Opinie o Ernst & Young w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ernst & Young. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ernst & Young o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ernst & Young w Warszawa

aurelia

Ile obecnie zarabia się na stanowisku Młodszy Prawnik w Zespole Prawników InHouse (General Counsel Office)?

Tchórze i ofiary losu pracownicy EY Polska załóżcie polską firmę która będzie miała usługi doradztwa podatkowego i audytu finansowego i konsultingu SAP

abc

Jak długo czeka się na wyniki rekrutacji?

Maćk
@abc

Jest to przedział od jednego dnia do nieskończoności.

Aga
@abc

Ja czekałam 4 miesiące przy 2 etapie po 3 poprosiłam o Feedback dostałam odpowiedz zodpowiedzia i tak mija już 2 miesiąc ???? Rekrutacja tam to żart

@abc

Ja czekam od około lipca? Do tej pory nie otrzymałem żadnego feedbacku pomimo dwóch, niby pozytywnie zaliczonych, rozmów. Z takim podejściem do kandydata to i tak bym podziękował, bo albo traktuje się potencjalnego pracownika poważnie albo już od początku leci w kulki i marnuje czas.

Agnieszka
@abc

Ja na przykład miałam rozmowę rano, a popołudniu tego samego dnia dostałam już odpowiedź

statystyk

Dzień dobry, ile zatrudniacie państwo rocznie pracowników? Np. w poprzednim roku finansowym?

1. Rozmowa HR 2. Rozmowa techniczna Po rozmowie technicznej brak odzewu ze strony rekrutera - pomimo pozytywnego feedbacku po rozmowie technicznej, brak jakiejkolwiek informacji o braku przyjęcia pomimo ustalonego terminu odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie

Ogólne pytania o cybersecurity

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy orientujecie sie jakie sa wynagrodzenia w dziale nieruchomości?

Mała 123

Cześć Czy ktoś pracuje w dziale aml? Moglby coś o dziale opowiedzieć? I widełkach wynagrodzenia?

Katowice

Nie polecam działu księgowości EY w Katowicach. Słabe zarobki, brak rozwoju, mobbing, zła atmosfera, darmowe nadgodziny. To była moja najgorsza praca, żałuję straconego czasu.

@Katowice

Możesz napisać coś więcej? A jak w ogóle kształtują się wynagrodzenia?

Ja zrobiłam ten błąd, że wiele lat straciłam na pracę w EY. Widzę to dopiero teraz, kiedy przeszłam do innej firmy, z poza Big4. W EY jest cała masa zakłamanych partnerów, tylko ich zysk się liczy, to ludzie, którzy nigdy w życiu nie mieli innej pracy. Mentalnie są w latach 90-tych, nie potrafią zarządzać innymi metodami niż sami doświadczyli. Nie ma zdrowych relacji, albo przyklaskujesz, albo wylatujesz. Dla mnie to banda zakłamanych gości, którym 'władza' totalnie uderzyła do głowy. Tam liczy się tylko zysk. Tylko kasa. Całe CSR, building better working world to puste slogany, Jeśli komuś zależy, aby czuć się częścią czegoś, mieć wpływ to nie tu. Ja nabawiłam się wyłącznie wypalenia zawodowego, frustracji. Odradzam wszystkim, jest tyle miejsc gdzie można się realizować w normalnych warunkach. -

Joanna
@były pracownik

Co konkretnie robią partnerzy że tak masz o nich opinnia?

@Joanna

Z perspektywy pracy w zupełnie innym biznesie, żałuję, że wcześniej nie odeszłam z konsultingu, bo pracując teraz po stronie klienta, a też pracuję w korpo o porównywalnej wielkości, widzę jak można pracować inaczej, jak szefowie są autentycznie zaangażowani i autonomiczni w swoich decyzjach. Pewnie konsulting nie jest dla wszystkich. Każdy musi sam tego doświadczyć, przekonać się czy to praca dla niego. Mi najbardziej dokuczała rotacja w zespole i brak albo minimalne działania ze strony osób zarządzających, żeby poprawić sytuację. A jeśli juz były jakies ruchy, to były one pozorne, raczej to było malowanie trawy na zielono. Pewnie nie wszędzie tak samo to wyglądało, u mnie niestety tak, zespół praktycznie wymienił się dwukrotnie przez kilka lat, a z ludźmi odchodziła wiedza, którą wkładało się młodym przez długi czas....

Joanna
@były pracownik

Konsulting jest specyficzny. Nie wiem czy sie zgodzisz ale czuję że tu wszystko robi się po omacku. Wszystko jest na wczoraj, na już. Czuje że można się dużo nauczyć w krótkim czasie, zwłaszcza w sytuacji gdzie co kilka miesięcy przekładają cię z projektu na projekt. Ale czy to jest praca na dłużej to nie jestem przekonana.

Ile zarabia stazysta w EY?

Witam jakie widełki jako Audit Specialist z językiem niemieckim?

andrzej
@Paweł

siema audyt z jezykiem u mnie we wwa 10k dolne widly

Czy prowadzisz rekrutacje?
@andrzej

Czy prowadzisz rekrutacje?
@andrzej

Prawda to, że manager działu księgowości z niemieckim jest w Indiach ? Rekrutera zdziwiło to, że nie chce brać udziału w rekrutacji, która może trwać 3 miesiące bez feedback'u i że chce porozmawiać po niemiecku z manager'em działu i przejść proces w max 2h, żeby otrzymać ofertę na cito, bo mi szkoda czasu na marnowanie go dla firmy, która nie składa oferty pracy wykwalifikowanej osobie z doświadczeniem zawodowym i dwoma językami obcymi. Na dzień dobry dostałam mało profesjonalny komentarz, który brzmiał: ,,Czego Pani się spodziewa, że dostanie Pani ofertę pracy od razu? :D'' - Chyba oczywiste jest to, że gdybym nie chciała od razu, to bym zaaplikowała później, albo wcale. Czy jest ktoś kompetentny u Was w dziale, kto wie czego chce i kogo szuka ? :) Wasz Rekruter, żeby było śmieszniej, to się jeszcze za człowieka z Grupy HLB przedstawia. Twierdzi, że rekrutuje dla EY, a HLB to nazwa pośrednika pracy. Pracują dla Was partnerzy biznesowi rozgarnięci umysłowo, czy brakuje '' 5-tej klepki '' w umysłach osób w zarządzie i w kadrach ? Podobną wieś przy rekrutacji robi Wam ManPower, tam Rekruterzy gubią numery kontaktowe zapisane w CV i nie oddzwaniają przez miesiące - tak zgubieniem numeru telefonu w CV argumentują brak informacji zwrotnej. Gdyby tego było mało, gdy słyszą jakie specjaliści chcą otrzymać wynagrodzenie za swoją pracę, to się jąkać zaczynają. I to zwiastuje koniec rozmowy. Jak tak szkolicie Rekruterów i Pracowników, to ciekawe jak fraud'ujecie wyniki kontroli i sprawozdań finansowych ?

Kandydatka

Jak wygląda zespół HR w Łodzi? Zarówno operacyjny jak i procesowy? Jaka jest atmosfera i czy nadgodziny to chleb powszedni ?

Ile zarabia consultant Sap w ey?

Mario

w działach kontrolingu robi się coraz ciaśniej, lepiej od razu tam uderzać - jeżeli ktoś chce tam być docelowo. praca bardziej ciekawa, audyt to trochę już taka praca administracyjna: próbki + Canvas + zaawansowane analityki z kostki. ten stres to jest chyba najgorszy, odbija się na zdrowiu i relacjach z najbliższymi.

@Mario

Co tak najbardziej stresuje w tym audycie? I czemu administracja? Nie naucze sie niczego jako asystent 1 i 2?

Mario
@Kandydat

dla asa to masz tylko próbkowanie - i przepisywanie danych z faktur do tabelek, raczej się nie rozwiniesz a co do stresu... był taki eksperyment, że część więźniów była strażnikami, a część więźmiami; eksperyment przerwano w połowie... (niektórzy) ludzie jak mają władzę nad drugim człowiekiem (formalną) to potrafią dać popalić, co chwila podpytują na czacie, czy już, kiedy skończone, zupełnie to niepotrzebnie, przecież wiadomo że każdy się stara (może ich tak traktowali, tak się nauczyli), takie szczucie; aż wstyd że niektórzy managerowie podnoszą głos (ja zdaję sobie sprawę, że ludzie pochodzą z różnych środowisk, różny mieli przykład od rodziców, ale jak taki człowiek chce zarządzać zespołem, jak nie potrafi zapanować nad sobą? Góra wie o takich praktykach - ale im na rękę to - ci na dole zrobią robotę (odsuwają całkowicie na bok znajomych, hobby) i jeszcze walą po godzinach aby nie mieć tych komentarzy na czacie, tych krzyków , a jak się wypalą to na ich miejsce przyjdą następni (tak jest w każdej firmie z wielkiej czwórki)

Spejson
@Mario

dokładnie tak jest, dział audytu w tej firmie to eksperyment Zimbardo gdzie jako A1 jesteś w roli więżnia, S1 jest w roli strażnika, a M1 ocenia eksperyment i robi notatki. dużo też prawdy, że audyt to admin - klepanko w Canvasie, excelu z PY i opisywanie MAR że tu wzrosło, bo sprzedaż byla wyższa, a tu spadlo, ponieważ była niższa. rozwijające jak praca w urzędzie miejskim.

R

Absolutnie odradzam. Omijajcie i nie róbcie zadań rekrutacyjnych. To tylko wyciąganie pomysłów, po którym nastaje cisza.

wielka czfurka

to bylo dobre miejsce pracy w 2008 kiedy przy średniej krajowej 3.2 brutto w takim ey dostawalo sie 5.3 brutto na wejscie po samych studiach. Wynagrodzenia się nie zmienily tylko koszty zycia niestety tak. Wtedy oplacalo sie zasuwac po 12h. Teraz juz nie ale partnerzy sa nadal oderwani od rzeczywistosci i wydaje im sie ze praca w ey jest jeszcze zaszczytem

słoik
@wielka czfurka

Autentyk partnera sprzed roku: to ile teraz asystent ma na rękę, 8 tys.? Oni są z kosmosu xd

Ciekawe
@wielka czfurka

To jaka teraz jest średnia krajowa? Mam już kilkunastoletni staż pracy i nigdzie nie zaproponowali mi więcej niż 3800 brutto, znajomym również nie. Chciałabym przenieść się do Twojego świata :)

No to współczuję
@Ciekawe

To już w Lidlu na kasie można zarobić z 4000 brutto po roku, nie wiem co robisz i w jakim mieście...

Elmo
@wielka czfurka

Dokładnie tak. Do tego jeszcze dochodzi coraz więcej obowiązków administracyjnych, a lidzie zaczynaja być traktowani jak konieczny dodatek do doskonałych systemów IT, które wszystko mierzą i wyliczają.

twojguru.pl
@wielka czfurka

Fakt, stawki nie ruszyły i od ostatnich 10 lat zbliżyły się do średniej krajowej na entry level :-). www.twojguru.pl - o BIG4 i Korpo

dokladnie
@wielka czfurka

Tak, dokladnie - stawki sa smieszne, zwlaszcza w porownaniu do rynku w IT. Ale czesto zatrudniaja od razu na stanowisko konsultanta zamiast asystenta, co oznacza, ze kosultant robi prace asystenta sprzed kilku lat - vlookup, sumif czy inne kopiuj wklej z excela..

Katowice
@wielka czfurka

Zgadzam się w 100 procentach, że mają takie podejście. Myślą, że ludzie zgodzą się na wszystko, bo to EY.

Nie warto

Stanowczo nie polecam! 3 razy się zastanowić bo szkoda nerwów i czasu. Po 1 - załatwienie czegokolwiek tutaj z HR i inne sprawy organizacyjne to jest ciagle czekanie i trudność o jakakolwiek informacje Po 2 - oczekuja i robią normę z pracy ponad standardowy czas pracy. Jesteś (usunięte przez administratora) nie wiesz czy nie wyślą cię na inwentaryzacje w nocy, święta, weekend itp. Nie możesz jechać? Nikogo to nie obchodzi, sam szukaj sobie zastępstwa. Po 3 - brak realnego wyszkolenia, pomocy. Wysyłają swiezynki na rzeź. Nie wiesz do końca co robić, improwizujesz

An

Którego dnia zazwyczaj wynagrodzenie wpływa na konto?

Asystent
@An

28.

Mag

Jakie są mniej więcej zarobki po studiach z językiem angielskim?

Mag

Hej, czy w EY macie jakiś program monitorowania czasu pracy - typu szychta itp.? Jak wyglądają zarobki od najniższego szczebla?

Pawel

Zatrudnijcie managerow i team leaderow ktorzy zadbaja o to zeby nie bylo nadgodzin.

@Pawel

wtedy musieliby zatrudnić 2x więcej pracowników, komu się to opłaca? managerowie w tej firmie są właśnie po to, żeby wymuszać bezpłatne nadgodziny

AAABBB
@Pawel

Widać, że kompletnie nie rozumiesz modelu działania film consultingowych.| Tam o to właśnie chodzi, żeby pracować na 150% normy, bo ich największym kosztem są wynagrodzenia pracowników i tylko w ten sposób partnerzy mogą wyrabiać swoje stutysięczne bonusy. Cały system awansowania, premiowania opiera się na tym, że promuje się ludzi wywierających na swoich podwładnych presję, aby siedzieć po godzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o Ernst & Young - Warszawa

• Jak się pracuje w Ernst & Young?

Zobacz opinie na temat firmy Ernst & Young tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ernst & Young?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 17 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ernst & Young?

Kandydaci do pracy w Ernst & Young napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ernst & Young