Opinie o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STOLPŁYT - Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOLPŁYT - Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

xxx

Słaby pracodawca, najlepiej pracuj ponad normę w temperaturze +35 na oklejaniu , bez maski, bez rękawic , słabo, wstyd dla marki.Już nie patrzę z zachwytem na Wasze meble , bo kojarzą się z wyzyskiem człowieka. Nie polecam .

don
@xxx

szczera odpowiedz....wlasnie dobrze to ujeles chlopie,,wyzysk dawno juz tam byl.. po prostu powiedziales to glosno..siedza tam jak wystraszone pisklaki i sie boja..gdyby wszyscy opuscili ten zaklad jak bylo za komuny to by zaklad stanol i ludzi zaczelo by sie sluchac...w robocie nie chodzi o totalnie ciezka prace..chodzi o godnosc dobra atmosfere i patrzenie na czlowieka..to jest nieprzypadkowo oboz pracy..dopuki sami ludzie benda na to pozwalac to benda was traktowac jak bydlo...naszczescie mam normalna prace...a pracowalem tam 3 lata.

Gandi

Niema co sie spinac podejzewam ze chlopak niewie nawet coto ciezka praca podziwiam tylko tych chlopakow co zemna robia fajni ludzie zadne (usunięte przez administratora) ale czekam z niecierpliwoscia jak coniektorzy wielcy z akwarium przekonaja sie na wlasnej skorze co to praca

Patrycja

@Gandi, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy? Jak je oceniasz? Czy jest coś co byś poprawił lub z czego jest zadowolony w firmie STOLPŁYT?

Gandi
@Patrycja

Pracuje i wiem co talm sie dzieje kazdy juz omija to miejsce z daleka

Waldi

Konkurencja tak zainspirowała do pisania?

logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Pracownik Ochrony - Elbląg-130
Elbląg
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Pracownik inwentaryzacji Elblag
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Patrycja

@Lolek, co masz na myśli pisząc o piekle w pracy? Czy spotkały Cię jakieś przykre doświadczenia związane z pracą w STOLPŁYT - Wójcik? Rozwinięcie Twojej wypowiedzi sprawi, że potencjalni kandydaci o pracę, będą mieli szersze spojrzenie na przyszłego pracodawcę.

@Patrycja

Stolpłyt? Polecam jak ktoś chce mieć zoraną psychikę. Ludzie mega zawistni, uważaj z kim gadasz, szukają sensacji nawet w życiu prywatnym. Obrabianie (usunięte przez administratora) na każdym kroku. O urlop ciężko się doprosić. Praca w niedzielę niby nie obowiązuje ale jak nie przyjdziesz to tak Ci pojadą po premi że nie ogarniesz. Kasa na urlop? Dają po urlopie a jak już dadzą to starczy na loda. No i te grupy. Mówią że dostaniesz grupę po upływie trzech miesięcy. Nie prawda. Nie musisz zniszczyć sobie życia. Wybierz mądrze.

Patrycja

Czy firma STOLPŁYT - Wójcik oferuje swoim pracownikom dodatkowe profity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników? Zachęcam do aktywności na forum pracowników firmy.

Okleiniarki

Pracuje w tej firmie(na Mazurskiej) od 4 miesięcy na okleiniarkach. Z miesiąca na miesiąc podoba mi się praca co raz bardziej że względu na dość szybko podnoszące się zarobki. Nie przepracowalem ani jednej niedzieli od samego początku, w soboty zrywalem się czasem 2 czy 3h wcześniej i nie tracilem żadnego dodatku frekwencyjnego. Jak na dla mnie wypłata miesiąc w miesiąc na najniższej grupie wynagrodzenia w okolicach 2500netto jest jak najbardziej w porządku. A godzin nie wyrabia się więcej jak 180-200, w zależności od miesiąca. Teraz dostałem kolejna grupę wynagrodzenia więc może być tylko lepiej. Osobiście polecam.

carlos
@Okleiniarki

180 200 godzin czemu tak durzo,,,,? w dre mam wyrobione 160,,,za ta sama kase,,,

dre
@Okleiniarki

w sobote do pracy musisz isc,? tak jak carlos robie w dre i tam nie trzeba wszystkie weekendy wolne,,,to tak dobrze tam jest,,,,,,,

dr dre
@Okleiniarki

jezeli uwarzasz ze nie przepracowanie niedzieli i w soboty krucej,,,,,a w miesiacu 180 200 godzin to ci gratuluje poczucia humoru,,,takich jeleni wlasnie potrzeba,,,,w normalnym cywilizowanym zakladzie czlowiek pracuje 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu,,weekendy sa dla rodziny,,,roboli takich potrzeba,,jest wiele zakladuw w elblagu gdzie te 8 godzin to norma,,160 w miesiacu za to co ty musisz harowac przez 180 czy 200 zarobie pracujac 160 ,bo ta sa normalni pracodawcy,pracowalem w tym obozie,10 lat,wiec wiem co muwie,powinni zrobic wszystkie niedziele pracujace spodobalo by ci sie,he

Gandachar

To ty chyba w innym zakladzie robisz okleiniarki to najgorszy dzial najwiekszy zapiernicz odpowiedzialnosc duza a kasa to taka jak chlopaki na prasach ktorzy stooja i papierkiem tra jestem operatorem od 2 lat wiem co mowie

Patrycja

@Okleiniarki, a jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Jakie kontakty panują między pracownikami? Czy sprzyjają one pracy w zespole? Zachęcam Cię do aktywności na forum. Pomoże to osobom zastanawiającym się nad pracą w STOLPŁYT - Wójcik.

Okleiniarki
@Patrycja

Atmosfera jest w porządku, każdy każdemu pomaga, nie ma czegoś takiego jak w innych firmach w których pracowałem, że młodzi są wykorzystywani w jakikolwiek sposób przez osoby z większym stażem. A to ze jest nacisk kladziony na ilość a nie na jakość? Większej bredni nie widziałem. Za każdym razem na spotkaniu przed pracą jest powtarzane: jakość jakość i jeszcze raz jakość.

ronin
@Okleiniarki

zabawny gosc z ciebie jakosc jakosc,,he,,,,,to jest masuwka ilosc ilosc,,,he jakosc to masz w meblach na zamuwienie prywatnie,,,,,reczna robota to jest jakosc,,,,,,,w durzych zakladach masz masuwke,,,,,pozatym to nie stolarnie sa,,,ani tam stolarzy nie ma,,,,,,,sa tylko operatorzy i pomocnicy,,,,,,

Patrycja

@Okleiniarki, dziękuję za Twoja wypowiedź. Sądzę, że przyda się wielu osobom obecnym na forum. Czy posiadasz jeszcze informacje na temat aktualnych ofert pracy w STOLPŁYT - Wójcik? Jeśli tak, to na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja?

Bezrobotny

Po jakim czasie od wysłania cv dzwonią?

@Bezrobotny

U Wójcika jest duży deficyt, jeśli chodzi o pracowników. Do mnie się odezwali w ten sam dzień po wysłaniu CV.

Bezrobotny

Ehh ja wysłałem w tamtą środę I nie ma odzewu, czyli nie mam na co liczyć? Btw. Wiecie gdzie w Elblągu szukają ludzi? Pilnie muszę znalezc pracę

Hic
@Bezrobotny

Wiem że w DRE zatrudniali

Lolek

Niestety sami sobie robimy piekło w pracy.

OBOZPRACY

Ja postanowiłem swoje dziesięć groszy dorzucić,nie zaglądam w tego typu strony ale jednak postanowiłem przestrzec ludzi szukających pracy,chcących pracować,mających charakter niepozwalający na częste plucie sobie w twarz, bo mnóstwo osób tu pracujących nie tylko akceptuje ten stan rzeczy ale istnieje grupa której się to podoba,pracuję tu od 9 miesięcy,uważałem się do tej pory za przeciętnego człowieka,kierując się w życiu wartościami i zasadami, tu zasada jest prosta, kto włazi w (usunięte przez administratora) próbuję cały czas punktować i smaruję tą wazelinę tam nie ma źle, chodzenie do akwarium i ciche (usunięte przez administratora) jest tu na porządku dziennym,niektórym wręcz powinni zmienić stanowisko na -zakamuflowana opcja konfidenta, ale konfident w tym wypadku to zbyt delikatne słowo,dla człowieka młodego człowieka jest fajnie przez pierwsze 3miesiące, przychodząc tutaj pamiętaj o jednej zasadzie milczenie jest złotem, to jest najważniejsze. Drugie to nie wychylaj się,bo ludzie dookoła Ciebie nie wstawią się za Tobą,nie poprą a niektóry jeszcze będą próbować wyciągnąć jak najwięcej informacji by je przekazać dalej jak wiadomo. Klimat pracy w którym jedni zapierdzielają bo są nauczeni pracy inni nie robią przez cały dzień nic,absolutnie nic i mają na to przyzwolenie to małe przegięcie,szczerze powiedziawszy wyobrażałem sobie coś innego, tu nie kładzie się nacisku na jakość,tu nie liczy się czy będziesz pracować czy jesteś po szkole specjalnej "kopernika" liczy się to by włazić w (usunięte przez administratora) nie wychylać się i co istotne (usunięte przez administratora) Z urlopem jest tak że gdy fabryka z jakiegokolwiek powodu będzie stała pracownicy mają obowiązek wypisania urlopu płatnego, wiele ,wiele wiele rzeczy mógłbym tu opisywać,wiele przypadków, wypłaty w tym miesiącu tj wrzesień rzekomo przez nowy system nie dojdą do nas do 10-ego. Ludzie dowiedzieli się 10minut przed koncem pracy,jeden od drugiego. Nikt tu kierownictwa nie pomyśli by zorganizować zebranie,zapytać czy komuś nie są potrzebne pieniądze na teraz,nie bo po co, nikt nie wpadnie na pomysł by powiedzieć Przepraszam,zapomnij - bardziej nie będzie pieniędzy i już. NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ DALEJ BO O TYM JAK CZĘSTO MAWIAJĄ PRACOWNICY (usunięte przez administratora) NAPISAŁ BYM PO TYCH KILKU MIECHACH KSIĄŻKĘ. NIE POLECAM- NIE MASZ CZEGO TU SZUKAĆ JEŻELI SZUKASZ NORMALNEJ PRACY,NORMALNEGO KLIMATU I NORMALNYCH PIENIĘDZY.

OBOZPRACY
@OBOZPRACY

I będąc rzetelnym, piszę powyżej o zmianie tego co nie odróżnia kolorystyki mebli i jest kierownikiem, oj blady,blady Twoje zaangażowanie jest na poziomie tej kartki z tylnej kieszeni ;D Kierowniku czy do codziennych czynności naprawdę potrzebujesz rozpiski? :D kto Cię tam wciągnął? zmiana Kajtka i Kuby jest inna,oni mają zdrowy rozsądek,umieją myśleć nie tylko czytać z kartki. ale warunki wciąż te same.

JakiśTam
@OBOZPRACY

W Meble Wójcik atmosfera pracy jest bardzo kiepska ze wzgledu na ludzi i organizację , nie boje się ciężkiej pracy ani 10 godzin ale stosuki w tej pracy , ludzie sprawiają że codziennie jest mi niedobrze jak mam tam iść. Pierwszy raz w życiu pracuję w tak podłym miejscu.

Witek

Nie przesadzajcie, że każda sobota jest pracująca.!!!

xxx

Wyzysk i kombinowanie jak uciąć pensje. Nie przyjdziesz w sobotę a nawet w niedziele bonus frekwencyjny znika, nie przepracujesz min 8 godz na dzień też bonus znika, 5 dni wcześniej trzeba powiedzieć , że cię nie ma bo inaczej bonus znika .Kasa o 1000 zł mniejsza niż jeszcze 2 lata temu stopniowo zaniżają czepiają się o byle co. O drugą czy pierwszą grupę to zapomnij tylko dla wybrańców. nie polecam szkoda czasu i nerwów. Pójdziesz to się przekonasz :)

Józka

Słuchy chodzą, ze wojcik dokreca śrubę i teraz po 10h dziennie macie zapieprzać?? Kierownik (usunięte przez administratora) truje, zeby przyjsc w njedziele jeszcze, bo jak nie to po premii? Ludzie zamiast zrobić strajk, bo to co tam ske dzieje nadaje sie do zgloszenia do pipu, to wy jak te durne barany idziecie i robicie po te 10h. Robią z wami co chcą, bo mają na to wasze przyzwolenie, a wy zamiast cos z tym zrobić to wylewacie żale na tym forum. Nawet mi was nie żal. Niech dokręcą wam śrubę i Zapierzajcie 7/7 24h na dobę.

bolt 69
@Józka

Witam,masz rację zostaw tych ludzi nie są tego warci to niewolnicy zastraszeni,nie słyszeli o 8 godzinnym dniu pracy i wolnych sobotach,pracowałem w stolarniach elbląskich to katastrofa,a ludzie jeszcze gorsi,wyjechałem do Islandii

Maciek

Wg mnie nie jest tragicznie. Pracować trzeba, tego nic nie zmieni, a że czasem się nie chce, to już inna sprawa:) Wprowadzili pakiety opieki medycznej,zobaczymy jak to podziała. Duży plus za to.

Kaaaa
@Maciek

A kobiety przyjmują? Jakie są zarobki ?

Maciek
@Kaaaa

Ostatnio przyjmowali do nas na Żuławską.

Kaaaa
@Maciek

Dziękuję za odp . A jakie są zarobki na pakowaniu ?

Gandachar
@Maciek

Maciek a na jakim ty dziale pracujesz ze tak sobie chwalisz

Tonik

STOLPŁYT to firma , która ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę, że niektórzy są na bakier z pracą i dlatego tak marudzą!

@Tonik

A jak się tam pracuje? Dobrze jest ?

Kkkkk

Ile się zarabia na pakowaniu ?

gandi

Ona prawda jest taka mlodzi ludzie niebeda zapirniczac kto ma kredyt i dzieci to niema wyjscia mlodzi zawsze pojda tam gdzie bedzie lzej i latwiej no i zalezy na jaki dzial trafisz prasy to lajcik odpoczywasz pakowanie takze ale przyjdz na okleiniarki lub pily to zobaczysz co to ciezka praca i jaka tam jest rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o STOLPŁYT - Wójcik - Elbląg

• Jak się pracuje w STOLPŁYT - Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy STOLPŁYT - Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLPŁYT - Wójcik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLPŁYT - Wójcik?

Kandydaci do pracy w STOLPŁYT - Wójcik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLPŁYT - Wójcik