OPAKOMET

Kraków

Opinie o OPAKOMET

Bączek

Zarobki na produkcji wołają o pomstę do nieba. Najniższa krajowa. Kategorycznie nie polecam. Atmosfera w tym zakładzie pracy to jakaś katastrofa. "Starsi" pracownicy tylko patrzą jak się świerzakami wysłużyć i się opierdzielać, brygady kompletnie nie zgrane, prawdą jest to, że każdy tylko patrzy jak drugiego podpiepszyć do kierowników, aby się przypodobać. Prostactwo, chamstwo i chaos w działaniu wszystkich działów. Na hali produkcyjnej większość maszyn to stare rozklekotane złomy, a o bezpieczeństwo pracy nikt nawet nie próbuję dbać. . .

kolo
@Xxx 03.02.2017 14:00
Nieprawda. Teraz najniższa krajowa to 1459 zł na rękę. W Opakomecie najnizsza pensja na rękę to około 2100 złotych. Pracownicy...

ktoś tu się chyba minoł z prawdą

kolo

I jak leci :)

Zzz

Cała prawda.

zainteresowana

Czy Opakomet Kraków i Łowicz to ta sama firma ? O której tu piszecie ???

jurek

widze oferty dla ustawiacza w opakomet czy ktos wie ile proponuja

Jojo

Najniższa krajowa. Jeden patrzy na drugiego kiedy i jak go podpirdzielić.

kojo

czy ktos podpowie jakie zarobki na wtryskarkach w tej firmie i jaka atmosfera Mam duze doswiadczenie

Zostaw opinię o OPAKOMET - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPAKOMET