Opinie o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STOLPŁYT - Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOLPŁYT - Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Miki

Zwolniłem się bo wydział oklejniarek to brak słów organizator jeden na trzeźwo nie potrafi myśleć, tylko potrafi wyzywać ludzi i wybielać się kosztem innych osób. Co najgorsze ma na to przyzwolenie bo zgłaszałem to do góry i nadal pełni funkcję gestapowca. Ogólnie atmosfera w zakładzie jest bardzo bardzo zła ale najgorsza na oklejniarkach mówię to po kilku latach pracy uczciwej.

@Miki

Czy ty pracowales u nochala na zmianie hehe

sex
@Miki

teras sam wiesz ze uczciwa praca nie poplaca.....robol to robol..ile bys sie nie staral ile godzin trzaskal i tak to jest nie istotne.pozatym zarobki co do wykonywanej pracy sa i tak smieszne..robisz i spisz cale zycie..elblag to miasto bez perspektyw,,na lepsza prace dla zwyklego czlowieka

Miki

Przykra sprawa człowiek pracuje uczciwie pomaga jeszcze kolegom co mają problem z ustawieniem maszyny wypracowuje 100% i daje z siebie wszystko by firma się rozwijała ale takich uczciwych ludzi w widocznie nie trzeba. Ostatnio organizator ubliżał jednemu znajomemu i wszyscy siedzą cicho bo każdy wie że jak się odezwie to ma przechlapane. Taka praca na Żuławskiej.

Pablo
@Miki

Chyba wiadomo o kogo chodzi z okleiniarek

max
@Miki

to zadna nowina...to sie nazywa wspolczesne niewolnictwo...za komuny ludzie potrafili sie organizowac a dzisiaj siedza cicho,,,bedzie jeszcze gorzej jeszcze troche,,,nawet ukraincy pouciekaja,,piatek swiatek i niedziela..na wyzysku powstaja majatki.a my bedziemy biadolic ze nas w (usunięte przez administratora) kopia...gdyby wszyscy postawili sie to morzna bylo by cos zmienic,......a tak jest jak jest.co do uczciwosci to nie warto byc uczciwym.morzesz ciezko pracowac a oni i tak maja to gdzies....skoro mamy ciezko tyrac dla tej firmy lepiej za granica za dobre pieniadze

Caroline

Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania o życie prywatne. Czy ma się dzieci lub czy się planuje ciążę.

@Caroline

No wiadomo czemu co nie aby urlopikow niebylo

Finek
@Caroline

Kto Panią pytał ?

@Finek

A ty co kolega kierownika

Finek
@Olo

Nie kolega kierownika a kierownik. Ciekawy jestem kto Panią podczas rekrutacji pytał o takie rzeczy....

Caroline
@Finek

Przyszły przełożony

Patrycja

@Olo, proszę Cię o nie zaczepianie innych osób w tym wątku. Zachęcam Cię do wyrażenia opinii na temat warunków pracy w firmie STOLPŁYT - Wójcik. Czy jesteś zadowolony z warunków pracy w tej firmie? Jakie jest twoje zdanie na temat wynagrodzeń? Czy biorąc pod uwagę premie i dodatki firma jest pod tym względem konkurencyjna na rynku pracy?

logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Pracownik Ochrony - Elbląg-130
Elbląg
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Patrycja

@Gandi, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? To forum odwiedza wielu kandydatów do pracy w firmie STOLPŁYT - Wójcik i na pewno interesuje ich twoje zdanie na temat tej firmy. Czy możesz napisać na czym dokładnie polega praca w dziale Okleiniarek? Na jakie działy może być jeszcze przydzielony pracownik?

@Patrycja

Na zapierniczaniu za takie same pieniadze jak i na pakowaniu czyli na robieniu ludzi w balona

dr dre
@Gandi

tak jak muwisz,,,,,koszmar,,,,ale w dre jest tak samo...to hyba normalna rzeczywistosc w takich zakladach...coraz wieksze normy i toksyczny klimat

drdr dre
@dr dre

... mÓwisz ...

Patrycja

@KROL, obecnie rynek pracy stoi przed wielkim wyzwaniem. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników, także na pracowników z zagranicy. Może warto wesprzeć dobrym słowem i pomocną radą nowe osoby w pracy? Dobra atmosfera wpływa pozytywnie na cały zespół. Czy myślałeś już o tym? Czy pozytywnie oceniasz kontakty z nowymi pracownikami firmy STOLPŁYT - Wójcik?

miss
@Patrycja

ale tam nie ma dobrej atmosfery....wlasnie o to tam chodzi tak naprawde a nie o zarobki

@Patrycja

Atmodfera hehe smieszne tam niema zadnej atmosfery

Patrycja

@Gandi, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Nie ulegajmy negatywnym emocjom. Nie są one potrzebne nikomu z nas, a sprawiają jedynie, że dyskusja przenosi się na inne tematy. Nie ma firm idealnych, ale nie ma też firm całkowicie złych. Może jest coś co oceniasz na plus w firmie STOLPŁYT - Wójcik?

Patrycja

@Gandi, proszę Cię o stonowanie emocji i zwracanie uwagi na język wypowiedzi. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna. Ważne żeby opinie były poparte argumentami i były zgodne z prawdą. Może jest jakiś aspekt w firmie STOLPŁYT - Wójcik, który szczególnie doceniasz?

@Patrycja

Przyjdz do pracy to zobaczysz jak cie docenia i to moze ty stonuj emocje

zwykły człowiek
@Patrycja

Ja dostrzegam pozytywny aspekt Patrycja im dłużej tam pracuję tym więcej wysiłku poświęcam poszukiwaniu innej pracy. I chyba nie napiszę nic nowego ale najgorsza jest tam atmosfera pracy. Nigdy, podkreślam nigdy nie pracowałem w takim środowisku, nikt, nigdy mnie tak nie traktował w pracy, nigdy nie spotkałem się z taką arognacją i złośliwością.

Zwalniam się niedługo

Poszedłem dziś do kierownika poprosić o wolne kilka dni w sierpniu, mam sytuację rodzinną, po prostu potrzebuję "jak tak dalej pójdzie to ja i drugi kierownik będziemy tu pracować, nie ma żadnego wolnego na ten okres." Ciuchy robocze miały być po 3 miesiącach. Pracuje pół roku i nic Okulary ochronne dostali wszyscy bo audyt z zewnątrz, śmiech na sali. Ale żeby buty z noskiem dać to już zapomnieli. Żenada. Sobota,Czułem się beznadziejne, zwolnilem się 3h wcześniej za zgodą organizatora, zapewniał mnie ze wszystko ok, że zapisuje mi 5 h zrobionych i tyle. Poszło po bonusie frekwencyjnym i po premii. A znajomy dobry organizatora w sobotę po prostu nie przyszedł bo za przeproszeniem zachlal o dostał Urlop, dodatek urlopowy Wypłacon 3 dni przed końcem urlopu i to taki ze nie warto wspominać. A na kwitach z wynagrodzeń jak byk ile płacisz na ZFŚS. I wisienka na torcie: Pan Maliniak na hali Organizatorzy latają jak poparzeni i sraja w gacie i przypierdalaja się o wwzystko, byle by było widać że coś robią

Polo
@Zwalniam się niedługo

Caly wojcik jak tam jest swietnie ale tylko dla wybrancow

Spoko loco
@Zwalniam się niedługo

Ja pracuję rok i nie dostałem ciuchów roboczych.

SUPERSONIC

kiedys na zulawskiej chcialem robic mialem tam znajomych i sie pozwalniali..robilem w dre kiedys i nie bylo tam zle...w poruwnaniu do wojcika...dzisiaj nawet jest w dre lepiej ale podobno tesz juz jest gorzej normy wkulko podnosza..ludzie powoli niewytrzymuja...co wejde se poczytac na portel wojcik wkulko waALI OGLOSZENIA...CO TAM LUDZI IM BRAKUJE ZE TAKIE BRAKI MAJA? NIKT NIE CHCE TAM ROBIC CO/HE STARZY PRACOWNICY PEWNIE SIEDZA Z PRZYZWYCZAJENIA...ALE NIEDZIELA TO MNIE ZASKOCZYLA...COS TAKIEGO...JAK TY TAM CHLOPIE WYTRZYMUJESZ...IDZ MORZE DO JAKIEJS MNIEJSZEJ STOLARNI...JEST TEGO OD GROMA

@SUPERSONIC

Ludzi brak i bedzie nrak coraz wiecej a niech 7 otworza to cale te towatzystwo ktore siefzi u gory bedzie samo musialo stanac na maszyny wtedy beda musieli sie wykazac i moze pan Wojcik otworzy oczy ze traci fobrych pracownikow

@Gandi

nie otworzy oczy..bo jest chciwym kapitalista...dla niego liczy sie optymalizm zyskuw........wiec jesli ludzi mu zbraknie.bedzie zaciag z ukrainy.he zreszta sami ukraincy nie tacy chetni.....wojcikowi zawsze daleko bedzie do najwiekszych marek swiata..polska to zasciankowosc....wojcik jest typowym polskim szmalcownikiem o wielkim mniemaniu o sobie...jezeli tak dojezdza ludzi....ale on tewsz musi kturegos dnia umrzec tak samo jak ten biedny,,,kulczykowi wydawalo sie ze jest bogiem...taki majatek i wladza,,,i co wyciagnol kopyta i kasa nie pomogla..he powodzenia....zmien se robote chlopie..to nie jest jedyny zaklad...trza wierzyc w siebie

Rick
@SUPERSONIC

Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, skoro taki bzdury wypisujesz (o błędach ortograficznych to nawet nie wspomnę). Załóż swój własny biznes, zatrudniaj pracowników i zasmakuj tego chleba. Wtedy będziesz miał prawo oczerniać. Pokaż, że jesteś lepszy, a nie wylewasz wiadro pomyj na ludzi, o których nie masz pojęcia.

@Rick

hheheh...niezle sie ubawilem.....gratuluje ty chyba nie masz pojecia chlopczyku o rynku pracy...ja w odruznieniu od ciebie nie siedze i nie lirze tylka...dawno juz za granica jestem swietnie zarabiam i pracuje w dobrej niemieckiej firmie...gdzie szef jest dobrym szefem....znasz choc jeden jezyk poza polskim.he wiec mnie nie rozsmieszaj....

roki
@Rick

dobrze powiedziane supersonic ta firma to porarzka..wkolo im ludzi brakuje nikt tam robic juz nie chce,obuz pracy wszyscy sie gryza i sie zagryza

mix
@Rick

widac ze jestes swietnie wyksztalcony.pewnie czytasz ksiazki chodzisz do teatru do filharmoni tak strasznie inteligientny jestes ze powinines wykladac na harvardzie pogarde dla ludzi pracy..pracowalem tam 5 lat i rozumiem tych ludzi kturzy maja dosyc tego obozu,,,,,,,w twoim mniemaniu i nie tylko wszyscy sa robolami...nienaganna polszczyzna z dodatkiem poprawnej angielszczyzny ..prawdziwy arystokrata z ciebie z niebieska krwia..powinniscie import z afryki wziac za miske ryzu..i najlepiej 12 godzin 7 dni w tygodniu..tak sie w polsce buduje kapitalizm..co do niewiedzy w temacie..w takich fabrykach nie ma stolarzy..operatorzy i pomocnicy..zal mi cie czlowieczku..dopiero po opuszczeniu tego obozu rozwinelem skrzydla..i radze wszystkim....tam zwiazkow zawodowych brakuje......taka polska

ktoś
@SUPERSONIC

widać że słownik języka polskiego jest Ci obcy pewnie nawet nie skończyłeś podstawówki no cóż nie każdemu jest dane i owszem ja pracuje na mazurskiej u wójcika i wcale nie jest tak źle (magazyn) produkcja to (usunięte przez administratora) i zanim zaczniesz coś komentować zalecam zajrzeć do tego owego słownika

@ktoś

To choc nz okleiniarki to zobaczysz coto praca u wojcika a nie magazyn

Patrycja

@byly niewolnik, Czy nadal jesteś pracownikiem firmy STOLPŁYT - Wójcik, jeżeli nie, to dlaczego zrezygnowałeś? Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy? Czy firma poszukuje obecnie kogoś do pracy? Jak pracowało Ci się z pozostałymi osobami z zespołu? To może być ważna informacja dla innych.

ktoś
@Patrycja

przede wszystkim niech zatrudniają kompetentnych ludzi np na reklamacjach w stolpłycie nie potrafi nawet poprawie pisać

Patrycja

@anonymous, Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do firmy STOLPŁYT - Wójcik? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Co sprawiło, że oferta tej firmy była dla Ciebie interesująca? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

caly czas przyjmuja pomocnikow? po ile godzin sie pracuje? jak w weekendy sie robi..? czy trzeba w weekend robic? ile na reke na poczatek sie zarobi? jaki klimat? no i jakie normy?

@anonymous

Tak biora z mila checia

Witam jak sie pracuje u pana wojcika

Patrycja

@Gandi, Proszę Cię o konstruktywne wypowiedzi dotyczące firmy STOLPŁYT - Wójcik. Twoja opinia jest bardzo krótka i większość osób będzie miała trudności w jej zrozumieniu. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Jak oceniasz swoje relacje z pozostałą częścią zespołu?

Kazdy wie o co chodzi

umcia
@Patrycja

Tutaj Patrycia gdzie yndziej Iwona Krysia Ania ,Pani admin która podbija wyniki gooooglach aby wejsc na gowork, Pocałujcie mnie konstruktywnie w (usunięte przez administratora) ży palec prawej nogi!!!! Takie same wypowiedzi nt elbląskich firm..... Tyle w temacie żżżżetelności i opiniotwóóóóóóórczości goworkuuuu, więc Go Work bo trza zarobić na neta!!!!!!

Jsk tam armia pana w

Finka

Ludzie, w glowach wam się poprzewracało. Nauczcie się liczyć wynagrodzenie. Czy komuś zabrali podstawę, nie wypłacili nadgodzin i nocek??? Premia jest różna, ale zawsze tak było.

Paw
@Finka

Premia...kobieto...daj spokój. Praca w niedzielę 100% płatna, Tak? Ha...od 22 do północy...dwie godziny...to, że zabierasz sobie wolny dzień nikogo nie interesuje. "Co ty chcesz robić od 22 do 6 rano w domu?" To usłyszałem kiedy nie mogłem przyjść w niedzielę na 22 ha...żałosne.

@Finka

Ty chyba w biurze robisz slbo na okuciach ze tak sobie chwalidz

luter
@Finka

ty sie w leb niewoniku puknij

Ona

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować i nigdzie nie jest lekko. Nie rozumiem ludzi przyjdzie jeden drugi nie ma bladego pojęcia o pracy A zarabiać chciał by po 5 tysiecy ludzie opanujcie się. Ja pracowałam tam 3 lata złego słowa nie powiem i zaznaczam że palca w (usunięte przez administratora) Nie trzymałam fakt pracowałam na 3 zmiany i zdarzało się pracować w niedziele Ale nigdy nie zarobilam mniej niż 2500 trzeba coś dac od siebie żeby dostać coś w zamian jak widziałam tych nowych pracowników którzy zmieniali się co miesiąc krew mnie zalewała stał gapił się w sufit dubał w nosie A jak przyszła wypłata to się zwalnia bo 1800 zł zarobił biedny ja pytam za co miał zarobić więcej za stanie to nawet najniższa krajowa się nie należy Kierownik jak kierownik raz jest lepiej raz jest gorzej tak jak ktoś wcześniej na pisał DRE nie jest takie wspaniałe bo ludzie z tej firmy też przeszli do Wójcika ktoś kto tak narzeka po prostu nie wie co to praca i ile wart jest pieniądz przykre to jest Może nie jest to praca marzenie Ale uważam że są gorsze zakłady pracy

byly niewolnik
@Ona

gorsze,,to ty chyba nie wiele wiesz o rynku pracy nic,,,,,,pracowalem i pracuje w normalnym zakladzie...gdzie liczy sie atmosfera kolerzenstwo 8 godzin pracy weekendy wolne...a to co tam jest to wspulczesne niewolnictwo ......za komuny wszyscy potrafili sie buntowac,,teras prywaciarze sa bogami ale nie wszyscy..a wy jeszcze im za to dziekujecie,,smiech na sali...powinniscie zapierniczac po 12 godzin 7 dni w tygodniu..

supersonic
@Ona

smiac mi sie chce z ciebie,,sama nie masz szacunku do samego siebie,,2500 tys zarobilam.szal,,,,,,,doszly do tego niedziele bajka,he juz samo pytanie czy chcesz pracowac w niedziele jest dla mnie dyskryminujace...pracowac sie nie chce ,,,wygodny argument no to pracuj 12 godzin 7 dni w tygodniu.Wlasnie w taki sposub lamie sie kregoslupy ludziom.wspulczesne niewolnictwo.co do umiejetnosci no wybacz mi prosze...tam nie ma praktycznie zadnego stolarza.poza pracownikami na prototypowniach,,operatorzy i pomocnicy,,,dla pracodawcy robole i tania sila robocza,,i nikt nie muwi o 5 tys,,badz powarzna,,akurat 8 tys to se zarabialem na szparagach w niemczech kiedys.he,,,,pracowalem pare lat w niemczech i jak niemiec uslyszal ze ma nadgodziny wziaz to wysmial pracodawce.juz nigdy nie bylo takiej propozycji.a ty muwisz o niedzieli..uf...co do elblazkowa nie ma tutaj praktycznie zadnego przemyslu.ale sa normalni pracodawcy ale fakt zadko,,bo elblag to dziura..zeby wszyscy sie na fiuta wypieli wtedy cos bylo by morzna zmienic,,a tak kazdy swojego tylka pilnuje..jestem 7 lat za granica..dobrze trafilem.8 godzin pracy weekendy wolne.u nas pracodawca muwi ze dobry pracownik to pracownik wypoczety i dba o dobra atmosfere w pracy,,wtedy pracownik jest najbardziej efektywny.

Paw
@Ona

"Dubal" hahaha, kobieto jesteś jedną z wielu osób której wyzysk i nagonka w tych zakładach nie przeszkadzają, powodzenia.

Olo

Jak tam w pracy na zulawdkiej u pana wojcika

a jak mysllisz

A co robisz tam

mam to za soba

obuzpracy

wyzysk.nadludzki wysilek.obuz pracy.koszmarna atmosfera jak w obozie ,,pieski ze smyczy puszczone czyli organizatorzy..non stop czlowieka szkaluja...nic nie robiac.niech wiekszosc ludzi zostawi ta robote i niech zaciag z ukrainy zrobi..naprawde zobaczycie ze ten zaklad kiedys sie skonczy,,zadnych standartuw ludzkich i moralnych..tam nikt przy zdrowych zmyslach nie pujdzie robic...za komuny ludzie potrafili sie burzyc a dzisiaj siedza jak pisklaki,,,...rozmawialem z niemcem ktury widzial jak tutaj sie pracuje,,muwil ze to niewolnictwo i u nich by to nie przeszlo..bo pracodawca niemiecki swoich traktuje dobrze bo pracownik wypoczety to pracownik efektywny...i zadowolony ...

Gog

Dobrze ujete

van dam
@obuzpracy

szczera prawda....nic dodac nic ujac..

szybki
@obuzpracy

DOKLADNIE TAK JAK MUWISZ>>>>precz z wyzyskiem...

kapitan nemo
@obuzpracy

tak jak piszesz kapitalizm w polskim wydaniu,do standartuw europy zachodniej bardzo daleko,to zadna marka nie jest.np przy takiej ikea to podrzedna firma,w kazdym cywilizowanym kraju dba sie o swoich pracownikow .pracownik zadowolony wypoczety to dobry pracownik.a u nas wiadomo.szybko durzo dlugo ,trza sie szybko nachapac.a ludzie co tam ludzie -ludzie to maly trybik zawsze morzna wymienic na nowy.tymbardziej w takiej dziurze jak elblag...wyzysk

Polonus
@obuzpracy

Zobaczymy jak dlugo tak bedzie juz paru dobrych chlopakow odchodzi

mix
@Polonus

i o to chodzi niech ludzie masowo odchodza...jak ta tendencja sie zachowa..nie zalataja dziur kadrowych w szybkim tempie....juz wkulko ogloszenia napierniczaja....ludzie po prostu musza sie wkurzyc i tyle..wierz mi dadza se rade..chodzi o to zeby nie dac z siebie smieci robic..jak za komuny byla bida i sie strajkowalo buntowalo i sie ludzie pozwalniali i nikt z glodu nie umarl..trzeba odejsc..dadza se rade

Zostaw merytoryczną opinię o STOLPŁYT - Wójcik - Elbląg

• Jak się pracuje w STOLPŁYT - Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy STOLPŁYT - Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLPŁYT - Wójcik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLPŁYT - Wójcik?

Kandydaci do pracy w STOLPŁYT - Wójcik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLPŁYT - Wójcik