Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

był y

Ja też !!!!!!!

same prawdziwe wypowiedzi!!! ciesze się że tam już nie pracuje

nugas

szmaciarska firma, dno, syf i popłuczyny, brak perspektyw, dno finansowe, dno intelektualne, dno dno dno i metr mułu

zrozpaczony

Nawet sprzątaczki (usunięte przez administratora)zwolninił. Sam se sprzątaj oszołomie po oddziałach prezesunio

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy Pracownik biurowy -sprzedawca
Krzczonów
Solarcorn
łon

ręce opadają z bezsilności jak się patrzy co robią z tą firmą!!!!wszystko w świetle prawa. taki kraj.ŻAL

były.

Szkoda utrzymania ruchu, kiedyś tam pracowałem. Dobrzy fachowcy i wspaniali ludzie, dużo się od nich nauczyłem. Czy dadzą sobie rady na oddziale bez mechaników szczerzę wątpie. Dźwigowi może prędzej. Kierowcy? słyszałem że to największe plotkary na oddziale i donoszą na kolegów. A Fe!!! no cóż ludzie się zmieniają. Pozdrowienia dla całego działu utrzymania ruchu w Oławie.

Edi

Firma zmierza ku upadkowi??? Straty, straty, straty a administracji w centrali przybywa???? Problemem tej firmy nie są ludzie na oddziałach. Firma nie jest zarządzana.... Firmy "państwowe" to przeczekalnia dla wielu znajomych, działaczy, kolesi. Brak wizji, mnóstwo dyrektorów we Wrocławiu a w firmie coraz gorzej? Które oddziały następne do likwidacji? Gorzów i Zielona podobno do odstrzału. Konin też blado widzę. Ale co tam ważne że urzędasów przybywa z niemałą pensją. KGHM powinien pozbyć się "wrzoda" i nie dokładać!

bier

Toż telefonistka tez juz leci. Może dadzą ją na zbrojenie

pies

dzisiaj dwóch fachowcow z ur wyladowlo na zbrojarni jedni z najlepszych to jakas kpina .mechanik i elektryk maja krecic druty normalnie smiechu warte .na gore przyjmuje się pieciu jajogłowych i jeszcze nie wiadomo od czego będą .tym wszystkim miesza pani od 0700 telefonistka departamentu od niczego przyspawala się do stolka ale nad nia tez wisza czarne chmury dlatego się wykazuje może sama bysie oddelegowala np. na sortowaczke tam na 101 .A TAK POZATYM KTOS POWINIEN JUZ SIE ZAJAC ZGLOSZENIEM DO PROKURATURY O DZIALANIU ZARZADU NA SZKODE SPOLKI FUCHSY PO KILKASET TYSICY STOJA W KRZAKACH BO JAKIES GLUPIE PRZETARGI NA CZESCI A I TAK WIADOMO GGZIE KUPIA NO I GITARA

Momo

Do Mikołaja z Poznania frajera nad frajerami, cwaniaczka zachowującego się jak Berlmondo za pięć dych, szczere życzenia szybkiego kopa w dooooooope i wylotu na zbity ryj, życzy wydymany uczciwy człowiek. Bujaj się frajerze. Teraz jako zwykły magazynier w Gondkach mam 2000 netto. Zobaczymy gdzie ty wylądujesz gdy przyjdzie pora na ciebie kanalio i kłamco.

paweł

z 500 zrobił 200 pracowników. A z 11 mln zysku 5 mnl na minusie. To wszystko ON

wąski

Sytuacja w ktorej znajduje sie firma spowodowana jest nieudolnoscia zarzadzania Niszuka i jego kompanii. Swoja droga kghm dobrze wiedzial kogo wsadza na stołki. Interferie tez zostały pogrążone za rządów Arka. On nie potrafiłby zarządzać warzywniakiem a zrobili z niego wielkiego prezesa spolki zatrudniajecej 500 osób! Jedna wielka porażka.

borysek

wiadomo już które oddziały nie otworza jak zwykle rano swojej bramy w 2015 roku?

pies

w (usunięte przez administratora) wszystkich maja licza się tabelki i kasa dla siebie i pociotków .zwalnia się ludzi nadole .na zwolnionego jednego fizola przyjmuje się na gore czterech burakow którzy nie maja pojęcia o tej branzy , kiedyś sprzedwal coca-cole a teraz wdupe (usunięte przez administratora) fachowiec ale chyba o to chodzi żeby wywalić wszystko na plecy Irek tez szalal , nosil wilk razy kilka i ponieśli wilka ich tez poniosą , nogami do przodu

wrocek

jak rozejebac dobrze prosperującą firmę>? Proste. Zwolnić wszystkich ludzi którzy znają się na tej branży. buhahahahah

pies

cale utrzymanie ruchu prawie wywalone niedługo kierowcy i operatorzy zurawi sami będą zasuwac przy naprawach fuchsow żeby mieli czym zlom przezucac a tony i plany prezesik chce mieć mechanikow spawaczy elekrykow i tokarzy się zwalnia a do szpigowania ludzi przez kamery się zatrudni ,MOBING W NAJGORSZYM WYDANIU tworzenie na papierze ze wszystko jest wporzadku

ew

fak, nie policzyłem nowego pana od metali, bo stary poszedł na dyr recyklingu, wiec ilu ich jest? UWAGA, 9 pracowników wyższego szczebla od handlu, poszukiwany 10. - to chyba rekord, ktoś już to zgłosił do księgi rekordów guinessa?

ew

o, jest nowe ogłoszenie na kierownika ds klientów kluczowych - czyli: - dyr depart handlu, - z-ca dyrektora depart handlu, - dyr ds handlu zlomem - z-ca dyr ds. handlu złomem - dyr ds handlu stalą - z-ca dyr ds handlu stalą - dyr ds handlu metalem kolorowym - KOORDYNATOR miedzy jednym działem a drugim nie dają rady, tak? NIEŹLE!!!

Picek Glancek

HEHE a co chcecie od byłego komunistycznego molochu? administracja przerośnięta do granic mozliwości koncernu międzynarodowego a pracowników na placu mniej niż u mnie w osiedlowym monopolowym :) Ten dziwny twór komuno biznesowy nie ma prawa istnieć:)

Nieznajoma

NO i przyszli nowi i z robili rozpierduche i po firmie a tak pręznie prospwrowała co za matoly

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław