Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Były lagerman

Czy pracuje tam jeszcze nijaka Magda R. wraz ze swoją siostrą? Jak tak to serdecznie ją pozdrowcie.

Elektryk

Witam, pracowałem tam 10 lat temu (ponad 3 lata) jako elektryk/mechanik i wspominam te czasy z dużym sentymentem. Jeśli ma się trochę chęci to można nabrać sporo doświadczenia przydatnego w dalszym życiu zawodowym (za lepszą kasę w innym zakładzie lub na własny rachunek). Wtedy pracowało się tam na maszynach od dosyć archaicznych (np. regulacja prędkości napędów w oparciu o przekładnie lamelowe) do współczesnych rozwiązań (regulacja prędkości w oparciu o falowniki oraz serwonapędy) - za moich czasów zakład był modernizowany. Osobiście zrezygnowałem z powodów finansowych - na tamte czasy można było zarobić niecałe 2000pln (oczywiście z premią i nadgodzinami) i pewnie na lepsze wiele się nie zmieniło?:) - gdyby nie płacili jak absolwentowi tylko specjaliście może bym wrócił. Jeszcze jedno co mnie bardzo tam wku...ło to niedbalstwo i jeśli czyta to ktoś z kierownictwa to radzę wyciągnąć wnioski - gdzieś indziej da się produkować bez dewastacji... Pozdrawiam

Normalny

Jak czytam te opinie o tym zakładzie to dam sobie rękę uciąć że prawdą jest opisywany syf. Nigdy nikt nie powie złego słowa na dobrą firmę. Śmiać mi się chce jak ludzie pytają ile się robi? Robi się 8 godzin w normalnym zakładzie. Kasa 8zł na godzinę? To takie stawki jeszcze są w cukiernictwie? Ludzie to ja za 16,20 netto na godz. się zastanawiałem a wy dymacie za połowę tego i to brutto pewnie. No to faktycznie zakład docenia niewolników. A co do brygadzistek - czy one wracają do domu kanałami? Znałem już takich krzykaczy - zazwyczaj byli to faceci. Po jednej rozmowie i L4 jak wrócili byli już normalni. Jak trzeba być zeszmaconym i upodlonym żeby dać na siebie drzeć ryja gówniarzom? Czy wy szacunku i honoru nie macie? Nie potraficie na dyktafon nagrać rozmów? Umiecie o siebie walczyć czy zawsze będziecie popychadłami? Pracy boicie się stracić - jakiej pracy - to co tu opisujecie to nie praca.

terefere

Mam takie pytanie w jakich godzinach tam sie pracyje od 6 do 18 czy jak??

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

cierpliwy

witam zaczynam prace w tej firmie i ciężkiej pracy się nie boje mam być zatrudniony jako operator maszyn czy ktoś może mi wytłumaczyć jak wygląda system czterobrygadowy i jak wygląda wypłata oraz możliwość nadgodzin? pozdrawiam i proszę o normalną odpowiedz a nie hejty

Byly pracownik

Pracowalem 3 miesiace w tej firmie i zrezygnowalem poniewaz mialem umowe zlecenie i jest to praca na telefon. Ogolnie bardzo szybkie tempo pracy ale zdarzaly sie zmiany gdzie nie bylo az tak tragicznie.Co do brygadzistek to wydzieraly sie gdy ktos sie slimaczyl , na poczatku bylo ciezko ale jedni juz tam dluzej pracuja

DJ

gurka-ja pracy nie boję się bo pracowałam w podobnych obozach pracy,.ale nie wiem czy te 12 godzin nękania przez brygadzistki zniosę,.chociaż w kk mówili że już podobno nie ma mobingu,.a jestem wybuchowa,.hi hi i nie pozwolę sobie,.na poniżanie,.

DJ

witam,czy ktoś szczerze może napisać jak naprawdę pracuję się w lambertz? serio tak ciężko? byłam tam na rozmowie i była możliwość pracy tylko w weekendy? mnie by to bardziej pasowało,ale na razie wstrzymałam się z przyjęciem pracy,.

lock

Pytam bo już czekam dwa tyg na umowe i telefon z lambertza ;p

lock

Jak to 2ch etapach ? nie rozumiem .

A dostalbym numer do K&K?? Sprawa pilna...

Hhh

A można dostać od nich jakiś numer?? SPRAWA PILNA...

Agnieszka

Witam. K&K dalej istnieje

życzliwy
@Agnieszka

Aga dla czego sie pytasz pracowała tam raptem miesiąc nic ci nie wychodziło jesteś za leniwa tylko nie chcij żeby twój Łukasz sie dowiedział co ty z tym chłopem wyprawiałaś on chwalił sie że jesteś kiepska w łóżku

Hhh

Witam. Mam próbę do wszystkich co pracują w firmie lambertz. Czy wiecie coś na temat tego że firma KK juz nie isnieje??. Czekam na odp. Były pracownik.

Za taką kasę nie warto tak (usunięte przez administratora) Praca bardzo ciężka i niech mi tu żadna specjalistka bądź specjalista nie wyjeżdża z tekstem "jak się nie chce robić to się narzeka" bo robiłem w innych zakładach i wiem jaką opinię wydaję. Nie dziwię się że brygadzistki tam nie wytrzymują jak połowa pracowników to Ukraińcy którzy na każde polskie słowo odpowiadają "nie rozumiem". Polacy tam się wyrabiali jak pracowałem, to Ukraińcy się opierdalali niby nie ogarniając co trzeba zrobić jak się im pokazuje jak mają to zrobić i 200 razy tłumaczy. Ogólnie praca jest za ciężka jak na taką stawkę godzinową.

Jas

teraz chyba w zadnej branzy nie ma zmuszenia do pracy, wiec jakaby ta praca nie bylo to napewno nikt do niej zmuszany nie jest .. Skor piszesz posz z doswiadczenia albo wcale ...

Ciastkarz

Skoro piszesz, ze bardzo dużo sie zmieniło na plus to trudno mi jest sobie wyobrazic jak było wcześniej....tak...dobre słowo...włóż sobie to dobre słowo od hitlerowskich strażników do garnka dzieciom na obiad.....mniammmm..

R....

Ciekawe że ciastkarz wydaje taką opinię, ja pracuje w Lambertz już kilka dobrych lat pod wszystkimi prawie firmami pracowałam. I prawdą jest że bardzo dużo w firmie się zmieniło na plus. Atmosfera jest bardzo dobra jest o 100% lepiej doceniają pracowników mamy dobre słowa od przełożonych mamy pochwały czujemy się docenieni naprawdę nadzór w Lambertz jest (usunięte przez administratora) br /> dziękujemy dobre słowo bardzo dużo dla nas znaczy.

Ciastkarz

W życiu nie widziałem takiego obozu pracy i tak złego traktowania pracownikow. Krótko mówiąc praca dla mających nóż na gardle albo myślących ze wszędzie sie tak pracuje jak w tym kołchozie, naprawdę PIP powinien sie zając tym balaganem. Panie brygadzistki naprawdę jak nazistowscy strażnicy. Współczuje Wam, biedni pracownicy tej firmy. Nigdy więcej!!!!!!!!!!!,

Ronilka

W lambertz duzo zmienilo sie na lepsze,jedyna bolączka są niskie stawki 8 PLN/h Stawki,płace powinny być wyższe.Następna bolączka to że leasingowcy jeżeli jest komlet ludzi lub zmiana produkcji są odsyłani z [powrotem do domu.nikogo nie interesuje zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.