Opinie o SIROCCO POLSKA w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SIROCCO POLSKA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIROCCO POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIROCCO POLSKA w Zabrze

Firma potrzebuje jeszcze z 60 kierowników. Stawki kierowników min. 3500 netto. Proponuje 1 kierownik na jednego pracownika.STAĆ NAS PRZECIEŻ.

Dopiero teraz widać jak Helmut traktował ludzi. Żenada !!!

jak tAM

Witam...mam do was pytanie ile w waszej firmie zarabia pracownik fizyczny?..operator cnc itd..plus minus......na rękę;)

helmut

Nie nastawiaj sie na to ze zarobisz w firmie sirocco, balagan, brak organizacji, jest sporo ambitnych ludzi I bardzo wporzadku, ale dyrektor to skapiec ktory nie zna sie kompletnie na produkcji razem ze swoim przyjacielem kierownikiem I kilkoma pupilkami ktorzy maja wieksze przywileje niz reszta, tylko przeszkadzaja I wprowadzaja zamet. Dno, spoko sa tylko pracownicy ale nie wszyscy niestety niedoceniani.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SIROCCO POLSKA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gościu na poziomie

Witam Mam propozycje na wysokie stanowisko w tej firmie. Nikogo tam nie znam, nie mam żadnych konekcji i układów. Czy warto?

Strong

W tej firmie dominuje Alkohol. Walą ile wejdzie i nikt nic nie widzi.

Talibul

Ktoś powiedział firma bez dyrektora, bez kierownictwa, bez załogi to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Miał gość racje. To właśnie Sirocco.

lechu

helmut daj w końcu zarobić !

GGG

a jakie zarobki i atmosfera w biurze konstrukcyjnym? niedawno bylo ogloszenie i chca mnie zaprosic na rozmowe....

pytający

A jak jest teraz?

gość

żenada. Każdy powinien z domu wynieść jedno: zysk to składowa różnych prac, fizyczny robi produkt, przygotowuje go umysłowy. Jak myślicie, skąd się biorą pomysły ludzi któży tworzą produkt na daną potrzebę. Bezsensowana gadka na tym forum. Ktoś zdołowany sobie wymysliż że: jak powiem co mi na duszy leży to prezydent go usłyszy i przyjedzie do sirocco zrobić porządek :D hahahahahhaha wszędzie jest tak samo!!!!!

zagadka nr.5

jedno pomieszczenie pomińmy milczeniem za pisanie o nich groża do sądu zaskarżeniem,na dole rzadko bywają bo na widok "roboli" torsji dostają,tylko ich nowy kolega co chwilę na dół biega,weżcie na dół tego Pana ,a u "góry" do emerytury "sielanka" murowana!!!

zagadka nr.4

jest taka "osobistość",która nad wszystkim panuje,wszystkim się interesuje,wszystkiego dopilnuje i kilkoma językami operuje,a w sytuacji przymusowej korzysta z komunikacji autobusowej

zagadka nr.3

jest takie pomieszczenie,gdzie panuje duże "zatłoczenie",papierów ikomputerów,magistrów i inżynierów,często w papierach "mieszają",a Ci z "dołu"to poprawiaja,zamawiaja za dużo lub za mało i wmawiają,że nic złego się nie stało,rozwiązanie zagadki jest nieskomplikowane bo zagadki są numerowane

Portos

Jeśli wymaga się od pracowników przestrzegania regulaminu to to samo powinno dotyczyć 'królów" zakładu. Jak pewnie wszystkim wiadomo, są bardzo duże uchybienia w tym zakresie. Kierownik czy mistrz zadrze z pracownikiem i urwie mu premię, więc ten będzie szukał odwetu. Tym samym Panowie możecie sobie sami zrobić krzywdę własną bronią. Zrobić w firmie aferę to na dzień dzisiejszy nic trudnego. Jeden telefon i można sprowadzić do firmy pewne instytucje. Po takiej akcji w większości firm odbywa się zebranie "królów" i typowanie - "kto jest kapusiem ?"...

INFO

na tablicy ogłoszeń przy wejściu na halę "wywiesili" wybrany przez nich fragment z regulaminu że należy bezwzględnie wykonywać ich polecenia [ czy te najgłupsze też?] z wyjątkiem zagrażających zdrowiu i życiu CZY POJĘCIE ZDROWIE DOTYCZY TEŻ ZDROWIA PSYCHICZNEGO PRACOWNIKA I JEGO KOLEGÓW???bo część poleceń nie zagraża zdrowiu fizycznemu tylko psychicznemu niedługo trzeba będzie zatrudnić na pół etatu psychoterapeutę i kupić leżankę a ten pan będzie wyjmował z koperty kartki i zadawał Wam różne dziwne pytania na,które będzie trzeba odpowiadać tak lub nie.

fragles

walka o odizolowanie [usunięte przez moderatora] od reszty przyniosła połowiczny sukces wszechobecna w firmie "zgnilizna" i niezdrowa atmosfera zaatakowały drewno co mogli wszyscy naocznie stwierdzić na szczęście udało się uratować blachę [usunięte przez moderatora]za co zwierzchnicy powinni wynagrodzić "służby sanitarne" [usunięte przez moderatora]

ciekawe co na to Jochan ?może jaki mail do Wiednia że jest fajne forum i niech sobie poczyta z tłumaczem co się wyprawia w SIROCCO

chrabia

Gdyby Pan S nie rozumiał po Polsku to zawsze można przetłumaczyć po niemiecku. Podstawowe zwroty - [usunięte przez moderatora]; master produktion - mistrz; low rise - niskie podwyżki, durcheinander - bagan, unangenehme atmosphäre - nieprzyjemna atmosfera. Einmal war ich besser jetzt ist es noch schlimmer. Mehr Führungskräfte - größer Durcheinander.

monterek

ciekawe co na to [usunięte przez moderatora] z tego co wiem to oni systematycznie czytają wypowiedzi na takowym forum ale wydaje mi się i nie tylko mnie że ci dwaj pracusie co robią po 80 nadgodzin to mają swój udział w przepływie informacji dół, góra Ps. w końcu jakaś wdzięczność się należy (info kosztuje)

Zostaw merytoryczną opinię o SIROCCO POLSKA - Zabrze

• Jak się pracuje w SIROCCO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SIROCCO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIROCCO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIROCCO POLSKA
2.5/5 Na podstawie 65 ocen.

SIROCCO POLSKA