Tenneco Automotive Polska

@Wlodzimierz

bardzo wazne

Panowie straszne rzeczy opowiadacie. Kolorowych snów. Pozdrawiam Paweł

Doświadczony

W Rybniku pracuje brygadzista który bije swoich ludzi? Na jakim dziale takie rzeczy się dzieją? Powiedz coś więcej.

Pracownik Tenneco

Dział Produkcji Rur, hala nr 1

Wlodzimierz
@Pracownik Tenneco

Hala 4 jak już

krokus
@Wlodzimierz

a można imię? albo inicjały chociaż?

Doświadczony

Co powiecie o tegorocznych nagrodach? Sprawiedliwie były rozdawane? Nagrodzone osoby na nie zasługiwały?

Sławek
@Doświadczony

Kto pracuje i daje z siebie wszystko dostanie nagrode.

Lovelas
@Doświadczony

Taaak oczywiście sprawiedliwie. Sprawiedliwie to się podzielili między sobą... jedni zasłużyli a jedni kompletnie nie. Skoro brygadzista który straszy ludzi, gnEbi, poniża a nawet jest zdolny do rękoczynow wobec swoich wspolpracownikow (i wszyscy o tym dobrze wiedza i udaja ze nie widza) dostaje nagrode to chyba jest coś nie tak.

Ajeao
@Lovelas

Co to za frajer? W (usunięte przez administratora) takiego obsrańca

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Mariusz

Witam. Czy ktoś się orientuje ile może zarobić netto wózkowy w Tenneco Silesia w Stanowicach? Nadgodziny płatne ? Jakieś premie uznaniowe itp. ? Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej ? Dziękuje za odpowiedź.

Robson93

Witam,a jak jest w Tenneco Silesia w Stanowicach, gm.Czerwionka-Leszczyny.Jaki dział byście polecili najbardziej ? pytam bo planuje przejść z Rybnika do Stanowic.

Sebastian
@Robson93

DPP polecam.Fachowi mistrzowie i duże podwyżki.

eh szkoda, tak blisko a tak daleko

HEHE czyli ruch ludów bez przymusu nas czeka, my do DE, NL, UK, IT , itp a Ukraina tutaj, ale przy obecnych cenach życia i opłat to i Ukrainiec powie swoje, mieszkania za gotówkę to on tu raczej nie kupi, zatem powodzenia z takim podejściem. Ja ani nie myślę o Tenneco już. Może i z czasem zmieni się nazwa na "ten no tego" z tego lubo owego, brzmi podobnie :), nie moja sprawa na szczęście. Omijam tą szopkę szerokim, widząc tak wyraźne drogowskazy ostrzegawcze.

Julek

Drogi Piotrze możecie zatrudniać nawet marsjan byle by nie było reklamacji od odbiorców. Nie sztuka przyjąć kogo kolwiek i produkować złom... Pomysl o tym za nim piszesz głupoty o ukraincach ( z całym szacunkiem do tego narodu)

Nikogo na siłe nie trzymamy.Zatrudniać bedziemy emerytów i ukraińców z oczywistych powodów.Na każde miejsce osoby narzekającej jest 20 ludzi,którzy chcą z sercem pracować.Prawdziwą umiejtnoscia jest tylko wynik !!!!!

@Piotr

zeby cie szlak trafil takim pisaniem

ANO

Zgadzam sie z opinja wyzej!!normy bija ci niby ambitni a bokiem popijaja red bule zeby rypac!placa masakra nie wychodzisz 2tys z sobotami!!a teraz nie jest 13 tylko razem 18mies pod firma za grosze.Kase to dostaja ci co tylko chodza i dogladaja a ich jest wiecej niz tych co robia niestety.Nie ma co ukrywac ludzie uciekaja nie ze robota ciezka czy komus sie nie chce pracować-bzdura totalna!!!!tylko dlatego ze nie ma za co przeżyć i utrzymać rodzinę za taka pensje!!!!ludzi sie nie docenia i nie szanuje bo przeciez przyjda nastepni!!!!

Marcus

Jakby kogoś ciekawiło to stawki na początku roku nie zmieniły się względem następnego... 2017 w srtyczniu się nie zmieniły. Na poczatek 9.40 później po miesiącu 9.80 z umową na 3 miesiące. Po tych 3ech miesiącach dostajesz umowe na 13 miesięcy za 10.5 na godzine netto. Soboty płatne 100% a nadgodziny 50%. Nocki są patne +20%. Jednakże tak czarują że możesz dostać mniej np. W grudniu ludzie narzekali. Z paska i tak się nie połapiesz co jest grane. Mało kto robi dłużej. Większość pracuje 2-3 lata maks. Płaca minimalna to 1450 zl a wyplata w tenneco to tylko odrobinę więcej... . Radzę spi###alac chocby do lidla, biedronki. Kasa ta sama a psychicznie pewnie odpoczniecie. Normy są takie ze nie mozna sie spokojnie wysikac czy napić. Mówiąc szczerze to majster sam mówi że nie można sikać i tego zabrania mówiąc o tym otwarcie. Pieniedzy brak. Za ta robotę i za to co się od nas wymaga dostajemy wypłatę po 4ech miesiącach tak w 1/3 tego co naprawdę powinniśmy.

Marcus

pomarańczka

są jakieś przyjęcia do tenneco ,słyszałem że na polerni-szlifierni są dobre zarobki wie ktoś na temat?

Porke

Tam na rurach wszyscy nacpani razem z majstrem chyba ze sie cos pozmienialo wcale sie nie dziwie przy takim trybie roboty ^^

DOKA

Szukają kogoś do działu obsługi klienta. Może ktoś coś napisać jak wygląda praca w tym dziale, stawka, atmosfera, szef ...

Janek

Narzekacie a w której firmie macie okazje pograć w fusbal ? Płace minimalne się nie podniosą dopóki bedzie wystarczać rąk do pracy za takie a nie inne stawki.

Jeszcze niewolnik ale już nie długo

Ludzie się zwalniają bo kiepskie zarobki jak na taka pracę i czasy już też wymagają lepszych pieniędzy to wzięli się za sposób i zaczynają Ukraińców zatrudniać...Szkoda gadać i szkoda nerwów na tą firmę. To nie ta sama firma co kilka lat temu.Kiedyś można było się pochwalić że się pracuje w Tenneco a teraz wstyd. Omijajcie tą firmę z daleka. I nie słuchajcie opinii że narzekają tylko osoby z dwiema lewymi rękoma.Myślę że to jacyś kapusie majstrów lub zwyczajnie ktoś z biur.

Na szczęście były pracownik

Banda bez mózgów i złodziei poczynając od Kierownictwa . Ta firma to pomyłka ukrywają nową hale przed wizytatorami bo jej konstrukcja stwarza zagrożenie. Bród smród i ciemnogród.

Rafał

Witam. Moje pytanie odnośnie zarobków. Czy podejmując pracę w Tenneco, każdy pracownik zaczyna od jakiejś najniższej stawki, niezależnie od doświadczenia zawodowego? Czy może stawka jest ustalana w takich przypadkach indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

ppp
@Rafał

Cześć. Wszyscy zaczynają od firmy Masters i stawka na początek 10,80 na godzinę + 30% premi którą można się pozbyć. Co umowa co stawka wyższa. Ogólnie szału nie ma i jeśli chodzi o zarobki za wykonywaną pracę to Tenneco zajmuję jedną z ostatnich miejsc w rankingu. W innych większych zakładach stawki maja większe i nie jest tak ciężka praca. Ja nie polecam, ale czytaj dalej i Sam zdecytduj.

Komik
@ppp

Na pewno Masters? Bo znalazłem ofertę od Randstad do branży automotive i oferta wygląda na ofertę do Tenneco (bezpłatny dojazd, dofinansowanie stołówki itp.) Chyba że są jakieś dwie agencje pracy tymczasowej które dostarczają ludzi? Jak jest?

Szukacz

Słyszałem wiele pozytywnych opinii o zakładzie produkcyjnym z okolic Rybnika, który produkuje części głównie do VW oraz GM (Opel). Wiem, że pracuje się na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6). Jednak za nim nie potrafię przytoczyć nazwy. Ktoś może pomóc? Co to za zakład?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 25 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska