nie mogę zdradzić od kogo to wiem Pozdrawiam

pracuś

Obojętna01 Ty pewnie jesteś jedną z tych osób co to jednego ciasteczka do porządku nie umi włożyć pracuje na lini i ze słyszenia wiem, że takie typy najwięcej narzekają.Ty weź sie do pracy a nie zajmuj się głupimi donosami i tak nic nie wskurasz bo nie masz racjii.

Zmiany jakie musiałyby byc to przerwy przy 12 godzinach obecnie sa dwie śmieszne dziesięcio minutowe i jedna 15 liczone od zatrzymania lini paranoja. Musieliby tez wywalic ludzi ktorzy przychodzą się poobijać w Lambertz jest takich sporo

prosiaczek:)

Wy to chyba żadnego tematu tu nie macie tylko brygadzistki albo kierowniczki i tak w kółko... zmieńcie tą płytę bo już się dawno zdarła .... Bo żeby nie te brygadzistki i kierowniczki każdy by wszedł na głowę każdemu.... Naprawdę również podziwiam te wszystkie brygadzistki i kierowniczki za ich wyrozumiałość i cierpliwość co do niektórych ludzi a szczególności tu .... Jak Wam nie pasuje to po co jasną ciasną podpisujecie umowy które dawane są co miesiąc i po drugie od kiedy pracuję w K&K nie słyszałam aby ktoś pracował 18 godz lub dłużej ale ktoś sobie zmyślaaaaa.... że ho ho ho .... Pozdrowionka dla całej elity "RR" A szczególnie z linii serduszek..... :)

obojetna01
@prosiaczek:)

A ty awans chcesz dostac od nich ze ich tak bronisz i kim ty jestes wredna malpo

Samantha
@obojetna01

Moze ty nam napiszesz jak masz na imie i kim jestes?? Bo piszesz bzdury.

@prosiaczek:)

Elunia nie złość się tak.Na głupotę ludzką nie poradzisz kochana takie jest życie i nic na to nie poradzisz :*

@obojetna01

ci wszyscy ktorzy bronia tak ta prace pożaluja bo tu sie pracuje 18 godz a brygadzistki i kierowniczki tylko morde swoja dra na ludzi popieram obojetna01 chociaż jedna pisze prawde reszta tylko sie podlizuje aby dostac awansik

pracownik k& k

Czepiacie sie brygadzistek a ja myślę,że,problem tkwi w tym że trzymają zbyt długo ludzi ktorym się pracować nie chce .Powinien byc warunek 2 tygodnie do nauki bo jak ktos po takim czasie ma problem z wlozeniem jednego ciastka to jakas kpina.Wielki szacun do brygadzistek które potrafią pracować z nieudacznikami ktorym sie pracowac nie chce...

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.