Opinie o OPAKOMET w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPAKOMET. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPAKOMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKOMET w Kraków

Wiktor

Wszyscy w firmie są sobie wzajemnie potrzebni. A jeśli ktoś ma kompetencje na pracownika w biurze to zawsze może aplikować.

Asystentka z NBP
@Wiktor

Jednym słowem- (usunięte przez administratora) .

Wojtek

Tak tak Wiktorze a nawet jak ktoś nie ma kwalifikacji a ma znajomości to ma więcej niż pewne że do biura go przyjmą i wielu przypadkach nie generalzując będzie palił głupa i brał dobrą kasę.

Jason

Należałoby jeszcze wspomnieć o dwóch sortach pracowników. Pierwszy sort- biurokraci od których się niewiele wymaga a dobrze płaci, drugi- wyrobnicy gdzie jest całkiem odwrotnie.

Bolek
@Jason

To jestem wyrobnikiem

Anaunus

Banda (usunięte przez administratora). Okradają wszystkich ta firma to jeden wielki przekręt kadry na pewno wiedzą o czym mówię. Do tego to nie praca tylko kołchoz A motto tej firmy to arbach Macht Frei . (usunięte przez administratora) praca za jałmużnę jak by mogli to by ryżem płacili Moje sugestie dla OPAKOMET: (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOMET. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
real

Nie ma ludzi idealnych ani firm super świetnych oferujących dobre warunki pracy dla wszystkich,więc po co wypisywać różne treści każdy musi sam spróbować wszystkiego a nie opierać się na opiniach ludzi którzy są rozgoryczeni i rozżaleni z powodu pracy w tejże firmie.Wina jest zawsze z dwóch stron nie z jednej.

Jan
@real

Jest nazywa się manchester city

rozbawiony

RT - Opakomet 2 - 0

Dorota

@real, na pewno jest dużo prawdy w tym co napisałeś. Aby współpraca się układała, potrzebne jest zaangażowanie z dwóch stron, pracodawcy i pracownika. Jak natomiast Ty ocenisz swoje zatrudnienie w OPAKOMET? Jesteś usatysfakcjonowany warunkami zatrudnienia zaproponowanymi Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

antymus

Wiadomo nie od dziś, że najłatwiej zwalić winę na tych najniżej pracujących. Co do odpadów, do puki ktoś odpowiedzialny nie zainteresuje się poważnie stanem parku maszynowego i całego potrzebnego oprzyrządowania, to w tym temacie nic się nie zmieni w najbliższym czasie. Jakby nie Ci starzy, stażem ustawiacze co zjedli zęby na tych maszynach, to tego odpadu było by jeszcze więcej. A po pierwsze primo to pracowników trzeba zmotywować i zachęcić, a nie tylko krytykować.

dawneczasy

Krótko robiłem za obecnego Pana B, ale pamietam czasy pana "inżynierka" i jego walkę o odpad - zakosił nam premie na swieta . Już duzo lepszym byl poprzednik Waw....

Dorota

@antymus, co rozumiesz pod określeniem motywowanie pracowników? Czy chodzi Ci o premie? Jeżeli tak, to jak w OPAKOMET wygląda ewentualny system premiowy? Ile rodzajów premii funkcjonuje w tej firmie? Twoja wypowiedź zainteresuje innych użytkowników zaglądających na ten wątek.

Dorota

@anonymous, z pewnością masz rację. Ale czy to jest jedyny rodzaj stanowisk, na które nie trzeba mieć doświadczenia? Jaką funkcję Ty pełnisz w OPAKOMET? Czy warunki zatrudnienia są Twoim zdaniem satysfakcjonujące? Proszę o wypowiedź na ten temat.

Dorota

@alkoholik_Maryjan, jeżeli uważasz, że w OPAKOMET nie ma procesu rekrutacyjnego, to w takim razie pracodawca ten przyjmuje osoby bez doświadczenia. Jak w związku z tym wygląda ewentualne szkolenie wdrożeniowe nowego pracownika w tym miejscu pracy?

@Dorota

bo do ściągania kanistrów z maszyny i układania na palecie nie trzeba doktoratu ??

yyyr

obecnie najlepszym pracownikiem opakomet s.a jest kierownik magazynu

@yyyr

Wydaje mi się, że najlepszy jest obecnie kier. eksp. Pan P.C. :))))))

kinga

zgadzam się, on przynajmniej coś sprzedaje za dobrą kasę.Tak mówią.

@kinga

Sprzedaje coś na lewo

Tttt

Rany boskie nie grzesz

@Tttt

Najlepszy jest dyr produkcji. Ten to już bije wszystkich na głowę. To taki Nikoś Dyzma.

P
@anonymous

Ten to w ogóle jakiś ewenement na skale krajową. Skacze z firmy do firmy, raz produkcją jedzenia dla zwierząt a zaraz produkcja twożywa sztuczne. Jak "Dobra zmiana" zleci ze stołka w Wa-wie to obywatel przeniesie się zapewne na inny partyjny stołek.

RT - OPAKOMET 1-0 sąd przyznał premie RT brawa dla prezesa i Pani mecenas ????????????

@anonymous

Brawo p. Robercie Top... Proponuję jeszcze zawiadomić Sanepid to może i on nakaże generalne porządki na Starym Magazynie.o

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno to jest "колхоз" czyli Kołchoz - tyle że w wydaniu XXI wieku. Na produkcji tyra się w piątek, świątek i niedziele za grosze przy starych, zużytych maszynach, które lata świetności mają już za sobą. O remont generlany maszyn (nie wspominam tu form, które są też mocnoooo zurzyte) prosi sie ok. 85 - 90% z nich! Owszem kupili dwie nowe maszyny, tyle że z jedną dalej mają od ponad roku! problem jak ją dobrze uruchomić. Reszta to już mniej lub bardziej stare maszyny co aż jęczą i gwiżdżą jak się je obsługuje. No chyba że się popsują, a to czesto się zdążą, to wtedy jest spokój. Ale wtedy ból głowy mają pracownicy z utrzymana ruchu ! Dla niewtajemniczonych to jest firma zarządzana po części przez Nasze "kochane" Państwo, więc często dochodzi tam do różnego rodzaju zmian na wyższych szczeblach (co wybory to pojawia się ktoś nowy z "nowymi" nie do końca dobrymi pomysłami). Tam nie ma szansy na rozwój kariery, no chyba że należy się do partii politycznej, która wygra wybory! Co do nowych pracowników to często jest tak, że już po wstępnej rozmowie o pracę i proponowanych tam warunkach płacowych ludzie mówią pass! A nawet jak spróbują to po jedny, dwóch, lub czasami kilku dniach nie przychodzą wiecej do pracy bo mają serdecznie dość. Owszem są tam też ludzie dobrzy, bardzo mili, z wiedzą fachową, ale to zdecydowanie mniejszość. Ten kto był dobry to albo odszedł do innej lepszej pracy, albo się męczy z tzw. przyzwyczajenia. Jeśli jesteś dalej zainteresowany/a pracą w tej "firmie" to poproś o dokładne oprowadzanie po zakładzie. Polecam STARY MAGAZYN (to ta cześć po lewej stronie od wejścia na produkcję) gdzie tynk sypie się na głowę, woda kapie z sufitu i jest bardzo, ale to bardzo brudno. Szczerze odradzam!

Dorota

Przeglądając zawartość strony internetowej OPAKOMET zauważyłam, że poszukiwany jest kandydat na stanowisko pakowacza. Pracodawca oferuje szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Wychodzi na to, że daje on możliwość osobom nie posiadającym doświadczenia zawodowego. Czy ktoś z Was już jest w trakcie procesu rekrutacyjnego na to stanowisko? Podzielicie się swoimi dotychczasowymi wrażeniami z jego przebiegu?

alkoholik_Maryjan
@Dorota

jaki proces rekrutacyjny :))))) łapią każdego kto się nawinie. Lepiej tam po pijaku nie zasypiać bo się obudzisz przy maszynie za psi grosz :))))

Czy jest ktoś kto może w jakiś sposób opisac obecną sytuacje płacową na produkcji? Na stronie ogłaszają ze potrzebują pracowników. Zastanawiam się z aplikowaniem.

trismerigold
@anonymous

beznadzieja..święta, niedziele ,soboty, nocki i 2000zł z hakiem,praca jak na akord a płaca jak za praktykę,pakowacze harują na starych maszynach i odwalają robotę za brygadzistów i zastępców . Brak przerwy na śniadanie!!!!! Jak już Cie bryg zmieni to patrzy jak (usunięte przez administratora) na zegarek czy zmieścisz się w 10min a sami siedzą po 1h na śniadaniu-nic tylko być posłusznym jak pies i dać się kopać Panu.

antymus
@trismerigold

"święta, niedziele ,soboty, nocki i 2000zł z hakiem" za same weekendy, nocki i św. 2 tyś. to dobrze zarabiasz, jeszcze dochodzą pozostałe dni w tygodniu, eee to 4 koła łykasz.

PUSZKIN

PRACA ZA PÓŁ DARMO ... NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.

Uważam, że Opakomet S.A. jest dobrą firmą. Firma cały czas się rozwija, kupuje nowe maszyny, pozyskuje nowych odbiorców , jest dobrze postrzegana na rynku jako nowoczesna firma. Firma ma bardzo dobrą kadrę zarządzającą oraz wyspecjalizowaną kadrę.

@anonymous

Jeśli myślisz że dostaniesz premie za wypisywanie takich głupot to się baaaaaardzo mylisz :))))))) A kadra z rozdania politycznego pt: "dobra zmiana" :):)

Bolo

Dobre opinie słyszałem o firmie, warto aplikować?

@Bolo

A kto ci takich głupot naopowiadał ??? Hahhaha

WILLIAM MEN IN BLACK .

FIRMA NIEPOROZUMIENIE ... ZARZĄDZANA CHYBA PRZEZ LICEALISTKI .

@WILLIAM MEN IN BLACK .

Tak to jest jak za „zarządzanie” biorą się miernoty polityczne ...

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków

• Jak się pracuje w OPAKOMET?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKOMET
3.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Karola łowińskiego 7D
    31-752 Kraków