Opinie o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

zainteresowany

skoro jest tak źle, to dlaczego nadal tam pracujesz?

operator maszyn

Praca 3 zmianowa tzn ranna, obiadowa i nocki !!! Pracujesz 6 dni w tygodniu, nigdy nie masz co najmniej, nawet dwóch dni pod rząd wolnych dla siebie, zapomnij o weekendach!!! Praca w soboty, niedziele i w święta to norma, bo Ty się nie liczysz liczą się tylko Armatury!!! Jeżeli chcesz wykonywać prace niewolniczą na akord o niezrozumiałych normach przy(usunięte przez administratora)koniecznie dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy!

gdzie podwyżki?

Firma prężnie sie rozwija tylko dla kogo?gdzie sa obiecane podwyżki?Zarząd pokazuje jak docenia starych pracowników wypowiedzeniami,stary to juz małowydajny poco komu taki pracownik jak można przyjać młodego w pełni sił.Co sie ostatnio dzieje w tej firmie myślec by można że nie bedzie gorzej ale jednak.Zakaz palenia w czasie pracy,zakaz picia przy maszynie,zakaz ruszania sie poza maszyny bez zgody przełożonego(chcesz lać?lej w gacie ważniejsza jest norma )ciągle mało,nie potrzebna radiostacja po co to komu?.Nie szanowani przez nikogo sztuczne uśmiechy,codzienne obrady.Parę osób pokazuje co sobą reprezentuje dając się je..ać jak pies w ogóle nie macie godności,ani na pewno przyjaciół w firmie,młody mistrzu dałeś sie kupić pamietam jak sie przyjmowałeś zupełnie inna osoba,a teraz?sam sobie odpowiedz na to pytanie?żenada świat przed tobą a dałes sie sprzedać w tak młodym wieku!O innym mistrzu już nie będę wspominał jego smycz jest coraz krótsza i w dodatku jest coraz głuchszy a tak w dodatku na rencie to się na kużni nie robi!Koniec tych pierdół o armaturach szkoda czasu,pozdrawiam nowych i przyszłych pracownikow.

nowy

Pracować trzeba wszędzie,jak się komuś nie podoba to musi zalożyć coś swojego i tam rządzić. Ludzie falszywi ale to jak wszędzie, czego się nie robi dla kasy. pracuje tu od niedawna ale z ludźmi ostrożnie rozmawiam, mój przelożony jest akurat wporzo ale glówny kierownik tona sam wygląd spojrzeniem straszy. Do prawy rodacy

Leszno

??? co to jest za firma ??? - uciekajcie z tamtąd !!!

zwykły robol

twoja prawda wygląda pewnie nieco lepiej , bo pewnie nie wyrywasz sobie zanadto rękawów

odpowiedz w 98% prawidłowa (niema tam jeszcze szczurów),alle pewnie przyjdą.

Smutna, szara rzeczywistosc..... nieco wyolbrzymiona prawda

W tej firmie najważniejsza jest rodzina Ojciec prezes synowie kierownicy ich żony również na wysokich stanowiskach.Pracownicy to zwykłe robole nie szanowani przez nikogo,już psa lepiej traktuje któremu gotują jedzenie kierowniczki z kadr, tylko lizusy i kapusie tu przetrwają.Związków praktycznie tu nie ma nad wszystkim pełną kontrole ma prezes.Jeśli chodzi o zarobki to nigdy nie wiadomo ile człowiek zarobi-zmienne stawki zaszeregowania,jak i premie.Im więcej zrobisz nadgodzin tym więcej ci obetną wypłatę.Przy 200 godzinach zarobisz miedzy (usunięte przez administratora).Ostatnio wybudowali nowa firmę w Rabowicach tani teren koło wysypiska śmieci latem bardzo przyjemne zapachy i szczury.Dobry monitoring kamery obrotowe z dużym zoomem,dobra zabawka dla prezesa może obserwować firmę z każdego miejsca na świecie gdzie jest internet.Nie polecam tej firmy tak na prawdę kierownictwo jest bardzo miłe,ale to jest złudne spojrzenie są tak wychowani przez szefa tak na prawdę to takie (usunięte przez administratora) które pokazują rogi kiedy coś im nie pasuje.Jeśli chodzi o pracowników to jest ich (usunięte przez administratora)Większość kierownictwa chodzi na lekach uspokajających pracownicy również!Jeśli chcecie podjąć prace w armaturach przygotujcie się na prace trzy zmianową również w soboty i niedziele!Na koniec mojego wykładu o armaturach nie polecam trzymajcie się z dala od tej firmy jak nie jesteś w rodzinie szefa to nie masz tam czego szukać chyba że chcesz robić(usunięte przez administratora)!!!!!!!

Marcino

Indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, zawsze można liczyć na Szefa

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.