Opinie o OPAKOMET w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPAKOMET. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPAKOMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKOMET w Kraków

yerba mate

Bardzo dobre miejsce pracy. Bardzo dba się o pracownika. A teraz w czasie kryzysu przekonaliśmy się jak bardzo jest Opakomet nastawiony na ludzi zwłaszcza na tle innych krakowskich firm

wtajemniczony

Chciałbyś :) Firma jest teraz jednym z lepszych pracodawców w Krakowie, do tego jest faktycznym liderem w branży. Skok jaki został zrobiony jest gigantyczny, ale będzie jeszcze lepiej. Dobra firma w dobrych rękach.

Loki

Zamiast pisać bzdury to proponuje, żebyś pogadał z ludźmi. Powiedzą Ci jak teraz jest. Jaka jest kadra i jak się firma zmienia. Powiedzą też jak się naprawdę pracuje i jak zostali potraktowani w czasach epidemii. Nikt złego słowa nie powie już o firmie, bo wszyscy widzą co zostało zrobione i co jest dalej robione ( w dużym tempie) dla firmy i dla ludzi.

GG

Też kiedyś narzekałem, ale przekonałem się na własnej skórze jak Opakomet podszedł do ludzi jak zaczął być covid. Ludzie byli na pierwszym miejscu. Mamy dobry zarząd i teraz naprawdę doceniam to co mam i gdzie pracuję.

tomek

Nie bluźnij gościu. Ludzie robią dobrą robotę. Wspieraj Kolegów zamiast na nich nadawać. Nie wiesz jak jest to zapraszam, sam się przekonasz.

Littleboss

Zapraszam na produkcję. Przekonasz się jak jest i jestem przekonany, ze będziesz miał okazje też się czegoś nauczyć.

@Loki

A czy ty wiesz jak jest teraz a jak było wcześniej bo wydaje mi się że nie masz pojęcia

Loki
@Laki

Bardzo dobrze wiem. Sporo kadry poznałem i tej średniej i tej wyższej. Sporo też z tą firmą przeżyłem. I wiem, że tak dobrze jeszcze Opakomet nie był kierowany.

ferdek

Dobra i bardzo stabilna praca. Wyjątek w obecnych czasach w Małopolsce. Ludzie bardzo w porządku. Jasne, że wymagają roboty a nie lenistwa ale to oczywiste.

gościu z produkcji
@ferdek

Naprawdę szacun dla kierownictwa , bo klimatyzacja na hali robi robotę. Jak są odpowiedni ludzie to wszystko się da :)

TG
@gościu z produkcji

Dobrze mówi, polać mu ! Sporo lat wprawdzie na to czekaliśmy ale jest.

@gościu z produkcji

To nie ma nic wspólnego z klimatyzacją dalej jest gorąco

Jacek
@Laki

Jest duuużo chłodniej a jak na hale produkcyjną to bardzo komfortowo, a nie jedną miałem okazję wizytować. Mało firm robi takie inwestycje nawet w normalnych czasach. Zarząd bardzo dna o ludzi i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć ( albo specjalnie nie chcieć ).

Powiem tylko tyle, że przez ostatnie miesiące firma zmieniła się na lepsze bardziej niż przez ostatnie kilka lat. Ster jest w dobrych rękach pracuje się znacznie lepiej. Komfort pracy znacznie został podniesiony. Na hali produkcyjne mamy coś na co czekaliśmy od lat czyli klimatyzację. Zarobki też są lepsze niż kiedyś. A znam Opakomet od lat.

gg

Dokładnie jest tak jak piszesz. Zrobiło się bardzo fajne miejsce pracy. I chyba każdy z pracowników potwierdzi Twoje słowa.

Retro

Jest jak mówisz. Szacun że się tak dobrze rozwijamy.

@gg

Nie każdy

gg
@Laki

Prawie każdy. Ale zakładając, że jesteś pracownikiem to co Ci się takiego nie podoba, zwłaszcza porównując do innych firm w Krakowie ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOMET. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Winchester

Tylko istota o IQ ameby uwierzyła by że jedna osoba pisze wszystkie negatywne komentarze . Wiele komentarzy zostało usuniętych na żądanie Opakometu I choć niektóre były dosyć prostackie to było w nich dużo prawdy skoro z ich treścią zgadzało się kilkadziesiąt osób. Po obejrzeniu profilu Opakomet na fb stwierdzić można że spot reklamowy raczej słaby, monologi kiepskie ale " aktorzy " wspaniali. Najlepszy jest ten zasuszony uchachany dziadek w żółtej kamizelce. Król magazynu jak się zwie. No faktycznie coś jest z nim nie tak. I to widać. Pewnie dlatego w kamizelkę ostrzegawczoraj go ubrali A będzie jeszcze gorzej i kaftanik może nie pomóc.

men z produkcji
@Winchester

Ci "aktorzy" i ten "dziadek" uczciwie i rzetelnie pracują. Budują pozycję i zysk firmy. Zmieniają ją na lepsze. Należy się im szacunek. Zamiast obrażać ludzi weź się do pracy, pokaż co jesteś wart. Odszedłeś z tej firmy, to pewnie mleko i miód Ci tylko płynie. Korzystaj z tego. Niech Ci się wiedzie. My dalej będziemy pchać Opakomet do przodu i cieszyć się efektami jakie uzyskaliśmy. A mamy być z czego dumni.

prosty człek
@men z produkcji

Polać mu. Szacunek dla ludzi a nie plucie na nich jak to robi Winchester.

BB

To bardzo dobry pracodawca. Stabilne zatrudnienie, dobre jak na Kraków zarobki i komfort pracy jęk na firmę produkcyjna dobry.

borsuk
@BB

Pełna zgoda, jest dobrze !

Trafiłem do pracy z urzędu pracy miałem być magazynierem- operatorem wózka. Jednak zostałem wezwany na rozmowe na handlowca. Pózniej dostałem informacje ze nie rekrutują na handlowca. Zaoferowano mi z powrotem prace operatora wózka. Zaczołem robić badania do pracy ale naszczeście dostałem inna normalną ofertę. Państwo pracodawcy na podstawie swojego postepowania zostali bez pracownika i z rachunkiem za badania. No tak się dzieje jak sie nie działa szczerze

Raptor
@Marcin

Brawo Ty. Trzeba mieć poczucie własnej godności i nie pozwalać się lekceważyć ludziom którzy nie wiedzą co to takiego.

gaduła

W sedno. To jednak on zachował się, źle nie pracodawca.

Ja złożyłem tam papiery na magazyniera operatora ... Nagle zadzwonila kadrowa że moje CV wychaczyl dyrektor, po czym przyszedłem na rozmowę i on powiedział mi że spełniam wszystkie warunki na handlowca ( to była podpucha bo pewnie koleś widząc moje CV - kilka lat jako pH ,pewnie bał się że przyjdę i będę szukał czegoś innego , więc z rekrutacji na magazyniera zrezygnowałem . Po czym po tygodniu zadzwoniła kadrowa ( w tym czasie nie chodziłem na rozmowy nobo miałem być handlowcem ) że nie rekrutują na handlowca , że zostaje ten magazynier ( bo inni z urzędu pracy odmówili pracy ) A ja z pracy mogę zrezygnować kiedy chce nawet po pierwszym dniu . A skoro dostałem dobra a wręcz super ofertę podczas badań to musiałbym być głupi żeby nie odpowiedzieć .

Bumi

Są nowe twarze w firmie i widać, że coś się dzieje dobrego. Firma się mocno przez ostatni rok rozwinęła, jest teraz lepiej niż kiedykolwiek. W Opakomecie pracuję już bardzo długo, ale tak dobrych czasów jak teraz to nie pamiętam. Zawsze znajdzie się coś, co można by poprawić, ale naprawdę jest nieźle. Chyba nareszcie są właściwi ludzie na górze.

Tomi

Pracuję od niedawna. Atmosfera ok, przełożeni też. Wiadomo, że to nie urząd tylko fabryka, ale w poprzedniej warunki było dużo gorsze, a tutaj to nie mam do czego się przyczepić

Przeciwnik propagandy

Widze że firma Opakomet zatrudniła trolli których zadaniem jest sianie propagandy jak to w tej firmie jest cudownie oraz mówienia nieprawdy o warunkach pracy/płacy. -Specjaliści ?? Jest może grupka specjalistów głównie na produkcji, którzy wiedzą co robią np ( utrzymanie ruchu, mistrzowie zmiany, KJ, doswiadczony magazynier) ale specjalistą nie mozna nazwać kogoś kto dostał pracę na stanowisku wymagającym chociaż minimalnego doświadczenia a wczesniej sprzedawał ryby na targu lub konfidenta co dostał stanowisko za sprzedawanie innych. -Usmiechnięci ludzie ?? Kiedy przyjmowałem się na produkcje to nikt mi nawet nie powiedział co mam z grubsza robić, zamiast tego opieprzali mnie że nie posprzątałem lub kazali mi robic za nich na ich maszynach. - Dobra współpraca i atmosfera nie istnieją, każdy patrzy aby się wysłuzyc młodszym stażem pracownikiem a samemu sie nie narobic -System kamet gdzie czujesz sie jak w big brotherze bo kierownictwo oglądaj cie na monitoringu w biurze lub w domu. --Fałszywi dwulicowi pracownicy

Joker
@Przeciwnik propagandy

Pochwal się lepiej za co wyleciałeś. Znamy cię trollu. Tak jak G umiałeś tak i G wiesz :)

Jacenty
@Przeciwnik propagandy

Hehehehe. Gościu bredzisz. Jest świetny dyrektor produkcji. Fachowiec „wychowany” w Opakomecie. To inżynier oddany całkowicie firmie, z pomysłami i zaangażowaniem. W jednym masz racje kadra jest niezła DUR, KJ i reszta. Zarząd też jest teraz taki jaki można było sobie tylko wymarzyć wcześniej. Możesz sobie pluć do woli, rzeczywistości i tak nie zmienisz a kłamstwami nie zakryjesz prawdy.

Kriss
@Joker

Ajajaj ale pocisk. Ale kultura wypowiedzi. Mam nadzieję że nie wszyscy biurokraci w tej firmie to takie zera jak ty.

Majster

W Opakomet pracuję od 10 lat, owszem, jak w każdym zakładzie, bywało różnie, ale czuję się związany z tą firmą i jestem zadowolony z tego jak to wszystko aktualnie wygląda. Co więcej, patrząc na to co się dzieje, przed Opakometem jest dobra przyszłość, zaróno obecny prezes, jak i jego poprzednik to wysokiej klasy specjaliści, którzy szukają rozwiązań, aby się rozwijać. I co najważniejsze - nie są ,,z zawodu dyrektorami", to mili i uśmiechnięci ludzie, do których można się zwrócić z każdym problemem. W firmie dba się właśnie o to, aby nie było sztucznego dystansu, boo wszyscy mamy świadomość, że tylko dobra współpraca wszystkich szczebli w naszej firmie pozwoli nam sie rozwijać. A rozwój firmy jest równoznaczny z czasem z jeszcze lepszą kwotą na pasku :)

rafał
@Majster

Pełna zgoda, dba się o firmę, dba się o ludzi. To widać. I pracownicy to doskonale wiedzą.

Karol
@Majster

Kasa jest teraz nawet wcześniej niż wg regulaminu. Firma idzie do przodu, warunki pracy coraz lepsze. Naprawdę trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak bardzo się zmienia na lepsze. Firma jest bardzo chwalona na rynku pracy.

Przeciwnik propagandy
@Karol

(usunięte przez administratora) -Specjaliści ?? Jest może grupka specjalistów głównie na produkcji, którzy wiedzą co robią np ( utrzymanie ruchu, mistrzowie zmiany, KJ, doswiadczony magazynier) ale specjalistą nie mozna nazwać kogoś kto dostał pracę na stanowisku wymagającym chociaż minimalnego doświadczenia a wczesniej sprzedawał ryby na targu lub konfidenta co dostał stanowisko za sprzedawanie innych. -Usmiechnięci ludzie ?? Kiedy przyjmowałem się na produkcje to nikt mi nawet nie powiedział co mam z grubsza robić, zamiast tego opieprzali mnie że nie posprzątałem lub kazali mi robic za nich na ich maszynach. - Dobra współpraca i atmosfera nie istnieją, każdy patrzy aby się wysłuzyc młodszym stażem pracownikiem a samemu sie nie narobic -System kamet gdzie czujesz sie jak w big brotherze bo kierownictwo oglądaj cie na monitoringu w biurze lub w domu. --Fałszywi dwulicowi pracownicy

Topik
@Przeciwnik propagandy

Hehehehe prawda boli trollu ? Fajnie się opluwa ludzi? Szkoda tylko, że żal ściska, że dalej bez roboty jesteś a do Opakometu powrotu nie ma.

ciekawy
@Karol

"warunki pracy coraz lepsze" jakieś przykłady?

@ciekawy

Podwyżki płac ( jest to teraz jeden z lepszych pracodawców w Krakowie ). Sporo awansów wewnętrznych. Darmowa opieka medyczna ( naprawdę dobra ). Na hali jest montowana klimatyzacja ( widać naprawdę, ze zarządowi zależy na ludziach ). Są regularnie wypłacane premie, ale oczywiście trzeba sobie zasłużyć. W firmie się mocno inwestuje w park maszynowy i peryferia. Kasa zawsze na czas, praca bez nadgodzin. Wszystko tak jak być powinno.

Raptor
@Topik

Topik weź przestań bredzić. Tylko pajace i frajerzy chcą wrócić tam gdzie ich nie chcieli lub gdzie sami nie chcieli robić. Ja ja trzeba mieć. A nie wydmuszki.

ciekawy

Fajnie, że teraz wam montują klimatyzację na hali, pracownicy w takie upały odczują dużą poprawę w komforcie pracy.

Gruby

Bardzo dobra atmosfera i spokojna praca. Bez umów śmieciowych i kasa na czas. Kadra na produkcji ok. Jeden minus to praca na trzy zmiany.

Karol
@Gruby

Brak przerwy, bieganie między dwoma a czasami trzema maszynami oraz całkowity brak norm BHP nazywasz spokojną pracą ? Przepracowałem tam pół roku a i tak mysle że było to za długo, kasa bardzo bardzo średnia jak na to co sie tam robi, a i wielki brat który patrzy [rzez kamery 24/7. Jest wiele lepszych firm w ktorych nie pracuja ludzie z wyrokami. NIE POLECAM.

Robson
@Karol

Akurat pod względem BHP to jest to bardzo dobra firma. Od początku pandemii zabezpieczenia dla pracowników ( maseczki , rękawiczki , płyny itd. ). Firma była ( i jest ) mocno za to chwalona. Nawet w najbogatszych firmach zagranicznych nie było nawet porównywalnego podejścia.

Bobson
@Robson

Widać mało wiesz co to BHP. To nie tylko maseczki, płyny itp. A propos , w tych zagranicznych NAJBOGATSZYCH firmach to pracowałeś w czasie pandemii że masz takie rozeznanie?

pracownik z produkcji
@Bobson

Nie opowiadaj ludziom bzdur, bo plujesz na tych co robili cały czas w pandemii, żeby były płyny w szpitalach. Mam porównanie jak było w innych firmach. W większości nie zrobili nic. Tutaj nie dość, że co kilka metrów odkażacz, to pracownicy dostali zapas. Do tego od początku maseczki i rękawiczki. A normy BHP są przestrzegane, nigdy nie było żadnych zarzutów. To, że ktoś czasami ich nie przestrzega to nie wina firmy. Zarząd dba o ludzi.

Bobson
@pracownik z produkcji

Wielecy wspaniali bohaterowie, płyny i tak by były. Porównaj sobie zachodni lub nawet średni krajowy zakład produkcyjny, normy bezpieczeństwa itp do tej pseudo wspaniałej hali z rozpadającym sie magazynem i maszynami pamiętającymi PRL , lub maszynami gdzie jedna jest złozona z trzech innych. Ile ci płaca za wpis ??

Remik

Robić trzeba jak wszędzie, ale atmosfera jest dobra, kasa na czas. Nie spotkałem się z jakimiś nieprzyjemnościami.

biurowiec

Pracuje w Opakomecie ( stanowisko w biurowcu ) od lat i każdy, kto zna firmę przyzna, że tak dobrej atmosfery jak jest teraz to nigdy nie było. Przyjemnie się chodzi do pracy.

Włodek
@biurowiec

I o to chodzi aby chodzić do pracy!!! A atmosferę się kupi za uśmiech :D

henio
@biurowiec

Na produkcji też dużo lepiej. I to chyba każdy powie. Jest dobry gospodarz i to widać.

ZAINTERESOWANY

Proszę o informację jak wygląda praca na produkcji? Jest ogłoszenie o przyjęciu na to stanowisko. Za pracę w nocy i święta jest dodatkowa gratyfikacja? Jak wygląda teraz praca w okresie pandemii? Oczywiście przed też... Pozdrawiam

Termit
@ZAINTERESOWANY

Praca w jest w systemie 4 brygadowych i wszystkie stawki są zgodne z kodeksem pracy i przepisami. Firma normalnie pracuje i pracowała przez cały okres pandemii. Musisz się jednak liczyć z tym, że teraz na każdą ofertę pracy jest masa chętnych.

KaoKlai
@ZAINTERESOWANY

Stanowczo odradzam, starsi starzem pracownicy wysługuja się nowymi pracownikami (wiem cos o tym), najczesniej trafiaja tam pracownicy z bezrobocia ktorzy musza się tam pojawic aby puzniej móc dostac zasiłek na kolejny okres bezrobocia. Jest duzo lepszych miejsc do pracy. Poza tym krazą pogłoski że po magazynie biega wciekły i ujadający pies.

@Termit

Dziękuję za info :-) Zdaję sobie sprawę z sytuacji na rynku pracy. Oprócz godnej płacy ważna jest też atmosfera w pracy. Czas pokaże czy zostanę przyjęty na okres próbny :-)

@KaoKlai

Dzięki za odpowiedź :-) Jak mi będzie dane popracować w tej firmie wtedy dowiem się jak jest...Może mi się spodoba :-) Umowa o pracę przemawia do mnie - lepsze to niż elastyczna śmieciówka bez prawa do urlopu płatnego, do tego umowa zlecenie lub o dzieło pod nadzorem kierownictwa. Takie czasy :-)

@ZAINTERESOWANY

Nie patrz na negatywne komentarze gościa, który wyleciał bynajmniej nie z dobra pracę. Do tej pory żadnej nie znalazł :) Negatywne komentarze to robota jednego gościa. Wejdź sobie na profil firmy na Facebook i pooglądaj i poczytaj. Wypowiadają się tam prawdziwi pracownicy a nie anonimowi flustraci, którzy z pracą nigdy nie mieli po drodze. Firma jest nagradzana, ma za klientów na największe polskie i europejskie marki.

Czy OPAKOMET zapewnia kartę multisportu?

gofer

Nie, ale zapewnia opiekę medyczną ( bardzo dobrej klasy ) co jest ważniejsze. Multisport mało kto chce i zwykle firmy się z tego wycofują. Zapewnia natomiast dobre i pewne płace. Jest to w tej chwili jeden z lepszych pracodawców w Krakowie. Ponad 30 podań o pracę dziennie o czymś świadczy :)

Automa
@gofer

Gofer nie podniecaj się niezdrowo. Jak powiedział Benjamin Franklin „Pewne są tylko smierć i podatki”. Dobrze wiesz że gdyby nie pandemia to w opakomecie chętnych do pracy byłoby niewielu. Covid 19 dla opakometu w temacie płacy/ zamówienia rządowe/ i zatrudnienia zrobił więcej niż wszyscy prezesi razem wzięci. O kadrowej nie wspominając. Podobno literat z Bochni ma zamiar w podzięce wirusowi, pomnik wystawić. Będzie to zapewne pierwszy i jedyny taki pomnik na świecie. Pewny gofer ze za rok będziesz dalej pracownikiem tej super firmy ? Wiem o paru takich którzy tez byli tego pewni a już nie pracują.

Teofil
@Automa

Widać, że nie masz bladego pojęcia o tym co się działo w firmie i o tym jak funkcjonuje. Masz wiedzę z przed lat. To jest inna firma, inni ludzie inny zarząd. Opakomet bardzo mocno idzie w górę. Atmosfera pracy jest rewelacyjna a ludzie biją się o robotę w Opakomecie. Nikt się od dawna nie zwolnił a wielu się codziennie dobija o pracę. To teraz jeden z lepszych pracodawców w Małopolsce. Ludzie szanują firmę, szanują kadrę i szanują zarząd. Tworzymy coś dobrego i na całe szczęście już bez takich ludzi jak Ty.

QQ
@Teofil

Yyy a ilu się ostatnio pobiło i czy przy okazji Teofilu w głowę nie dostałeś? (usunięte przez administratora)

Zachwycony
@Teofil

To raczej najlepszy pracodawca na świecie. W całej galaktyce,a może i w całym kosmosie.

Automa
@Teofil

Tak, tak Teosiu, jeszcze na jesieni ubiegłego roku nie miał kto w Opakomecie robić. Epidemia sprawiła, że teraz są chętni do pracy. To ciągle jest ta sama firma i ci sami ludzie. Dalej rządzą kolesiorstwo i lizusostwo. Nowi dyrektorzy nie zdziałali żadnych cudów. Jedynie co się zmieniło to ilość komentarzy w temacie firmy i ludzi piastujących wyższe stanowiska. Usuneliście około 20 negatywnych komentarzy z którymi zgadzało sie ponad 70 osób. Tacy jesteście prawi i kryształowi. Jeden wart drugiego z małymi wyjątkami. Po trupach do celu jak ktoś już pisał. Dla własnego interesu trzeba kogoś niszczyć to się niszczy. Ale jaki pan taki kram. Pochwal się ile teraz jesteście na plusie bo nawet na remont bramy wjazdowej która pamięta jeszcze komunę i ledwo trzyma się kupy nie stać tej najlepszej firmy w tym kraju.

2 pytania

Witcher dzięki za info. Co prawda Twój wpis został szybko usunięty, widać prawda boli. Niestety w Opakomecie jest parę osób którzy ścieżkej swojej kariery zbudowali i budują na kłamstwiei. Czas pokazał że niektórzy kłamstwem ją rozpoczynali piastując nawet wysokie stanowisko.

Dorota

O jakie kłamstwa chodzi? Coś kombinują w Opakomet z umowami, rozliczeniem? Czy chodzi o coś zupełnie innego?

Obserwer
@Dorota

A juz jeden dyr. handlowy przerabiał wypłatę premii, zwolnili go, poszedł do sądu, wygrał i premie i odszkodowanie z odsetkami. Ale tak było za poprzedniego prezesa.

Roki

Ile zarabiacie na rękę jeżeli to nie tajemnica .Mam na myśli produkcję

Rr

Jeżeli macie tak źle to dlaczego nie ma żadnych ofert pracy do tej firmy.Cos tu nie gra. Jeżeli firmy są kiepskie to oferty wiszą non stop

Bolek
@Rr

Przecież wisi ogłoszenie na płocie

Rr
@Bolek

Dzisiaj ogłoszenia"wiszą"w Internecie

Diabolic
@Rr

Prezes uważa że internet to złooooooo....

Bolek
@Rr

A widzisz w Opakomecie na płocie - Taka to firma.

iXin
@Rr

To jest oferta pracy ze strony internetowej tej firmy. Zadzwoń, przyjedź, a wszystkiego się dowiesz. Niech Cię oprowadzą po hali produkcyjnej żebyś zobaczył w jakich warunkach będziesz pracował na chleb. PAKOWACZ pełny etat W związku z dynamicznym rozwojem produkcji pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : PAKOWACZ OCZEKIWANIA: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu ciągłym, umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem KLUCZOWE ZADANIA: pakowanie wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych obsługa przydzielonych maszyn kontrola procesu produkcyjnego OFERUJEMY: atrakcyjne warunki finansowe zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży INFORMACJA: 12/416 32 32 12/617 01 05 785 055 188

Don kichot
@Roki

2100 z sobota i i swietami

@Roki

daj sobie spokój szkoda zdrowia i nerwów z taką robotą

Misiek
@Rr

No to coś się pozmieniało bo prawie od roku "wiszą" non stop.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w OPAKOMET?

Nati

Nie ma czegoś takiego.

Szary robol

Kadra jest różna. Lepsi i gorsi. Sporo się jednak poprawiło i są ruchy kadrowe. Coraz więcej osób ma szanse na zmianę stanowiska. Myślę, że firma jest coraz lepiej zarządzana.

@Szary robol

Oby to tylko zaczęło mieć wpływ na nowe zlecenia produkcyjne i na sprzedaż. A przede wszystkim, aby wszyscy pracownicy 10-go każdego miesiąca byli zadowoleni :).

Szary robol
@jest jak jest

Ostatni rok był dużo lepszy niż poprzedni. Mocno poprawiły się wyniki firmy. Klienci też są coraz lepsi. Były podwyżki. Idzie cały czas ku lepszemu i to widać. Wiele osób wkłada serce w tą firmę i są efekty. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;)

jest jak jest

To życzę wszystkiego dobrego na nowym stanowisku. Oby na tej zamianie skorzystali pracownicy i firma.

@Szary robol

1."Ostatni rok był dużo lepszy niż poprzedni" - co do produkcji wcześniejsze lata były lepsze, ten rok zaczął się trochę słabo. 2. "Mocno poprawiły się wyniki firmy" - tych wyników nie znam, nikt o tym nie informuje. 3. "Klienci też są coraz lepsi" - poprzedni też byli, a już ich niema, (nowi niech zostaną jak najdłużej, a nadal trzeba szukać nowych). 4. "Były podwyżki" - zgadza się i to się chwali, miejmy nadzieję, że nie ostatnie. 5. "Idzie cały czas ku lepszemu i to widać" - oby to była prawda, z góry lepiej widać. 6. "Wiele osób wkłada serce w tą firmę i są efekty" - niech im sił, zdrowia i chęci nie zabraknie. 7. "Wiadomo, że nie jest idealnie, ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" - zgadza się, i, żeby nie trzeba było szukać tego "gdzie nas nie ma" ;).

rysiek z dżungli

Stanowisko hejtera widzę, że to Twój żywioł ;) Wbrew temu co próbujesz wmawiać, nie pracuje się źle, a coraz więcej ludzi się też przekonało, że Opakomet stał się już konkurencyjnym pracodawcą. Czasy dinozaurów o których piszesz też już nikogo nie obchodzą. Pensje jak na Kraków są już rynkowe. Wiadomo, że fabryka to nie urząd i lekko nigdy nie będzie. Natomiast niezadowolonym polecam powiedzieć "sprawdzam" i iść gdzie indziej. Najlepiej tam gdzie "mleko i miód płyną strumieniami, a praca jest lekka i przyjemna". Daj im Boże zdrowie i szczęście.

Kasacz
@Szary robol

Co się niby poprawiło? Cała niby kadra do zwolnienia. Wiecznie brakuje barwników tektury, planowanie pracy tragiczne. Wieczne awarię starych staraniach maszyn, brak słów.

Inżynier
@Szary robol

To w takim razie ile jesteśmy za ubiegły rok na plusie " szary robolu" :) Straty za 2018 były na poziomie miliona zł. I co wyszliśmy chociaż na 0?

Magister

Magazynier w firmie Opakomet S.A powinien posiadać następujące cechy: Kręgosłup z tytanu- makabryczny stan dróg magazynu i placu gdzie ładuje się samochody. Pancerna głowę- odpadający tynk z dziurawego dachu. Płuca z filtrem cząstek stałych- wszechobecny pył, być może z cząsteczkami azbestu. Kocie oczy- ciemność panująca na magazynie. Dobrego anioła stróża- ogólna ciasnota zwiększająca ryzyko wypadku Stalowe nerwy- bałagan decyzyjny kierownictwa firmy. Kanister melisy na uspokojenie nerwow- Niezrownoważony psychicznie kierownik magazynu.

Ciekawa
@Magister

Elo. Mam pytanie . Czy ten pan z ostatniego zdania w dalszym ciągu swoim oddechem zabija owady i inne drobne stworzenia? Jeżeli tak to zalecam co najmniej dwu metrowy dystans podczas ewent. rozmowy.Narka.

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków

• Jak się pracuje w OPAKOMET?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKOMET
3.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Karola łowińskiego 7D
    31-752 Kraków