Opinie o OPAKOMET w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPAKOMET. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPAKOMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKOMET w Kraków

gerwazy

Niesamowity jest rozwój firmy obecnie. Naprawdę trzeba było przeżyć czas epidemii, żeby uzmysłowić sobie jak bardzo ludzie są zżyci z firmą i ze sobą. Rewelacyjna współpraca, wspaniała praca na 200 %. Bardzo dobrze firma była też kierowana. Mamy pracę, mamy pensje, mamy zakład z którym jesteśmy związani. Daliśmy radę, zrobiliśmy coś dobrego i idziemy do przodu. Teraz ciężkie czasy i docenia się wiele rzeczy, które wydawały się wcześniej bez znaczenia.

Dżejson
@gerwazy

Tyle słodkości, że aż chce się wymiotować. Ile dostajesz za taki wpis?

Henio
@gerwazy

Pozdrowienia dla załogi z Łowicza.bez was nie dalibyśmy rady.

Czy w OPAKOMET jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nieważne

Nikt się nie odważy, bo każdy boi się o swój stołek.

Szczupak

Dziękuję niebiosom że nie muszę już pracować z niejakim "Leszczem" (typowy karierowicz i DUPOWŁAZ)

Sumo
@Szczupak

Pamiętam jak (usunięte przez administratora) z ustawiacza awansował na koordynatora i odrazu z roboczych kamaszy wskoczył w czarne lakierki pastowane 6 x dziennie. W tych że lakierkach wracał często na rowerze do domu.

Apollo
@Sumo

Ja pamietam jak (usunięte przez administratora) wychodził na produkcje w tych swoich lustrzanych lakierkach, bujał się wtedy jak niezapięta paleta z pustymi kanistrami na tirze i myślał sobie ze budzi respekt. Żałosne

@Szczupak

A Ty kim jesteś? W twarz powiedz, a nie na anonimowym forum siedzisz i piszesz... Toć cała prawda o atmosferze Opakometu. Włazidupy w zakładzie, cfaniacy na anonimowym forum. Z tego co wiem do tego "Leszcza" to kolejki bywają, żeby kogos podpierdolić ;-) smiech na sali... I to wszystko za marny grosz, świątek, piątek i niedziela ;-)

Nieważne

Klika. Nie jest niestety dobrze...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOMET. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
szukam pracy

Czy ktoś mi może podać jakie są mniej więcej zarobki na produkcji na najniższych stanowiskach i czy są jakieś dodatki? Można dostać pracę bez doświadczenia ( kończę szkołę branżową).?

ten co dużo wie
@szukam pracy

Nikt nie ma najniższej krajowej. Zarobki jak na Małopolskę są bardzo w porządku. Dodatkowo jest bezpłatna prywatna opieka medyczna na bardzo wysokim poziomie dla każdego pracownika. Z dodatków są premie.

Noone
@szukam pracy

19 zeta /h dostaniesz jako nowy. Tutaj brak prawdziwych opini bo kasują. I oczywiście przerw też nie ma.

One
@Noone

Pełna zgoda. W okresie ostatnich dwóch lat skasowali ok 60 opinii które mówiły dużo o pracy w firmie. Niestety były negatywne. Zostawiono tylko te mega ok pisane przez członków zarządu . Giga propaganda sukcesu. Ale co szkodzi spróbować i samemu się przekonać jak jest. Tylko czy umiesz walczyć? Bo teraz jak ktoś pisał już tu na forum " ludzie biją się o robotę w Opakomecie". Więc zaciśnij pięści i do boju.

Darek
@szukam pracy

Zarobki są bardzo ok teraz. Dostaniesz sporo więcej niż najniższa na początek. Oczywiście mówimy o najniższych stanowiskach i płacy na początek. Jak się zakwalifikujesz to będziesz miał stabilną robotę a wiadomo jak jest teraz w Krakowie z pracą.

lolek i bolek w jednym
@One

Nikt z firmy niczego nie kasował. Poleciało kilka opinii jednej osoby, która uprawia wycieczki personalne, ale to działania serwisu nie firmy ( słuszne bo takie mamy prawo). Do tego zarząd ma naprawdę inne rzeczy do roboty niż pisać opinie :) A robi kawał dobrej roboty dla firmy i ludzi i przyzna to każdy pracownik mający jakieś pojęcie o firmie.

Tola
@lolek i bolek w jednym

Racja, skasowano kilka opinii. W przeciągu ostatniego miesiąca. Na przestrzenii ostatniego roku skasowanych opinii było co najmniej pół setki. Jak zwykle kłamiecie - Bolku i Lolku. Na zakłamaniu budowaliście i budujecie swoją pozycję

finansowy
@lolek i bolek w jednym

A ile straty z działalności operacyjnej za ten rok ? Kiedy wypłata dywidendy za ubiegłe lata ? Pamiętaj że S.A w nazwie oznacza że to spółka akcyjna. Kiedy zebranie akcjonariuszy na których będzie można zapytać "zarząd" co z dywidendą ? Dlaczego jej nie ma ?

Sinn
@finansowy

Odpowiedź jest prosta, bo firma ledwo przędzie ;)

Byly
@ten co dużo wie

Co ty chlopie opowiadasz nikt nie zarabia najnizszej? No nie cale 15 groszy brutto wiecej. Nowi dostaja 18.5o brutto gdzie najnizsza krajowa 18.35 brutto. Smiechu warte w 4 brygadiwce , bez przerw firma przez 3 miesiace nie potrafila zapewnic nawet odziezy ochronnej. Chwalcie dalej ja uciaklam bo szanuje swoje zdrowie. A pracodawca ktory nie szanuje pracownika i nie orzestzega podstawowy przepusow kodeksu oracy to marny pracodawca.

Szuka pracy

Czy opakomet szuka nowych pracowników?

Byly
@Szuka pracy

Tam caly czas sa przyjecia, rotacja na okraglo ktos przychodzi i zaraz sie zmywa.Fajni ogarnieci ludzie szybko uciekaja bo kto za najnizsza krajowa w 4 brygadowce jeszcze pod ciagla presja bedzie tyral. Ludzie narzekaja miedzy soba ale do dyrekcji nikt sie nie postawi.

Dawid

Jakie są główne problemy w firmie?

Jordan
@Dawid

Wymienić ich można bardzo dużo. Od zastępcy dyrektora produkcji, który ukończył jedynie technikum rolnicze gdzieś na wiosze, po pracowników szeregowych, którzy wyręczają się nowymi pracownikami.

Wykształcony
@Jordan

Dlaczego od razu "gdzieś na wiosze"? Skoro dyrektor z Krakowa pochodzi! Tak przynajmniej pisze na jego Fb.

ASSASSIN
@Wykształcony

Tyś Pawle za młodego Kraków oglądał. Chyba na szkolnej wycieczce.

@ASSASSIN

Na szkolnej wycieczce i na pocztówkach. Rodzinną miejscowością dyr.bąka są przecież Koszyce. Tez na K ale do Krakowa to z tamtąd jest około 50 km. Tam się urodził i tam pracował w firmie Ader jako magazynier. Po trzydziestce wyemigrował do Krakowa i dzięki znajomościom dostał prace w Opakomecie gdzie trupami w przenosni i realu znaczył drogę swojej "kariery". Podsumowując taki z niego krakus jak z pigmeja koszykarz.

Onka

Czy w firmie pracują kobiety?

@Onka

Tak i to całkiem sporo. Właściwie w każdym z obszarów firmy.

Spokojny człowiek

Firma dokonała przez ostatni rok gigantyczny skok naprzód. Jest bardzo doceniana w branży i nie tylko. O Opakomecie słyszy się w mediach i na spotkaniach biznesowych wiele dobrych rzeczy. Praca jest bardzo ciekawa, bo można tworzyć coś nowego i coś naprawdę ciekawego. Widać dobrą wolę u najwyższej kadry i schodzi to w dół. Jesteśmy rozpoznawalnym pracodawcą w regionie i coraz bardziej cenionym.

Reksio
@Spokojny człowiek

Gdzie można zobaczyć lub przeczytać o tych tworzonych, ciekawych, nowościach?

@Spokojny człowiek

Gigantyczny krok naprzód w produkcji odpadu tworzyw sztucznych to i owszem. Żaden " normalny" tzn. nie dotowany przez polski rząd właściciel nie pozwoliłby sobie na takie straty. Królu produkcji odpadu PE i PP o ile set procent przwkroczyłeś przyznany limit? Nie wstyd Ci tak zaśmiecać środowisko? Czy ktoś w ogóle w tej firmie o to dba? I dziwić się że od tyłu lat nie ma dywidendy. No bo jak? Przy takim marnotrawstwie?

dawny pracownik

z ciekawoscia przeczytalem ostatnie wiadomosci o firmie, o kierownictwie na produkcji z wewnetrznego awansu, ogladnalem tez Was na fb :), jestem pod wrazeniem tego jak teraz dziala firma, szacun. Pozdrowienia ze Śląska :) PS

men z produkcji
@dawny pracownik

Wielkie dzięki za ten wpis. Zmienia się firma, fajnie, że to widzisz. Powodzenia i wszystkiego dobrego!

ten co wie
@dawny pracownik

Fajnie, że to widzisz. Idziemy mocno do przodu i bardzo się z tego cieszymy. Powodzenia Kolego i niech Ci się wiedzie!

biurowy
@dawny pracownik

Dzięki i wszystkiego dobrego Kolego! Zapraszamy kiedyś do nas, zobaczysz na własne oczy co i jak się zmieniło.

wiem kto ty jesteś

Miałeś okazję się wykazać jak pracowałeś. Bardzo słabo ci to szło. To teraz nie obrażaj lepszych o siebie.

D-Day
@wiem kto ty jesteś

Ojojoj. Odezwał się debeściak. Lepszych? To jest mało powiedziane. Wręcz mistrzowskich w podkładaniu świń i oczernianiu innych aby samemu błyszczeć. Miałeś okazję się wykazać i wykazałeś się. Byłeś i jesteś perfekcyjny w dwulicowości ,zakłamaniu, złośliwości i fałszu. Aby osiągnąć swój cel działałeś podle i podstępnie. I co cieszy Cię taki sukces? Widać jakim jesteś typem człowieka. Ty i niektórzy Tobie w tej firmie podobni. Czas pokaże czy dla tych "paru złotych" było warto.Szubrawco.

Stefan
@D-Day

Drodzy użytkownicy nie kłóćmy się bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Może zamiast się kłócić ktoś z Was mógłby napisać, jak aktualnie wygląda praca w firmie OPAKOMET? Czy są może realne szanse, aby od nowego roku ubiegać się o zatrudnienie? Skupmy się na takich informacjach bo one będą na pewno pomocne dla każdego kto wątek ten odwiedza.

Roman
@Stefan

Wpisz w przeglądarce - opakomet sa praca albo zadzwoń do kadr to się dowiesz . Powodzenia:)

Lucy

Myśle że każdego pracownika cieszy rozwój firmy. Idziemy w dobrym kierunku. Aby jednak nie generować zbytecznych kosztów należałoby jak najszybciej zlikwidować stanowisko zastępcy dyrektora piastowane przez Pawła B. Jest ono Opakometowi tak potrzebne jak lato w zimie. Za wynagrodzenie tego pana można by np. zatrudnić co najmniej 4 pracowników na produkcję lub do magazynu z których byłby o niebo większy pożytek. Jest to jedyny dyrektorski doublet w naszej firmie. Panowie w Warszawie czy Wy tego nie widzicie ? A teraz PRAWIE dyrektorze usuwaj wpis zanim go przeczytają.

Zizu
@Lucy

No faktycznie. Dziwne także jest to że nikt tego gościa nie rozliczył z grubych setek ton zmarnowanego surowca w latach 2013-2019 gdy pełnił funkcję szefa produkcji w Opakomecie. Nikt się nie zapytał jakie podjął działania aby zmniejszyć ilość odpadu. Roczne limity odpadów były przekraczane o kilkaset procent. A i tak nie wszystko było wykazywane, aby bilans był ok. Obj grubo firma przez te prawie 6 lat popłynęła z kasą. Wory z odpadami stały wszędzie utrudniając pracę. Było ich zbyt dużo aby dalej ukrywać je w namiocie. Część odpadu poddano procesowi regranulacji firmie zewnętrznej. Niestety regranulat do niczego się nie nadawał. Jedna wielka niemoc w tym i nie tylko tym temacie. Ten człowiek dbał zawsze o siebie. Czytaj o swoja kasę.

Księgowa
@Zizu

Dokładnie. Paweł B swoją karierę w Opakomecie rozpoczynał na stanowisku logistyka transportu. Z chwila jego zatrudnienia cena transportu poszybowała w górę o 2000 zł w skali miesiąca. Po paru latach logistykę zaczął prowadzić magazynier. Cena transportu spada o 30% mimo znacznego wzrostu cen paliwa. Podobnie jest z ceną tworzywa za którego zakup od 2013 roku B był odpowiedzialny. Cena szybuje w górę około 15gr na 1 kg. Gdy zakupem tworzywa zostaje w 2016 roku obarczony dyrektor marketingu cena idzie w dół o 20% przy wzroście cen tworzywa na rynku. To nie fikcja. To fakty. Można to przecież sprawdzić. Ten gość sam sobie wypłacał dywidendę chociaż nigdy nie był akcjonariuszem

Radek Tarchala
@Księgowa

Dziękuję za dostrzeżenie tego drobnego faktu ????

Kierowca bombowca

Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne, troche czekało sie na załadunek ale jak juz do niego doszło to przebiegł on sprawnie. Nie stety minusem jest to że kierowca biega po naczepie i musi ładować towar paleciakiem bo jest za mało pracownikow magazynu. Jak tam byłem to moja uwagę przykuł powiem szczerze bo jestem szczerym człowiekiem KURDUPEL w marynarce ktury biegał jak jakiś wariat po magazynie i wrzeszczał że on tu jest dyrektorem sprzedaży czy cos w tym rodzaju. Nie dosc ze mial z jakiś półtorej metra wysokości to jeszcze wyglądem i zachowaniem sprawiał wrażenie gościa niezrównoważonego psychicznie. No ale tak jak mowie oprocz tego zdarzenia wszystko na plus. Dzięki za szybki załadunek jeszcze raz,

Kierowca bolidowca
@Kierowca bombowca

Nie przesadzaj z tym kurduplem. Jeżeli chodzi o PC to mierzy on jakieś 12 cm więcej od metra pięćdziesiąt i jest nawet przystojny. Czego nie można absolutnie powiedzieć o zastępcy dyrektora P Bonku który mierzy nawet mniej niż 150 cm. Zapewne ten mizerny wzrost oprocz cech wrodzonych ma tez wpływ na jego osobowość. Wielu ludzi przekonało się już ze drugiego tak wrednego i podłego konusa to po Alaskę się nie znajdzie. A nawet i po Hawaje.

po znajomości x 4
@Kierowca bolidowca

Przesadzacie z tym PC jest jaki jest , nie każdemu musi pasować jego styl . W firmie nie jest wszystko tak jak powinno a szczególnie podleganie komórek pod dyrektorów . Ale najlepiej ma kadrowa " Malwina Plastelina "w zasadzie nie podlega nikomu a spróbuj cos tu napisać to usuną to od razu. Śledzę dokładnie komentarze i zauważcie ze tylko o kadrowej znikają . przypadek ???

@po znajomości x 4

Nie tylko o kadrowej. Znikają też a w zasadzie przede wszystkim o tym ściemniaczu Pawle bąku czy też trzmielu. Piotr C w porównaniu do bąka jest ok. Trochę nerwowy ale nie ma się co dziwić skoro musi współpracować z pseudo -fachowcami.Ala P nawet się stara. Ale tylko w sytuacji gdy trzeba załatwić komuś dobry stołek lub fotel po znajomości lub po rodzinie.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w OPAKOMET?

Edek

Zgadzam się z tym, Tam nigdy nikt nie ma czasu albo nikogo nie ma . Nienormowany czas pracy .

Widać jak tam postrzegają tych pożal się Boże dyrektorków skoro to oni przeprowadzają proces rekrutacyjny. No tak w przerwie od patrzenia na monitoring robią sobie rekrutacje. hehe

filozof

Zawsze można znaleźć coś co nie do końca się sprawdza ale nie przesadzajcie bo mamy dobra firmę i pracę.

zabiórkowiec

Niezwykle ważne przy ocenie Opakometu, jest to, że w tej firmie można realnie awansować. Jest sporo awansów wewnętrznych a te zewnętrzne zaczynają być rzadkością. I to we wszystkich obszarach. Większość kadry to ludzie, którzy zdobywali swoje doświadczenie właśnie w Opakomecie. Bardzo dobrze się to sprawdza. A awanse nie omijają i tych "młodych' i tych "starych"

tygrys
@zabiórkowiec

To słuszna uwaga. Ostatni rok bardzo to udowodnił, co zresztą przełożyło się na wyniki. Do tego mądry zarząd potrafi zyski dobrze spożytkować dla firmy.

@tygrys

Parafrazując hasło z filmu Seksmisji " rada broni rada radzi rada nigdy cię nie zdradzi" można by twoją wypowiedź sprowadzić do hasła " zarząd rządzi zarząd radzi zarząd tylko sobie kadzi.". A napiszcież coś wreszcie zarządzający tą firmą. że zwykli robole też się starają, aby firma się rozwijała. Mdło się już robi od tych sloganów w stylu " dobrzy ludzie dzierżą stery.,mądry zarząd itd.Pachnie to Koreą ale tą Północną.

Tort
@zabiórkowiec

To fakt, jak się chce pracować to można iść w górę.

Robbi

Ludzie robią kawał dobrego w firmie. Fajnie, że widać zaangażowanie. Podoba mi się, że na każdym szczeblu widać, że jest to dla nas drugi dom. Ja jestem prosty chłop ale naprawdę dajemy radę.

Na produkcji

Inwestycje w ludzi, inwestycje w komfort pracy to się dzieje i to widać. Firma idzie do przodu ale nie zapomina o ludziach. Przyjemnie się pracuje a firma da się lubić. Dobrzy ludzie dzierżą stery :)

zielony

Jak dla mnie to bardzo fajna praca na start. Jest stabilnie, atmosfera dobra i kasa ok. Ja cały czas się jeszcze uczę ( zaoczne studia), więc to dla mnie niesłychanie ważne. Znaleźć pracę w Krakowie nie jest łatwo, a tą sobie cenię. Ludzie są w porządku.

młody

Pracuję od niedawna, ale nie jest to moja pierwsza praca, więc mam porównanie. Bardzo dobrze się pracuje, fajna atmosfera i można się sporo nauczyć. Kadra jest ok, również ta wyższa.

Pospolity
@młody

Rzeczywiście w układaniu jakiś butelek na tackę jest tyle filozofii że dwa lata na naukę nie wystarcza.

niepospolity
@Pospolity

Układanie butelek na tackę, to tylko niewielka cześć pracy na jednym ze stanowisk produkcyjnych. Bardzo ważna i należy ją szanować. Jednak Opakomet to firma rozwoju i nowoczesnych technologii. Tutaj i 10 lat nauki może nie wystarczyć, żeby dorównać do poziomu chociażby technologów od nas z firmy. Tworzymy rzeczy nowoczesne na skalę nie tylko Polski ale i Europy. Ale nawet patrząc na firmę z perspektywy układania butelek, to jest to robione w coraz lepszych warunkach ( chociaż te nigdy nie były złe) i za coraz lepsze pieniądze. Życzę sukcesów.

Obrońca Prawdy

Ile opakomet płaci trollom, które piszą opinie na zlecenie tej pseudofiremki ?

hohoho
@Obrońca Prawdy

Co dalej bez roboty? I teraz żal, że ludziom jest dobrze i firma o nich dba? Też tak mogłeś mieć. Zdrowia życzę.

Laki
@Obrońca Prawdy

Pewnie dużo sami nigdy nie byli w środku nie wiedzą jak się pracuje a mają najwięcej do gadania

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków

• Jak się pracuje w OPAKOMET?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKOMET
3.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Karola łowińskiego 7D
    31-752 Kraków