Opinie o OPAKOMET w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OPAKOMET. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPAKOMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKOMET w Kraków

Czym w OPAKOMET zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Chyba za 200godzin i bez przerwy śniadaniowej i jedzenie przy maszynach

Ciekaw

Kto z kadry kierowniczej pozostał? Czy całe biuro produkcyjne wymienili?

@Ciekaw

Ja dopiero mam zamiar wysłać tam aplikację do firmy, ale zaniepokoiło mnie to co napisałeś. Z jakiego powodu były zwolnienia w biurze produkcyjnym? Chodzi tylko o kierownictwo czy też "zwykłych" pracowników?

Equalizer Nowy wpis

Ta firma przez szereg lat nie osiągnęła żadnego sukcesu. Kadra zarządzająca była dobra tylko w propagandzie sukcesu i zadłużaniu firmy. No ale zarobki miała więcej niż spore.

Oskar Nowy wpis

Teraz już chyba nie zwalniają bo na stronie firmy widziałem trochę ofert pracy wiec są przyjęcia. Mam zamiar aplikować na operatora-ustawiacza linii. Nie mam doświadczenia ale podobno dają nowym pełne szkolenie do wykonywanego zawodu. Długo trwa takie przyuczenie, wiesz może?

Rajmund Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wie ktoś może czy firm jeszcze istnieje bo na fb i necie ani śladu?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OPAKOMET?

Szukam jakiejś prostej pracy po szkole, dostałem cynk że szukali tu kiedyś pakowacza ręcznego, ale jakoś w 2019. A teraz coś jest z podobnej pracy? Nadal trzy zmiany są tam w zakładzie? Jak tak to bym chciał wiedzieć jeszcze, jakie są godziny pracy teraz jeszcze.

Alonzy

Szukaj innej pracy Miało być lepiej po zwolnieniu starej kierowniczej załogi ale nowym odbija chyba bardziej niż starym do tego PAN Kamilek chce się pokazać... wynagrodzenie prawie minimalne 3 zmiany Nie pchaj się jak nie musisz. A z pakowaniem wiąże się obsługa maszyn za które jesteś odpowiedzialny a na papierku ich nie będziesz miał. Ta firma to jedna wielka ściema tylko prezesów co wybory wymieniają.

@Alonzy

To jakie zmiany przyszły wraz z nowym kierownictwem? Z jakiego powodu w ogóle była ta zmiana? Co konkretnie obiecali, bo piszesz, że miało być lepiej? Czy ktoś może odmówić obsługi maszyny, skoro nie ma tego na papierze?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOMET. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w OPAKOMET? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czym w OPAKOMET zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Paulina

to miały być emotikonki? bo jeśli tak to szkoda, że niczego nie widać. da radę słownie ująć? i skoro o wiele wiele więcej to stale do oferty jest coś jeszcze dodawane?

Darek

Firma zachęca dobrymi zarobkami, a z dodatków to Wczasy pod Gruszą wypłacane po urlopie , i pieniądze na święta , oraz co jakiś czas obiecują podwyżki.Nie jest chyba źle???

Magdalena
@Darek

Ile wynoszą te zarobki? Dasz znać? Ile dają na te wczasy i na święta? Rozwiniesz trochę?

dark
@Magdalena

Płacą nie tak źle .Ja miałem ostatnio prawie 3,400 za miesiąc pracy.Wczasy pod gruszką za zeszły rok wg obietnic mają być marzec-kwiecień w kwocie zapewne ok 1200 zł albo mniej.Wszystko jest więc na medal.Nie ma powodów do narzekania.

Łukasz
@dark

A czy szefostwo pomaga organizować robotę, by łatwiej się robiło? Jak się układa współpraca również z koleżankami i kolegami?

Chyba za 200godzin i bez przerwy śniadaniowej i jedzenie przy maszynach

Dorota

A czemu pytasz, nie lubiłeś z nim pracować? Ciekawe, że mają biurka przynajmniej, jak ja w innej pracy byłam brygadzistką, to nawet usiąść nie było można. A tak to dla wszystkich praca stojąca?

Ciekawy

Czy firma jeszcze działa? Ostatnio wyszukując, nie znalazłem Opakometu na google maps.

@Ciekawy

Ale mapy google chyba nie są wyznacznikiem tego czy działa czy nie? Ja tam widzę w krs, że aktywni jeszcze

@Paulina

Z naciskiem na jeszcze ... Współpraca z Orlenem ich dobiła ... No ale tak to jest jak za business się biorą politycy ....

Eve
@Manager

Przecież ta firma tak wspaniale swego czasu kierowana przez najwyższą kadrę nigdy nie mogła wyjść nawet na zero. Straty były o niebo wyższe od zysków. Przerost biurokratów i gigantyczny nie zagospodarowany odpad poprodukcyjny za panowania dwóch ostatnich dyrektorków zrobiły swoje. Czas pokazał gdzie była prawda. W propagandzie sukcesu czy też rzeczywistości. Nijak ma się do obecnej kondycji firmy uchachana twarz prezesa Staanielewcza z przed paru lat z okładki Managera. Ten rozanielony uśmiech...

@Manager

To ciekawe... O Orlenie każdy w PL wie, a że tutaj też kadra kierownicza wzięła się z tego klucza?

@Wanda

Przecież to spółka Skarbu Państwa - to jaki inny klucz miał być ?

RR
@Eve

W 2021 roku Opakomet miał 6 mln straty netto. Średnie wynagrodzenie pracowników w Spółce za rok 2021 wyniosło: 4944,78 PLN brutto.

Lol
@RR

Ererze, straty netto, zarobki brutto. Słaby z ciebie informator. Średnie zarobki niewiele mówią. W pulę wchodzą zarobki wszystkich. Ale co tam, wiesz może ile zarabiali ci wspaniali derektorzy, którzy tak wspaniale budowali, a których dyscyplinarnie wy....

@Lol

Nie znam i nie znałem żadnego dyrektora z Opakomet który został wy .... dyscyplinarnie .... słaby z ciebie informator .....

@Manager

No niby to lepsze info ale po co miałby w zasadzie pisać nieprawdę?

Krzychu
@Manager

No... Za dobrą robotę ich wyzwalniali. Za dobrzy byli w ściemnianiu i paleniu głupa. A ten prawie dyrektor z metra cięty to w pozoracji pracy był mistrzem nad mistrze.

Łucja
@Krzychu

To ilu pracowników zostało zwolnionych? To jakieś redukcję były? Czy tak jak piszesz - nie spełniali swoich obowiązków?

Jack Sparrow

"Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków" no to proszę: Firma ma nowego prezesa - KOLEJNEGO w tym roku. Co ciekawsze, w ubiegłym roku został zwolniony za m.in. złe zarządzanie firmą, zastraszanie pracowników i cyt."nieuzasadnione zatrudnianie ludzi na nowo tworzonych, dobrze płatnych stanowiskach". I tu się robi ciekawie bo poprzedni prezes zrobił swoje "porządki" i pozbył się większości kadry kierowniczej i nie tylko (ogólnie bardzo dużo ludzi straciło pracę). Poza tym od sierpnia pracowniczy czekają na wypłatę wczasów pod gruszą, wyrównanie pensji od lipca tego roku i na podwyżkę inflacyjną (teraz inflacja wynosi już niemal 18%). Ciekawe co nowy prezes pracownikom obieca (zwłaszcza że - jak piszą i internetach - jest uważany za bliskiego współpracownika ministra M.Dworczyka - tego od afery mailowej).

tURBO
@Jack Sparrow

Jak to kolejnego w tym roku? To w 2022 już zmielili raz?!

Wojciech
@tURBO

No właśnie. To ilu już ich było? A co z obietnicami tego poprzedniego? Rozpłynęły się razem z jego odejściem? Bedzie w końcu dopłata do wczasów? Może ten nowy da coś na święta?

Zapominalski
@Jack Sparrow

Ile obiecali nam tego wyrównania,i do kiedy mają nam to wypłacić????

Smok
@Zapominalski

Wyrównania OBIECALI bodajże 1200zł brutto,ale nie wiadomo czy nie zapomnieli.

nadzieja
@Smok

Obiecali na Mikołaja pieniądze a więc w tym tygodniu coś powinno wpłynąć na konto.

@nadzieja

1200? to chyba nawet ładnie, w tamtym roku też tak mieliście? A dostajecie może jakieś jeszcze inne dodatki z innych okazji czy na świętach się kończy?

Nadzieja
@Paulina

Mamy dostać chyba teraz obiecane wyrównanie 1200 +wczasy pod gruszą.Ostatnio za wczasy było ok 1100.No i oczywiście wypłata za listopad,a więc trochę kasy na święta będzie.Firma dobrze prosperuje a więc pieniądze powinny dla nas być chyba na czas.

manager
@Nadzieja

Skoro tak dobrze prosperuje to czemu jest cały czas mocno pod kreską ?

Teresa Z.
@Nadzieja

Kasa na koncie jest ale nawet grosika nie dali z obiecanych .Ani wyrównania,ani wczasów p.gruszą,ani kasy na święta.Zapewne obiecanki wpłyną nam za kilka dni.Jestem pozytywnie nastawiona a wy jak uważacie?Dadzą co obiecali czy nie dadzą?

Technik
@Teresa Z.

Termin wypłaty cieszy i może zwiastun to lepszego okresu. Co do obiecanek to miejmy nadzieję że coś z nich będzie, byle by nie było że to ten czy tamten obiecał.

Prac.biurowy
@Technik

Odnośnie wczasów pod gruszą.\\\\\\\\\\Pracodawca nie wypłacił mi wczasów pod gruszą – czy miał do tego prawo? Ustawa o ZFŚŚ mówi o tym,że pracodawca powinien wypłacić dofinansowanie najpóźniej dzień przed planowanym urlopem. Powinien, ale nie musi. Musi jednak to zrobić w roku kalendarzowym, w którym pracownik był na urlopie.\\\\\\\Należy też pamiętać, że jeśli pracownik nie skorzysta w danym roku kalendarzowym z wczasów pod gruszą czy świadczenia urlopowego, to nie przechodzi ono na rok następny, a po prostu przepada.

Prac.biurowy
@Prac.biurowy

Co się dzieje z niewykorzystanym funduszem socjalnym? Dz. Wersja od: 28 kwietnia 2022 r. Środki Funduszu niewykorzystane w danym roku kalendarzowym przechodzą na rok następny.

Dyżurny
@nadzieja

Składajcie SZYBKO papiery z krzyżykami,bo czekamy na was....Kasa na święta czeka.

Łukasz
@Dyżurny

Macie tu swoje klimaty, niezbyt jasne dla osób spoza firmy. Możesz jaśniej napisać, jaka kwota czeka na ludzi z okazji Świąt i ile ogólnie płacą poza okresem świątecznym?

wtryskarkowa
@Łukasz

Ja miałam 400 na święta +3500 wypłaty=nie jest tak źle.Firma dobrze prosperuje i będzie napewno lepiej.

Rysiu
@wtryskarkowa

Firma nie tyle dobrze prosperuje co bardzo dobrze...pieniędzy jest dużo....tyle że do oddania

Pysiu
@Rysiu

Podziękujmy za wieloletni wzrost zadłużenia i straty: bukowemu, stachowi, leszczowi i bąkowi. Wspaniałej kadrze, która miała dobrą wolę i szła mocno do przodu...produkując buble i odpady.

Czy w OPAKOMET występują paczki/bony świąteczne?

enter

Paczki są, chyba że kurierowi koło odpadnie to nima

Czy w OPAKOMET są płacone wczasy pod gruszą?

@Nowy

Ty się ciesz jak ci wypłata wpłynie w terminie .....

Waldi
@Manager

Obiecali że mają nam zapłacić WCZASY POD GRUSZĄ---nie słychać nic w tym temacie?

@Waldi

bo to mistrzowie świata w obiecywaniu są :)

adam
@Manager

Obiecali nam też podwyżkę,tylko nie kojarzę od którego m-ca.Może ktoś z kolegów zna termin????

tURBO
@adam

Czy tam znowu jakieś zmiany w prezesach wprowadzili?

Mare....
@tURBO

Jeszcze nie ale po minach i unikach widać że wesoło nie jest. Ciekawe kiedy kasa będzie w tym miesiącu. Bo ostatnio albo kasa albo granulki.

Jan
@Mare....

ZA październik dali wypłatę w terminie,nawet dwa dni wcześniej,a więc nie jest tak źle.Zapewne już tak pozostanie.Firma się rozwija i kasy nie zabraknie.

Roman
@Jan

No coś podobnego, niesamowite, wręcz niedowiary. Dali w terminie. Cieszmy się i radujmy. Nie zabraknie kasyyy. Można zwariować z radości. Naprawdę . Oszalałem. Dwa dni wcześniej dali. Zwariowałem ze szczęścia. Która firma w tym kraju płaci w terminie? A już dwa dni wcześniej? Miooooodziooooo.

bin laden
@Jan

to nic ze 5 milionow na minusie ale nadal sie rozwija

Zbych
@bin laden

No i w końcu trzeci muszkieter odpowiedzialny za aktualny stan pożegnany. Za doprowadzenie do takiego stanu firmę powinno zostać pociągnięcie do odpowiedzialności. 5 milionów na minusie coś niewiarygodnego.

Czy w firmie jest możliwy rozwój? Co robią poszczególne działy? Jak obecnie wyglądają warunki pracy?

Nonsens

Jaki rozwój? firma nawet nie płaci wynagrodzenia na czas

Maria
@Nonsens

A ile się spoźniaja z wynagrodzeniem? To kwestnia dni, czy raczej dluższy czas? :/

Lucy

Niszczył bąk ludzi jak ziemniaki stonka Zdeptali wreszcie jak stonkę, bąka

@Lucy

Super wierszyk, rozumiem że to jakieś porównanie w stronę firmy, czego dotyczy?

prawda o PGO

Moja kariera w tej "firmie" była krótka ale wystarczająca, żeby móc wyrazić tutaj opinie. Warunki pracy przedstawione w procesie rekrutacyjnym nie pokryły się nawet w 1% z tym co zastałem na miejscu już po podpisaniu umowy - mówiąc wprost zostałem (usunięte przez administratora) Pracownik rozpoczyna swoją "przygodę" z Opakomet bez szkolenia BHP, bez odzieży ochronnej, na którą czeka do momentu zakończenia okresu próbnego. Długo można by wymieniać wszystkie braki techniczne, socjalne, itp. ale najbardziej uderzyła mnie panująca tam atmosfera: brak szacunku do siebie na wzajem, polecenia wydawane są tylko nowym pracownikom - podejście "jesteś nowy to robisz wszystko", kolesiostwo, dziwne układy, na mocy których pracownik niższy rangą czuje się bezkarny wobec wszystkich i wszystkiego... i wcale się z tym nie kryje - można poczuć (usunięte przez administratora) na własnej skórze. Dział w którym pracowałem jest zarządzany przez osobę kompletnie niekompetentną, która nie potrafi zapanować nad wszechobecnym chaosem; tak właściwie nie wiesz kto kieruje zespołem - chamski, wulgarny i bezczelny pracownik czy jego "kierownik". Terminowość wypłacania wynagrodzenia również pozostawia wiele do życzenia. Nie dajcie się nabrać na wspaniałą wizję przyszłości w tef "firmie", omijajcie ją szerokim łukiem, bo nikt kto choć trochę szanuje siebie i swoją pracę nie powinien znaleźć się w takim miejscu.

@prawda o PGO

Omijać szerokim łukiem

Wojciech

Rozumiem że też nie byleś zadowolony z pracy. Powiesz coś o zarobkach? Przeczytałem że są nieterminowe. Ale w jakiej kwocie? Możne dostać więcej niż najniższa krajowa?

Kleopatra
@Wojciech

Najniższa krajowa, nie myśl nawet o jakiś większych zarobkach, do tego praca w systemie czterobrygadowym również w weekendy.

@Kleopatra

Ale to na każdym stanowisku są takie stawki?

Jak dużo osób pracuje w OPAKOMET?

Dd

Za dużo i brakło na wypłaty

Eve
@Dd

Trzeba zatrudnić jeszcze paru dyrektoròw to wtedy wystarczy.

Dżejson

Coraz mniej bo ludzie odchodzą gdyż nawet wypłaty teraz nie są wypłacane w terminie (przynajmniej dla szeregowych pracowników). Śmiem twierdzić, ze niejaki "Sumo" i jego (usunięte przez administratora) "szerszeń" nie tylko dostają pieniądze w terminie ale dostali również podwyżki inflacyjne.

Roman z Lerua
@Dżejson

Zapewne tak jest bo to przecie najwyższa kadra która ma dobrą wolę. I robi poza tym kawał dobrej roboty ( pod siebie ). I to widać. Ciekawe czy krasnolud dalej pastuje lakierki temu drugiemu?

Łucja
@Dd

jak to brakło ? to chyba zart jest z twojej strony ?

Szczupak
@Dd

Oj, po nowej fali i mega reklamie chociażby w social media pogorszyło się w firmie? Nie jaki (usunięte przez administratora) dalej wchodzi do bączka? Czy na odwrót? :)

Halibut
@Szczupak

Co do bączka to ewenewentem jest to, że takie nic jest takim kimś

juljusz

Tak czytam te komentarze ....To jak to w końcu jest w tym opakomecie? Może ktoś wystawić prawdziwą opinie ?

@juljusz

Kolego niepchaj się w to glowno bo będziesz żałować szkoda twojego zdrowia jeszcze trochę to tam będą pracować w pampersach jeść przy maszynach a brygadzisci mają godzinę przerwy

@juljusz

Szczególnie z 3 brygady i tyle hehe

tentego

"jeszcze trochę to tam będą pracować w pampersach jeść przy maszynach a brygadzisci mają godzinę przerwy" Wszystko można ogarnąć tylko właściciele i kierujący firmą muszą się tym zainteresować i zacząć działać. Firma zwiększa produkcję, a ilość pracowników na hali jest mała co prowadzi do powstawania różnych niedociągnięć. Aby to zmienić trzeba szukać i zatrudnić nowych pracowników, a nowy pracownik liczy na dobre zarobki i odpowiednią atmosferę pracy (o starszych pracownikach też należy pamiętać).

Yenn
@tentego

Serio to piszesz?? Wiadomo że ta firma dogorywa i gdyby nie państwowe pieniądze (nasze) to już dawno by upadła między innymi przez wspaniałych dwóch dyrektorów produkcji. Jednego prawdziwego oraz drugiego przyszywanego (przyd*pasa tego pierwszego) po technikum rolniczym o wyglądzie typowego krasnoluda z powieści Sapkowskiego w marynarce o trzy rozmiary za dużej, który traktuje wszystkich z góry a pracowników w tym mnie kompletnie nie szanuje.

Trzy kafki
@Yenn

100/100 Niestety czas rządów dwóch ostatnich prezesów Bukowego i Stachanowicza to czas dla tej firmy stracony. Tak to jest gdy obdarza się bezgranicznym zaufaniem ludzi , którzy widzą tylko swoje dobro a nie firmy. Mowa o tych dwóch PANACH derektorach z których ten mniejszy mający spore problemy z rozmiarem marynarki to już wszystkie rozumy pozjadał. Przynajmniej takie sprawia wrażenie. A tak naprawdę w dziedzinie produkcji z tworzyw sztucznych jest cieniasem. No może coś o uprawie marchewki mógłby powiedzieć. Chyba , że już zapomniał .Odkąd po nieudanej karierze magazyniera w Aderze znalazł pracę w Opakomecie, dla własnego dobra skrzywdził wielu ludzi. Godzinami przesiadywał u prezesów i nawijał makaron na uszy budując swoją pozycję, a dołując innych.Tyle miał szczęścia że byli a także obecny prezes to literaci ,którzy nie ukończyli żadnej technicznej uczelni. Mają wyższe wykształcenie. To fakt. Jeden był historykiem, a drugi jest pedagogiem po jakiejś śmiesznej podyplomówce.Naprawdę dziwię się bardzo, że ten short jeszcze tu pracuje.

@Trzy kafki

To przyszedł ktoś nowy? Lepiej jest teraz? Co się poprawiło?

Aa

Tak jest lepiej teraz masz nie 2 maszyny do obsługi tylko 3 hehe

Zakupowiec

Witam, chciałbym dołożyć swoje 5 groszy ... Jak firma ma przynosić zyski skoro musi kupować konkretny materiał - granulat Liten BB z ORLENU ?? a nie o wiele tańszy materiał z innych źródeł ? Dawniej jakoś się dało , a teraz już nie wolno ... Ta firma jest po to , aby przynosić korzyści ale nie dla Was - wy macie pracować w pampersach za minimum 24/7 - ale dla kogoś na wyższych stołkach. Zbieżność z Orlenem ???? Chyba nie :)

WB

Dzień dobry Bardzo proszę o prawdziwe opinie jak obecnie wygląda praca na produkcji, jaka jest atmosfera i czy warto przyjść tam do pracy. Z góry dziękuję za pomoc.

Stalowy

Ta firma to (usunięte przez administratora) Praca w 4 brygadówce 18:50 brutto do tego operator maszyny wyżywa się na nowym pracowniku jak nie może sobie poradzić i każe jeść przy maszynie bo nie „ma czasu na przerwę” i jest agresywny ja za takie coś dziękuje i odradzam takiego pracodawcę co pozwala na takie coś.

Raptor
@Stalowy

No pogratulować wspaniałej atmosfery pracy w tej cudownej firmie. Tak trzymać "bloku i lolku w jednym". Dobrze że są jeszcze ludzie którzy mają poczucie własnej wartości i godności . Stalowy pełen szacun dla Ciebie.

Pracovnik
@Raptor

Ja też szybko zakończyłam swoją karierę w tej firmie, a jakie było zdziwienie Pani (usunięte przez administratora)że umowy przedłużyć niechce. Pana (usunięte przez administratora)zresztą też. Podziwiam ludzi którzy za te grosze w takim (usunięte przez administratora)

Raptor
@Pracovnik

Brawo Ty. Jeżeli chodzi o tego latającego (usunięte przez administratora)to jestem pewien że wilele razy jeszcze się zdziwi. I to bardzo.On żadną prawdziwą pracą w tej firmie się nie skalał. Cały swój wysiłek skupiał na robieniu koło (usunięte przez administratora) swoim kolegom. I koleżankom również. Także (usunięte przez administratora).

Q8
@Stalowy

To nie jest firma tylko zakład naprawczy który już pada i chwała za to.

@Stalowy

Stalowy to co napisałeś to jest prawda Tak jest w tej firmie ja też odradzam

Jacek

Serio tak mało płacą? Przecież to minimalna. Nic (usunięte przez administratora) nie dają? A co do tego wyżywania się - może da się to gdzieś zgłosić? Bo teraz to taki gość się czuje bezkarnie jak każdy cicho siedzi.

Prank
@Jacek

To nie jest takie proste :(

Mam pytanie ile można zarobić w opakomecie w 4 brygadowce na rękę netto nie brutto na start

RR

Dużo :)

@RR

Konkretnie kolego dużo to wszyscy obiecują a co do czego to nic

Jacek

To ile realnie wychodzi? Podasz jakieś kwoty? Każdy jakoś milczy pod tym względem i nikt nie mówi o zarobkach :P

@Jacek

2400 netto i jesz przy maszynie ????????

Ile jest zmian w OPAKOMET?

plastikowy

Lol

Bo to ciekawe jest.

Edek

świątek, piątek i niedziela 3 zm. ruch ciągły.

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOMET - Kraków

• Jak się pracuje w OPAKOMET?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKOMET
3.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Karola łowińskiego 7D
    31-752 Kraków