Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

wałek

Wróć do mnie?

ludek

Po co to,na co komu, jak i tak idę do domu. Bhp mi zwisa, bo czuję zapach "podpisanego" penisa.Jak coś się stanie to nikt nie powie mojej mamie. Myślą że to jest zamiana jak "biały" dymał "szamana". Jaki morał z tej bajki?. Lepiej daj łaskawie pociągnąć z tej fajki,bo w twojej sprawie, pominę cię z tej bajki, jak nie wydoisz mojej"Centrozłomowskiej". fajki,ale sorki, na lizusa , i tak mnie to nie rusza . Mam płaconą wypłatę i idę na chatę.Jaki morał z tej bajki jak "boli" ta chwila eboli, bo dla naszego robotnika to tylko los Górnika.

Waldek

Może ja się mylę ,ale jak można ciągnąć ludzi do biura, pomijając ludzi z placu, min.kierownik placu,asystent kierowcy , lub kontroler ruchu na placu.Mamy naprawdę sprawdzonych i nieżle opłacanych ludzi.

Konin

Rekrutacja na dyrektora to wybory woła roboczego na plac pracującego za miskę owsa!

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Poldek

Sorki do pani z Badoo, sorki ale chomo sapiens ma 2/3 muzgu,

RWD28

Sorki, o czym mówimy , o syfie dla każdego z "CENTROZŁOM WROCŁAW" .

Marek Darek

I co takie gadki i komentarze zmienia, kompletnie nic, grzecznie bierzecie kase co miesiac, wiec wasze komentarze sa conajmniej nie na miejscu

kon

ale co można im, nie morzna reszcie, monitoring! ha ha sory, jestescie naprawde dziwni że narzekacie, bo są bardzo jasne zasady - im można, reszcie nie, nie wolno zadawac pytan i trzeba uwarzać na kolesi z dawnych lat, bo sa nietykalni i morzna podpasc - czy to na prawde tak dużo ???

jaki
@kon

morzna ...

Konin

Po i w trakcie. Np na trzy godziny lunch

Szczupły

a czy u was dyrektory jezdza autkami tez prywatnie po robocie? tu Poznań

zielonka

Jak ten Pan dyrektorek oddziału Łódzkiego , jebie kierowców, a ostatnio pojechał na wieś załatwiać jakieś interesy i paliwa w jarisce mu brakło. Musiał drugi samochód jechać że by go z holować na stację benzynową BRAWO WIESNIAKU

Czarek
@zielonka

I tak wygląda cała ta firma, jak był syf za Ireneusza,tak prowadzony jest za nowego "UTRACJUSZA",do końca naszego.Boli, ale za PRL-u było by PG i sprawa za działanie na szkodę własnego zakładu pracy.Dzisiaj jest wałek za wałkiem i niegospodarność na legalu. I co mi zrobisz jak mnie złapiesz?.

gosc

najlepsze jest to, ze prezo wymysla co mu tylko do glowy wpadnie, a cala ta zenujaca robote odwala tak pan exel - moze i ma jakies zarobki i to sie jakos mu rekompensuje, ale przyznacie, że zenada maksymalna, kogos przesuwac/karac, pozniej dawac z powrotem, bo nikt nie chce tam pracowac oprocz starych wyjadaczy, wiec nie ma innej opcji, co za tandem, dzieci w piaskownicy, tak to wyglada, tylko exel wyjdzie z tego z powazna nerwica, a prezo pojdzie dalej zmieniac swiat NA LEPSZE!!!

kontra
@gosc

sam jesteś nierób i do tego anonimowy tchórz!!! najlepsze lata Centrozłomu za jego kadencji były! Dyrektor nogami i rękami chciał go zatrzymać!

były

a w Opolu po raz drugi zamienili siekierkę na kijek. Szykują powrót starego nieroba i ściemniacza z wygnania hahaha. Ciekawe co zrobią z obecnym nierobem. Dobrych pracowników przepędzili do konkurencji. Brawo panie prezesie. Brawo. Oby tak dalej!

klient

Chyba nie jest tak źle, okres ochronny minął , i jakoś nie zauważyłem u was dużych zwolnień starych pracowników, chodź przyznaje wszyscy chodzą jakby popuścili w gacie:)

takiowaki

Drodzy obecni i przyszli pracownicy tej firmy, możecie już się pakować. Wasz prezes to znany "watażka polityczny", który już nie jedna firmę położył. Rozwalał obsługę Lotniska we Wrocławiu, aż doprowadził zrozpaczonych pracowników do pogotowia strajkowego, potem przeskoczył w "nagrodę" do Dialogu (byłą spółkę zależną KGHM), ktorą sprzedał z sukcesem za 1/10 wartości firmie Netii, następnie dostał w łapy Interferie (też spólkę zależną KGHM, w której narozrabiał i przygotowła pod wyprzedaż za bezcen najlepsze obiekty. Po niecałym roku rządzenia szykował się najgorszy wynik w historii, więc spiepszył i teraz "męczy" Centrozłom. Jak juz wykończy to teraz to juz przed nim wielka kariera dyplomatyczna... z poparciem "rodziny". Jak słodko być rodziną Wielkiego Grzegorza zDolnośląskiego :)

cichociemny

A ty myślisz że na innych oddziałach jest inaczej w czasie inwentury:)

b z

Może ktoś odpowiedzialny by zrobił inwentaryzacja w oddziale Łódzkim ,było pakowane po 50 t0 ziemi żeby stan się zgadzał

Złożylem cv na przedstawiciela ds. Zakupu stali. Czy ktos moze przybliżyć te prace, zarobki. Z gory Dziękuję

łon

Scholtz z irkiem na czele.juz widze jak goni po ulicach wroclawia ta cholote z ala na czele haha

killer

moze czesio mozil by sie zgodzil trza go zapytac hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław