Opinie o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

anty gwiazdor

Komus chyba brakuje witaminy "S" noble z literatury juz rozdane sprubój za rok Ps skoro jestes taki wspanialy zaloz swoja firme przejmij tych zle docenianych pracownikow daj kazdemu.... pensji i premi chetnie sie przyjme

gwiazdor

Kilka obiektywnych słów na temat wynagrodzeń i benefitów w tej firmie dla tych którzy zastanawiają się czy rozpocząć karierę w tym zakładzie pracy: Pensja/Podstawa – tu możesz śmiało liczyć na kwotę poniżej średniej rynkowej na danym stanowisku. Prawda taka, że kluczowym jest wypracowanie tej wartości podczas zatrudniania bo potem będzie ociężale wzrastać i nie masz na to żadnego wpływu a zapewnienia osób zatrudniających cię że kwota na która się umówiliście będzie ci wyrównana w premii (czyli ze umówiona kwota to podstawa+premia) można włożyć między bajki bo masz duże szanse że przez rok jej w takiej formie nie zobaczysz tylko mniej… ale o tym w następnym punkcie czyli... Premia – (coś co tygrysy tej firmy lubią najbardziej), brak jest jednoznacznych przesłanek formalnych co na nią wpływa. W teorii jest to średnio 30% podstawy, praktyka nie jest jednak tak łaskawa bo 30% można uznać za bardzo sporadyczny i maksymalny osiągany poziom. Nie ma jasno określonych celów do osiągnięcia a jej miesięczna wysokość jest wyłącznie uzależniona od widzimisię przełożonego i Prezesa który dzierży stery tego statku i decyduje o dosłownie wszystkim w tej firmie (od wydatków za przysłowiowe 50zł to poważnych inwestycji i spraw organizacyjnych). Podkreślam, nie ma znaczenia czy spałeś na maszynie czy wypruwałeś sobie żyły, to subiektywna ocena czyli po prostu widzimisię przełożonych. Nie ukłoniłeś się prezesowi na jego obchodzie? Miałeś telefon w dłoni podczas gdy maszyna pracowała a ty czekałeś na sztukę? Wdałeś się w krótką pogawędkę z kolegami z pracy? Śmiałeś odejść ze stanowiska pracy minutę po zakończeniu zmiany? Albo najgorsze z możliwych przewinień, na mobbigującą zaczepkę przełożonego śmiałeś się bronić i odpowiedzieć a nie położyć uszu po sobie. Rodzina M nie toleruje niesubordynacji i nie lubi tych co ich się nie lękają w żadnym aspekcie, toleruje natomiast wazeliniarstwo i pochlebców. Najdziwniejsza kwestią jest to, że na premię wpływa frekwencja. Nie ważne czy pracowałeś wyjątkowo dobrze przez cały miesiąc czy źle. Nie zdziwcie się, że dzień nieobecności (czy to chorobowe, urlop na żądanie, urlop wypoczynkowy itp.) będzie obniżał waszą premię. Jest na to prosty wzór. Dajmy na to, że decydenci uznali, że w tym miesiącu przysługuje Ci 1000zł premii (choć teoretycznie 30% to 1200zł). Miałeś cztery dni nieobecności a miesiąc ma 20 dni roboczych. Dzielimy 1000zł/20dni co daje 50zł czyli mnożymy to przez 4dni nieobecności i cyk premię zmniejszamy o 200zł. Sam sobie policz ile ucinamy jak weźmiesz urlop w wakacje. Aby takie rozliczanie mogło mieć miejsce i nie łamało żadnych z obowiązujących przepisów prawa konieczna jest jedna rzecz. Dokument pod tytułem „Zakładowy układ zbiorowy pracy” zatwierdzony przez Prezesa i… Związki zawodowe. To dzięki nim i ich bierności i braku aktywności (poza paczkami świątecznymi, które otrzymujemy za nasze składkowe pieniądze, które są wpłacane cały rok) mamy tu taką sytuację a nie inną czyli wielką uznaniową niewiadomą i pełną kontrolę nad każdą premią dla Prezesa. Brawo! Kwintesencja związków zawodowych w czystej postaci. Związki są dla firmy a nie dla pracowników, taka gorzka i przykra prawda. Nagroda roczna/świąteczna albo nawet nazywane premią świąteczną (w ogłoszeniach o pracę rozbite na dwa lub trzy różne benefity a tak naprawdę to to samo, magia!) – Cud i miód. W teorii nagroda i ocena całorocznej twojej pracy. Oficjalne kryteria: Ocena jakości pracy i zaangażowania, samodzielności i stażu pracy i o dziwo, w oficjalnych pismach, wytłuszczonym tekstem opisany najważniejszy parametr „absencja chorobowa”. Masz dziecko w przedszkolu i jesteś zmuszony wziąć opiekę nie licz na „kokosy” (a jak się dowiesz jak cały mechanizm i procedura działa, to od razu możesz założyć że będziesz po raz kolejny oskubany). W piśmie oficjalnym dostępnym do wglądu każdemu na ściankach w firmie jasno opisane są trzy progi dla pracowników tzw. „fizycznych”, czyli 500, 700 i 900zł BRUTTO (korporacyjne a nawet dyskontowe nagrody roczne się chowają). Dla kadry technicznej i kierowników – indywidualnie przyznaje kapitan łajby (czytaj. Prezes). Klasykiem oczywiście jest wytłuszczona adnotacja, że może być nawet 0zł (za np. dużą brakowość danego pracownika, z powodu otrzymanych kar i nagan, znajdowania się na okresie wypowiedzenia oraz absencji chorobowej). Tyle o teorii. Praktyka? 99% dostaje premie w przedziale 0-900zł brutto a reszta świty (czyli rodziny M oraz przyszywanych synów i vice synów) przedział od ponad 3 krotnie do ośmiokrotnie większej stawki (znana jest wieść zakładowa kiedy to ktoś w płacach się pomylił i posłał premię kierowniczą do zwykłego śmiertelnika… ups). Podział jest jasny jak w poprzednim rekordowo rentownym roku. Kilka osób konsumuje dobrodziejstwa przy Pańskim stole a reszta okruchy które z niego spadły.

Bogdan mowi bankowy
@gwiazdor

Tak duzo napisales, ze chyba powinienes zostac laureatem literackiej nagrody Nobla, a nie meczysz sie na produkcji. Wez stoperan lub zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyc

Ola
@gwiazdor

Ho ho ho Gwiazdorze. Skoro jesteś takim ekspertem, znasz się na wszystkim i wiesz jak zarządzać firmą by każdy był super zadowolony ( by było jak w Raju), gdzie będziesz jadł owoce a nie mięso z Kruszewnii, to załóż własny biznes a my przyjdziemy do Ciebie pracować. Będzie super, będziemy palic shisha, kąpać się w dolcach. A po miesiącu pomożemy Komornikom Ciebie wyprowadzić, bo puscisz bankruta. Chyba że masz na działce ropę, to może się uda.

gwiazdor

Kontynuacja.. I teraz majstersztyk! Z roku na rok powtarzający się patent na grudzień/styczeń a nigdy się władzy nie nudzący: PREMIA W GRUDNIU I STYCZNIU. Dostałeś nagrodę w grudniu (oszukujesz się: skromnie ale zawsze coś, z wypłata nie będzie tak źle). Otóż błąd! Grudzień krótszy bo dużo dni wolnych, fabryka stoi itp. więc twoja podstawowa premia spada na łeb na szyję w grudniu a w styczniu również bo przecież mało zamówień na początku roku, spowolnienie itp. Więc jak zsumujesz sobie nagrodę z premiami w grudniu i styczniu, podzielisz przez dwa to okazuje się że dostałeś dwie regularne premie, jak mniej więcej w innych miesiącach roku. Magia świąt i kalkulacji kapitana łajby! Najpiękniejsze są tłumaczenia przełożonych gdy pójdziesz się zapytać co zrobiłeś źle w danym miesiącu albo roku jeśli mówimy o nagrodzie rocznej. Tu cytaty: „nie możesz tak na to patrzeć”, „to jest taki dodatek bo słabo z zamówieniami i premia do wypłaty niższa”, „mamy spowolnienie i coraz mniej zamówień” , „no przecież to coś dodatkowego, zawsze tego mogło by nie być”, „to są procedury i mechanizmy, nikt tego indywidualnie nie rozpatruje”. Negacja zasad z oficjalnego pisma w imię załagodzenia i spacyfikowania roszczeń pracowniczych. Tu tez warto się pochylić nad „przestojami” świątecznymi. To tez majstersztyk. Kodeks pracy mówi jasno że prawo do dysponowania urlopem wypoczynkowym to niezbywalne prawo PRACOWNIKA. Od tej reguły jest jeden wyjątek, firma ma zatwierdzony i ustalony z wyprzedzeniem „plan roczny urlopów”. W innym przypadku nie ma prawa zmusić pracownika do urlopu a jeśli chce zatrzymać zakład to musi wypłacać pracownikom tzw. urlopowe a urlop wypoczynkowy nie zmniejsza się kosztem przestoju. Co na to sprytny kapitan łajby? Na miesiąc przed świętami emituje rozporządzenie, w którym to przychyla się do (mitycznych) wniosków załogi o urlop i zarządza przestój dwutygodniowy w okresie świąteczno noworocznym. Sprytnie skrojone pisemko, sugeruje wnioski całej załogi a skoro nikt nie protestuje i nie stawia veto w sprawie wykorzystania swojego urlopu to znaczy, że wszyscy za tym wnioskują a miłościwie panujący wyciąga pomocną dłoń. Pracownikom zejdzie kilka dni z urlopu, „na legalu” się poobcina premie a ty pracowniku jeśli chciałbyś skorzystać z tego dobrodziejstwa urlopu i gdzieś wyjechać to z racji krótkiego czasu do świąt, nie licz na rozsądne stawki jak w ogóle znajdziesz coś wolnego o tej porze. Teraz o innych benefitach. Na co możesz liczyć w ciągu roku na łajbie FAS: Bony świąteczne. Przyznawane dwa razy do roku (gwiazdka i wielkanoc) o wartości 100zł. Myślisz nieźle! Szkopuł w tym, ze nie są to bony sodexo czy inne honorowane bony w różnego rodzaju dyskontach. Są to unikalne na skalę światową bony wycięte z brystolu z dekoracyjnym wyciętym za pomocą przedszkolnych nożyczek wzorkiem (zajączek albo choinka :) ) z przybitą pieczątką renomowanego zakładu „RSP Kruszewnia” i ręczną parafką oraz wypisaną kwotą. Dla niezorientowanych, „RSP Kruszewnia” to „sieć trzech sklepów” w okolicy Swarzędza oferujących wyłącznie wyroby wieprzowe z własnej masarni (osobiście nie polecam wędlin, być może komuś smakują, moim zdaniem lepsze jakościowo są w innych sklepach) o cenach nie należących do najniższych. Następny benefit. Gwiazdkowa premia w gotówce, 200zł. W zeszłych latach 180zł w tym podwyżka (dlaczego? Ustawowo i odgórnie zwiększono fundusz socjalny :D ). Fajna sprawa gdyby nie „legendy” krążące po zakładzie, że celowo wypłacana w gotówce i „nie ewidencjonowana” w wypłacie po to aby małżonkowie pracowników nie dowiedzieli się o tzw. „premii od Prezesa na flaszkę”. Dobra, mamy 400zł rozdysponowane z funduszu socjalnego, co zresztą? Dofinansowanie do urlopu wakacyjnego, tzw. grusza (wczasy pod gruszą). I tu znowu smaczki, i to grube. Mamy trzy progi dofinansowania. Nie pamiętam dokładnie ale progi są około 1300, 900 i 600zł brutto. I tu najlepsze, co decyduje na który próg się łapiemy? Otóż, średniomiesięczny dochód brutto na członka rodziny (do 1850zł, do 3100 i powyżej 3100zł). W jaki sposób jest to weryfikowane? Przynosisz PIT za zeszły rok! :o Nie ważne że rozliczasz się z Żoną nie zatrudnioną w firmie. Nie ważne że masz umowy zlecenia u innych pracodawców. W tym momencie płacisz prywatnością za dofinansowanie a twój kapitan zyskuje wiedzę, której nie omieszka nie wykorzystać. Najśmieszniejsze, że to prawdopodobnie niezgodne z prawem ale i tak kultywowane. Ciekawe co na to PiP. To w sumie koniec benefitów oprócz niszowych (dofinansowania do okularów około 200zł max… na oprawki może nie starczyć). Tyle o benefitach, czas rozprawić się z podwyżkami. Max co można marzyć to 5% podwyżki wynagrodzenia (z tzw. „urzędu”) ale żeby nie było zbyt kolorowo z pomocą przychodzi… premia :D cud tegorocznych podwyżek. Pracownicy dostali podwyżki a suma premii tegorocznych ze wszystkich miesięcy jest niższa niż w poprzednim roku! Labirynt szalonych liczb by kapitan. Szopka powtarza się rok w rok i nigdy im się nie nudzi.

@gwiazdor

Koledzy, nienawisc i pisanie zla idzie z dzialu kontroli i operatorow cnc. Szefie, tez chcialbym wiecej, ale zawsze jak jest problem to wiem ze moge przyjsc. Wielu z nas pomogliscie w cieniu reflektorow, wiec budujmy zdrowa rodzine Armaturczykow. A tych co sieja wiart niech szef zdmuchnie jak burza lub co nawet lepiej niech odejda sami. Mysle ze oni nawet nigdy nie rozmawiali z szefem o problemach tylko chowajac glowe w piach wykorzystuja ten portal do wyrzucania wlasnych flustracji. Po co wspolnie sie meczyc.

umysłowy?

Kochani pracownicy , współpracownicy,(usunięte przez administratora) itd.. Zbliża się okres świąteczny, a do tego ta nie dobra władza wprowadza PKK no i o zmoro dla ( Grzesia ) non stop podnosi płacę minimalną ( a fuj) .. jak mogą.. tak krzywdzić elytę.. Bądźcie przygotowani na to iż: wasza premia niewspółmiernie i drastycznie spadnie w stosunku do wyrobionych godzin i ( nadgodzin), Dlaczego ? Bo spadek zamówień ( co jest normą pod koniec roku) bo kryzys, bo rynek pracy za drogi a ubogi w solidnego pracownika.. itp itd. Solary, chwalenie się że wszystko za gotówkę, modernizacje , parki maszyn najnowcześniejsze, ( co to straż pożarna przyjeżdża do sąsiadów "fabryki mebli" co parę dni :) Wiec podsumowując, i uwzględniając narzekania na wypłaty w sektorze "umysłowych" nie będzie lepiej na 10. 11.2019r to tak optymistycznie. Bo .. w listopadzie znów dwa święta. i znów na PKK trzeba nazbierać, no i cholipa jeszcze dla tych nierobów na premie gwiazdkowe, no i mega ale to mega promocja !!!!! BON! za 100 zł ( od 10 lat taka sama kwota) do kruszzewni BUUUUUAAAAHHHHAAAAA........ gdzie Kruszewnia w grudniu każdego roku podwyższa ceny o ok 60 % w stosunku do rynku, jak widzi bony z FASU. Ż E N A D A . ale smacznego Grzesiu, zapychajc się darmowym żarciem z kruszewni dla (prezesa). to naprawdę jest żałosne.. nie widzisz tego? Idąc z tym bonem do rzeźnika wyglądam jak (usunięte przez administratora) który dostał BON z MOPSU (aż za stówę). Dziękuję za uratowanie mi świąt... bez tego habasu ;) po prostu wigilija by się nie odbyła. Aż wstyd mi go realizować. mniej wiecjej 3 kilo kiełbasy .(usunięte przez administratora) Obudź się w końcu człowieku. A oszczędności? Poszukaj w samochodach. Jaguar (szef produkcji) może wystarczyłaby skoda (nawet nowa) mercedes ( nooo to już skoda sperb limuzyna) handlowy? Land Rover? może KIA jak w wiekszości firmach. NO..... TO WIĘC zaczynamy ?oszczędzać? w tym trudnym czasie dla Fasu .. spadek zamówień itd ...Oj panie Grześ , mistrz z pana w tworzeniu atmosfery horroru. beznadziejii , i w ogóle katastrofy.. ale już na koniec . pytanie? . jak mieliśmy zyski ( firma) ponad miarę (w zeszłym roku) to mój "hero szefie" podzieliłeś się z załogą? zyskiem? no to wiesz co robić! teraz w dobie spadku zamówień , zmiana aut z Jaguara na skodę mercedesa na vw itd. ej no! przecież ten motłoch widzi co nie co. eh a następnym tematem będzie " Świnoujście" nawet ciekawe zdjęcia i fim... no cóż przecież pracownicy w FAS powinni wiedzieć z jakich mogą korzystać "rarytasów " funduszu socjalnego za darmo w ramach socjalu? (usunięte przez administratora)

Kaszanka
@umysłowy?

Chyba Ci mięso z Kruszewnii krętka do mózgu przekazało że tak jeczysz. Wypowiadasz się o wielu sprawach nie mając pojęcia o szczegółach.

Jaki jest wkład kierownictwa Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

kolorowy

Taki iż najlepiej rządzić skłóconą załogą .. więc plotki i pomówienia są na porządku dziennym..

nn
@kolorowy

Szczuja was glupimi pytaniami ci z goworka bo maja placone za liczbe odslon a wy sie dajecie podpuszczac

nn
@nn

Ciekawe jaka atmosfera jest w goworku czy jak w brazylijskim serialu

Pyzdra by odpowiedział Tys prowda

Ciocia Stasia z klanu

Nic dodać nic ująć

Borsuk

Dzis wręczali podwyżki i powiem szczerze jestem zdrowo zaskoczony na plus. Coraz bardziej mi sie tu podoba. Oo okresie duzych inwestycji teraz dali ludziom. Warto sie tu trzymac chyba.

@Borsuk

Podwyżki?

Johny y
@Bubu

Bubu - nie trolluj. A tak przy okazji to Bubu to jakie plemię?

@Johny y

Ale wchodzisz wiesz gdzie.

A może Johny M

Plemię Mandingo

Alan

Czy można liczyć w tej firmie na stałą posadę?

Johny Brawo
@Alan

jak najbardziej, mają bardzo dobra opinię

@Johny Brawo

W czyichś oczach swoich, czy ludzi z produkcji

Johny brawo
@Bubu

A ja jestem z produkcji, więc nie jarzę twego wpusu

@Johny brawo

Z produkcji czego?

CNC-junior

Tak po ludzku... serdecznie dziękuję (i myślę tu o większości załogi) za te dodatkowe przerwy w tym makabrycznym upale. SUPER! naprawdę to pomaga nam w pracy. Panie prezesie ogromny szacunek dla Pana. Dziękuję ... Tak po prostu ...

bywalec sanatorium
@CNC-junior

I jeszcze dziekujemy za blekitną inchalacje z dachu sama slodycz zwlaszcza w tej temperaturze

chce dozyc emy a nie renty
@bywalec sanatorium

Czy za ten niebieski slodki smrod sa dodatki za szkodliwe moze wczesniejsza ema czy cos prosze o info bo w biurowcu mowia ze robili badania i jest ok to dla naszego zdrowia tak o nas dbaja

poeta cnc

eeehhh . szedł Grześ przez wieś.. worek piasku niesie ... Morał? zacznij chłopie patrzeć gdzie ten piasek ci ucieka , bo nie przez worek.. biegasz bez sensu i celu po hali łypiąc kogo złapiesz na być może chwili wytchnięcia , ( ooo Matko! a ten znowu do kibla się wybiera) a ciebie jasna cholera wzbiera! Nic tu zyski , nic tu pieniądze . .. straszyć postawą , posępnym wzrokiem wodzić, byle by im wszystkim do kibla nie chiało się chodzić... mistrzem jesteś w kłótni i zwadzie ... strach i poniżenie w twym fasowskim układzie... nie tędy droga mój Panie, na mecie twej chwały. . po zostaw w naszej pamięci wieniec chwały... a nie pożogę i nie smak wielu .. Po ci to wszystko.. dla osiągniętego celu? tylko koszty jakie przyjacielu.. Schyłek pracy schyłek życia a tu z rąk wszytko się wymyka.. . ciesz się wiosną, i "łabądkami" daj żyć innym cieszącym się słonecznymi dniami..z emerytury czas korzystać i przestać tym złym humorem tryskać... ehhh szedł Grześ przez wieś...

Zenek
@poeta cnc

Pewno Ciebie dorwał i żale teraz wylewasz. Nie chodziłby gdyby nie musiał.

Robin

Szanowni koledzy ile zarobi doświadczony tokarz CNC?

Pracujący
@Robin

Tego nie wie nikt ???? co miesiąc niespodzianka hehe

operator
@Robin

W tej Firmie to tajemnica Poliszynela.... nie daj się złapać na benefity bo to ściema.. wszystko co dostaniesz dodatkowo od firmy, słono dodasz w premii..

Henry

Niestety żeby szefostwo nie wiem co robiło to zawsze znajdzie się jakaś nieszczęśliwa osoba, która tylko krytykować potrafi!

tatki tam racownik

Panie Prezesie chapeau bas, za spotkanie i życzenia Wigilijno-Noworoczne 2018/2019r. Super profesjonalna przemowa do załogi (w końcu) ;) z szacunkiem i godnością jak przystało na managera wysokiej klasy. Merytoryczne konkrety odnośnie co do sytuacji firmy ( a więc nas wszystkich) prognozy co do dalszego rozwoju, ale też obaw i niepokojów związanych z niestabilną i nie przewidywalną polityką ogólno światową, a co za tym idzie również nieprzeidzywalną gospodarką. DZIĘKUJĘ ZA: Szczere życzenia, za trud włożony w funkcjonowanie firmy, za to że kolejny rok jesteśmy na plusie, za to że nawet w ciężkich czasach agresywnej gospodarki ( co nie koniecznie pamiętają młodsi pracownicy ) zawsze wynagrodzenie w terminie było priorytetem w tej firmie. Dziękuję za normalność, otwartość, w tym spotkaniu oraz w imienu pracowniów z Ukrainy i Białorusi za docenienie ich wkładu w rozwój firmy. W Nowym Roku PROSZĘ: o wyrozumiałość dla nas, czasami wysłuchania naszych sugestii , propozycji, o zadbanie o nas w czasie tych koszmarnych upałów w okresie wakacyjnym... i o to byśmy nie musielgo drżeć kiedy Pan wychodzi na halę tylko byli pełni szacunku dla Pana za z dobre słowo a nie strach który ogarnia cała załogę . ŻYCZĘ: Panu, Panie Prezesie, dalej tej odwagi i rozwagi w podejmowaniu(jakże trafnych)biznesowych decyzji. Życzę zdrowia, i pogody Ducha , wszelkiej pomyślności dla Pana i Pana bliskich . A tak po zatym zacznijmy mniej nażekać, cieszmy się sobą na wzajem, tym co mamy teraz, historia pokazuje nam że nie zawsze było tak słodko w naszym Kraju.(o ile była Polska na mapach Europy) Nie ma nic gorszego jak skłócony naród, podzielone społeczeństwo, nienawiść, zazdrość i bezpodstawne oszczerstwa... Załodze życzę : Miłości w rodzinie, radości z życia , >>Podwyżek pensji>> a tak poporostu żeby nikomu niczego nie brakowało w jego potrzebach.. Zapobiegając zbędnym komentarzom.. P.S. Do malkontentów, Fakenewsowcom, narzekaczom, NIE! NIE JESTEM ARTUREM, ADRIANEM, I INNYMI Z ZARZĄDU LUB KIEROWNICTWA. tak poprostu jako pracownik, ( 5lat stażu) uważam że nie sztuką jest wylewać tylko pomyje na forum publicznym) trzeba też piaać pozytywne rzeczy, bez ściemniania.. Pozdrawiam.

też nie Prezes
@tatki tam racownik

Brawo Ty, pełen szacun za normalne słowo i docenienie wszystkich od góry do dołu. W grupie siła, a każdy niech robi co do niego należy

Gnutti.... nie gnutti....

P.S. ...... bo jak ten nowoczesny park maszyn z kuźni zaczyna dymić i kopcić a na hali produkcji spada widoczność do 50% minus brak powietrza do oddychania, to nam nie tyle nie chcę się pracować, co po prostu fizycznie nie da się pracować. .. i myśleć. Ale pewnie Panu również jest trudno w tych warunkach pracować. .. :) więc apeluję.. mgiełka i dodatkowa przerwa, aby świeże powietrze przez parę minut..... przeciez tak nie wiele potrzeba do szczęścia. :)

głos rozsądku
@Gnutti.... nie gnutti....

Może zamiast apelować tutaj idź i porozmawiaj z "górą" ? Albo zbierz ludzi i faktycznie strajk. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć :)

@Gnutti.... nie gnutti....

Co to za Gnutti? Jakies maszyny tak ?Zadowoleni z nich jesteście?

Myślę, że jeśli takie sytuacje mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wprowadzi jakieś zmiany?

Gnutti.... nie gnutti....

Szanowny Panie Prezesie, temperatury sięgają na hali 37 cels. pracuje się w tych warunkach tragicznie. Dziekujemy za wodę. O zbawco :) ale może z czystej przyzwoitości warto byłoby wprowadzić przynajmniej jedną przerwę dodatkowo. Może jakaś mgiełka z wody? Na zewnątrz. Mdlejemy przy obrabiarkach.:( a upały zapowiadają jeszcze gorsze. Chłopie prosty z HCP w takich upałach w twoich czasach zaczął byś pewnie strajk :) zacznij traktować ludzi jak Ludzi, nie jak motloch który przeszkadza Panu w rozwijaniu się firmy bardzo nowoczesnej, z wielkim parkiem maszyn, tyle tylo że bez operatorów. Bez ludzi... JESTESMY LUDŹMI. I PROSIMY O TAKIE TRAKOWANIE. .... TAKIE TAM PROŚBY MOTŁOCHU...

Stach

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Gość co dostał w kość
@Stach

A gdzie znalazłeś ofertę? Jeśli chodzi o wskazówkę to im lepiej będziesz pracował, tym lepsze będziesz miał zarobki, a jak będziesz się obijał to tylko tyle co wszędzie

Mietek

Czy we firmie znajduje się nowoczesny park maszynowy?

Kontra Mietek
@Mietek

halo Mietku, halo Mietku mamy , mamy, zobacz choćby stronę internetową

Lulek
@Kontra Mietek

Na jakie wynagrodzenie ma szansę nowo przyjęty pracownik z doświadczeniem na maszynach transferowych ?

Henio
@Lulek

Przyjdz, wykaz sie doswiadczeniem i napewno cie przyjma a i Ty bedziesz zadiwolny. Od kwietnia mamy podwyzki.

Transfer
@Lulek

Srednio dobrze,ake trzeba orzyznac ze maszyny maja najlepsze w europie z tego co miwili serwisanci je instalujace.bylem przy tym i tam pracuje

Edek
@Transfer

Czyli jakie ? Najlepszy park maszynowy w europie ?

Maja

@Łoren,przypuszczam, że @Wiktor podobnie jak wiele innych osób, odwiedzających to forum, poszukuje informacji z pierwszej ręki na temat warunków pracy i relacji międzyludzkich w Fabryce Armatur Swarzędz . Jeśli więc, zależy Wam na tym, aby trafiały tu informacje rzetelne, z których sami moglibyście skorzystać w przyszłości, to piszcie tak jak to czujecie i widzicie, w sposób nieskrępowany, pamiętając jedynie o przestrzeganiu regulaminu tego portalu.

Wiktor

Szkoda, że nie piszecie. Liczyłem na info bezpośrednio od pracowników

Łoren
@Wiktor

W jakiej sprawie?

Tomasz

Niestety jak nie wyszło z pracą w firmie to teraz niektórzy próbują poprawić sobie nastrój?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.