Opinie o SIROCCO POLSKA w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SIROCCO POLSKA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIROCCO POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIROCCO POLSKA w Zabrze

Karol

Uważacie ze firma jest nie warta zachodu?

Monster
@Karol

Wszystko zależy od pracownika i jego zaangażowania. Niezaradnych osłów niedoceniają w Sirocco.

@Monster

Trochę szkoda, że twoja wypowiedź jest taka nieprzyjemna. Przez to nie jest aż tak pomocna, jak mogłaby być. Ale rozumiem, że jesteś pracownikiem Sirocco. Co sądzisz o pracy tam?

Jak szefostwo w SIROCCO POLSKA? Spoko traktują ludzi?

pomocny

Dyrektor wymagający, konkretny ale bez tzw. "spiny". Jak robisz swoje, to masz spokój. Reszta "szefostwa" to już różnie i ok i nie ok. Jedni w porządku inni potrzebują pogwiazdorzyć.

Tomasz

A dla mnie największy problem jest wówczas kiedy pracownikowi nie po drodze z pracą. Firma jest dobra pod każdym względem więc warto dostać tu prace.

Worker's Union

Cóż po mojej przygodzie z Sirocco mogę powiedzieć jedno.... Jeśli ktoś ma ochotę pracować za drobne i nie zależy mu zbytnio na rozwijaniu się to polecam w innym przypadku stanowczo odradzam płacą na poziomie ucznia bez stażu ludzie ogólnie podzieleni na wzajem się podpieniczaja trzeba uważać z kim. I o czym się rozmawia spawacze z wieloletnim stażem zarabiają grosze zresztą cała reszta również jeśli jesteś emerytem górniczym to jak najbardziej polecam bardzo są preferowani w tej firmie ale. Jeśli. Masz rodzinę na utrzymaniu i obowiązki poza pracą to daj sobie spokój jest wiele innych znacznie lepszych firm w okolicy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SIROCCO POLSKA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Remik

Zastanawiam się czy dobra praca jest przyczyną takiej ciszy na forum.

@Remik

Również mnie to zastanawia. Jeśli jakiś były lub obecny pracownik mógłby napisać jaka panuje atmosfera w firmie, jak kształtują się zarobki oraz czy warto myśleć nad aplikowaniem do SIROCCO, to prosiłbym o odpowiedź. Takie opisy wiele wnoszą i są cenną wskazówką dla potencjalnych pracowników, więc będę wdzięczny za każdą informację.

Spawacz
@Marcin

Witam pracowałem tam 3 lata. Firmę wspominam Dobrze. Uprawnienia nowe zrobili. Można się było czegoś nowego nauczyć. Ale wynagrodzenie mizerne

inżynier-ka ;)

Czy Sirocco ma wypalarki? widzę nowe ogłoszenie na technologa z dopiskiem "Znajomość programowania maszyn CNC (laser, plazma)". Przy okazji - pochwali się jakiś pracujący tam technolog wysokością zarobków?

Chciałbym aplikować do Waszej firmy. Czy może ktoś napisać jacy ludzie pracują w Sirocco?

Hanna

@Magowiec, czy możesz napisać coś więcej na temat rozmowy rekrutacyjnej do SIROCCO POLSKA? Warto też napisać, gdzie znalazłeś ogłoszenie, w jaki sposób aplikowałeś, oraz jakie wymagania przedstawił pracodawca. Pamiętaj jednocześnie o zachowaniu kultury wypowiedzi i nieużywaniu wulgaryzmów. Zależy nam, aby wypowiedzi były merytoryczne i w żaden sposób nie obrażały nikogo.

Magowiec

Byłem na rozmowie w spr pracy jako monter. Facet z 1h walkowal temar i zaproponował 14zl/ mało kur wicy..nie dostałem taka padaka

Igor

Z całą pewnością żaden fachowiec nie pracuje na najniższej a co najwyżej młodzi lub nie lubiący pracy!!!

Hanna

Macie informację czy obecnie Sirocco prowadzi rekrutację ? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Czy możecie podzielić się swoja opinią o tej firmie?

Normalny
@Hanna

Cześć, firma bardzo fajna, atmosfera ok. pod warunkiem, że nie jest to miejsce w którym zarabiasz na życie. Szefostwo firmy (patrz - Wiedeń), nie zauważyło, że w Polsce zmieniło się trochę w ostatnich latach i żaden fachowiec nie będzie pracował z zaangażowaniem za minimalne wynagrodzenie, dlatego w firmie rotacja jest dość duża. Generalnie świadczymy usługi dla firm śląskich w przygotowaniu do pracy młodych i niewykfalifikowanych pracowników. U nas zdobędziesz doświadczenie i umiejętności a po 2, 3 latach jako ktoś w kogo zainwestowano spore środki pójdziesz do konkurencji zarabiać godne pieniądze. Właściciele jeszcze nie zrozumieli, że największym dobrem każdego zakładu jest zgrana, stabilna i wiążąca swoją przyszłość z pracodawcą załoga. Podwyżki są śmieszne, wręcz żenujące. Jeżeli pieniądze nie są dla Ciebie najważniejsze to na pewno jest to miejsce pracy godne polecenia choćby ze względu na panujące tu normalne relacje interpersonalne. Nie ma tu typowego wyścigu szczurów..... chociaż może dla tego, że nie ma o co się bić.

Maruda

Firma istnieje dzięki kilku osobom, które posiadają spore doświadczenie. Niestety, jest coraz gorzej ponieważ, mało komu chce się pracować. Nie ma co się dziwić ludziom, skoro prezes daje podwyżki rzędu 1,6%.

Hanna

Napiszcie proszę jakie są godziny pracy w SIROCCO? Czy są dwie zmiany? Jedna? Wszystkie wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników forum. Czekamy na nie. Jeszcze mam takie pytanie czy można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy?

Tadek

Na produkcji przyjazna atmosfera, spoko ludzie, śmiesznie i fajna robota przy produkcji klap. Gorzej na wirnikach i odbudowach, (usunięte przez administratora) i trzeba (usunięte przez administratora) jak beduin. Zarobki niestety to dno. Tylko "trzon"czyli najczęściej liderzy maja jakieś tam lepsze stawki, a reszta oscyluje w granicy najniższej krajowej. No i brak szansy na rozwój :/

Hanna

@Zainteresowany, minęły już 2 miesiące od Twojej wypowiedzi - czy postarałeś się o pracę w firmie SIROCCO POLSKA? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat przebiegu rekrutacyjnego, jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? @zadowolony pracownik, a Ty na jakim stanowisku pracujesz w SIROCCO POLSKA? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy? @Jaro, dlaczego tak sądzisz? Twój komentarz jest bardzo krótki i niewiele mówi o sytuacji w SIROCCO osobom niezaznajomionym z firmą. Czy możesz rozwinąć? Ogólnie dawno już nikt nie wypowiadał się na temat pracy w tej firmie. Czy od czasu umieszczenia ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Jak teraz oceniacie pracę w tym miejscu?

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać

zadowolony pracownik
@Zainteresowany

Patrząc na to co dzieje się w Naszej firmie w ostatnim czasie to warto, nawet bardzo. Generalnie na stanowiska kierownicze nie jest wymagane doświadczenie, nauczysz się wszystkiego na miejscu i to za naprawdę przyzwoite wynagrodzenie. Szefostwo jest bardzo wyrozumiałe i toleruje długi okres adaptacji do stanowisk nawet kierowniczych.

Jaro
@zadowolony pracownik

Sytucja jest żenująca.

sad

Tego typu "inwestorzy" to już powinni znikać z Polski. Dziwi mnie fakt, że jeszcze ktoś tam pracuje. Jeśli masz minimum szacunku dla samego siebie to omijaj z daleka. Praca ciężka, wymagająca wiedzy i umiejętności, realizowana w nieprzyjaznej atmosferze, zarządzana przez niskiej klasy zespół kierowniczy a to wszystko za niewielkie wynagrodzenie. XIX wiek, to poczujesz jak na swojego pana pracujesz.

Zab

Witam jakie zarobki na produkcji? Ile zmian? Jak płacone macie za nadgodziny i weekendy? Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi

Sirrocowy

Bez Tomka to już nie będzie ta sama firma.

Firma potrzebuje jeszcze z 60 kierowników. Stawki kierowników min. 3500 netto. Proponuje 1 kierownik na jednego pracownika.STAĆ NAS PRZECIEŻ.

Zostaw merytoryczną opinię o SIROCCO POLSKA - Zabrze

• Jak się pracuje w SIROCCO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SIROCCO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIROCCO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIROCCO POLSKA
2.5/5 Na podstawie 65 ocen.

SIROCCO POLSKA