Opinie o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. w Swarzędz

huh

stawka godzinowa jest conajmniej 2 zł mniejsza i już nigdy wypłaty się nie doliczysz bo podstawą tu jest premia którą dzieli szef produkcji z swoją watachą dostaniesz 600zł za 280godzin i ciesz sie że masz prace tak ci powie a ja ci powiem omijaj ten zakład z daleka pracy jest dosyć tu sie pracowników nie szanuje tu sie ich straszy i zniewala zwolnieniami ciekawe kto będzie robił sam prezes z synkami hyba hehe spadam wysypiskiem śmieci wali ps jest obok firmy pozdro

Jakie jest stawka godzinowa po przejściu na umowe o prace z umowy zlecenie?

taa

aha jeszcze jedno... podwyżki są i dostają je Ci co dobrze pracują tylko że nikt o tym jawnie nie mówi, a ściemniacze - tak jak na każdym świątecznym kazaniu jest mówione - wielkie G. mają

@taa

Następny konfident. Sam chyba nie wiesz co piszesz. .. .żal mi ciebie gościu. ..

taa

Pracuje dość długo w tej firmie i to chyba na każdej już maszynie, nie licząc kuźni i transferowych. Prawda jest taka, że nigdzie tak stabilnych warunków zatrudnienia nie dostaniecie. Kasa jest wtedy kiedy trzeba a czasami nawet kilka dni wcześniej. Nie są to kokosy ani nawet średnia pensja ale wiadomo czego można się spodziewać. Druga prawda, że zajęciem większości pracowników i tak jest ściemnianie. Normy i tak nie maja znaczenia bo każdy wie że ma zrobić o kilka sztuk mniej. Dzięki temu na nocnej zmianie można poodpoczywać - godzinę lub dwie poświęcić na śniadanie=przerwę a później ustawić maszynę na 130% i wykonać "wyśrubowaną" normę. Nikt z przełożonych nie jest debilem i wie o tym kto ściemnia non stop a kto mniej więc nie dziwcie się że dostaniecie mniej kasy jak lecicie w bambuko. Jeśli wam tak tu źle to zmieńcie prace na taką w której nie będzie tolerowane odchodzenie co chwile od maszyny aby zrobić sobie kawę, pogawędkę, zapalić fajka w kiblu itp. Zarobicie więcej ale siedząc w robocie tyle samo z tą różnicą że cały czas pracując a nie tak jak teraz. Pozdrawiam was pracusie i ściemniacze, wszytko ma dwie strony

Leszno
rudy cnc

Pa­radoks pracodawcy Kiedy fir­ma prężnie działa, pra­cow­ni­cy mają "wała". haha

pracus

ta a o podwyszce nic nie slychac tylko robota robota i nic wiecej mlody szefie tak cie niby zwia nie widzisz tego ze coraz wiecej pracownikow ci ucieka z tego bagna a zapewniam ze ucieknie wiecej zreszta nie dziwie sie pracujcie pracujcie itak wam nie zaplace

żal

praca,moze nie jest zła dość odpowiedzialna. wypłaty marne no i same donosiciele. jak lubicie biegac i donosić. to może na listonosza startujcie bo chłopaki to się nabiegają .

żal

obiecywali ?? kiedy ??

przyjaciel narodu

panie prezesie skoroś pan tak wielki z swoimi synami to niech pan sprawi żeby podwyżki nie pozostawały tylko w sferze obietnic.danego słowa muszą dotrzymywać wszyscy !!! szefowie też !

r.u.r.u

To powodzenia... jak nie żyjesz kasa za takie (usunięte przez administratora)

pracowity

nie jest zle ,ale i tak szukam bardziej opłacalnej pracy ... Pozdrawiam Szefostwo firmy :)

pssss....

coraz gorzej mniejsza kasa(usunięte przez administratora)

Pazur

(usunięte przez administratora) atmosfera ,no i ciekawa praca.no i szefostwo OK

eh

Nie bronie zakładu bo wiem jak tam jest, ale sprawa prosta gdzieś trzeba pracować, bo wiadomo jak w ostatnich czasach trudno o robote.. a jak się komuś nie podoba to nikt was nie zmusza, zrezygnujecie to przyjdą inni proste.

bartek

(usunięte przez administratora) praca od poniedzialku do niedzieli zarobki podstawa + premia + setki za nadgodziny wszysko skonstruowane tak abys sam nie doliczyl sie ile za co dostales, sami zlodzieje, nic wiecej. Ostatnio pracownik za 220godzin pracy otrzymal 1600; :). a wiec pracowac moga tam tylko naprawde zdesperowane osoby.. Praca w nerwowym nastroju, wszystko szybko szybko a jak cos zjebiesz to premia na 3miesiace zabrana. sniadanie ? 15minut z zegarkiem w reku bo jak nie to premia zabrana. a co u dopiero mowic o np wyjsciu do kibla. nie chce mi sie pisac o tym tak zwanym ''zakladzie pracy'' nie polecam. elo

ares

KOCHAM TĄ FABRYKĘ ZA TO ŻE MAM GDZIE ODPOCZĄĆ

luii

kolego skoro uważasz że opinie są przekolorowane to napisz swoją -pracujesz dłużej to może będzię wreszcie opinia pozytywna. A stwierdzenia typu: "to poco tam pracujesz" są śmieszne ,bo przecierz widać po samej rotacji że coś z tą firmą jest nietak . Pewnie że nieznajdziemy idealnej firmy ,ale zarobki w armaturach mogły by być lepsze. Zwłaszcza że firma kręci rekordowe zarobki.

Nie zgadzam się z tymi opiniami...są nieco przekolorowane, a wiem co mówię bo należę do załogi FAS od dobrych kilku lat. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) nie ma pracy idealnej. Jeśli ktoś postrzega swój zakład pracy w sposób jaki opisuje to dlaczego nadal tam pracuje?

Marian

Hej. Ta firma to absolutna porażka. Wszystko co Ci powie syn z ojcem to jedna wielka ŚCIEMA !!! Przyszłości tam nie ma żadnej, chyba że jesteś w rodzinie albo skończysz studia (po studiach i tak posadzą cie na stanowisku i tyle, zero możliwości rozwojowych...) W umowie wpiszą ci 9 zł brutto jeśli masz zarobić więcej to akord o którym jest mowa na początku to wielka bujda, dodatkowe pieniądze regulowane są poprzez premię. Raz więcej raz mniej albo raczej prawie wcale. Sprawą oczywistą jest fakt niewiedzy za co ile zarobiłeś. Najważniejsze dla pracodawcy jest to, aby jego murzyński pracownik jak najwięcej zrobił i nic nie zarobił. Dodam jeszcze, że jak na dzień dzisiejszy zamierzają znowu zaostrzyć zasady... Teraz coś o normach: są to normy sztuk na 8 godzin pracy, jak zrobisz ilość sztuk (normę) to zapłacą ci za godzinę ciut ciut więcej (żałosna różnica niewarta zapierdzielania i robienia tych norm) z drugiej strony medalu są takie normy co łatwo przemielić np. norma jest 500 a da się zrobić dwieście więcej, tylko po co ?!?! Zarobisz parę złotych więcej FAKT, ale na krótko, ponieważ po tygodniu zobaczysz nową normę 700 szt :-) Wniosek z tego taki, że cokolwiek nie zrobisz i tak obetną Ci co tylko mogą... Przerwa 15 minut na 8h pracy z "zegarkiem w ręku", trzeba połykać śniadanie najlepiej razem z workiem bo nie zdążysz go rozpakować. A jak chcesz jeszcze sobie zapalić to lepiej rzuć palenie. Mógłbym tak pisać w nieskończoność, ale już mi się nie chce. Chcesz tam pracować ? POWODZENIA !!!

operator

operator tam pracuje bo gdzieś pracować musi,a ty co się dziwisz , powiedz w którym słowie operator nie mówi prawdy. stań przy maszynie i spróbój wyrobić normy,a co w niedziele i soboty nie pracujemy?.mówmy prawdę a nie tak jak w artykule do gazety -FAŁSZ. pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.