Opinie o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STOLPŁYT - Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOLPŁYT - Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Wanda

A orientuje się ktoś może jakie są zarobki jako specjalista ds logistyki?inaczej planer?

Holo

Nie polecam nikomu tej pracy wyzysk i wyzysk nic więcej :)

gandi

no oczywiscie jak to ladnie nazwali potrzeba firmy a w nawiasie delikatna propozycja nie do odmowienia inaczej po bonusiku bedzie

Wlasnie tak

Ja tam nie pracuje. Chciałem tylko dowiedzieć się jak tam pracownicy są rozliczani. Na przyszłość moja rada. Czytaj ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

@Wlasnie tak

ta odpowiedz nie byla do Ciebie :)

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Elbląg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Pracownik inwentaryzacji Elblag
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
gandi

no super a powiedzcie jaka teraz dostalismy propozycje pracy 7 dni w tygodniu niezle co

Wlasnie tak
@gandi

Jak odmówisz pracy w weekend to będzie po premii?? W tym przypadku najniższa krajowa tak?

@Wlasnie tak

To moze zamiast coś z tym zrobić np zglosic wyzej do pipu to wolisz siedziec cicho i rypac 7/7? Zal mi cie

no super

Luidzi

Jak komuś tak bardzo ciężko jest w firmie to przecież może ja zmienić na inną!

jak sie tam pracuje?

jak sie pracuje u wojcika ? jak na mazurskiej ? jak atmosfera w parcy?

Azazel
@jak sie tam pracuje?

Jak wygląda praca ? Jak to praca na produkcji (jeśli idziesz na to stanowisko) , na poczatku jest ciezko, ale z czasem przywykniesz do niej. Jednak kierownictwo jest zjebane, tylko chodza i opierdzielają pracownikow zamiast zając się czyms pozytecznym. Obiecują że o starych pracownikach będą pamiętac ze ich jakoś wyróżnią za lata pracy, a tymczasem za plecami inni pracownicy cos gadaja na innych (tzw. Pupilki kierownikow ), ze takiego mojego tate przeniesli na gorsze stanowisko (jednego ze starszych z pracownikow), bo jednego dnia zle sie czul i nie szla mu praca, a tak to przez te wszystkie lata wyniki mial dobre. Kierownictwo tam to smiech na sali.

jaro
@jak sie tam pracuje?

kierownictwo do bani przyszedł jeden taki z wiertarek i mysli że panem jest żadnego szacunku dla pracownika porażka

MotoMoto
@jaro

Z frezarek ????

PracownikPA-PA-PAKOWANIA

Wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk, najchętniej zatrudnili by Cię od poniedziałku do poniedziałku bez możliwości pójscia do domu,bez możliwości negocjacji. Nie na darmo każdy chodzi i podśmiehuiki sobie urządza " obóz pracy" ale to śmiech przez łzy,każdy kto tu przerobi rok zrozumie system sprzyjający Wójcikom i niekompetentnym kulturalnie mówiąc osobami na stanowiskach kierowniczych. Pycha kroczy przed upadkiem, a w akwarium tacy pyszni panowie że HO-HO. Nawet chcąc być obektywnym niestety opinia o was kierownicy nie jest pozytywna, ludzie ze stopniem niepełnosprawności-takie macie aspiracje, już wam brakuję rąk do pracy, ja szczerze odradzam owy zakład, odradzam z powodu strasznego kumoterstwa,matactwa,atmosfery która jest zgniła do szpiku kości. Zastanówcie się zanim zdecydujecie sie podjąć współpracę z w.w "fabryką" zwaną dalej obozem. Piszę to do osób poszukujących pracy w normalnych warunkach,w normalnej atmosferze, tego nie znajdziecie w stolplycie. W stolplycie zniszczą Ci życie,próbując stłamsić ducha. WPROWADŹCIE TAM ZWIĄZKI ZAWODOWE WNET SYTUACJA SIĘ ODMIENI...!

igloc

mozna dostac depresji ale fakt faktem w zasie praca sama w sobie nie jest zla to ludzie pracujacy tam sa falszywi

zzz

1 grupa dla wybranych a nie sumiennych, nie 180 godz a ponad 200 godz. Max to druga grupa o pierwszej grupie to można co najwyżej pomarzyć...........

Patrycja

@MR MAJESTIC rozumiem, że mówisz o stawce netto? Wbrew pozorom jest to stawka wyższa, niż najniższa krajowa netto. Wiem, że nie dla wielu nie jest to zadowalające - ale nadal nie jest to wyzysk. Wiele osob pracuje 8h dziennie zarabiając znacznie mniej. A możesz napisać coś o dodatkowych benefitach? Czy funkcjonuje pakiet socjalny?

MR MAJESTIC
@Patrycja

napisalem o stafce netto zas lub lupus....1500 na reke....co do lupusu...to oni w premiach reguluja ...ale tak naprawde nawet gdy przerobisz 10 lat w tym zakladzie powyrzej 2200 nie przeskoczysz..nawet jako operator jakiejs maszyny...dlatego wkulko sa rotacje...wszystko zalerzy od potrzeb..wiem jak jest w elblagu...mam wielu znajomych co po 3000 kola zarabiaja ale to budowlancy...uwarzam tak jak dla mnie 2000 na reke przy 8 g pracy bylo by ok.....wiec puki co siedze w tym lupusie...wszystkie weekendy wolne .....znajomi muwia ze w dre jest niezle..8 godzin 2000 na start...podobno wedle nich najlepsza stolarnia w elblazkowie

Patrycja

@OBOZPRACY, rozumiem, że wiele rzeczy Cię w STOLPŁYT - Wójcik denerwuje i dziękuję, że opisałeś je szerzej. Wiele sytuacji na pewno może innych szokować, w szczególności, informacje o podziale na pracujących i tych, którzy nic nie robią. Jednak porównania do obozu pracy naprawdę są nie na miejscu, tak samo jak wytykanie kogoś z imienia i nazwiska w miejscu publicznym. Czy były podejmowane inicjatywy, żeby cokolwiek w firmie zmienić?

zzz
@Patrycja

Nie porównuj wójcika do alstomu bo to przepaść miedzy zarobkami..........

Patrycja

@jaro jakie dokładniej sytuacje, z którymi stykasz się na co dzień w pracy w STOLPŁYT - Wójcik wskazują na to, że kierownicy nie mają szacunku do pracownika? Więcej szczegółów jest niezbędne, żeby zrozumieć, o czym mówisz.

Patrycja

@wojcikgejoza trzeba też popatrzeć na to z tej strony, że jednak starzy pracownicy zostają więc może po jakimś czasie pracy zarobki ulegają zmianie? Ktoś wie coś na ten temat?

Trelemo
@Patrycja

Prawda jest taka ze są stawki zaszeregowania. Od 4 grupy do 1. Bywa tak ze dobty i sumienny pracownik w 2 lata otrzymuje pierwsza grupe i zarabia 3500 zl za okolo 180 h. Inny mniej sumienny i mniej angazujacy sie pracownik ma grupe trzecia i zarabia 2200 zl.

ony

ale w kazdej firmie narzekaja... a gdzie lepiej w Zasie czy u wojcika moze ktos pracowal w tych dwoch firmach i ma jakies porownanie...

MR MAJESTIC
@ony

pytasz o zas....idz tam to zobaczysz co to dopiero wyzysk i dno...choc po 8 godzin robisz...1500 sporo ukraincuw...zlA ATMOSFERA....TAK JAK W STOLARNI LUPUS NA SKRZYDLATEJ....U WUJCIKA WKURZAJA TE GODZINY...NA NIC CZASU NIE MASZ ....ALE TAK NAPRAWDE ZOBACZ JAKI RYNEK W ELBLAGU JEST DNO.....WUJCI DRE DWA NAJWIEKSZE ZAKLADY STOLARSKIE W MIESCIE...POZATYM Z INNEJ BRANZY ALSTOM...I DLUGO NIC....CZASAMI LEPIEJ W JAKIEJS SPULCE MIEJSKIEJ PRACOWAC TYPU ZUO .NIGDZIE NIE BEDZIE IDEALNIE I MALY WUBUR...TO NIE GDANSK POZNAN CZY WARSZAWKA..TO ELBLAZKOWO HE

wojcikgejoza

pracuje tu od kilku miesięcy, nie polecam aplikować,zarobki słabe,wyzysk, jak starzy pracownicy pracujący od kilku do kilkunastu lat narzekają to znaczy że to dno i szambo~!

Durne naiwniaki, zapieprzacie po 9h dziennie, na wydruku zarobkow nie dojdziecie o co chodzi, a wy sie podniecacie praca w tej smiesznej firmie. Gdyby nie okoliczni mieszkancy wiosek oderwani od pluga, ktorzy zasilaja szeregi meble wojcik, ta firma dawno by splajtowala. Premie i inne dodatki to smiech na sali. Wyzysk na maxa. Harujcie jak woly dalej durne ludziki,wlasnie na takich dorabia sie prezes,aby pozniej Wam powiedziecm,ze on tez nie ma pieniedzy

pracownik Stolplytu

Widze, ze mało kto sobie policzyl, ze wynagrodzenie jest zależne od przepracowanych godzin. ja tez dostałem mniej, ale na pasku i w kalendarzu widać, ze jest chyba o 3 albo 4 dni mniej roboczych jak w kwietniu. Także można czuc się niezadowolonym, ale to uczciwa placa za mniej dni przepracowanych.

onx

no to ladne byly zarobki ale tyle zabrac to sie nie dziwie ze ludzie odchodza... a szkoda bo z tego co sie slyszalo wojcik byl dobra firma...

Zostaw merytoryczną opinię o STOLPŁYT - Wójcik - Elbląg

• Jak się pracuje w STOLPŁYT - Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy STOLPŁYT - Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLPŁYT - Wójcik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLPŁYT - Wójcik?

Kandydaci do pracy w STOLPŁYT - Wójcik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLPŁYT - Wójcik